Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Navaren válasza ForRedGlory (#448) üzenetére


Navaren
aktív tag

Nekem régebben a kölföldi, publikus Wi-Fi hálókkal volt bajom (11 Pro előtt 8, előtte 6S volt).

Régebben repülőtéri Wi-Fik, tengeren innen és túl, illetve a szállodai 'hall' Wi-Fik szarakodtak, miközben az adott kolegák androidos telefonjai röhögve felcuppantották maguk mindenre.
Egy ideje már nem tapasztaltam hasonlót, de az, hogy 2017 nyarán, pont az Egyesült Államokban, EWR-en, pont egy iPhone (még a 6S értelemszerűen) az istennek sem ment fel az ottani Wi-Fire, azért az megmosolyogtató :), pedig fontos lett volna.

Egy másik kolega/ismerős pedig tavasszal volt Soeul-ban, na ott volt az, hogy az iPhone-ja az istennek sem ment fel a szobához járó Wi-Fire, a többi telefon meg igen.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#452) lo_jo válasza Tiger. (#450) üzenetére


lo_jo
senior tag

Azért ezt gondold át, mert a panel beton fala sokkal "ártalmasabb" egy 5GHz jelnek, mint a tégla. https://eyesaas.com/wifi-signal-loss/

(#453) Tiger. válasza lo_jo (#452) üzenetére


Tiger.
nagyúr

És a vajogtol?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#454) lo_jo válasza Tiger. (#453) üzenetére


lo_jo
senior tag

Ja hát az szívás, ott ismerősömék a padlásra rakták a routert, mert a födém vékonyabb, mint a fal.

(#455) Tiger. válasza lo_jo (#454) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mi valyogban lakunk. Az s10, ahol ez 5s meg ment, az már semmit sem látott.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#456) kchris78 válasza Tiger. (#455) üzenetére


kchris78
veterán

házban azért nem kell sos 5GHz. ott nincs úgy interferencia mint egy panelban ahol 30 AP van egymás mellett...

(#457) India


India
aktív tag

Sziasztok!

Leírok egy kis tapasztalatot , Iphone XS volt az előd , váltottam Iphone 11 Pro Max -ra azt kell mondanom sokkal , jobb , főleg kamerában , es akkumulátor téren , biztatok mindenkit nagyobbat vegyétek :) :R :R :R :R

(#458) ΞΔGLΞ válasza India (#457) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

sokkal , jobb , főleg kamerában

Csak abban jobb, meg néhány órás többlet aksi idővel. (xs max mellet)...

(#459) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#455) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Veszel egy asus rog rapture gt 110000-ret és még a harmadik szomszédnál is kiugrik a wifi térerőd! Nem lesz olcsó ezt aláírom, de a specifikációkat nemcsak odavésték, mint a legtöbb fos router-re, amit akkor sem tud, ha ráteszed a telefont, nemhogy másik szobában (már)...

[ Szerkesztve ]

(#460) vulnrea válasza Napfénysüti (#416) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Ma kapom kézhez én is :) gondolkodtam sokat, mert az utóbbi évben tepsi telefonjaim voltak, de arra jutottam, hogy (számomra) minek :F kis kompakt készülék, akkora, mint a 2014-ben vásárolt Xperia Z2-es telefonom és ez pont jó így. A kamera elrendezést nem szoktam még meg, viszont az ezüst szín kárpótol, nagyon szép élőben a matt hátlappal, a régi apple vonalat juttatja eszembe.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#461) marcarc válasza ΞΔGLΞ (#459) üzenetére


marcarc
senior tag

Nem életszerű 160 ért routert venni, max ha amúgy is kastelyban laksz :D

(#462) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#459) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Telekomosat használom, ingyenes. 😂

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#463) ΞΔGLΞ válasza marcarc (#461) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak itt panaszkodás ment, hogy milyen szar az 5ghz, nos ezzel nem lesz az. :-D Amúgy valóban nem egy kis lakásban lakom...Szerintem meg 600 ezerért venni mobilt sem életszerű, ahhoz képest ez nem is drága...

(#464) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#462) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor meg mit csodálkozol, az egy ipari hulladék. :DDD

(#465) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#464) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igazándiból a célnak megfelel, az 5g-set másolásra használom, a lassabbik ami annyira nem az, ha jól emlékszem 130Mbites, az a többi dologra teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#466) Snoop-y válasza marcarc (#461) üzenetére


Snoop-y
veterán

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#467) India válasza ΞΔGLΞ (#463) üzenetére


India
aktív tag

Most ezt ugy írod ,hogy ilyen keszuleked vagy nem , mert ha nem akkor nem sok mindent tudsz en használója vagyok lassan ket hete.

[ Szerkesztve ]

(#468) Tiger. válasza India (#467) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Volt xs maxod?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#469) India válasza Tiger. (#468) üzenetére


India
aktív tag

Igen volt , es Xs is volt.

(#470) Tiger. válasza India (#469) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Van különbség hangzásban, makrózásban?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#471) ΞΔGLΞ válasza India (#467) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most vagy van ilyen készüléked, vagy nincs...

