Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#750) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Komolyan, valahogy egyáltalán nem érdekel ez a DF.

(#752) babosf válasza HarleyCustom (#747) üzenetére


babosf
aktív tag

a telót is én vettem az is ajándék volt...banán :) nem filléreskedem megoldást kerestem, segitettek. megköszöntem. (mondjuk a te hozzászólásod nem segítő szándékú volt..de ez van)
béke

Galaxy S23 Ultra

(#753) Fryskitt válasza HarleyCustom (#747) üzenetére


Fryskitt
addikt

Dehogy akartam én bántani. És amúgy is az enyém is csak egy vélemény. Kérdezett, írtam rá, eldönti, mihez kezd vele. Nem akarom ráerőltetni az igazam (ha igaz egyáltalán).

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#754) Sys85 válasza babosf (#752) üzenetére


Sys85
veterán

Azért én egy kicsit viccesnek tartom,amikor az apple fehasználók jórésze filléreskedésnek titulálja azt,hogy ha nem gyári apple termékeket veszel a telódhoz.
Van egy halom Blitzwolf kábelem és töltőm,legtöbbje már 2-3 éves,tökéletesen müködnek.A Blitzwolf,Anker,Baseus nem gyárt szar cuccokat,nagyon nem a szar kínai kategória.
Ha van megbízható,már bizonyított márka olcsóbban,akkor minek kiadni 3x annyit egy másikért,csak azért mert azt az Apple gyártja.Ez nem filléreskedés,csak ésszerű gondolkodás szerintem.
Egy 3000ftos Bw töltő is ugyan úgy és ugyanolyan megbízhatóan tölt,mint pl egy drágább belkin.
Én pl egy Baseus mini szivagyújtós töltőt (usb A és Type c is van rajta) rendeltem,Baseus szövetborításos Typec-lightning kábellel,Baseus telefontartóval.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#755) Fryskitt válasza Sys85 (#754) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ha figyelmesen olvasol, akkor látod, hogy egy Anker töltő 25 euro. Az Apple 18W-os töltő itthon kb 12e forint. Erre írtam. Szerintem semmi vicc nem volt benne.
És nekem már tette tönkre BW töltő a cuccomat. És akkor ez még mindig csak egy vélemény.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#756) HarleyCustom válasza babosf (#752) üzenetére


HarleyCustom
veterán

B...meg
Bevédtelek és Te meg beszólsz nekem? :W
Én marha... :W

(Ebbe beleszaladtam, valamit nem jól olvastam :F )

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#757) HarleyCustom válasza Fryskitt (#753) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Bocs “tesó”... :D
Nem úgy gondoltam.
Bevédem a gyerököt, oszt’ még beszól :F
Ne haragudj, többet ne fordul elő. :R :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#758) Fryskitt válasza HarleyCustom (#757) üzenetére


Fryskitt
addikt

;)

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#759) csabiks


csabiks
senior tag

Sziasztok! beléptem én is a ‘klubba’ egy 11 proval. Előtte xs maxom volt, de valahogy 1 év alatt se tudtam megszokni azt a batár méretét.

Igazi felüdülés most ez az apróbb készülék.

a 3d touch hiányzik, egyébként minden klassz.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#760) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a pro és a pro max kamerája között van e különbség? :F
Köszönöm a választ!

(#761) Tiger. válasza kakuk100 (#760) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nincs.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#762) kakuk100 válasza Tiger. (#761) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen :R

[ Szerkesztve ]

(#763) HarleyCustom válasza csabiks (#759) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Üdv a klubban.
Nekem nem hiányzik csak néha furcsa, hogy máshogy műkszik. Majd mekszokjuk. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#764) ΞΔGLΞ válasza kakuk100 (#762) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, ahogy írták is semmi különbség, a max csak nekünk, "tepsigay-eknek" készült. :-D

(#765) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#764) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én már kisebbet el sem tudok képzelni 😂

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#767) kakuk100 válasza ΞΔGLΞ (#764) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen. :R

(#768) ΞΔGLΞ válasza #40993792 (#766) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

(#765) Tiger.
Pedig valamikor (amikor kijött) a 6s, 7 is már nagynak tűnt nekem, főleg egy 4, 5, 5s után. Viszont manapság már, én sem tudnám elképzelni, hogy a max-nál kisebbet vegyek. Megszoktam.

(#769) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#768) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én adroidrol jöttem, s9 plus, az már nem volt kicsi, megszoktam, na meg a nagyobb aksi is jól jön. 😂

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#770) syIex válasza #40993792 (#766) üzenetére


syIex
veterán

Néha azért amikor kézbe veszek egy "sima" X vagy Xs vagy 11 Pro-t akkor azért sajnálom, mert kényelmesebb. Viszont a nagyobb kijelző meg jobban igénylem, szóval ezért valamit valamiért alapon... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#771) Tiger. válasza syIex (#770) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az vigasztaljon, hogy van ettől nagyobb telefon is.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#772) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok! Vodás vagyok, a Volte aktivalva van a kártyámon, de mégsincs Volte-m. Aki vodás, annak van? Köszi! :R

(#773) ΞΔGLΞ válasza Lazika (#772) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, nem vagyok vodás, ettől független...
A készülék menüben is be van kapcsolva?

(#777) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Rajta vagyok az új Iphone vásárlásán de viszont elbizonytalabodtam. A jobb oldalon párom telefonja látható, Nekem még jelenleg Mate 20 Pro van (bal oldalt)
Miért ilyen sárgás az Iphone kijelzője? Mindegyiké ilyen? Vagy elvan állítva? Mert engem picit zavar.
Köszi előre is a válaszokat.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#778) MaxFecky válasza kiezTe90 (#777) üzenetére


MaxFecky
csendes tag

Szia! Valószínűleg be van kapcsolva a Night Shift mód. Beállítások/Kijelzőben keresd

IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

(#780) Lazika válasza ΞΔGLΞ (#773) üzenetére


Lazika
senior tag

Természetesen be van kapcsolva. Zsolt_72 köszi neked is, megkérdezem az ügyfélszolgálatot.

