Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Sys85 válasza Ti^Em (#1350) üzenetére


Sys85
veterán

Nyáron lett ott véve egy Galaxy S10 Plus,független.
Direkt rá lett kérdezve,hogy ugye a dual simes telók függetlenek,azt mondták igen.
Tesztelve is lett,telekom kártyával is működött.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#1352) delta1017 válasza Ti^Em (#1350) üzenetére


delta1017
aktív tag

Eddig 1:1, de szerintem itt sok mindenkinek lakossági előfizetése van, nem pedig vállalati.

(#1353) Ti^Em válasza Sys85 (#1351) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Akkor ezt nem reklámozzák túlságosan, mert nekünk minden szerződésre oda van téve, hogy csak telenor SIM és majd függetlenítik... de akkor csak a dual sim-es telefonok függetlenek? mert az iphone-ok függőek amik nálunk vannak.

delta1017: az, hogy vállalati vagy sem csak árban más és más a szolgáltatás, de maga a készülék ugyan azzal a zárral érkezik, szóval elvileg akkor minden dual sim samsung független. A huaweiekről tudtam, mert azokról közölték, hogy a huawei nem zárja őket. De a samsung vásárlásnál mindig közölték, hogy majd a hűség idő után. De itt egy s10+ ba beletettem a telekomot, és tényleg független. Viszont más márkák meg nem függetlenk :(

[ Szerkesztve ]

(#1354) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

találtam egy -alapvetően- elcseszett képet, egy iphone 11pro-s tokos hírben, de basszus nna ez lenne az a design, amire vágyok és amiért tényleg sok pénzt adnék ki...

(#1355) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nekem azt csinálja, hogy random módon nem jelzi ki a számom annak akit hívok. Vagyis nekem véletlenszerűnek tűnik. Valakinek ötlete erre? A menüben be van kapcsolva a szám kijelzése.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1356) B-L-A-C-K válasza Tibiajax (#1354) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyen jó képeket Alin kb i5 óta csinálnak.

(#1357) Tibiajax válasza B-L-A-C-K (#1356) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bocsánat, én a telóra gondoltam. hogy miért nem néz így ki még mindig az iphone??
lapos, full display. miért kell könyörgöm erre még mindig várni pár évet?
mert ez lesz, ezt mindenki tudja, csak hányok tőle, h direkt visszatartják és csak csöpögtetik a technológiát nekünk, nagy pénzekért, holott már kaphatnánk akár ilyen telefont is
a rohadt életbe velük

(#1358) syIex válasza Tibiajax (#1357) üzenetére


syIex
veterán

Mert ez igen jól néz ki, de technikailag kivitelezni és megvalósítani azzal a tartalommal amivel rendelkezik más téma.. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1359) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Lehet telepíteni a 13.2.2-t.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1360) B-L-A-C-K válasza Tiger. (#1359) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jelenleg i5-öm van, de hóóónap máán Pro...

Várom már pedig tudom XS után értelmetlen... :P

Más: Fólia felrakás siker? Nehogy csalódnom kelljen... ;]

[ Szerkesztve ]

(#1361) csab2 válasza Tiger. (#1359) üzenetére


csab2
veterán

Ami javítja a hálózateldobálást.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1362) Tiger. válasza B-L-A-C-K (#1360) üzenetére


Tiger.
nagyúr

I5-sel fotóztam.
Eleg jó lett, jo az a henger.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1363) B-L-A-C-K válasza Tiger. (#1362) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na grat, kicsit gyakorlod még, és menni fog simán, de a technika legyen ebben a sorrendben. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1364) Tiger. válasza B-L-A-C-K (#1363) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1365) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Amúgy nem is tudom a Pro és a Max kamerája ugyan az, vagy a Max-nak jobb valamiben?

(#1366) koxkids válasza B-L-A-C-K (#1360) üzenetére


koxkids
őstag

Sima Pro lesz vagy Max mellett döntöttél?

(#1367) B-L-A-C-K válasza koxkids (#1366) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem sima, nagyot sose fogok venni, 1x volt 2 hétig valamilyen plus, de elég is volt.

(#1368) lugosi válasza B-L-A-C-K (#1365) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én úgy tudom, hogy ugyanaz.

