Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Nazgul1992


Nazgul1992
csendes tag

Sziasztok. Becsatlakoznék friss i11pro(zöld) tulajként a fórumra, egy 6s ről váltottam. Egyenlőre szokatlan a mérete. Apple storeba vásároltam és ott rak-adtam rá belkin üvegfóliát. Most kimondottan a tokokról kérdeznék , van e valakinek ötlete , linkje , véleménye egy jó ütésálló tokról? Ami jelenleg tetszik az az UAG plasma tokja , es ez az újfajta UAG Civilian széria abból is a terepzöld. Egyenlőre csak videókat láttam róla, de azok elég meggyőzőek. Építőiparban dolgozok , így kimondottan masszív tokra lenne szükségem.

(#1652) B-L-A-C-K válasza Nazgul1992 (#1651) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem ha erre kellene most tok amire neked, ezt a Pitakát venném.

(#1653) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#1652) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Miert eroltetik ezt a kamu karbonmintat? Normalis szinek nincsenek?

(#1654) HarleyCustom válasza Gsx-rr (#1653) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ő a pitaka nagykövete. Nem tudtad? Évek óta. ;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1655) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#1653) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mindenki azt erőlteti ami neki tetszik, nekem ez tetszik, te linkelj olyat ami neked szimpatikus, ne állandóan azon lovagolj már neked mi nem tetszik...

(#1656) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#1655) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Karbonminta a tesok kedvence volt de mar ott is lejart lemez kb 5 eve.
Mar csak a Bmw logo hianyzik rola

Alapban nem tetszik a tok de ha kene akkor elobb raknek fel egy Nillkin Ultra Thin
Vagy Tozo ultra thin hard tokot( felneztem a kedvedert az ebayre)

(#1657) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#1656) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért ez nem egy 200Ft-os karbon fólia amit ráragasztanak a tokra, az anyag aramid ami egyenlő a kevlárral, űrtechnikában, F1-ben...stb ezt használják, szóval én nem érzem attól gagyinak hogy karbon mintás, nem hiába nem 5 ezer forintos tok, és minőségi. De tényleg az a lényeg nekem tetszik, azért vettem azért használom, ha neked nem tetszik sajnálom, de ha másnak ajánlom próbáld lenyelni.

(#1658) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#1657) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ezzel a kamu dumaval aruljak baromi dragan. Vegul is jo marketing,de egy telefonnak semmivel se ad tobb vedelmet mint egy 10x olcsobb muanyag

(#1659) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#1658) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jaaa hogy megint az van hogy szerinted ez kamu 0 utánajárással, és megint okoskodsz vakon...De csak azért mert neked a karbon minta nem tetszik, és akkor már nem is az ami...:D

Na jó hagyjál, ha ilyenekre ráérsz inkább neten utána nézhetnél ennek...

Amúgy segítek, az említett tok amit az illetőnek ajánlottam, hidd el elég sok mindent kibír...

link

[ Szerkesztve ]

(#1660) Tiger. válasza Nazgul1992 (#1651) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezeket tesztelték, mindent ki birnak.
Én most be újítok egy ilyenre is)

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1661) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#1659) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Egy telefont mennyivel ved jobban mint egy barmilyen mas muanyag tok ,mondjuk 1 meterrol leejtes eseten?
Te ennek utanajartal?
Neked miert kell ilyen dolgokat magadra venned, hogy ha valamihez te ragaszkodsz akkor biztosan az a legjobb.
Biztos vagyok benne egy jo minosegu 3000 forintos tok egy atlagos ejtes eseten semmivel se ad rosszabb vedelmet mit egy 5x annyiba kerulo termek.
Rosszul gondolom?

[ Szerkesztve ]

(#1662) hokins


hokins
addikt

Én a gizmo oldalán találtam jó ajánlatott: [link]
Spigen tok van a csomagban. Elég baráti az ára is szerintem.

(#1663) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#1661) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A kérdező építkezésen dolgozik, nem 1 méterre keresett telefontokot, amit ajánlottam, meg látható milyen szinten véd.

Neked miert kell ilyen dolgokat magadra venned, hogy ha valamihez te ragaszkodsz akkor biztosan az a legjobb.

Ki beszélt itt arról az a legjobb? Ütésálló tokot keresett, én azt ismerem, tetszik is, ezért ajánlottam. Hol van itt hogy az a világon a legjobb?

Biztos vagyok benne egy jo minosegu 3000 forintos tok egy atlagos ejtes eseten semmivel se ad rosszabb vedelmet mit egy 5x annyiba kerulo termek.

Ebben igazad van, de gondolom építkezésen nem egy átlagos esésnek lehet kitéve...

