Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) csabiks válasza Gsx-rr (#897) üzenetére


csabiks
senior tag

mi a baj a mostani uj gyorstoltokkel?

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#902) Gomba válasza Gsx-rr (#897) üzenetére


Gomba
senior tag

Mi a baj a gyári USB-c töltővel?

Ép hardverben ép szoftver

(#903) syIex válasza Gsx-rr (#897) üzenetére


syIex
veterán

Nem értem nekem ugyan az van hozza és hibátlan. :N

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#904) Tiger. válasza csabiks (#901) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ő azt szeretné ha 40w lenne, vagy legalább 24w.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#905) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Ez a telefon tényleg nem akar lemerülni.... emiatt aztán nekem teljesen jó, amit adnak hozzá. Sőt. Nem is feltétlenül kell. Éjjel töltöm. Kocsiban van egy Anker, az 30W-os, mert ha ott merül le, akkor nyilván gyorsan kell. De még nem kellett. :DD :K :C

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#906) Gsx-rr válasza Tiger. (#904) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Legalabb 30w.

Fryskit: es Anker kabelt vettel hozza?
Nekem van Anker 45 es 60w ,mas gyartotol nem is talaltam olyan kabelt ami tobbet tud 18 nal.
Hiaba van pl a Baseus-nak, Vagy Ugreen-nek jo toltofeje a kabelei nem gyorsak.

Felreertes ne legyen, este egyelore a meg a kapottal se toltom, az elozo telefon toltojet hasznalom.
Nalam az X delutan 2-3 korul mar majdnem lemerult.
Ilyen esetre ha mar van gyorstoltes akkor ki akarom hasznalni ,mert nincs ido mindig hogy 1 orat tolton legyen.

Erdekes sima usb-c-usb-c kabelbol sok tud 60w-ot.

Megjott a 11 Pro vegre nagyon kivancsi leszek a kamerara! Nagyon orulok,foleg a 10 nap szenvedes utan amit I5-el kellett eltoltenem. Meg 4g se ment rajta

[ Szerkesztve ]

(#907) syIex válasza Gsx-rr (#906) üzenetére


syIex
veterán

De nem úgy van hogy ez gyárilag 18 nál nem tud többet fel sem venni? Amúgy a sima X ről is szerintem jó váltás nekem még XS után is jó voltjába csak a kamera és a üzemidő jó de az jóval jobb. :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#908) Fryskitt válasza Gsx-rr (#906) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nem Apple kábel van hozzá. A benne lévő chip miatt kell. Anno leírták, hogy idegen kábellel nem fog menni a gyorstöltés.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#909) Gomba válasza Gsx-rr (#906) üzenetére


Gomba
senior tag

50%-ot tölt fél óra alatt. Ennyi töltés sok órára elég.
a túltöltés tuti garanciavesztés ha baj van és kiderül.

a MacBook pro-hoz adott usb-c kábel mellé 65w-os töltő van, de én biztos nem teszem rá. Nem kábel kérdés itt már hanem hogy, telefon mi tud felvenni.

[ Szerkesztve ]

Ép hardverben ép szoftver

(#910) Gsx-rr válasza Fryskitt (#908) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Anker tudja leírás szerint is.

Sylex1: Akkor már 2 éve az Apple miért ajánlotta a hozza a 29 wattos gyorstöltő megoldását?

(#911) Fryskitt válasza Gsx-rr (#910) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ankert nem próbáltam, leginkább azért mert az a power II-es kábel drágább, mint az Apple kábele.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#912) Gsx-rr válasza Fryskitt (#911) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Igen a powerline + 2 viszont starpabíró fonott kábel. megjön akkor mondok véleményt róla

(#913) syIex válasza Gsx-rr (#910) üzenetére


syIex
veterán

Fogalmam sincsen, ahogyan mondtam én ezt csak olvastam valahol attól nem biztos, hogy így van. :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#914) hemaka válasza Gomba (#909) üzenetére


hemaka
nagyúr

a mbp töltőjével töltöm, nem tud úgyse felvenni csak max 22 vagy 24W-ot asszem.

