Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Nillkinnel mi ez az új ap üveg?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4002) Krisz0418


Krisz0418
őstag

Boldog 11 pro tulaj lettem en is. Egy p20 prorol valtottam. Erezhetoen gyorsabb a telefon. Viszont nekem az ejszakai mod valahogy nem jon at annyira. P20prohoz kepest szerintem elmarad. Nem tudom mennyit szamit de ott volt 50sec-es zarido is. Ha iphoneal lovol ejszakai fotot akkor nagyon zajos lesz stb. Tenyleg jobb lenne a p20 pro ebben vagy egyenlore en vagyok meg bena?

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#4003) syIex válasza Krisz0418 (#4002) üzenetére


syIex
veterán

Hát itt 10s-ig tudod felhuzni, de szerintem igen szép képet csinál sőt talán az egyik legjobbat! :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4004) Krisz0418 válasza Krisz0418 (#4002) üzenetére


Krisz0418
őstag

Ejszaka? Akkor meg tesztelgetem. Nappal mindenkepp az elmezonyben van. 64gb-os verzioval rosszul jartam?

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#4005) kchris78 válasza Krisz0418 (#4004) üzenetére


kchris78
veterán

64GB - csak rajtad függ hogy mire használod. Az éjszakai mód a P20on meg sokszor irreális, nem is estének néz ki utólag visszanézve vagy aki nem volt ott nem is veszi le hogy az majdnem vaksötétben készült, úgy mi értelme? az már nagyon nem a valóságot adja vissza.

(#4006) syIex válasza Krisz0418 (#4004) üzenetére


syIex
veterán

Igen éjszaka. :D
Automatán állítja be, de tudod emelni és csökkenteni is, hogy mennyi idő után kattanjon! :K
A 64 GB az pedig csak rajtad múlik, hogy elég lesz-e. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4007) Krisz0418 válasza kchris78 (#4005) üzenetére


Krisz0418
őstag

Koszi a valaszt. Meg annyi hogy mennyire vizallo a telefon? Csak a p20prot tudom felhozni peldanak, azzal sokat fotoztam meg videoztam viz alatt, medencebe. Ez is birja igaz?

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#4008) syIex válasza Krisz0418 (#4007) üzenetére


syIex
veterán

Elvileg a legvízálóbb a piacon! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4009) Krisz0418 válasza syIex (#4008) üzenetére


Krisz0418
őstag

Akkor nem lehet gond par vizalatti foto

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#4010) totopad válasza Krisz0418 (#4009) üzenetére


totopad
senior tag

nem ajánlom,
az, hogy jó a vizállóság, nem jelenti azt, hogy nyugodtan be lehet vinni a tóba, medencébe, pláne a tengerbe. Cseppálló, nem vizálló.
Korábban volt balhé is ebből és perelték az Apple-t emiatt.

(#4011) syIex válasza Krisz0418 (#4009) üzenetére


syIex
veterán

Ázott már el a kezembe szép kis esőtől és borult már rá mentes víz, de igazából nem próbáltam víz alatt eddig. Elvileg nem kellene baja legyen! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4012) Sify válasza totopad (#4010) üzenetére


Sify
senior tag

Én még a 8+ telefonommal egész nap a palatinuszon voltam a fiammal, zsebemben a telefonnal. Semmi baja nem lett. Pedig nem 5 percet volt a vízben. A 11 Pro többször beleesett már vízbe szintén semmi baja nem lett, sőt úgy szoktam megmosni is, be a csap alá. :-)

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#4013) BabMester válasza Sify (#4012) üzenetére


BabMester
senior tag

Én is vittem be idén már a tengerbe a 11 pro-t semmi baja, az S8 meg S10 csoportban is voltak akik agyvérzést kaptak amiért rendszeresen furodtem a telefonjaimmal, de egyiknek sem lett semmi baja. Annyi h sós víz után leöblitem csap alatt.