(#1369) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Dxomark.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1370) csabiks válasza B-L-A-C-K (#1365) üzenetére


csabiks
senior tag

ugyanaz

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1371) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Mondhattok akár mit de a dxomarkban, amikor macska szeme köré közelítenek, nem akkor kéne kijönnie a deep fusionnak?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1372) Dzsuri89 válasza Tiger. (#1371) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Viccen kívül nem veszed észre a telód képein a Deep Fusiont?
Nem tudom kiírta, de ugyan azt tudom mondani neked, hogyha este szobában lámpafény alatt valamit lekapsz, majd megnyitod a galériát, akkor ha figyelmes vagy észre veszed a képen dolgozik az algoritmus, hirtelen villan egyet a részletessége.
Személy szerint nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal minden téren.

(#1373) Tiger. válasza Dzsuri89 (#1372) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nálam olyat nem csinál, ugrik egyet a galéria, de az anélkül is. Valami látszik, mintha pici rádobna egy kis fényt.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1374) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#1375) csabiks válasza B-L-A-C-K (#1374) üzenetére


csabiks
senior tag

nekem xs után is megvolt a ‘hú baz’ érzés, gratu, vigyázz rá!
Hány gigás?

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1376) hokins válasza B-L-A-C-K (#1374) üzenetére


hokins
addikt

Gratulálok :C

(#1377) Tibiajax válasza B-L-A-C-K (#1374) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..melyik szolgáltatótól?

(#1378) syIex válasza B-L-A-C-K (#1374) üzenetére


syIex
veterán

Ahhoz képest, hogy regen csak fekete telefonjaid voltak X óta a szerbeket veszed! :D
Grat hozza és ideje volt, de én mondtam neked szerintem anno, hogy meg idén venni fogsz. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1379) 485 válasza Tibiajax (#1357) üzenetére


485
aktív tag

Note 10+ :D

(#1380) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

csabiks: Csak 64-es, de nekem elég, XS-sen is volt 32GB szabad helyem még (64ből természetesen).

hokins: Thx

Tibiajax: T-s, megbízható embertől, de ha tiltják véletlenül az se érdekel, nem nagy összeg elintézni. 320 volt bontatlanul, többet nem szívesen szántam volna rá.

sylex1 Igen, ez a zöld most kimondottan tetszik, bár mindegyik színben jöhetett már volna.

[ Szerkesztve ]

(#1381) Tibiajax válasza B-L-A-C-K (#1380) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez zöld?.. azt hittem, ez a fekete
ha tiltják véletlenül az se érdekel, nem nagy összeg elintézni
ezt viszont nem annyira értem

(#1382) Tibee86 válasza Tibiajax (#1381) üzenetére


Tibee86
veterán

Én se, mert legjobb tudomásom szerint csak a Telenor nem tiltja újra a kicserélt telefonokat. Legalábbis tavaly még biztos így volt.

(#1383) B-L-A-C-K válasza Tibiajax (#1381) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen zöld.

Nem akarok itt erről beszélni, de "okosba" megoldható.

Tibee86: Csak a vodás amivel nem lehet mit kezdeni, T-s, Telenoros megoldható, de T-snél nem csak tavaly volt így, hanem évek óta..

[ Szerkesztve ]

(#1384) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#1383) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hamarosan mindent tiltanak, mert rájönnek/rájöttek a turpisságra. ;)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1385) Tibee86 válasza B-L-A-C-K (#1383) üzenetére


Tibee86
veterán

Jogos. :R Visszakerestem a privát üzenetek között és én emlékeztem rosszul.

PreikeStoleN: Csak nem, csomó ember megélhetését tennék vele tönkre. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1386) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#1384) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Erre már 5 évvel ezelőtt rájöttek... Amúgy tök mind1, mivel nem úgy vettem tiltani fogják, egy 2 gyerekes családapától vettem, aki ránézésre is elég tele volt, csak rájött Pro Max kell neki, így egyből megvette azt utána, ezt ki se bontotta. Láttam a számláját, és azt is 3 nagy előfizetést fizet. Szóval emiatt én nyugodtan fogok aludni. ~6 év alatt ~80 iPhone-on vagyok túl, 1et tiltottak le, az is vodás volt, és várható volt. Többivel nem szívtam be, de ha még is ezzel majd igen, mint írtam az sem érdekel. Szóval témát le is lehet erről zárni. ;)

Tibee86: Azt hittem már balhézunk megint...:D ;)

[ Szerkesztve ]

(#1387) Ti^Em


Ti^Em
aktív tag

Tört már össze valakinek iglass pro? minimális ütéstől szarrá tört a telefonon...( 1 karóra koppintotta meg, de tényleg minimálisan ) Mire cserélnétek?