(#915) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

En nem fogom meguszni a napkozbeni toltest, 16:00 46 szazalekon vagyok. 9 korul vettem le a toltorol.

Majd tesztelem a toltest a gyari es a nagyobb toltovel

(#916) csabiks


csabiks
senior tag

nalam eddig ugy nez ki (11 pro) lazan hozza a 2 napos uzemidot (bluetooth wifi adatforgalom meg ejszakara is allandoan bekapcsolva). 55%-al batran elindulok meloba, lazan kibirja :)

az ios 13.2-be lesz egy par ujitas, de ami engem kezdetektol zavart, az az hogy ha csak 3 ikon van a lenti sávban akkor is széthúzta az egészet (ios12 alatt nem), nah ez most visszaall majd olyanra mint volt.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#917) No.01


No.01
őstag

Most hetvegen sikerult teljesen atkoltozni a 8-bol. viszont folmerult 2 kerdes amire nem jottem ra magamtol es igy, h mostamr valoban ez lesz a fo telefonom hasznos lenne... mar ha egyaltalan megoldhato:

1) A faceid-nak van esetleg olyan beallitasa, h ha felold akkor azonnal a kezdokepernyore vigyen es ne kelljen felfele huznom a feloldashoz?

2) A kamerat mikent kellene ugy beallitanom, h az elkeszult kepet ne vagja le. Van egy app amit rendszeresen hasznalok "beolvasasra" de itt (11PRO) az elkeszult kep vegul mas lesz, mint amit a kijelzon latok. Alul es felul is levag belole (talan oldalt is) ez igy azert zavaro mert sokszor epp, h belefer ugy, h meg olvashato legyen, de kellene a fejlec is es/vagy a szoveg alja.

**Kozben tallatam egy masik hasonlo scannelos appot, de azzal is ugyanez a helyzet.
Mind2 jol mukodott a 8-on.

Gsx-rr
Nekem van kabelem es toltom is Ankertol is es Blitzwolftol is. Mind2 jo minoseg es mukodik a "gyorstoltes" is. Itt vannak akik utobbi markat annyira nem favorizaljak a rossza szemelyes tapasztalat vegett, de nekem eddig nem votl bajom egyikkel sem.
Erzesre mind2 hozza a minosegi szintet egyaltalan nem tunik gagyinak sem a tolto sem a kabel.

[ Szerkesztve ]

(#918) -secret- válasza No.01 (#917) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

1. nincs

2. Fotó módban van a kamera app?

(#919) hemaka válasza No.01 (#917) üzenetére


hemaka
nagyúr

1, nincs, az igy mukodik csak.

(#920) Gsx-rr válasza csabiks (#916) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hat nalam az elso napon 17 ora korul 31 szazalekon volt, mar toltenem kellett

itt egy teszt a kulonbozo toltokkel:
[link]

(#921) No.01


No.01
őstag

Koszonom mindkettotoknek. Sejtettem, de azert remenykedni lehet. Nekem ez jol jonne, de ha nem hat nem.

A 2. kerdessel kapcsolatban pedig nem a foto modban van hanem magaban az appban.
Nem probaltam, de tan meg a Google Transletnel is igy van. A foto elkeszulese elott nagyobb reszt latok, mint utanna. Ez igy elegge zavaro csak egyszeruen nem jovok ra, h mivel tudnam ezt kikapcsolni mert fotozasnal jol jon, de scannalesnel elegge idegesito, h boven ra kell hagyni mert kulonben nem lesz jo.

(#922) Tiger. válasza Gsx-rr (#920) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ilyen feszültségmérőt hol lehet venni pici pénzért? Illetve ha állandóan ezt használnám, rontana az aksin?
Sima usb-s van, de itt ugye mind a 2 oldal type-c.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#923) -secret- válasza Tiger. (#922) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ebay, Ali?