Van akinek a telefon csak egy használati tárgy és van akinek a legnagyobb értéke ezért túlfélti. :K

[ Szerkesztve ]

(#4014) lugosi válasza Krisz0418 (#4009) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azzal a kockázattal számolj, hogy ha beázik, arra nem vonatkozik a garancia. Vagyis, ha nem ázik be, minden szuper, ha beázik, akkor könnyen lehet, hogy teljesen tönkremegy, és csak önköltséggel javítható.

(#4015) kchris78 válasza lugosi (#4014) üzenetére


kchris78
veterán

plusz meg ujkori allapotban se biztos hogy vizallo, kesobb meg ahogy szarad ki a vizzaro gumi egyre kevesbe lesz az....

(#4016) Asbee válasza totopad (#4010) üzenetére


Asbee
veterán

Vízálló, nem csep álló. Ettől függetlenül ha beázik nincs gari és nem ajánlják a fürdőzést

[ Szerkesztve ]

(#4017) D4ni válasza BabMester (#4013) üzenetére


D4ni
őstag

Milyen furcsa, hogy pont a samsungosok vannak kiakadva, hiszen ott pont hogy javítják garanciában a beázást, amennyiben a telefon zárt simtálcával teszt alatt ereszt. Ezt volt samsungos technikusként állítom.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#4018) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv, Ti hogy küldtök videót egy másik telefonra adatveszteseg nélkül? Viber nem képes rá? Még bt-n se lehet? :( :F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4019) tboldi válasza MikeWazowski (#4018) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én sendanywhere-rel szoktam néha apum androidos telójára küldeni, viszont ha a másik teló is iPhone, akkor AirDrop.

(#4020) MikeWazowski válasza tboldi (#4019) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az egy app? Androidra küldeném.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4021) tboldi válasza MikeWazowski (#4020) üzenetére


tboldi
nagyúr

A sendanywhere? Igen, az.

(#4022) Snoop-y válasza MikeWazowski (#4018) üzenetére


Snoop-y
veterán

Google drive :P

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4023) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, ezeket kiorobaljuk!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4024) Protector


Protector
csendes tag

Üdv. 13.6-os frissítéssel kapcsolatban vannak már tapasztalatok? Úgy értem nyugodtan mehet fel vagy esetleg van e benne valami "drasztikus" hiba?

iPhone 11 Pro

(#4025) Kyller válasza Protector (#4024) üzenetére


Kyller
senior tag

Mehet. Nincs semmi gond.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#4026) amulet


amulet
senior tag

Sziasztok, van itt valaki aki felhasználta már a
Businessbox EXCLUSIVE Vásárlói gondoskodás biztosítást? sok a kitétel és nem világos számomra, hogy mikor fizet és mikor nem

(#4027) sohajda90


sohajda90
tag

A legutóbbi software frissítés óta más nem vett észre sokkal gyorsabb merülést sima 11 Pro-n?
Szerintem valamikor a hét végén tehettem fel a 13.6-ot és tegnap vettem észre egy furcsaságot:
nem nagyon szoktam kikapcsolni a telefont töltéshez, de most valamiért megtettem, nem mértem pontosan az időt, de körülbelül 1-másfél órát lehetett töltőn, a gyári "gyorstöltővel" ez idő alatt olyan 35%-ról csak 70%-ra ment fel, amit már eleve furcsáltam, mert ennyi kb. egy full töltés szokott lenni. Megnéztem az akkumulátor állapotát és az is lement 100%-ról 99%-ra, ami nagyon szíven talált :( . Januárban vettem a készüléket és nagyon vigyáztam az akksira, játékokat is pl. csak az Androidos cégen játszok, ezzel csak beszélni, keveset böngészni, meg fotózni, zenét hallgatni, social Media-ni szoktam, tölteni mindig a gyári kábellel, és sosem hagyom 20% alá menni, és általában nem töltöm fullra. Ezért csodálkoztam hogy 6.5 hónap alatt már 1%-ot romlott az akku. Ja, az hogy kikapcsoltam a telefont a töltéshez csak azért lényeg, mert az Akkumulátor kezelő a legutóbbi töltéshez még mindig a szombat délutánt írja, nem a kedd délelőttöt, mintha a tegnapi töltés meg sem történt volna...ez azért lenne mert ki volt kapcsolva töltés közben? Fura...
Na mind1, nem is ez a lényeg: a 70%-ra, amire felment kb. 20 perc Messenger meg Instagram után már lecsökkent 60%-ra, korábban ilyen nem nagyon volt. Utána volt 2 hívásom, ami kb. fél óra volt összesen, meg 1-2x még ránéztem Instára és Face-re, végül 54%-on állt este, reggelre 48%-ra merült, ami végülis nem vészes, de korábban az esti, készenléti helyzetes merülés kb. 2% ha volt. Ma nagyon minimális használat mellett most 36%-on áll, de úgy hogy tényleg 14 perc aktív kijelző időm volt ma csak, és ez alatt 4%-ot merült a kezemben... Amúgy tudom, hogy ez még mindig nem vészes, a P30 céges, ennyit akkor is merül stand-bye-ban ha rá sem nézek másfél nap alatt, de azért eddig ennyi merülést sokkal aktívabb használat mellett produkált...
Szerintetek ez lehet szoftveres probléma, vagy valami történhetett az akksival (semmi külső hatás nem érte)...

