Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Ck. válasza Tiger. (#698) üzenetére


Ck.
addikt

Nincs semmi a kijelzőn.

(#702) HarleyCustom válasza Ck. (#697) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Most, hogy próbálgattam, működik rendesen. Fel-le megy a fényerő, ahogy kell, automatice.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#703) Ck. válasza HarleyCustom (#702) üzenetére


Ck.
addikt

Nekem is megy csak az én szememnek nem megfelelő mértékben. Van amikor után kell állítani, mert épp túl sok vagy túl kevés.

(#704) ΞΔGLΞ válasza HarleyCustom (#702) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azzal nincs is gond. Csak néha gondol egyet, hogy pl napon lejjebb veszi, sötét szobában meg feltolta, hogy kiég a szemem.

(#705) Sys85 válasza Ck. (#703) üzenetére


Sys85
veterán

Különbözőek vagyunk,nekem pl ez az első telóm ami pont annyira húzkodja a fényerőt amennyire kell.Eddig minden telefonomnál az volt az első,hogy az automata fényerőt lőttem ki,mert azt csinálta amit leírtál (túl sok/kevés),sosem találta el a jó értéket.

(#706) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#704) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Rakjal rá üveget, még rosszabb lesz.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#707) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#706) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Van rajta, már többször írtam, de...
Ez most, hogy jön ide?
Xs max-on (ami tökéletesen dolgozik) és a pro max-on ugyanaz a Nillkin üveg van. Mégis a pro max két naponta assetudja, hogy állítsa be jól a fényerőt. Mintha valami segghülye mobil lenne. 600 ezerért...

[ Szerkesztve ]

(#708) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#707) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Xs maxon van, és nagyon furán kezeli, ahol a 11 pro háromnegyedig felnyomja, ott max félig, nekem így jobban bejön a 11, félő ha üveg kerül rá, akkor ő is olyan lesz.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#709) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#708) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A te xs max-od egy külön állatfaj, amiket a topikjában írtál. :-D

(#710) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#708) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most esik le, háromnegyedig?

Hova kell olyan fényerő, napsütésen kívül, mert egy tényleg elég világos szobában is talán 30, max 40% körül használom és bőven elég, de inkább 30. :F

(#711) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#710) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ahol a fejed felett tömérdek lámpa van, oda kell.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#712) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#711) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ahova ennyi fényerő kell és nyilván kell a sok lámpa miatt, ahogy írod, az már kicseszett egészségtelen a szemnek.

(#713) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#712) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ide jó a truetone.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#714) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Egy étteremben a parommal voltunk, csináltam képet, érdekes szabad szemmel ablakon kívül is láttam a dologokat, a telefon viszont kiegette, próbáltam sötétiteni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#715) Ti^Em válasza Tiger. (#714) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

semmi érdekes nincs ebben, a fényméréstől függően dől el mi lesz világos és mi nem, mivel kint világos volt, és a fényt valószínűleg a fókuszból mérte így a világos rész kiégett.

(#716) syIex válasza Ti^Em (#715) üzenetére


syIex
veterán

Igen. Plusz ha rá fókuszáltál volna az ablakra (oda böksz az ujjaddal) akkor azt veszi fő “célpontnak” és az alapján lőtte volna a képet. :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#717) Tiger. válasza syIex (#716) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Raboktem én, de mondjuk nem kozelitettem rá.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#718) Ti^Em válasza Tiger. (#717) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

A lényeg: nem a telefonnal van a gond, a fényképezés így működik :)

(#719) Tibee86 válasza Ti^Em (#718) üzenetére


Tibee86
veterán

Majd 600 ezerért működjön úgy ahogy én akarom!! ;]

[ Szerkesztve ]

(#720) Ti^Em válasza Tibee86 (#719) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Vehetsz DSLR-t 1,5 millióért is, attól még a fotózás alapjai nem változnak meg :P De értem :D

(#721) Tiger. válasza Ti^Em (#718) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Rendben, köszönöm.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#722) Ti^Em válasza Tiger. (#721) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

nincs mit, lehetne ezt részletezni, de ha nem fotózol akkor ne bonyolítsuk. A lényeg, hogy ahonnan a focust veszed onnan fényt mér a készülék, mivel bent volt sötét ezért az egyik képen a focus a benti sötét részeken volt, így az automatika kompenzált. A másik képen az ablakon volt a focus ezért minden más elsötétedett, hogy az ablakból érkező fényt kompenzálva elkészüljön a kép. Ezt kipróbálhatod bárhol, ha leülsz 1 ablakkal szemben és ráböksz az ablakra akkor a környezet sötétebb lesz, és szépen kilátsz majd az ablakon, míg ha a sötét benti ablak alatti részre böksz akkor az ablak ki fog égni. Lehetne kompenzálni de nincs pro módunk.