(#1388) Dzsuri89 válasza Ti^Em (#1387) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nillkin XD CP+ Max
Semmi másra, világ legjobb fóliája!

(#1389) Ti^Em válasza Dzsuri89 (#1388) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

mennyire fogja az ujjnyomokat?

(#1390) Tiger. válasza Dzsuri89 (#1388) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hát azért..... Sajnos ezek egytől egyig fogjak a fényérzékelot, ma teszteltem, levettem az üveget, ki mentem fulra nyomta a fenyerot, üveg rá és kB ugyan ott kB háromnegyedig.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1391) koxkids válasza B-L-A-C-K (#1374) üzenetére


koxkids
őstag

Gratula :)
Hogy tetszik az Xs után?

(#1392) Gsx-rr válasza Tiger. (#1390) üzenetére


Gsx-rr
veterán

ha valami fogja nem akkor kene nagyobb fenyerot adnia?

(#1393) Tiger. válasza Gsx-rr (#1392) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Úgy értem, hogy nem emeli annyira meg. Az üveg tompítja az érzékelőt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1394) B-L-A-C-K válasza koxkids (#1391) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kicsit gyorsabbnak érzem, kamera az tényleg sokkal jobb, kicsit jobb a hangzás, de kb ennyi, bár nem is vártam nagy durranást, kinézetre meg nekem eddig is bejött.

(#1395) Tibiajax válasza B-L-A-C-K (#1394) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kamera az tényleg sokkal jobb
na látjátok..ennyi. nem picikét jobb, nem igen, mintha jobb lenne, ekkor, meg akkor meg a fszom.. egy rutinos, szavahihető iphone-user írja le ezt simán azt hogy igen, sokkal jobb.
szóval kamera-kérdésben nagyon nem lehet már kérdőjel

(ezeket most komolyan írtam le, nem ironizáltam - kivételesen)

nekem elvileg jövő héten érkezik meg, bár megmondom őszintén, még mindig nem 100%ban tudtam eldönteni, h pro vagy csak xs legyen...

(#1396) csabiks


csabiks
senior tag

Este készült képekben össze se lehet hasonlítani az előző szériával:

ezt szabad kézből, állva, gyári alkalmazással:

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1397) Tibiajax válasza csabiks (#1396) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt lökd már be teljes felbontásban is, ha tudod.. köszi

(#1398) B-L-A-C-K válasza Tibiajax (#1395) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha neked számít a kamera nagyon akkor egyértelmű Pro.

(#1399) Tibiajax válasza B-L-A-C-K (#1398) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

számít. és csak kétezerrel lenne több a havija... : D
csak nem lenne nehezebb, még az xs-nél is
3hónapig volt Xr-em. azt végül azért adtam el, mert -bár mocskos jó gép volt-, de annyira nagy és főleg nehéz volt - egy 7-es után ugye -, hogy szoktam, szokogattam, de csak nem voltam képes megbírkózni a súlyával. egyszerűen nagy telefon volt
és most itt lesz a pro, aminek a mérete ugye ok, de a súlya annyi lesz, mint a xr-é, pár gramm híján

(#1400) B-L-A-C-K válasza Tibiajax (#1399) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen tény hogy i7 formavilág után nagy, főleg az XR, de X/XS/Pro még nálam is az a kategória hogy határeset, és megszokható. Volt hogy X-ről mentem vissza i8-ra kicsit, na éreztem azért kényelmesebb sokkal az i8, de ugye követni kell a fejlődést, és méretben ez jön utána. Viszont ha csak havi 2 ezerrel több a havidíj, akkor én Pro-t választanám tuti, azt hiszem 11g van közte, alig veszed észre, nekem sem tűnik fel, és az se hogy vastagabb minimálisan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.