Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Tibee86 válasza adise (#1750) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem független.
Értelme lenne, két Vodafone számmal használhatnád, ha lenne esim náluk.

[ Szerkesztve ]

(#1752) Fryskitt válasza Tibee86 (#1751) üzenetére


Fryskitt
addikt

Tényleg, így mi értelme a dual SIM-nek?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1753) adise válasza Tibee86 (#1751) üzenetére


adise
őstag

köszi, akkor a következő a családba nem tőlük lesz :(
igy, hogy esim sincs naluk semmi értelme akkor ott venni

[ Szerkesztve ]

(#1754) syIex válasza adise (#1750) üzenetére


syIex
veterán

Csak a Telekom adja függetlenül a készülékeit.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1755) totopad válasza Fryskitt (#1752) üzenetére


totopad
senior tag

Nálunk van kűfődön és kva jó!
Pont az esim miatt váltottam szolgáltatót, de számhordozással. Beszrás, hogy mennyire egyszerű:
-zolgáltatói app letölt, hordozni kívánt telefonszám megad, megerősít, adatok megadása, id fényképezése, selfie magadról, adat átnézése, a hozdozás dátumának kiválasztása -5 nap a legkorábbi-, majd elküld. Másnap jön az sms, a korábbi szolgáltatótól, hogy megkapták a számhordozási kérelmi igényem, ha nem én vótam, jelezzem, majd az új szógátató is, hogy vettük. Az 5. nap utáni éjfélkor jön az értesítés, hogy üdv az új szólgáltatónál. Azóta egyszerre van magyar és kűfődi számom, ki tudom választani, hogy melyik legyen aktív, melyik elsődleges, melyikről kezdeményezzen hívást, mobilnetet stb...

Imádom!

(#1756) Fryskitt válasza totopad (#1755) üzenetére


Fryskitt
addikt

Azt nem értem, hogy nem függetlenül adott telefonban mi értelme a dual SIM-nek- azt értem, h amúgy mi.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1757) HarleyCustom válasza Fryskitt (#1756) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Esetleg céges és privát kártya. Lehet ugyanaz a szolgáltató...
Vagy...
Egyik csak net.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1758) totopad válasza Fryskitt (#1756) üzenetére


totopad
senior tag

Arról nem az apple tehet, hogy idióta a szolgáltató!

Attól a telefon még tudja

(#1759) Fryskitt válasza totopad (#1758) üzenetére


Fryskitt
addikt

Persze, csak nem ezt kérdeztem. De mindegy

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1760) csabiks


csabiks
senior tag

Mai nap:
5 óra navigáció után még mindig 41% :C
Másoknál nem tudom mi lehet a gond, az XS-em 4,5 óra navigáció után már lemerült..., de ezt szinte lehetetlen lemeríteni.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1761) 485 válasza csabiks (#1760) üzenetére


485
aktív tag

Pont ma néztem az enyémet, igaz ez 8+, de szerintem baromság, h majdnem 8 óra a kijelző idő

(#1762) csabiks válasza 485 (#1761) üzenetére


csabiks
senior tag

én ténylegesen ennyit vezettem ma, így nálam biztos jól ‘mér’

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1763) Tiger. válasza 485 (#1761) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nincs is 8 órás kijelző időd, csak ez akkor is méri, amikor töltőn van és használod.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1764) Ck.


Ck.
addikt

Már 2 napja megjött az AirPods Pro, de még nem volt időm kibontani... viszont ma beüzemelem akkor is, ha nem alszok. :DD Valakinek van már rövid tapasztalata vele?

(#1765) Serpiko válasza Ck. (#1764) üzenetére


Serpiko
addikt

Én várom hogy megérkezzen végre. Majd számolj be milyen a cucc. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1766) Ck. válasza Serpiko (#1765) üzenetére


Ck.
addikt

Rövid válasz: B@szottjauuuu :DD
Hosszabb válasz: Tesztelés után hamarosan :)

(#1767) HarleyCustom válasza Ck. (#1766) üzenetére


HarleyCustom
veterán

100 ezerért legyen is kibeba..ott jaoú :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1768) Dzsuri89 válasza Ck. (#1764) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Fasza egyébként, nekem egy bajom van vele, hogy ha hallgatom a zenét és közben nyomkodom a telót, akkor sokszor tök random a másodperc töredékére megakad a hang. Akár utcán vagyok, akár a lakásban. Megkérdezem az iStyle-t ez így mennyire normális... Volt már vagy 5 féle bluetooth-os fülesem, de azok közül egyik se csinált ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#1769) Serpiko válasza Ck. (#1766) üzenetére


Serpiko
addikt

Cool! Egyre jobban várom már a kicsikét. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1770) HarleyCustom válasza Dzsuri89 (#1768) üzenetére


HarleyCustom
veterán

.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1771) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Én lecsaptam rá.
[link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1772) -secret- válasza Tiger. (#1771) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

476 találat

Ez nem annyira pontos. :D

[ Szerkesztve ]

