Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#681) Mátésum válasza viny (#678) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Hát, az Apple szerintem sokszor abból indul ki, hogy más is Applet használ. Aki nem, az meg vessen magára. Ezért nincs olyan kompatibilitás Apple és android/windows között, mint android és windows között. Nem tudsz letölteni olyan egyszerűen telefonra pl zenét, akár torrentel, csak MP3-at tudsz felmásolni zenét (ez mondjuk szerintem vicces, bár az nem volt az, hogy nagyjából minden zeném flac volt). A rendszer kötöttebb, olyan apróság, hogy a képernyőn nem úgy rendezed az ikonokat, ahogy szeretnéd, hanem fentről lefelé elkezdi sorba tenni őket, és kész. Nincs b opció. A widgetek nagyon messze vannak az android widgetektől még, de legalább már vannak. Viszont annak köszönhetően, hogy csomó dologba nem enged belenyúlni, valószínűleg ezért is stabilabb. De jó példa az is, hogy mennyire van szükség a szabadságra, hogy egy hónap után sokkal több dolgot nem tudnék felsorolni, mert igazából annyira nem fontosak és el is felejtettem. Én nem állítgattam eddig sem sok dolgot, az volt (lett volna) fontos, hogy működjön és kész, de nekem az utóbbi 3 évben, amikor tényleg stabil telefon kellett telefonálás és emailezes miatt, elvérzett minden (Samsung galaxy s20 fe, Honor 20, Huawei p20, Samsung a50,stb). Egy hónap 13-as után azt tudom mondani, hogy nekem abszolút megérte váltani, azt kaptam, amit ígért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.