Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) No.01


No.01
őstag

WOW :R

Ez lehet csak nekem ujdonsag, de azthiszem esszel most elleszek egy ideig.
Hulye kerdes, de ez a 13-as verzioval jott vagy volt elotte is csak en balga nem vettem eszre?

(#802) Tiger. válasza No.01 (#801) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az automatizálás 13,1-el jött.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#803) lugosi válasza No.01 (#801) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A Parancsok app iOS 12-vel jelent meg.

(#804) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nem egy évig van ingyen az Arcade, ha új eszközöd van? Itt a Pro Max és csak az egy hónap ingyenest ajánlja fel.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#805) Trol


Trol
tag

A galéria appban ha megnyitok egy elkészült képet elsőre nem teljesen éles, mintha nem töltené be teljes felbontásban, ha kicsit belezoomolok a képbe, akkor élesedik ki teljesen. Nektek is ilyen? Ma erdőben sétáltunk és a lefényképezett fák ágainál vettem észre. Köszi

(#806) Fryskitt válasza Trol (#805) üzenetére


Fryskitt
addikt

Akkor tölti le a felhőből.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#807) csatoth79


csatoth79
tag

[link]
Azért bicajozas közben nem rossz,mintha gimbalban lenne a telefon pedig kézből csináltam. Mellé tettem egy Huawei p30 lite ugyanabból mit hoz ki.
Hát valamit az almasok nagyon eltalaltak.

(#808) Gsx-rr válasza Fryskitt (#804) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tenyleg ez hogy van? Engem az Apple tv+ erdekel.
Jon mar a Pro lesz benne egy kod?

(#809) Fryskitt válasza Gsx-rr (#808) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ebben nem volt semmi. Azt hittem az aktiváláskor majd feldobja ezt is

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#810) Trol válasza Fryskitt (#806) üzenetére


Trol
tag

De nem a felhoben van pont ez a lenyeg, hanem a Fotók appban, a kepek pedig a telefon tarhelyen...

(#811) Gsx-rr válasza Fryskitt (#804) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azt olvastam 1 hónap az Arcade az Apple Tv+ lesz egy év Nov 1-től.
[link]

(#812) Fryskitt válasza Gsx-rr (#811) üzenetére


Fryskitt
addikt

Köszi!!! Valóban.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#813) csabiks


csabiks
senior tag

nem tudom a korabbi modelleknel ezt belehetett-e állítani, de van olyan opció hogy rezegjen amikor a face id felold, apróság de olyan klassz :) ez megvolt regebben is?

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#814) ΞΔGLΞ válasza csabiks (#813) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor rezeg, ha nem tudja azonosítani az arcot, vagyis amikor nem tud feloldani.

(#815) Tiger. válasza csabiks (#813) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Persze tudja. Amikor nem ismeri fel az arcot akkor nem rezeg, csak ha külön kéri kódot, 3 eszköz nem lehet rossz.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#816) csabiks válasza ΞΔGLΞ (#814) üzenetére


csabiks
senior tag

nem csak akkor :))

[ Szerkesztve ]

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#817) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#815) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Amikor nem ismeri fel az arcot akkor nem rezeg, csak ha külön kéri kódot...

Ne kezd. Ha nem ismeri fel, "jön a 3 apró fail" rezgés és kiírja, hogy legyints, de még nem kér kódot...
Már kitárgyaltuk ezt az xs topikban.

[ Szerkesztve ]

(#818) ΞΔGLΞ válasza csabiks (#816) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kösz. Ezt később kipróbálom. :)
Most Note 10 van nálam. (kivételesen)

(#819) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#817) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én anno mondtam neked, hogy úgy nem csinál semmit, ha eltartod magadtól, és úgy akarsz legyinteni, ezt megnéztem egy másik xs maxxal is, és ott is ez volt, amúgy szokott rezegni, főleg ha tévesen ismert fel, béke poraidra :D

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#820) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#819) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem értem most ezt a választ...
Helyesen úgy kell működnie, ha nem ismeri fel az arcod, akkor egyből "hiba rezgés", függetlenül, hogy kér-e kódot, vagy sem. Ilyenkor megkér, hogy legyints, mármint, hogy próbáld újra...Három hibás face id esetén, jön a kód kérés, de minden esetben közben rezeg is. Ez a lényege. Ez pro max-on ugyanígy működik.