[ Szerkesztve ]

(#4028) hexup


hexup
kezdő

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni kérlek? :O
Nem értek egy dolgot egyáltalán, és iszonyúan bosszant ez az érzés.

A képernyőfotó és a képernyőfelvétel. Ha egy ilyet készítek és messengeren küldöm el valakinek (igen, tudom hogy rontja a minőséget alapból), de egyszerűen egy képernyőrögzített videó annyira undorító módon pixeles, hogy ki sem lehet venni ami benne van. Olyan pixeles, hogy a kabátot fel lehet rá akasztani... Miért van ez? Régen az összes barátomnak így küldtem videókat hogy YouTuberól rögzítettem képernyőfelvétel és tovább küldtem messenger, teljesen jó volt, de most egyszerűen bármit veszek fel és küldöm el ott, egyszerűen szörnyű... Képek esetében ugyanez. Ott pedig az az érdekes, hogy elküldöm neki, én undorító pixelesnek látom a képet, viszont ő rendesen akinek küldöm. Ez mitől lehet? Csak képernyőfotó és képernyőrögzítésnél van jelen csak. Régen ilyet pedig nem tapasztaltam 6s plus telefonomnál mikor küldözgettem messengeren. Az meg pláne hogy a videó teljesen rossz :O :O

A fotóknál telefonba meg máshol tökéletesen látom őket egyébként. S mégegyszer írom, tudok róla hogy a messenger ront a minőségen, de azért nem olyan szinten volt az régen hogy 144p. Mi lehet a gond most? :O :O

(#4029) Gsx-rr válasza hexup (#4028) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kuld Viberen

(#4030) hexup válasza Gsx-rr (#4029) üzenetére


hexup
kezdő

Nem használok. Ez egyértelműen messenger oka egyébként? Meg mindenkinél? Hogy a képrögzitett videó messengeren küldve vicc kategória, a képernyőfotó meg csak saját telefonon látva messengeren röhej? Nem próbálja ki pár ember légyszíves? Maguknak elküldve messengeren :D Nekem érthetetlen mert régen ez nem ilyen volt. Ezért aggódom hogy telefon vagy valami beállítás az oka. Keresem a lelki nyugalmat :U :D

(#4031) sohajda90 válasza hexup (#4030) üzenetére


sohajda90
tag

A Facebook/Messenger (nem tudom most jelenleg ezek mennyire mozognak együtt vagy külön), engedélyezted a Fotók és Videók HD-ban való feltöltését/küldését? Alapból nincs bekapcsolva és úgy tényleg borzasztóan tömörít...

(#4032) hexup válasza sohajda90 (#4031) üzenetére


hexup
kezdő

Igen, azzal kezdtem mikor telepítettem. Ezért érthetetlen számomra. Nem 4k-t várok nyilván, de a videó konkrétan nézhetetlen pixeles lett, régen a 6s-emmel meg teljesen rendben volt. Nálad minden frankó?

