Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) h1mpi válasza #40993792 (#550) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pedig nem hordok homokot a zsebemben :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#552) #30610944 válasza Tibee86 (#547) üzenetére


#30610944
törölt tag

Na ezt jó tudni akkor. Köszi az infót skacok. A GSMArena oldalán nem említik, meg nem találtam rá ezekre a cikkekre amiket linkeltetek.

(#553) hemaka válasza h1mpi (#551) üzenetére


hemaka
nagyúr

Regebben amikor kb 2 hetesen mar tiszta karc volt a 6S, akkor irta valaki, hogy a nadrag zsebemet ha ugy hagyom es nem forditom ki mosas elott, akkor a mosopor, por, meg minden szar ami benne marad, beleszarad es az nyirja a kijelzot. Lehet benne igazsag egyebkent.

(#554) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#537) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Voltak rajta más üvegek, zsebben hordom, de voltak rajta karcok, de az xpronal nincs. Most a 11-re clearplexet rakattam.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#555) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#554) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A clearplex-et én is kipróbáltam, 2 teljes napot bírtam nézni, utána letéptem róla, és akármennyire azt mondták nem karcosodik, hát az karcos volt, ugyan tényleg el lehetett tüntetni hajszárítóval, de kb 4-5 óránként lehet ezt csinálni, ráadásul ki sem ér a széléig.
Egyrészt furcsálltam azt is, hogy azt mondják semmi baja nem lesz a hangszórónak attól a löttytől, mert "kiszárad", de azért letakarhatnák, mert rendesen folyik oda be a cucc.
Ez a clearplex tényleg egyvalamire jó, hogy jól elba....a a kijelző minőséget és mivel nem ér ki a széléig, ott szépen a karcoló porok megfogják tenni hatásukat.

------------
XPRO
[link] <<<< Ezt már elég régóta írtam és több helyre is évek óta várok rá választ, de azóta sem kaptam...
----------

De mindegy nekem, a te telefonod, dehogy egy 5-600 ezres készülékre csak is minőségi 100%-ban lefedő üvegfóliát raknék (raktam is), mert ezen már a tkm spórolna...

[ Szerkesztve ]

(#556) icecave válasza smc (#525) üzenetére


icecave
nagyúr

Bizony, rohadt nagy marhaság.... én is biztos voltam benne, hogy műanyag nem tesz kárt benne, mégis olyan szépen végigszántotta a sötétszürke rész széle a kijelzőt,hogy csak na. Biztos, hogy a műanyag szél volt, nem pedig homokszem.

Zsolt_72: Hát nem sikerült jól, az biztos. :D

(#557) smc válasza icecave (#556) üzenetére


smc
addikt

Ha videón bemutatod, hogy egy műanyag darabbal megkarcolsz egy üveget, talán elhiszem, de még akkor sem biztos.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#558) ΞΔGLΞ válasza icecave (#556) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Már bocs, de ilyen elba...ott műanyag széllel ez volt a minimum, hogy felszántotta a kijelző üveget. :/ Nem vetted észre, hogy ilyen?

(#559) ΞΔGLΞ válasza smc (#557) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezek a hengerek állnak egy helyben, vagyis a ragadós része forog, tehát simán felszánthatta ezzel, ahogy a széle kinéz.

[ Szerkesztve ]

(#560) Tomace91 válasza ΞΔGLΞ (#555) üzenetére


Tomace91
senior tag

Milyen üveget használsz pontosan?

(#559) ΞΔGLΞ: A fizika törvényei alapján mondja smc, hogy nem szánthatta fel, mivel tök mindegy milyen széle van, ez egy kis bili műanyag valami, amit millió számra fröccsöntenek és keménysége közelében sincs az üvegének, ebből kifolyólag meg lehetetlen, hogy megkarcolja.
Azt is simán el tudom képzelni, hogy van valami réteg a kijelző üvegén gyárilag, hogy mondjuk taszítsa az ujjlenyomatokat, azt meg tudod ezzel sérteni, de hogy az üveget közvetlenül nem ez fix.

[ Szerkesztve ]

(#561) ΞΔGLΞ válasza Tomace91 (#560) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

[link] <<< pontosan ezt, még az xs max-ra rendeltem belőle többet, valóban nagyon minőségi üveg. És ezt mindjárt fel is raktam a pro max-ra, mert az kijelző az milire pontosan ugyanaz.
---------
Nos, ezzel nem értek egyet. Sokszor védem az Apple-t, de az üvegeikről tudnak k...va nagyot hazudni, sok tulajnál mindent kibírnak, sok másiknál meg néha egy szellő is karcot ejt rajta.