(#821) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#820) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Akkor ez a három telefon engem nem szeret. 😂

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#822) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#821) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nyilván beállítasz valami olyasmit, vagy a tkm tudja, hogy nálad ez miért működik így...rosszul. Mert ez így rosszul működik, pontosan ez egy azonnali visszajelzés, hogy az arcod mittomén zombie lett, vagy olyan napszemüveg van rajtad, ami miatt nem tudja rendesen szkennelni etc...

(#823) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#822) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Tehát azt állítod, hogy lerakod az asztalra, távolabbról raboksz, és a kezeddel csusztatod akkor neked mindig rezeg?
Ezt a fényero dolgot sem értem nálad, tegnap teszteltem, velem szembe volt a nap, nem sok mindent láttam a kijelzon, xs maxtol picivel jobb volt.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#824) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#823) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tehát azt állítod, hogy lerakod az asztalra, távolabbról raboksz, és a kezeddel csusztatod akkor neked mindig rezeg?

Most mivaaan? Komolyan, ne menj át fárasztóba. Ez milyen kérdés most?
Mi az, hogy lerakom az asztalra, meg távolabbról rábökök?
Arról volt és van szó, ha a FACE ID hibázik, akkor 3 rövidet rezeg (igen asztalon is), és 3 hiba után már kódot is kér. <<<Ezen mi olyan nehezen értelmezhető?
Hogy jön ide a fenti kérdés? Amit nem is értek, akárhogy olvasom, pedig már fejjel lefelé is megpróbáltam. :DDD
Én arról nem tehetek, meg az Apple sem, ha neked minden fényerő kevés, valószínűleg a sok fény, amiről írtál, hogy abban dolgozol, egyszerűen szétcseszte a szemed. Én napszemüvegben, tűző napon is simán olvasom/látom a kijelző minden részletét.
És még soha nem olvastam olyat, hogy XS - Pro (Max)-on ez valakinek kevés lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#825) No.01


No.01
őstag

Ez a fenyero dolog azert erdekes, bar lehet egyeni adottsag is.
Nalunk van XS es 11PRO is. Mind2-n Nillkin uveg van. XS is eleg volt mindig, parom sosem panaszkodott. a 11PRO ehhez kepest napfenyben megjobban hasznalhato, szoval a privat velemenyem az, h az uveg nem feltetlenul ront a fenyeron, olvashatosagon, kontraszton.

(#826) Tiger. válasza No.01 (#825) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Próbáld ki a nappal szemben, lehet látni, csak nem nagyon.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#827) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#826) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nappal szemben vagyok, napszemüvegben és így is simán írom ezt az üzenetet, ráadásul xs max-ról. Pro max meg még jobb.

(#828) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#827) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem az írást mondom, hanem a fotózást. Gyakorlatilag, mintha lefotoznad a napot.
S9-nel ez rendben volt 1100nints.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#829) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#828) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Még ezt is látom, bár a napfény ugye ilyenkor arra késztet, hogy a szem védekező funkciója maximálisan életbe lepjenek, emiatt aztán az egész egy idiótaság, hogy szinte a nap felé kell tartanom a mobilt, de te most komolyan nappal szemben fotozgatsz és szerinted ez olyan gáz, hogy nem látod jól ilyenkor a kijelzőt?

Omg

(#830) No.01 válasza Tiger. (#828) üzenetére


No.01
őstag

Nem vagyunk egyformak. Volt S9-m (igaz csak par honapig) nem volt rossz, de egyaltalan nem mondanam, h jobb, mint az XS vagy a mostani PRO.
Ezt csak emlekezetbol mondom termeszetesen, de azt gondolom, h ez a mostani boven eleg.
Ha keves a fenyero azt ugyis eszreveszed. Volt Pixel 3-am es ott tobbszor futottam bele, h nyaron keves volt. Igaz ha jol tudom az meg 500nit sem volt.

(#831) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#829) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha valami olyat kell lefotozni, nem kerhetem meg a napot, hogy menjen már át a másik oldalra.