(#1773) Tibee86 válasza -secret- (#1772) üzenetére


Tibee86
veterán

Mindet is megvette. :D

(#1774) Tiger. válasza -secret- (#1772) üzenetére


Tiger.
nagyúr

[link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1775) kkp900 válasza Tiger. (#1774) üzenetére


kkp900
senior tag

Kár, hogy a matt RINGKE FUSION -t nem lehet kapni az emagon.
Éppen ma rendeltem meg az amazon.de-ről 9 euró volt ,az Anker PD-s 42W autóstöltő meg 20%-al le volt árazva így az meg 17,30 kb ezért onnan vettem meg .Kábel meg nem kell ,mert amikor kell akkor elviszem magammal a gyárit hozzá.

https://www.amazon.de/dp/B07XQSTDQT/ref=pd_rhf_ee_p_img_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=65N84KS4TBKGFBMG692V

https://www.amazon.de/Anker-Ladeger%C3%A4t-PowerDrive-Delivery-MacBook-Black-Gray/dp/B07H4M4N5V/ref=dp_ob_title_ce

Csak azt nem értettem sose az amazonnál,hogy amikor fizetünk akkor jó pár termék többe kerül ,mint amikor berakjuk a kosárba. Az miért van? Konkrétan itt is 21,34 lett a 20 eurós töltő ,és abból jött le a 20%. :F A tok ugyan annyi volt.

(#1776) lo_jo válasza kkp900 (#1775) üzenetére


lo_jo
senior tag

Ha jól emlékszem rá, az amazon a célország áfájával számol, de ezt csak a checkout-nál mutatja, böngészésnél nem, hiába az a szállítási cím.

(#1777) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Ezt láttátok? Nem semmi az eMAG. Erre mondanám, hogy "de szép szemed van, Sanyi, a k anyádat!"

És mielőtt valaki okosan beírja, hogy utána lehet nézni, ez így van, jellemzően aki itt fórumozik az meg is teszi, de nem feltétlenül nézi meg egy tök laikus. És tudom, az ő baja, de ezt akkor is fossá büntetném. :W

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1778) B-L-A-C-K válasza Fryskitt (#1777) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Parfümöket nézegettem, ami boltba 30- azt felvitték 65-re, és ma beakcíózták 30-ra...:D

(#1779) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#1778) üzenetére


Fryskitt
addikt

Annyira frusztrál, hogy ennek nincs következménye... gyökér boltosok.

Az a vicc amúgy, hogy az ezüst az csak575e eredetileg, de így persze csak 6e forinttal van leárazva. Szóval az éjzöld az smaragddal futtatott színarany burkolattal van ellátva vsz., közel egymillióért.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1780) lo_jo válasza Fryskitt (#1777) üzenetére


lo_jo
senior tag

Az indexnek is jar a keksz, hogy az usa netto arbol szamolnak forint arat a hivatalos magyar ar helyett. Az emag meg ezert csaloka, mert nem csak aruhaz, hanem piacter is. Ja es persze atveros banda mar evek ota bf idejen.

(#1781) joey04 válasza Fryskitt (#1777) üzenetére


joey04
titán

Szerintem meg nyugodtan éljenek meg a hülyékből, nem büntetni való dolog ez.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1782) Fryskitt válasza lo_jo (#1780) üzenetére


Fryskitt
addikt

Láttam aztán, hogy ott is írták. Az Index az egyetlen, aki foglalkozik még valós ügyekkel is. Szóval nézzük el azt, hogy sarkítani próbált.
És értem, hogy piactér... de legalább akkor letilthatta volna, amikor szóltak neki. Amúgy nem tudom mikor kezdtek, gondolom hétkor, mert háromnegyedkor indultam itthonról, akkor még nem ment, hét után 5 perccel pedig már semmi sem volt kapható, amit tegnap bejelöltem. Értem én, hogy későn az már, de azért gyanús, hogy mondjuk 5 darab volt mindenből. Jó lenne, ha ki lehetne kérni az akció után, hogy pontosan mekkora volt a készlet.
Azt is tudom, hogy van, aki programot ír az ilyen webes akciókra, és akkor egy számítógép vásárol helyette, de ezt meg kellene valahogy tiltani.
Mindenesetre 900e-ért adni egy iPhone-t az elég durva, még akkor is, ha mondjuk 10 év múlva, amikor tovább haladtunk a lenini úton, khm, akkor annyi lesz a telefon. Addigra Kancsiszem megoldja az 1000 HUF/EUR árfolyamot.

Joey: de, az. Szomorú, hogy ezt gondolod.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1783) lugosi válasza lo_jo (#1776) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Így szokott lenni nálam is.

(#1784) kkp900 válasza lo_jo (#1776) üzenetére


kkp900
senior tag

Én is erre gondoltam,de a tok ugyan annyi volt. Szóval nem minden terméknél emelkedik meg az ár.