(#4033) MaxFecky válasza sohajda90 (#4027) üzenetére


MaxFecky
csendes tag

Szerintem két dolog befolyásolhatja az akkumlátor élettartamát: a töltés módja és sebessége. A módja, miszerint vezetékkel vagy anélkül, a sebesség pedig egyértelmű. Mindenkinek mások a töltési szokásai. Van aki nem engedi 40% alá, van aki nem tölti 90% fölé, van aki nem tölti éjjel stb,stb. Leírom, hogy én hogyan szoktam: 2 naponta töltöm, magamat átlagos felhasználónak ítélve. Második nap estére marad bennne kb 25%. Egész éjjel töltőn van. Soha nem használok vezeték nélküli töltést. Kezdetek óta csak egy 5W-ossal töltöm, a gyári 18W-os a dobozban maradt. Bekapcsolva van az intelligens töltés, így 80%-on tartja szinte egész éjjel. A készüléket előrendelőként vettem, majd kaptam kézhez szeptember 24-én. Jelenleg az akkumlátor kapacitása még 100%on van. Gondolom ez hamarosan változni fog.
Gyors és indokolatlan merülést nem tapasztaltam. Rendszerem mindig frissítve a legújabbra. a készülék kikapcsolt állapotban nem volt, csak újraindítva frissítésekkor.

IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

(#4034) lugosi válasza hexup (#4028) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Állítólag van különbség a tömörítésben aközött, ha a videón nyomsz egy megosztás -> messenger lehetőséget és aközött, ha bent a messengerben betallózod és úgy küldöd, legalábbis másik programnál írtak ilyet. Esetleg ezzel tegyél egy próbát, nem ellenőriztem.

(#4035) hexup válasza lugosi (#4034) üzenetére


hexup
kezdő

Szuper!!!!
A képernyőfotó esetében ez valóban bevállt módszer. Úgy egyáltalán nem pixeles. Innentől így használom a képküldést rajta normál fotók esetében is. :)

Képernyőrögzített videó esetében sajnos viszont így is szörnyen pixeles 144p minőség kb. :( Ugyanolyan.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, a képernyőfotóknál legalább bevállt valami :R :R

(#4036) martinkeet válasza Krisz0418 (#4007) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Az előző XS Max-om egy egész strandszezont átvészelt.
Az ezt megelőző 11 Pro Max-om kb 3 percet bírt víz alatt.
Garanciálisan nem javították, biztosítás nem volt rajta, így kuka lett.

(#4037) Snoop-y válasza martinkeet (#4036) üzenetére


Snoop-y
veterán

A mostanit nem tesztelned le?

;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4038) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok! van egy 11 prom pár napja és azt vettem észre ha rá megyek az iránytű alkalmazásra akkor nem mozog, egy helyben áll, ha ki be kapcsolom a telót akkor jó egy ideig, mi lehet a probléma? Köszönöm!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#4039) martinkeet válasza Snoop-y (#4037) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Amint megvolt az első nem szándékos merítés, írok :D

(#4040) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az asszony vett egy note 20 ultra-t...(tegnapi MM vásárlás)
Nos, remélem a 12-es ájfonnal virítani fognak, mert a 11 pro max mellé téve az a telefon egy hájtek csoda. Mondjuk a kamera itt még jobban kiáll már, de elképesztő fürge, brutális kijelzővel. Ettől független gugli nekem nem kell, de csesszék meg, mármint az apple és dobjanak ki valami frankót most az asztalra. Bízom bennük! :-D!

[ Szerkesztve ]

(#4041) FіkuszKukіsz válasza ΞΔGLΞ (#4040) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Nem csak előrendelte? Tudtommal még hivatalosan nem kapható, majd csak 21 után. Egyébként nem tudom mitől ájultál el. Nem sok újdonság van a Note 10 után, ráadásul az egyik legkevésbé sikerült exynost rakták bele, az S20 tulajok tudnának mesélni mit szívnak vele (merülés, melegedés)

Romanes eunt domus

(#4042) totopad válasza ΞΔGLΞ (#4040) üzenetére


totopad
senior tag

most lehet, hogy pariban vannak, vagy az is, hogy a sárgáké jobb, de nézd majd meg pár év múlva...
az én asszonyom még mindig a régi 6-osomat használja és, mindenre elég neki