[ Szerkesztve ]

(#562) icecave válasza ΞΔGLΞ (#558) üzenetére


icecave
nagyúr

Eddig soha semmiben nem tett kárt. Eleve ennek a résznek hozzá sem kellett volna érnie, mert maga a henger vastagabb. Plusz műanyag bakker, ki a fene gondolná...

smc: Ok, a te kedvedért máris csinálok egy újabb karcot, ezúttal videófelvétel kíséretében. ;)

[ Szerkesztve ]

(#563) Tomace91 válasza ΞΔGLΞ (#561) üzenetére


Tomace91
senior tag

Nillkin-nek elég jó cuccai vannak. Innen is rendelted? Csak mert nekem nem engedi kosárba rakni, hogy megnézzem mennyibe kerül. Jaj most látom nincs is már, van tőlük valami ami ugyanilyen kinézetre és minőségre és még vehető?

Nem befolyásolja a FaceID vagy akármelyik másik szenzor működését? Nem emeli fel a telefonról egy olyan tok ami a kijelzőre is rámegy, hogy magasabban legyen és védje egyesetleges ejtés során? Ezért tartok ezektől csak.

(#564) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#555) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ugye azt tudtad, hogy 2 méret is létezik belőle?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#565) ΞΔGLΞ válasza Tomace91 (#563) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak innen rendelek, nem befolyásol semmit, mintha rajta sem lenne.

(#566) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#564) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azt nem, amikor én rakattam az xs max-ra az nem ért ki a széléig, másik opció nem volt, Ettől ez a clearplex még egy fos marad számomra . De ha neked megfelel, az a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#567) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#566) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Még én sem tudom. Kedden lesz meg a tok.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#568) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#566) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Jó, hogy mondtad, ezek is bele folytatták a ragasztót a szelinel. Remélem ki tudják varázsolni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#569) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#555) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Könnyű leszedni róla a clearplexet?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#570) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#569) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nálam nem volt gond, az egyik sarkánál a körmömmel "felpiszkáltam" aztán már jött is le.
De nálam csak a fekete sávig ért ki, mint írtam...

[ Szerkesztve ]

(#571) syIex válasza delta1017 (#519) üzenetére


syIex
veterán

Hát ez szerintem egyes modelleknél lehet csak amelyik pont nem úgy sikerült.
Igaz nekem mindig van üvegfólia, de jópár droptest és stb volt már és mindenhol nagyon pozitív eredményt kapott elől hátul egyaránt! :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#572) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Érdekesen tesztelte a dxomark a telefont, elvileg magashangzasban egyformának pontozta, pedig a maxhoz képest picivel gyengebb. Kár, hogy nincs olyan app amivel korrigálni lehet.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#573) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Egy kérdés, normális az amikor toltore rakom a telefont, akkor 2 szer ad hangot.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#575) syIex válasza Tiger. (#573) üzenetére


syIex
veterán

Az valami bug lesz...

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#576) Tiger. válasza #40993792 (#574) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Most ki húztam, vissza raktam, és jó volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#577) ΞΔGLΞ válasza syIex (#575) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kb a sokadik...

(#579) Tiger. válasza #40993792 (#578) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Most töltöm először :)

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#580) syIex válasza ΞΔGLΞ (#577) üzenetére


syIex
veterán

Hát igen. Személy szerint amióta megvan még nem volt semmi gondom vagy bug amivel találkoztam, de azért olvasni lehet róla, hogy még hiába a sokadik update van még mindig min javítani! :K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#581) Navaren válasza Tiger. (#579) üzenetére


Navaren
aktív tag

Régebbi (több, mint egy éves) telefonoknál, iPad-eknél szokott ilyen lenni, mikor már sok kosz (por, szöszök a zsebből, stb.) kerül a csatiba és a kontakt nem hibátlan.

Új telefonnál ez nyilván nem valószínű, de esetleg érdemes megnézni.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#582) ΞΔGLΞ válasza syIex (#580) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az automata fényerőállítás most talán a legszarabbul, ezen a telefonon működik.
Már itt is jelezték jó páran, sztráda meg egyre jobban telik az anyázások miatt. Nyilván a 13.3-ban már orvosolva lesz.

(#583) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#582) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez alatt mit értesz? Mert nálam, szépen ahogy kell emeli a fényerőt, ellenben az xs maxxal, de ott betudható az üveg ami rajta van, mert amint áttörlöm egyből jó az is, amúgy meg lusta.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#584) syIex válasza ΞΔGLΞ (#582) üzenetére


syIex
veterán

Hát nekem azzal nincsen bajom, mert minden iPhone-nál az első dolgom a TrueTone és az automata fényerő teljes kiiktatása... :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#585) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#583) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azzal, hogy emeli, meg csökkenti, azzal nincs gond, csak nem úgy, ahogy kellene, gyakran világos helységben sötét, éjjel meg ha felveszem, kiégeti a retinám, de...
Ez nem mindenkinél van, viszont már többen itt is jelezték. És már akkor írtam róla, mikor megvettem a telefont, hogy nem jól működik ez a része, 13.1-2 update óta.