Nyilván ezt akartad írni, ugye?
Igen mind a kettő van, sőt hamarosan lesz még egy pro max, de ez itt nem dedó, hogy írunk valamiről, ami nincs.

(#472) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#470) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Milyen hangzás? A telefon-hangszóróra gondolsz, vagy a dac-ra?
Ugyanaz van benne, mint az xs max-ban. Semmivel sem szól jobban, vagy rosszabbaul a kettő egymás mellett. A pro max dolby atmos funkciója, meg nyilván leesett már mindenikek, hogy csak a füledet veri át.
Fotóban viszont jóval szebbeket lő a pro max.

(#473) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#470) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Még annyit, hogy a hangszórójuk (xs max, pro max) legyaláznak minden konkurenciát

(#475) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#473) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez igy van. Ez dolby atmos dolog, gondolom csak akkor megy, ha olyan filmez nézel, nem úgy, mint az s9-nél, hogy bekapcsoltad és még a csengőhang igy úgy szólt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#476) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#470) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Talán ezen a videón lehet a legjobban érzékelni, hogy az xs és a pro ugyanúgy szól, de jóval szebben adják elő magukat, mint a konkurensek. [link] De engem ez a része sosem érdekelt, ha zenét hallgatok, vagy filmet nézek, arra megvannak a céleszközeim, minthogy ezt egy mobilon "élvezhessem"...

(#477) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez a csoda optimlaizált akku töltés jól benne hagyott a szarban. :D Ma 1 órával korábban kellett kelnem és semmit nem töltött, kb lemerült telefont vettem le töltőről. Nem is értem, hogy miért nem úgy optimalizálják, hogy az ébresztő időpontjához mérten kezdjen tölteni hamarabb.

[ Szerkesztve ]

(#478) kchris78 válasza ForRedGlory (#477) üzenetére


kchris78
veterán

én kikapcsoltam a pcsába. 1 év alatt az Xremben 161 cycle van, 99% az aksi. És nem volt ilyen szarság... Sok ember autóban hagyja főni GPS-ezés közben a telefont, játék miatt naponta teljes újratöltés és hasonlók.. Ott semmi ilyen baromság nem segít azon hogy egy év után ne kelljen aksit cserélni (vagy legalábbis ne legyen érezhető az idő csökkenés).

(#479) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#476) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem az a fontos, hogy rosszabb ne legyen, holnap veszem át.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#480) lo_jo válasza ForRedGlory (#477) üzenetére


lo_jo
senior tag

Pedig elvileg 80%-ra kellett volna felmennie, miután felraktad töltőre és a maradék 20%-ot rakja bele a végén. Ébresztőből nekem szokott lenni délután 2-re is, ha valamit akkor kell intéznem, ahhoz meg nem igazán tudna igazodni. Elvileg tanulja, hogy mikor kelsz, jó kérdés, hogy ez mennyire tudja lekövetni pl. egy váltott műszakos ember életvitelét. Én bekapcsolva hagytam, de inkább szeretem akkor tölteni, amikor hazaérek és nem éjszakára töltőn hagyni.

(#481) ForRedGlory válasza lo_jo (#480) üzenetére


ForRedGlory
félisten

32%-on volt reggel. Mondom mi van...? Lehúztam, visszadugtam és akkor sem kezdett tölteni. Aztán kikapcsoltam én is ezt a csoda optimalizációt és akkor töltött.

Én hetente 1x kelek korábban, mert akkor megyek be irodába, a hát többi napján meg otthonról dolgozom. Meglátjuk jövő csütörtökön mit kezd magával, emlékezni fog-e rá, hogy 1 hete korábban keltem.

(#482) No.01


No.01
őstag

Basszus akkor lehet nalam is ez votl a gond?? En meg azt hittem, h hulye vagyok.
Kedd este hajnalban (az mar szerda :DDD ) ertem haza es kiment a fejembol, h feltegyem toltore. Delelott latom 17% igy ratettem az akkubankra, de 1 korul csekkolva latom, h nem tortent semmi. Volt mar ilyen csak akkor a kabel nem volt jol bedugva igy azt hittem megint hasonlo tortent, de sanszos, h nem.

Erre csak a kikapcsolas a megoldas?

En kis naiv azt hittem, h ez majd a 80% toltest fogja eroltetni amivel nem is lenne bajom, de igy meg a logikat sem latom benne ha az ember nem teszi toltore mindig ugyanakkor...

(#483) lo_jo válasza No.01 (#482) üzenetére


lo_jo
senior tag

Szerintem meg siman tanulasi fazisban van, nem hinnem, hogy ilyen gyorsan patternt velne felfedezni. Nekem eddig mindig toltott, amikor nap kozben toltore dugtam, az ejszakai toltest pedig probalom minimalisra csokkenteni regota.

(#484) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Remelem én ebből nem veszek észre semmit sem. [link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#485) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Jó lesz ez a depp fusion, de figyeljétek meg ,ezek a tetvek, majd az iphone 12-nél fogják engedni, hogy mindig működjön, mert jelenleg nem fog működni, ultraszéles látószögnél, tele lencsénél, és és éjszakai módban.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#486) ΞΔGLΞ válasza lo_jo (#483) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem meg siman tanulasi fazisban van...