(#781) csabiks


csabiks
senior tag

Videófelvételnél van különbség (minőségi) a 4k 60fps es a 1080p 60fps között?

regebben asszem iphone 7 idején, a fullhd videó sokkal szebb volt (reszletgazdagabb / jobb minosegu).

ma van kulonbseg a 6 fele formatum kozott? (a meretet es a folyamatossagot leszamitva).

koszi

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#782) syIex válasza csabiks (#781) üzenetére


syIex
veterán

Természetesen van és elég nagy... :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#783) csabiks válasza syIex (#782) üzenetére


csabiks
senior tag

akkor tovabb megyek.. melyik opció az arany középút? ritkán videózok, de az legyen jo..

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#784) syIex válasza csabiks (#783) üzenetére


syIex
veterán

Ez attól függ, hogy rendelkezel-e 4K megjelenítővel. Ha igen, akkor mindenképp 4K@60FPS az ajánlott. Sima FHD esetén is szebb lesz ez, de nem annyival, mint tényleges felbontás esetén.
Én mindenképpen 60FPS-t ajánlok, sokkal szebb a mozgás és smoothabb is.. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#785) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Most nézem, hogy a fényképből, óra számlapot tudok kreálni... :Y
Nekem ez új!

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#786) syIex válasza HarleyCustom (#785) üzenetére


syIex
veterán

Mármint hatterkepkent be tudod állítani? :D
Mert az már S0 esetén is így volt. :DDD
Ha viszont bármilyen számlapot lehet csinálni az tényleg új dolog. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#787) HarleyCustom válasza syIex (#786) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jaaaa...jó....akkor az. :D

jovanna...csak sosem ba..tattam az órát ilyen miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#788) Ck. válasza HarleyCustom (#785) üzenetére


Ck.
addikt

Óra számlap? Hol, merre? A kis óra ikonba tudsz berakni fényképet?

(#789) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Hát a google pixel4 xl nem húzott bele.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#790) Tibee86 válasza Ck. (#788) üzenetére


Tibee86
veterán

Apple watch.

(#791) Drakmusz válasza Tiger. (#789) üzenetére


Drakmusz
őstag

Ezeknek a pontszámoknak semmi jelentősége nincsen.
Nem azért lesznek jók a fotóid mert a készüléked esetlegesen előrébb van sorolva.
Meg tudod nézni a képeket teljes méretben, illetve eléggé részletesek a tesztek.Így az ember könnyebben tudja kiválasztani a neki tetsző képi világot.
A mai csúcsmodellek barmelyikével lehet jókat lőni, nagy különbségek nincsenek.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#792) Gsx-rr válasza Tiger. (#789) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Par dologban azert igen,elolapi kameraja is jobb.

Hatranya az Ultra szeles latoszog hianya

(#793) Tomace91 válasza Tomace91 (#688) üzenetére


Tomace91
senior tag

Sziasztok!

Tiger.-en kívül és rajtam kívül használ még bárki is Mi Fit-et? Neki teljesen jól működik. Nekem továbbra is folyamatosan elég magasan helyezkedik el a listán, pedig csak az értesítéseket küldi és mint látszik az egyik képen tegnap is csak 2 percet volt megnyitva és több órányi értesítést meg nem kaptam. Helymeghatározás tiltva és kb minden más is azon kívül, hogy megkapjam az értesítéseket még mobiladat és bluetooth van neki adva.

Bárkinek bármi ötlet mit kéne csináljak

Tegnapi akku képek:
[tegnapi 1] [tegnapi 2]

Amióta megvan a telefon (2019.10.14.):
[Last 10 days 1] [Last 10 days 2]

(#794) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akinél fent van a szifon app, nála is néha összeomlik a hang, mikor tapsvihar lenne?
Tehat csak egy, ilyen berezonalasra hasonlító hangot hallani. :F

(#795) Tiger. válasza Tomace91 (#793) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nálam az utolsó 10 napban ilyen volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#796) Tomace91 válasza Tiger. (#795) üzenetére


Tomace91
senior tag

Ezért érdekel, hogy másnak is van-e mert neked tök jó nekem nagyon rossz kéne más is, hogy neki milyen. :D
Neked amúgy ha ráböksz mit ír mennyi volt időben a háttértevékenység?

Mondjuk, ahogy látom nálad most is be van lőve a Battery Saver, mivel narancs az akku ikonod, nekem ez csak éjszaka van belőve.

[ Szerkesztve ]

(#797) Tiger. válasza Tomace91 (#796) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igazándiból én azt automatizáltam, 23kor megy repülőbe, és akkor ki kapcsolja a wifit, és bekapcsolja az energia takarékos módot, de csak azért, mert amikor töltöm, és eléri a 80%-ot akkor kikapcsol, de ennek köszönhetően jelez nekem a telefon, /zenél/ :D Amúgy 12 óra 10 percet ir.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#798) No.01 válasza Tiger. (#797) üzenetére


No.01
őstag

Lehet buta kerdes, de ezt az automatizalast, mikent is csinaltad pontosan? :F

(#799) Tiger. válasza No.01 (#798) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Itt az automatizálás, nem pont úgy működik, mint androidon, itt le kell futni egy feltételnek, pl ne zavarj mod időre betud kapcsolni, na ilyenkor eseménynek lehet sok mindent megadni, ami teljesülni fog.
Csináltam egy rövid videót.
[link]

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#800) Tiger. válasza No.01 (#798) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Parancsok

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.