(#4043) ΞΔGLΞ válasza FіkuszKukіsz (#4041) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igaz, hogy a pécsi MM-ben egy "nagykutya" intézte a mobilt, de ott van kint árcédulával a mobil már náluk, ott jöttem el mellette és nem láttam olyat, hogy azt ott előrendelni lehet csak. Mindegy...
De nem azt írtam, hogy elájultam, hanem azt, hogy a pro mellette elég ósdinak tűnik dizájnra, meg azt is, hogy nekem ettől független nem kell. Én rögtön veszek egy 12 pro max-ot, amint megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#4044) BabMester válasza ΞΔGLΞ (#4040) üzenetére


BabMester
senior tag

Mi a hightech csoda rajta? A kamera szoftveresen még mindig nem jó, nagy lapát, a kijelző ugyan az a Samu AMOLED mint ebben csak csutkazva van a szaturacio, az a pici toll meg pont női kézbe való. Legjobb barátom csak Note-ot vesz mióta létezik a széria (nekem ugye Galaxy S-sek voltak), tényleg érdekel mi vett le így a labadrol?

Szinte minden tudni az iPhone 12-ről, pont annyira ‘meh’ lesz, mint ahogy Samsungos szemmel unalmas ‘meh’ lett a Note.

[ Szerkesztve ]

(#4045) ΞΔGLΞ válasza totopad (#4042) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, mint őskövület ájfonos, ezzel teljesen egyetértek.

(#4046) ΞΔGLΞ válasza BabMester (#4044) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

tényleg érdekel mi vett le így a labadrol?

Rajzoljak róla folyamatábrát, vagy megpróbálod értelmezni, amit eddig írtam?
A lényeg, hogy a pro max egy ósdinak tűnik mellette, ami már xs max-ként is az volt tavaly.
Kápis? A dizájn nálam sokat számít és a kockásabb, szögletesebb formák mindig jobban tetszettek, ezért örülök, hogy a 12-vel kicsit kilépnek végre ebből a formából.
Ettől függetlenül a kijelzőt sem kell túlszaturáltam nézni, ahogy a samu azt alapból belövi, szépen be lehet kalibrálni.

[ Szerkesztve ]

(#4047) BabMester válasza ΞΔGLΞ (#4046) üzenetére


BabMester
senior tag

Jah, megnyomkodtam a MM-ban szerintem kényelmetlen a Design, éles a téglalap és nagy, de elhiszem h tetszik, csajos. Szerintem a 11 pro még mindig jobban is néz ki, főleg a hátulja.

A stílussal meg óvatosabban.

[ Szerkesztve ]

(#4048) ΞΔGLΞ válasza BabMester (#4047) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A hátulja biztos, mert azt írtam is, hogy itt már nagyon kiáll a kamera.
Mindegy, lényegtelen, nekem formára bejön, de ezzel a rendszerrel akkor sem kellene, ha ingyen adnák.

(#4049) FіkuszKukіsz válasza ΞΔGLΞ (#4043) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Csak előrendelhető. Remélheted, hogy nem járnak ide a Samsungtól olvasgatni és nem látják a beírásod. Megjelenés előtt értékesíteni telefont, nem szokott az ilyen tetszeni nekik. A nagykutya valszeg egy bemutatóra szánt készüléket adott el nektek.

A dizájn meg megegyezik a hátsó kamera kivételével a 10-es szériával. Volt olyanom és nem tűnt ósdinak mellette a Pro Max.

Romanes eunt domus

(#4050) ΞΔGLΞ válasza FіkuszKukіsz (#4049) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát nagyon betojtam ám :-), a samu meg örüljön, hogy pozitív véleménnyel vagyok a mobiljára.
De a pro max bizony ósdi, az xs max-ként még tavaly elment, de már az dizájn is másodszor lett eladva. De akkor hozzá teszem, hogy nekem az, de mivel iphone-ból nincs más, ezért kénytelen vagyok azt venni, amit kiadnak évente.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.