(#924) Gsx-rr válasza Tiger. (#922) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Biztos nem ront. Amugy is ez harmatgyenge a tobbiekhez kepest. Nem ertem ilyenen miert sporolnak.
Masok vezeteknelkul tudnak 30w korul.

(#925) -secret- válasza Gsx-rr (#924) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gondolom az akkumulátor élettartama végett spórolnak a töltő teljesítményén.

(#926) Gsx-rr válasza -secret- (#925) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez hulyeseg, errol masik telefon tulajdonosok mar leirtak velemenyuket. Semmivel se hasznalodik jobban mint az Iphone gyorstoltes nelkul

[ Szerkesztve ]

(#927) Fryskitt válasza Gsx-rr (#924) üzenetére


Fryskitt
addikt

Biztos? Vezeték nélkül 30W? Az már lassan egy indukciós főzőlap....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#928) No.01 válasza Gsx-rr (#926) üzenetére


No.01
őstag

En ezzel vitatkoznek. Jobban mondva hala Istennek nem en hanem a kollegam.
One+-t hasznal mar 4 vagy 5 eve es bizony-bizony azert erezhetoen valtozott az akksi kapacitasa egy bo ev hasznalatot kovetoen. Persze ez lemerni es szamokban kifejezni nem lehet, de elhiszem neki hisz cvsak tudja mar, h mire es hogyan hasznalja a telefonjait.
Igaz ez ot nemigen zavarja nem hinnem, h barmikor is visszavaltana a 1+-rol iphonra.

Fryskitt
Allitolag melegszik is. A tolto es maga a telefon is. Utobbinak az akksi vegett hasznalni bizotsan nem hasznal.

[ Szerkesztve ]

(#929) Gsx-rr válasza Fryskitt (#927) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Biztos, Huawei toltoje 30w 25-ot tud.

Galaxy S10 siman tud 40w-ot.

No.01 : az en 13 honapos X em 85 szazalekos volt pedig nem volt gyorstoltve.
Meg is latszott a kapacitasan

for a new Huawei Wireless Charging Pad shows support for a maximum 30W output. Translated to real-world scenarios, that would mean at least 25 watts. That, in turn, suggests that the Huawei Mate 30 will at least support that charging speed. In comparison, the fastest wireless charging speed belongs to Xiaomi at the moment at 20 watts.

[ Szerkesztve ]

(#930) No.01 válasza No.01 (#921) üzenetére


No.01
őstag

Kozben rakerdeztem a kollegamnal aki penteken kapta meg az uj Max-ot es egy 3. fele appnal o is hasonlot tapasztalt es o sem jott ra, h mikent is lehet ezt kikapcsolni vagy atallitani.

Masnak ez meg nem tunt fol? :F

(#931) Fryskitt válasza Gsx-rr (#929) üzenetére


Fryskitt
addikt

és No.01 is: elhiszem, hogy van ilyen... mondjuk szerintem ezt az használja, akinek feltétlenül szükséges, nekem az iPhone már 10w-nál is meleg, nem hiszem, hogy akarom ennél jobban tolni bele. Nyilván a gyártók nem az élettartamra mennek rá, jobb a z, ha veszel másikat és minél hamarabb. Bár épp a Huawei-nél láttam egy videót arról, hogy a hőmérséklet függvényében nagyon visszafogja a töltési energiát, hogy védje az akkut. Na de akkor meg akkora előnye nincs is.
És hogy ON is legyek:
Nekem az, amit a Max tud akku időben, bőve elég, az X esetére általában kifulladt, ezt egy hosszú műsak után (12óra) általában 50%-os töltöttségen viszem haza. :C

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#932) Gsx-rr válasza Fryskitt (#931) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nalam elso nap bukott. Tobbet vartam. Mar nezem a Power Delivery-s kulso akksit.