De az aksi kárpótol, mert az bitang jó.
A hangja is jó, a maxtol picit mélyebb, a magas gyengébb, de összessegeben jó.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#832) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#831) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Gondolom nem emiatt vettél 5-600 ezres mobilt...
Mert 300k körül már simán vannak olyan fenykepezok, amik kisujjbol megoldják ezt a problémát és oda- vissza körbe röhögik egy pro max fotós képességeit az elkészült képek alapján, meg akkor is, ha a mobilok közt most az egyik legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#833) HarleyCustom válasza ΞΔGLΞ (#832) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:DDD Egész jól bírod... én már korábban feladtam... :DDD

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#834) XFishboneHUN válasza ΞΔGLΞ (#832) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

A gép nem minden! A jó képhez elengedhetetlen egy olyan objektív is! :) :U

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#835) Ti^Em


Ti^Em
aktív tag

Hát szerintem kora délután tűzőnappal szemben fotózhatsz te bármilyen objektívvel, kiégett fost kapsz, leveszed az exp korrekciót -7 re? :D vagy a témát próbálod csak lefotózni 1 telével, mert akkor esetleg. De amúgy nappal szembe fotózni, hát... azért meglehet azt a képet komponálni úgy, hogy a nap legyen benne gondolom, vagy az égboltot kell fotózni? :D

Mondjuk akinek ilyen igényei vannak, annak tök mind1 gépet vesz, és hozzá objektívet :)

[ Szerkesztve ]

(#836) Risard válasza csatoth79 (#807) üzenetére


Risard
aktív tag

Hát azért nem egy p30 lite vel kéne összehasonlítani a jó kis lapos tanszékről készült videót. 😂Amúgy ma majdnem vettem telenorba egy 11 pro max ot de mondták nincs nekik mert hálózat ledobálós gond van velük s várják a frissítést. Sose volt iphonom, de ez most elég jónak tűnik főleg ha Mate 30 pro nem lesz itthon. Mik a tapasztalatok aksi fotó terén esetleg más droidos márkával összevetve? Note 10+ p30 pro tudom teszteket olvastam már de saját tapasztalatok érdekelnének

(#837) Tiger. válasza Risard (#836) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az aksi talán ebben most a legerosebb.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#838) joey04 válasza HarleyCustom (#833) üzenetére


joey04
titán

Én örülök, hogy váltott. Azóta élhetőbb az Xs topik. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#839) csabiks válasza Risard (#836) üzenetére


csabiks
senior tag

az akku nekem az xs maxtól is jobb (11 pro).

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#840) Tiger. válasza joey04 (#838) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Kocsog :D

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#841) HarleyCustom válasza joey04 (#838) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:DD :DD :DD :DD
lájkolom...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#842) Tiger. válasza HarleyCustom (#841) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ennyi kocsogot :D

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#843) HarleyCustom válasza Tiger. (#842) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:DD :R
a sok kézműves agyagedény, mi? :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#845) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#842) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ugyanezt mondtam ma én is, csak jóval cifrabban, úgy kb 2 óra városi autózás, vagy inkább kínszenvedés után. Ne szórakozzunk már, hogy manapság minden hülye kaphat jogsit...
Komolyan ide tank kell, nem szgk. A legfrankóbb a körforgalom, mintha tátott szájjal mennének a fax erdőbe. Nem tudják mit csináljanak és dugót dugóra halmoznak, zöld lámpánál kis túlzással egy oboa belefér :DDD :W néha mire elindul a sok agyvelőgyulladás ...

(#846) Tiger. válasza #40993792 (#844) üzenetére


Tiger.
nagyúr

:DD

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#847) Fryskitt válasza ΞΔGLΞ (#845) üzenetére


Fryskitt
addikt

Főleg az itthoni mini körforgalmak... kis sugár, 4-5 bekötő/leágazó út, kész katasztrófa. Persze index minek, ki tudja tovább megy, kijön, bemenni épp emiatt nem mer senki, de ha meg nem jön senki, akkor bámészkodik és megáll, ha kell ha nem.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#848) HarleyCustom válasza ΞΔGLΞ (#845) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Egyre több autó, jármű, egyre több idióta vezeti, egyre könnyebb jogsit szerezni....
Ezek már régen látszódnak a közlekedésben. :(
Szomorú, hogy ennyire felhígult itt minden. Ahelyett, hogy szigorítanának, de nem, még a többszörös öngyilkos is vezethet, satöbbi...minden vizsgálat nélkül. :U
Na de jól elkanyarodtunk. Ez egy iPhone topik :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#849) lugosi válasza HarleyCustom (#848) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“a többszörös öngyilkos”
Ez azért kicsit olyan önellentmondás 😀

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.