[ Szerkesztve ]

(#586) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Azt nem érte, hogy a Telekomnál nem lehet kapni.... így szállítanak? Amikor még számítógépeket árultam, mindig volt mit eladni. Azért hagytam abba, mert elmúlt a kereslet. De örültem volt, ha mindenki akart volna venni valamit. De gondolom a Telefon is megvan az állami megrendelésekkel. BKV bérlet, ilyesmi.... ;]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#587) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Amúgy jól látom, hogy az adapter bemenete type c? legalábbis biztos, hogy nem usb-s.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#588) syIex válasza Tiger. (#587) üzenetére


syIex
veterán

Igen Type-C - Lightning

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#589) Navaren válasza ΞΔGLΞ (#585) üzenetére


Navaren
aktív tag

A minimum fényerő nagyjából rendben van nálam - a retinakiégetős sztori így nem érint -, de a maximum-mal tényleg vannak anomáliák.
Nekem a két emelett között fordulós lépcső vezet fel, drapp színű falakkal, ahova direkt fény nemigen jut, azon a részen pl. sokat bénázik a szoftver, viszont a True Tone kikapcsolás után megszűnik a probléma :).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#590) Sys85 válasza Navaren (#589) üzenetére


Sys85
veterán

True tone-t én is kikapcsoltam,sok esetben pulzált a kijelző,nem tudta eldönteni milyen beállítás is lenne jó.
Automata fényerő viszont hibátlanul teszi a dolgát.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#591) hemaka válasza Fryskitt (#586) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szerinted a szolgáltatókat mennyire érdeklik a készülékek, amin alig van haszon? Ha új előfizuval akarnád venni, ne félj, még másik boltba is elmennének neked a készülékért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#592) Fryskitt válasza hemaka (#591) üzenetére


Fryskitt
addikt

Azért az se semmi, ha újra aláírsz két évet.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#593) Ti^Em válasza Fryskitt (#592) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Telenornál sem lehet kapni, már egyiket sem a 11 szériából, a telekomnál is csak a sima 11 van most...

(#594) ΞΔGLΞ válasza Ti^Em (#593) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Telenornál sem lehet kapni...

De már mióta és 512-es pro (max) még csak nem is volt a kínálatban, és ezek nevezik magukat mobil szolgáltatónak...

[ Szerkesztve ]

(#595) Fryskitt válasza ΞΔGLΞ (#594) üzenetére


Fryskitt
addikt

Telekomnál nem is lesz. Megrendelésre sem. Csak 64-es van é csak az lesz. Mármint a Pro Max-ból. Érdekes módon a sima Pro-ból van 256-os. De 512-es egyikből se.
Mert, hogy nem tart raktáron azt még csak értem (bár elvileg elég tőkeerős, hogy tartasson, de mindegy). De hogy megrendelni se lehessen..... :W

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#596) ΞΔGLΞ válasza Fryskitt (#595) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tényleg nevetséges. Múlt héten voltam Stuttgart-ban, ahogy átléptem sógorékhoz, Graz-ban már az első eldugott kis lfsz szolgáltatós T boltban ott virított az összes Iphone és ezek szerint [link] <<<< náluk nem gond ilyet venni, csak ki kell választani a csomagot. De a Németeknél sem láttam olyat (amerre jártam), hogy én azonnal ne tudnék megvenni egy iphon 11 (pro max) mobilt azonnal.

(#597) ForRedGlory válasza ΞΔGLΞ (#596) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hozod a szokásosat.... :C

A szolgáltatók rendelnek XY db telefont az Apple meg majd egyszer küldi.... és általában kis hazánkba később, mint a nagyobb piacokra. Ezzel biztos újat mondtam.

Úgy mondod, mintha csak a szolgáltatóknál nem lehetne kapni a telefont, holott az egész országban hiány van. A érvelésednek még lenne is értelme, ha mondjuk más hivatalos viszonteladóknál lehetne kapni... de hát biztosan a szolgáltatók tehetnek arról, hogy sehol sincs.

(#598) Sys85 válasza ForRedGlory (#597) üzenetére


Sys85
veterán

Pont az országos hiány miatt vettem még múlthéten a 11 Pro-t a Telekomnál,akkor még volt készleten.
Igaz kicsit drágább volt listaáron,mint valamelyik APR-nél,de sehol sem volt készleten és ilyen 1-2-3hetes rendelési időket írtak szinte mindenhol.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#599) syIex válasza ForRedGlory (#597) üzenetére


syIex
veterán

Nem azzal van a gondja, hogy átmeneti készlet hiány van, hanem bizonyos modellt egyáltalán nem lehet rendelni náluk. :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#600) ΞΔGLΞ válasza ForRedGlory (#597) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És ez most egy elfogadható válasz lenne a részedről? :DDD Tapsolgathatsz, hogy milyen gáz is a magyar T meg a másik T.
És még komolyan azt IS hiszi, hogy megmondta a frankót...eszem megáll. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.