Kamera viszont X utan fantasztikus.

(#933) Tiger. válasza -secret- (#923) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ebay jó lehet. Csak nem tudom pontosan, hogyan keressek rá. Voltage meter usb typ-c?
Ez jó lehet?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#934) Sys85 válasza Gsx-rr (#932) üzenetére


Sys85
veterán

El sem tudom képzelni mennyire nyüstölöd.Nekem a 11 Pro nagyon jól bírja,pedig annyira nem is kímélem,igaz nincs rajta játék.A Pro Max meg elvileg még durvább mint a kicsi Pro.
Jobban bírja a 11 Pro mint a korábbi Note 10 Plus,vagy az S10 Plus telóim.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#935) Fryskitt válasza Gsx-rr (#932) üzenetére


Fryskitt
addikt

Mit csinálsz vele? :F :Y

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#936) lo_jo válasza No.01 (#930) üzenetére


lo_jo
senior tag

Írjatok az adott app fejlesztőjének, hogy nem jól kezeli az új eszközöket. A legtöbb scanner app, amivel találkoztam, kb 1x van lefejlesztve, onnantól elengedik a devek. Sokáig a codecamet használtam fényképezésre, de az utolsó verziója 11 hónapos és Xr support jött azzal. Ment is a kukába.

(#937) Gsx-rr válasza Fryskitt (#935) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Egesz nap nyomkodom, dolgozom, email stb. Tegnap videoztam egy uj anyagot raktam ossze, megvagtam stb...

(#938) Fryskitt válasza Gsx-rr (#937) üzenetére


Fryskitt
addikt

Erre vsz tényleg a powerbank. Esetleg egy akkus tok.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#939) Gsx-rr válasza Fryskitt (#938) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Akkus tok? Kizart. Most raktam egy X melle amin tok Nillkin tok volt ugyanolyan vastagok.

Amugy azt sehol se mondtak a foto app mar tud 16:9 ben fotozni.

(#940) HarleyCustom válasza Gsx-rr (#939) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Akkor kizárásos alapon...powerbank.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#941) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Samsung is bele rakja a lassított szelfi videót, tudom senkit nem érdekel, de durva, hogy ilyen lazán raknak be ficsort.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#942) Sys85 válasza Tiger. (#941) üzenetére


Sys85
veterán

Rakhat bele a Samsung ilyet,de attól még a Samsung lassított felvételei még mindig sokkal csúnyábbak mint az iphone-é.
Ez a lassított szelfi az instafüggő “tartalomgyárosokon” kívül hasznos valakinek? :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#943) Tiger. válasza Sys85 (#942) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Engem sem érdekel, de egy szuper lassító módnak örülnék.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#944) Gsx-rr válasza HarleyCustom (#940) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mar rendeltem egy kis Ankert

(#945) No.01 válasza Gsx-rr (#944) üzenetére


No.01
őstag

Ha te valoban nyustolod ugy ahogy irtad akkor lehet nem a kisebbet kellett volna... ;) :U

(#946) syIex válasza No.01 (#945) üzenetére


syIex
veterán

A max sem bírna ki neki egy napot, ha ennyire “veri” egész nap. :N
Mondjuk ilyen felhasználás mellett egy telefon sem. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#947) Noukoum válasza -secret- (#925) üzenetére


Noukoum
veterán

Biztos... Akkor gyorstöltőt nem is adnának hozzá, és nem is lenne opció az apple részéről

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#948) Tiger. válasza syIex (#946) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Pedig jelenleg ez a legjobb akus telefon.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#949) Gsx-rr válasza syIex (#946) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ja ja, most del van es mar 50 szazalekon van.

(#950) syIex válasza Tiger. (#948) üzenetére


syIex
veterán

Tudom, azért mondom. :K
Nekem sem mindig bír ki egy teljes napot, de bárhova nyugodtan el tudok vele indulni nem úgy, mint a Xs Max-al anno. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.