(#1664) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#1663) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En altalanossagban beszeltem nem errol az esetrol.
Vasarnap van ne vitazzunk megyek inkabb a partra :)

(#1665) Sys85 válasza hokins (#1662) üzenetére


Sys85
veterán

-65%???
Kína 3e ft-os qi töltő, 3,5e forintos üveg,plusz egy 4e forintos Spigen tok.
És akkor ~36k-ról van leárazva....
Ez az oldal kb a létezése kezdetén elásta magát nálam.Olyan ordas kamu leárazásokat írnak...
Már csak ezért sem fizetnék nekik egy vasat sem,hülyének nézik az embert.
Arról nem beszélve,hogy ha olcsón akar az ember Spigen tokot itthon,akkor Speedshop,mert nem gyengén áraz túl a Gizzmo.
Gizzmo-n a Rugged Armor: [link]
Speedshop-on: [link]
Szóval ennyire pofátlan ez a bolt.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#1666) lugosi válasza B-L-A-C-K (#1652) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem a sima (nem Pro) Pitaka tokom van (a középső a 3-ból a weblapon), mind a két telefonomon. A legjobb tok amit valaha használtam, amíg gyártanak ilyet és lesz ilyen arra a telefonra amit veszek, sose használok mást. A Pitaka Magmounttal a kocsiban állati kényelmes használni. Ha belegondolok hogy mennyit szenvedtem korábban a különböző megoldásokkal, tartó+töltő a kocsiban... Bár korábban tudtam volna erről a gyártóról.

Üvegfóliát is tőlük vettem, az egyik telefonon bő másfél éve van fent, a másikon 1 éve, még egyszer sem kellett felszedni, és semmi baja sincs. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Most látom, hogy kijöttek egy tokkal az airpodsra is.

(#1667) hokins válasza Sys85 (#1665) üzenetére


hokins
addikt

Hirtelen felindulásból az az oldal ugrott be mikor kellett a tok. Mert ugye jó szokásomhoz híven utána keresek védelmet mikor már megvan a teló. :DDD

(#1668) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Legjobb tok a gyári bőr ész szilikon.
És hogy miért?
Mert nekem is az van.
;] :P

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1669) B-L-A-C-K válasza lugosi (#1666) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Így vagyok vele én is, sok embernek bejön, de van akinek nem nincs ezzel semmi gond, de én akkor us azt fogom ajánlani ami nekem a legjobban bejött eddig.

PreikeStoleN: Bőr nekem is adja, kicsit mondjuk vastagabb tőle a telefon, de ami nem jött be hogy a mágneses tartóról már leesett úgy volt a hátlapra rakva egy fém darab, így hanyagoltam.

Szilikon meg vastagabb mint a bőr, és gyűjti a szöszt, szóval ez is kilőve nálam.

Azaz pitaka és kész, ha tetszik ha nem, de csak azért mert nagykövet vagyok... ;]

[ Szerkesztve ]

(#1670) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#1669) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A szilikon tényleg gyűjti a szöszt. Előnye, hogy tapad a kézhez.
A bőrből meg csak a barna...
Nagykövet Úr ;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1671) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#1670) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ződ is teccik most.

(#1672) Tiger. válasza lugosi (#1666) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez tényleg ennyire kimegy, a videón, nekem úgy tűnik, hogy elég jól kitölti a kijelzőt, legtöbb ilyen, csak a fekete kereten belül van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1673) Sys85 válasza HarleyCustom (#1670) üzenetére


Sys85
veterán

Nillkin Nature TPU is tök jól tapad,plusz 2 oldalt érdes a felülete. :)
Füst színű így a sárgulás se fog hamar meglátszani.
Az máskérdés,hogy ütés ellen kb semmit se ér,hiszen vékony.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#1674) B-L-A-C-K válasza Tiger. (#1672) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Teljesen a szélét nem védi.

(#1675) Gsx-rr válasza Sys85 (#1673) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Leejtes ellen tokeletesen ved , ugyanugy mint a hasonlo kategorias tokok

(#1676) lugosi válasza HarleyCustom (#1668) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Gyári bőr volt a Pitaka előtt a régi telefonon, én szerettem azt is, nekem is a barna van.