(#723) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

A mai nappal en is beleptem a klubba, nem akartam lecserelni az XS-t, de a cegnel "hozzam vagtak" egy 11 Pro Max 256GB-t, akkor miert is ne. :D
Elvileg ugyanaz a tempered glass valo hozza mint az XS Max-hoz, a legtobb webshop megis kulon listazza az uvegeket a 2 tipushoz.
Valaki meg tudja erositeni hogy passzol az XS Max uveg az Pro Max-ra?
Koszi!

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#724) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Amúgy ezt az 1200-as fényerot nem értem, hdr tartalomnal, ezt, hogy kell érteni?

Stimpy001. Igen.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#725) Tiger. válasza Ti^Em (#722) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az úgy lett sötétebb, hogy raboktem, és levettem a fényerőt.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#726) ΞΔGLΞ válasza Stimpy001 (#723) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én már írtam, hogy ugyanaz. Én is többet rendeltem Nillkin-ből az xs max-ra. De a nillkin oldalán is egybe listázzák.

(#727) HarleyCustom válasza ΞΔGLΞ (#704) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ja értem. Ok.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#728) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok, ajándékba szeretnék adni egy autós gyorstöltőt egy ilyen pro maxhoz .nem vagyok almás...kérnék javaslatokat. köszönöm

Galaxy S23 Ultra

(#729) hemaka válasza babosf (#728) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én ilyet használok. [link]

(#730) babosf válasza hemaka (#729) üzenetére


babosf
aktív tag

koszi, ehhez adnak type C kábelt is vagy azt kulon kell venni? vagy a teloét használod?

Galaxy S23 Ultra

(#731) Sys85 válasza babosf (#730) üzenetére


Sys85
veterán

Ez csak maga a töltő,az oldalon van typec-lightning kábel is.
Bár a töltőért,meg kábelért is igen borsos árat kérnek,banggoodon (kína) sokkal olcsóbb,bár az meg lassan ér ide.
Mondjuk 6-14 napos “extra” szállítással se kerül annyiba a 2 együtt,mint itthon csak a kábel.

(#732) Fryskitt válasza babosf (#728) üzenetére


Fryskitt
addikt

Anker. Nekem a Blitzwolf kinyírt egy telefont.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#733) babosf válasza Sys85 (#731) üzenetére


babosf
aktív tag

koszi még egy kérdés: mi a kulonbség a lighning kábel és a type c kábel között? és max prohoz jo mindegyik?

Galaxy S23 Ultra

(#734) Fryskitt válasza babosf (#733) üzenetére


Fryskitt
addikt

Egyik vége C, másik Lightning. De szerintem ha ennyire nem vagy benne, akkor haladj be egy Apple boltba és vegyél egy 18W-os töltőt és egy USB-C - Lightning kábelt. Amúgy is azt gondolom, hogy egy 400e-s telefonnál ne filléresedjünk kínai töltővel. Tudod, a banán és majom összefüggés.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#736) babosf


babosf
aktív tag

koszi a választ ..bocsi hulye vagyok az almához sosem volt sosem lesz...ja és 500 volt egyébként van banánra... azért kérdeztem mert a Blitzwolfnál van KULON lightning és KULON type c... én magamtol vennék egy type c-t de nem tudom hogy az ok-e de mégegy
szer koszi :)

Galaxy S23 Ultra

(#738) Fryskitt válasza babosf (#736) üzenetére


Fryskitt
addikt

Na, 500 a tel. Az Apple 18 wattos töltő és a Lightning kábel meg 25. Főleg ha ajándék.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#740) Ck. válasza Fryskitt (#734) üzenetére


Ck.
addikt

Egy életre megtanultam a banán és a majom esetét amikor megvettem nagy nehezen sok év sóvárgás után a BMW-t és nagy örömmel megosztottam a topicban, ahol válaszként csak a közutálatot és a lesajnálást meg szánakozást kaptam 4 hengeres mivolta miatt...legközelebb 12 henger alatt biztosan nem osztok meg semmilyen örömet senkivel, mert csak a kedvemet vették el az egésztől, rögtön aznap.
Konkrétan ezt a kedves közhelyet kaptam rögtön csuklóból, hogy “banánra ezek szerint már nem tellett”...