Végre valaki leírta. Kell neki legalább 2 hét, hogy megtanulja a töltési szokásokat.
Utána olyan k...va jól fog működni, mint addig/eddig semmi. :)

(#487) kchris78 válasza ΞΔGLΞ (#486) üzenetére


kchris78
veterán

és mi értelme lesz? ér ennyit az hogy minden extra helyzetben ott lesz az ember nem teljesen feltöltött telefonnal? (pl nyaralásra korán indulás stb stb )

(#488) ΞΔGLΞ válasza kchris78 (#487) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ennek CSAK akkor van értelme, ha gyakran így telnek a napjaid, különben ki kell kapcsolni. Mert ebben az esetben az algoritmus nagyon is vigyáz az aksira. Ha elkezd visszaszámolni, akkor, tudjátok iPhone tulajok, szinte, akár hetente ugrik 1%-ot. Ennyi az értelme. ha az xs max-ba 30 ezer egy aksi csere, akkor a pro-ba sem lesz olcsóbb. És ki tudja milyen barbár módjára kapják szét az egészet. iPhone topikban sokadik szar, gagyi, összeszerelést lehet már olvasni...

(#489) lugosi válasza Tiger. (#485) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a "depp fusion" ez valami Johnny Depp funkció? :DDD

Én úgy tudom, hogy a tele kamerával működni fog, legalábbis ezt olvastam. Akkor mégsem?

[ Szerkesztve ]

(#490) Tiger. válasza lugosi (#489) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Működni fog, én néztem el, de éjszakainál lett volna érdekesebb sztem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#491) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Itt sem mutatta meg mit tud az a13 cpu.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#492) syIex


syIex
veterán

Elvileg kevés fénynél lesz a leghasznosabb a Deep Fusion! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#493) Rinocerosz válasza Tiger. (#491) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Sokan írták, hogy az iPhone XS Max-on be tudják állítani a Very heigh módot is viszont a iPhone 11 modelleken nem. Lehet még az a13 chiphez kell valamit kódolgatniuk. Viszont neked XS Max van nézd meg, hogy be tudod e lőni a grafikát.

Egyébb:
Azon meglepődtem, hogy a samsung elég szépen vitte a játékot, azt hittem úgy teljesít majd mint a huawei, de nem és még max-ra is be lehetett állítani a grafikát. Mondjuk a onepluson volt a legjobb, de szerintem idő kérdése és az iPhonon fog jobban futtni.

(#494) Tiger. válasza Rinocerosz (#493) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Samsung azért vitte jól a játékot mert az snapdragonos volt, ne keverd össze a hazai exynossal.

Ez a része annyira nem mozgat, jobban aggódok a hang miatt, nem akarok úgy járni, mint anno az s9 után az s10-el. Xs maxnak jó a hangja, megszoktam, ma veszem át a telefont, de már nem vagyok annyira boldog. Akinek van xs és 11 is tudna egy összehasonlító videót csinálni? Privátba jöhet.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#495) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#494) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Leírtam már, hogy semmi különbség nincs, videót is raktam be, több tesztoldal is leírta már, hogy semmi különbség nincs. Ma veszed át a telefont, akkor meg minek, nemsokára hallani fogod, hogy ez a része SEM változott az xs max-hoz képest. A durva előrelépés kamerában történt, a kijelző nagyobb fényerőt tud, amit csak tűző napon tudsz kihasználni. Az A13 egyelőre csak papíron gyorsabb, nekem ez szúrja legfőképp a csőröm.
Az aksi néhány órával jobb, de ez a része sem érdekel annyira. Én már leírtam miért cserélek mindig, mert egyrészt ez az egyik buziságom, a mobilok.
Másrészt ez csak egyszer van 1 évben (ez a legfőbb ok), de droidból meg már naponta jeleni meg egy flagship-nek nevezett "izé"
Plusz az új garancia.

(#496) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#495) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Remélem igazad lesz, mert itt a tesztnél azért hallatszik, főleg a magas, de dxoszerint a magas egyforma. Teszt 6 perctől.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#497) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#496) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És mi lenne, ha egy normális fülessel hallgatnál róla bármit? :DDD
Komolyan, egy gagyi mobil hangszóróról beszélünk, még akkor is, ha jobban szól, mint a konkurencia.

(#498) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#497) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én nem használok fülest, amikor eladom a telefonaimat, az bontatlan.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#499) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#498) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ki beszélt itt arról, hogy bontsd ki a gyári (szintén alap) fülest?
Én LGG2 óta shure 535-öt használok, ami az egyik legtermészetesebb hangzást tudja a mai napig. De ha veszel egy sennheiser ambeo-t, ami mellesleg binaurális mikrofont is tartalmaz, akkor többet nem fogsz semmit hangszóróról hallgatni.
De, ha te erre vagy rákattanva még mindig olcsóbb és nagyságrendekkel jobban szól, ha mellé raksz BT hangszórót.

(#500) syIex válasza Tiger. (#498) üzenetére


syIex
veterán

Én is így vagyok vele. :D
Vagyis hat airpods, de azt meg nem adom el. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.