(#1785) HarleyCustom válasza Fryskitt (#1777) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szemét banda! Remélem nem vesz senki semmit. :(((

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1786) joey04 válasza Fryskitt (#1782) üzenetére


joey04
titán

Egyszerű. nem kell megvenni. Én megláttam az áraikat, és nevettem egy jót. Ha meg van olyan barom aki megveszi, akkor meg is érdemli. A barom is a lehúzását, meg a cég is a hasznot.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1787) Fryskitt válasza joey04 (#1786) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nem mindneki nézi az ár összehasonlító oldalakat. Pl a szüleim sem. Meg gondolom
Mások sem. Nem erre van szocializálva. De ettől nem barom. De szerintem te is tudod, csak most ezt nem engeded el itt.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1788) joey04 válasza Fryskitt (#1787) üzenetére


joey04
titán

Mit engedjek el? Én így gondolom, te úgy. Nincs ebben több. Leírtad a véleményed, nekem markánsan más a témában, ezért leírtam én is, mert ezért is van a fórum. Szerintem aki nem tájékozódik, az megérdemli a lehúzást. Ennyi. Te engedd el inkább, vagy csak fogadd el. Egyetérteni nem kell vele. Én is ezt teszem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1789) Fryskitt válasza joey04 (#1788) üzenetére


Fryskitt
addikt

Figyelmeztettek már veled kapcsolatban.... szóval elengedtem.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1790) joey04 válasza Fryskitt (#1789) üzenetére


joey04
titán

helyes.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1791) ΞΔGLΞ válasza HarleyCustom (#1785) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nemhogy örülnél, ez a készülék jobb befektetés, mint az arany. Karácsonykor lehet már 1 milla lesz! :DDD

Viccet félre, ezeknek aztán van bőr a képükön.
Amikor elindult a honlap BF-kor, bevágtam a kosárba egy valóban máshol is 500 ezerbe kerülő tévét, 290-ért, hogy az nagyon jó lesz a balatoni nyaralóba. Bammeg, mire a megrendeléshez értem, ami ugye 1 perc sem volt, mivel regisztrálva vagyok és csak a továbbra kellett klikkelni, mivel minden adat ott van, már azt írta nem aktuális, elfogyott. Persze....

[ Szerkesztve ]

(#1792) lugosi válasza joey04 (#1786) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Fotós cuccokat nézegettem, és láttam nagy, normális webshopokban egész jó akciókat. Na mondom, hűha, nézelődjünk. Amiket láttam, valódi akciók voltak (pl. 480k -» 330k, 180k-»120k). Ezek olyan árcsökkentések, amiknél a korábbi ár itt is és máshol is valóban a magasabb volt.
Na mondom, szétnézek, hátha olyan is akciós lenne amit én tudnék használni. Ott is látom, hogy adott objektív, 620k-»460k, másik 460k-»280k. Ejha, na. Aztán elkezdtem gondolkozni, hogy ez a 280-as mintha kísértetiesen ennyi lennyi volna korábban, és igen, 289k volt korábban. Úgyhogy egy kicsit csalódtam, mert igaz, hogy volt pár igazi akció, de közben sajnos ez a 2-3 weblap is megcsinálta azt a húzást, hogy írt egy kamu árat amit áthúzhatott, és aláírta a kb. tényleges árat, mint akciós árat (oké, volt 5% kedvezmény).
De láttam ugyanolyat is, hogy az volt a becsalogató, hogy az ár át van húzva pirossal, és alá van írva egy másik ár, és rajta van a plecsni, hogy akció. És amikor megnézted a kis számokkal írt, áthúzott árat, akkor láttad, hogy 289k-»288k, és jópár ilyet láttam.
Neves, megbízható webshopok egyébként, és nagy csalódás volt ezt látni.

(#1793) csab2 válasza Ck. (#1764) üzenetére


csab2
veterán

Van. Király.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1794) csab2


csab2
veterán

Az létezik, hogy az Apple Musicból kikerült a megosztás funkció?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1795) joey04 válasza lugosi (#1792) üzenetére


joey04
titán

Én minden olyan terméknek folyamatosan követem az árát, ami érdekel. Így pontosan tudom, hogy az akció az valódi akció-e. Jellemzően ezért hagynak hidegen az ilyen nagy leárazások. Ami meg valóban jó áron van, az pillanatok alatt elfogy, én meg nem ülök a gép előtt az f5-öt nyomogatva egy BF alkalmával. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1796) HarleyCustom válasza ΞΔGLΞ (#1791) üzenetére


HarleyCustom
veterán

;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1797) S e t h válasza lugosi (#1792) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem jól csinálod.
Úgy kell csinálni, mint joey04.
Mindenkinek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1798) joey04 válasza S e t h (#1797) üzenetére


joey04
titán

Mindenkinek bizony, aki jól akarja csinálni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1799) Ck.


Ck.
addikt

Na, úgy tűnik kérész életű volt a kapcsolat az AirPods Pro-val...
Az első pár napban tökéletesen illeszkedett mindhárom méretű gumi haranggal, most pedig néhány másodperc után az összes kicsúszik és a teszt szerint sem szigetel egyik sem rendesen.
Este még megejtek egy alapos fülpucolást, ha utána sem lesz jó, akkor kénytelen leszek fájó szívvel visszaküldeni. :(

(#1800) Serpiko válasza Ck. (#1799) üzenetére


Serpiko
addikt

Hm ez érdekes én még várok rá remelem feleség nem jár így. Majd számolj be milyen a mosakodás után. Remelem megoldódik a problémád.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.