[ Szerkesztve ]

(#741) babosf válasza #40993792 (#739) üzenetére


babosf
aktív tag

igy már ok köszönöm mindenkinek :)

Galaxy S23 Ultra

(#743) Fryskitt válasza Ck. (#740) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nincs semmi baj a BMW-vel, gyönyörű autók, szívesen néznék egyet én is a garázsban. A baj azokkal a szét tuningolt öreg szarokkal van, amikben az orr és/vagy szemöldök percinges kapucnis kábítószerzsákok kritikátlankodnak. És azokkal a behozott szarokkal, amiket már rég el kellett volna bontani.
Meg azokkal, akik összesúgnak az ember háta mögött, ha vesz egy új autót. Aki dolgozik rendesen, tisztességesen adózik, és összegyűjt egyre, az tiszteletreméltó ember. Nem kell, hogy hagyja magát lehúzni pár olcsójánostól...
Én sem rossz értelemben használtam a majom-banán összefüggést. Nem hiszem, hogy adnék ajándékba egy 500e forintos telefonhoz olcsó töltőt, mert ha van esze annak, aki kapja akkor úgyse fogja használni. Ha meg mégis és baj van belőle, hogy állok elé? Persze az sem baj, ha aki adja, annak csak erre lenne pénze. De akkor adjon mást. És tényleg nem rosszból mondom. Józan, paraszti ész.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#744) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Felrakta itt már valaki a béta 13.2-őt?

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#745) Kozmatyi válasza Tiger. (#744) üzenetére


Kozmatyi
csendes tag

Ez engem is érdekelne.

Kozmatyi

(#746) HarleyCustom válasza Tiger. (#744) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én nem. :N

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#747) HarleyCustom válasza Fryskitt (#734) üzenetére


HarleyCustom
veterán

”...Amúgy is azt gondolom, hogy egy 400e-s telefonnál ne filléresedjünk kínai töltővel. Tudod, a banán és majom összefüggés...”

Félreértetted, ne bántsad, mert nem érdemli meg!
Nem neki van 400ezres telefonja, szóval hagyjad csak filléreskedni. :K
Csak ajándékot akar adni annak, akinek pro max-ja van...
(lehet nem telik rá, hogy gyárit vegyen)
Majd esetleg nem használja az illető...
A gesztus a lényeg!
:R béke!

(Egyébként egyetértek veled, hogy ha telik majomra, akkor jusson banánra is, de ebben az esetben itt nem erről van szó)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#748) ΞΔGLΞ válasza Ck. (#740) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

amikor megvettem nagy nehezen sok év sóvárgás után a BMW-t és nagy örömmel megosztottam a topicban, ahol válaszként csak a közutálatot és a lesajnálást meg szánakozást kaptam 4 hengeres mivolta miatt...

Ez ismerős, az autós topikban volt? De mindegy is hol volt, tele fórum irigyekkel.
Nekem már olyanba is belekötöttek, hogy miért megyek 50 helyett 55-el és 90 helyett százzal. omg .És tudom, hogy ez az autóm miatt van, mert ez már röhej....Pályán, nem tagadom, 150 alatt nem megyek, Németben a duplája (ahol lehet), de ekkora sebesség nagyon ki tud fárasztani akár negyedóra alatt is a gyors pulzus és a kőkemény koncentráció miatt. Inkább a 220-250 közötti az utazósebességem. Lényegében kint többet vagyok, mint "itthon".
A lényeg, hogy élvezni kell és nagy ívben letojni és nevetni ezeken a...inkább nem írok semmit, amúgy is ultra off ezért is ilyen halovány a láthatósága a hsz-nek, de ez már egy 512-es pro max birtoklása is kiváltja egyeseknél. Egy mobil :-D nem hiszem el...

[ Szerkesztve ]

(#749) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#744) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És mit szeretnél megtudni?
Ha már bétás lettél, annak pont az a lényege, hogy elfogadod az esetleges szívást és azonnal nyomod a feedback-et. Nem másra várni, hogy érdemes-e feltenni. :-)

[ Szerkesztve ]

(#750) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#749) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem akarok az lenni, de kíváncsi lennék, hogyan működik a deep fusion, a Facebook csopiban olyanok vannak benne akiknek nincs is 11-es telefonjuk, mondjuk nem is értem őket.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.