(#1677) Sys85 válasza Gsx-rr (#1675) üzenetére


Sys85
veterán

Hát azért mellérakva a Speck Presidio Pro tokomat úgy érzem,hogy inkább abban élne túl egy komolyabb esést,ebben nem annyira. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#1678) HarleyCustom válasza Sys85 (#1673) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Annyi fèle fajta tok van már, hogy nem győzi az Ember válogatni... :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1679) HarleyCustom válasza lugosi (#1676) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ez a Pitaka.... Kiváncsi vagyok amúgy, milyen lehet.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1680) Sys85 válasza HarleyCustom (#1679) üzenetére


Sys85
veterán

Nekem tetszene,csak én nem szeretem az alul nyitott tokokat,ez meg felül is nyitott. :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#1681) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Amúgy nem is értem, miért nyitott alul... Sokba kerül pontosan kivágni? Vagy vastag és nem lehetne beledugni a kábelt? Mi értelme, hogy ott nem védi?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1682) Sys85 válasza Fryskitt (#1681) üzenetére


Sys85
veterán

Gondolom az aramid toknak olyan merevséget adna ha alul és felül is lenne anyag benne,hogy nem tudnád belerakni a tokba a telót.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#1683) Fryskitt válasza Sys85 (#1682) üzenetére


Fryskitt
addikt

Azt nem próbáltam, de a gyári bőrtok is ilyen. :F

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1684) B-L-A-C-K válasza Sys85 (#1682) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Bele még belemenne, de leszedni már nem tudnád...:)

(#1685) lugosi válasza B-L-A-C-K (#1684) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Így is nehéz levenni amúgy.

(#1686) Sys85 válasza B-L-A-C-K (#1684) üzenetére


Sys85
veterán

Jóóó én is így gondoltam :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#1687) lugosi válasza HarleyCustom (#1679) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Elég minőségi szerintem. A telefon fogása is sokkal biztosabb benne, valahogy nem csúszik, sokkal biztosabb. Az autós tartóval együtt pedig nálam páratlan.

(#1688) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#1684) üzenetére


Fryskitt
addikt

Rendeltem Nillkin carbon tokot. Ismered? Mennyire más, mint a Pitaka?

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1689) B-L-A-C-K válasza Fryskitt (#1688) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Semmi köze hozzá, egyedül a minta...Amúgy az is jó tok, jobban védi a telefont, de a Pitaka fogása teljesen más, meg sokkal vékonyabb. X-nél mér gyártottak ilyet amibe volt fémlap és felment mágneses tartóra, de valamiért beszüntette a Nillkin.

[ Szerkesztve ]

(#1690) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#1689) üzenetére


Fryskitt
addikt

Sajnos munkába más tokot használok, ezért minden nap le és fel. És a Pitaka elég feszes ehhez, azt mondtátok. Mondjuk lehet, h a Pitakát is át lehetne törölni alkohollal és akkor jó lenne itthonra is.
Szerinted bírja az alkoholos fertőtlenítőt?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1691) B-L-A-C-K válasza Fryskitt (#1690) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Könnyen lejön ha tudod hogy kell leszedni, két szélét meg kell fogni és úgy kell lehúzni. Én heti 1x takarítom meg kb ablaktisztítóval.

(#1692) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Ez a két tok nem ugyanaz? Vagy valamelyik hamis?

Ez itt az eredeti oldalon, 40 dollár.

Ez meg itt egy magyar, 5e forint.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1693) Tiger. válasza B-L-A-C-K (#1674) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezek szabvány méretűek?
Neked is ilyen van fent?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1694) Sys85 válasza Fryskitt (#1692) üzenetére


Sys85
veterán

Jó kérdés.
Én 8rugóért vettem Mediamarktban.
Mondjuk ugye az MM nem a legolcsóbb hely.
Bár lehet eredeti attól hogy olcsóbb mint a gyártónál.
Spigen Neo Hybrid a Spigen oldaláról rendelve 30dodó (~9e forint),speedshopban meg 5990.
Teljesen más az ár ha a gyártótól rendelsz egy darabot,akkor sok esetben drágább lehet mint boltban.
A gyártótól a forgalmazók,tőlük meg a boltok a mennyiségi vásárlás miatt (ez forgalmazóknál több ezer és tízezer darabra is rúghat) sokkal olcsóbban megkapják,mint Te az 1 darabot közvetlen a gyártótól.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#1695) B-L-A-C-K válasza Tiger. (#1693) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem nekem teljes keretes.

(#1696) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Na pl most spotifyrol bluetoothon megy a zene az autoban klima nem megy meleg van a telefon mar meleg inkabb mint langyos

(#1697) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#1696) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Süss rajta tojást.

(#1698) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#1697) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Rohogni fogsz mar neztem telefon hutot

(#1699) Thewent12


Thewent12
aktív tag

Xs max-ról mennyire érheti meg váltani? Kamera egyáltalán nem számít nekem, csak a plusz üzemidő vonz. Tényleg tud órákkal többet, mint az elődje?

(#1700) Tiger. válasza Thewent12 (#1699) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Tud bizony, amióta ez van nekem 2 naponta töltöm, és van benne kb 6-7 óra 4g net.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.