Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#1386) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az én apró hozzászólásomra, feleslegesen adtál egy magyarázkodó választ, nem tartozik rám, hogy Te hogyan, kivel és mit csinálsz :) De azért köszönöm a megtisztelő bizalmat részedről, hogy beavattál a magánéltedbe :B
(bele is pirultam :D )

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1402) kkp900


kkp900
senior tag

Sziasztok! Autós töltőt szeretnék venni de minimum 27W-osat vagy annál nagyobb W -osat amihez a gyári kábellel csatlakoztatnám a 11 Pro Maxomat. Szerintem csak USB-C -st vennék ,mert annak van jövője már csak mivel szerintem jövőre az Iphoneok is azok lesznek végre. Nem minden nap használom csak amikor a navigációt is kell ezért külön kábelt nem szeretnék venni hozzá. Kinek mi vállt be?

ui: Jelenleg ez van nekem amit linkeltem ,de ha jól számoltam csak 12 W tud és félek ,hogy nem tölt vissza annyit se a telóba ,mint amit a kijelző fogyaszt majd.Az előző Samsung töltővel így jártam pont azért kellett kukáznom.

https://www.bestmarkt.hu/xiaomi-czcdq01zm-autos-2xusb-tolto-5v-24a-ezust-p474913

Előre is köszi a válaszokat. :K

(#1403) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#1401) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A magánélet azért nálam nagyon nem itt kezdődik, hogy elmondom hány telefonom volt már...De persze te tudod. Kicsit azért részleteztem, mert itt és a PH-n elég sok helyen a jó magyar mentalitás befigyel, azaz a paraszt ha már megvett egy szolgáltatósat, páran remélik hátha tiltják is neki, ezt próbáltam kifejteni hogy akkor sincs baj, mivel te írtad szerinted ez megfog szűnni...

[ Szerkesztve ]

(#1404) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#1403) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jójó...értem. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1405) Gsx-rr válasza kkp900 (#1402) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hiaba veszel 27wattos toltot. Power Delivery-vel is max 20-23 korul tud felvenni annelkul meg 12 korul

(#1406) Dzsuri89 válasza Ti^Em (#1389) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Semennyire, berakom a zsebembe, majd úgy veszem elő, mintha áttöröltem volna kendővel. Szépen csúszik a felülete, meg ennek annyira jól le vannak kerekítve a szélei, hogy észre se venni a telón.
Évek óta Nillkin-t használok, soha semmi baj nem volt, nem válnak fel, igazi minőség.

(#1407) csabiks válasza Tibiajax (#1397) üzenetére


csabiks
senior tag

teljes felbontásban: [kép]

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1408) Tiger. válasza Dzsuri89 (#1406) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Spigen is ilyen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1409) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#1386) üzenetére


Fryskitt
addikt

"Amúgy tök mind1, mivel nem úgy vettem tiltani fogják, egy 2 gyerekes családapától vettem, aki ránézésre is elég tele volt, csak rájött Pro Max kell neki," - ezt nem annyira értem... a telefon illegális függetlenítése meg nem tiltott téma itt?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1410) B-L-A-C-K válasza Fryskitt (#1409) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Senki se beszélt arról hogy kell csinálni, de ha ennyire zavar szaladj a moderátorhoz és jelentsd. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1411) Dzsuri89 válasza Tiger. (#1408) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Felületi anyagra igen, de kialakításra közelébe se jöhet... :) (Spigennél sokkal több a gyári hibás.)
Melóban non-stop Spigeneket rakok fel... :D

(#1412) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#1410) üzenetére


Fryskitt
addikt

Zavar, mert a tisztességes emberek fizetik ki végül. Nyilván... és ezért kerül minden hatszor annyiba. Az ügyeskedők meg menőznek. Szóval ne legyél még nagyképű is erre. Pfff. :W

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1413) Tiger. válasza Dzsuri89 (#1411) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem már volt jó pár féle, és nagy különbséget én nem láttam, de a fényerő mozgása, mindegyiknél gyengébb.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1414) B-L-A-C-K válasza Fryskitt (#1412) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nagyképű? :D Mire is? Neked kicsit nagy a pof@d hogy itt játszod a kis szentet... Kezdjük ott én kifizettem a telefonért nem kevés összeget, van rá kb 3% esély hogy tiltkják, de ha így lenne szerinted hagyjak 320 ezer fontot veszni, vagy hogy gondoltad. Azért a 3% esélyért meg ne haragudj hogy nem adtam ki 80 ezer forinttal többet...

A tisztességes emberek meg mit fizetnek ki végül? Szerintem azt se tudod mit beszélsz.

(#1415) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#1414) üzenetére


Fryskitt
addikt

Pofád neked van, maximum, gyerekszobád viszont biztos nem volt. Csalsz, ezek szerint és itt menőzöl vele. Tudod, nem szoktam hozzá, hogy gyenge jellemű emberekkel beszéljek, ahhoz meg pláne nem, hogy ki is oktassanak. A stílusod mindent elárul, légyszíves ne szólj hozzám többet, mert már ennyi közös múltat is szégyellek veled. Fúj.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1416) B-L-A-C-K válasza Fryskitt (#1415) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most azért vagy ilyen zaklatott mert te teljes áron vetted a kis telefonod, és zavar más meg jóval olcsóbban? A személyeskedést meg szerintem tedd el magadnak, vagy szedd össze magad és próbálj meg viselkedni. ;)

Illetve engem a közeljövőbe innentől kerülj, az ilyen kis hisztizésre hidd el itt nincs szükség!

Nyugi lehet a tiéd még az utolsó szó, de ha nem haragszol már nem reagálok majd rá.

[ Szerkesztve ]

(#1417) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#1416) üzenetére


Fryskitt
addikt

A nagy pofa emlegetése neked a viselkedés? Valami összekeveredett a kis buksidban. HA nem szólsz, örülök. Pont ezt kértem.
Amúgy a kárt, amit okozol azzal, hogy részt veszel abban, ami miatt letiltanak egy telefont, azt szerinted ki fizeti? A mobilszolgáltató? Hm? Te nem tudod miről beszélsz. De hagyjuk. Csak mindig csodálkozom. Persze van, aki ennél durvábbakat csinál és dicsekszik vele. Szóval végül is...

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1418) joey04 válasza Fryskitt (#1415) üzenetére


joey04
titán

Csalsz, ezek szerint és itt menőzöl vele.

Jelenleg annyi történt, hogy vett egy szolgáltatós telefont. Hol a csalás? Te fújtad fel, vádaskodtál. Ne csodálkozz a hangnemen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1419) Ti^Em válasza Dzsuri89 (#1406) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Köszönöm, megrendeltem.

(#1420) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Az elmaradhatatlan AnTuTu teszt:

(#1421) Tomace91 válasza Ti^Em (#1419) üzenetére


Tomace91
senior tag

Te honnan rendelted? Nekem van egy spigen nem 3D-s glass hanem sima es nem tetszik hogy a tok es az uveg kozotti ures reszen gyulik a gane plusz a fent notchnal is. En a nillkin.org-rol rendeltem tegnap, ezt tartottam a legmegbizhatobb forrasnak, csak erdekelne vajon honnan lehet meg fix eredeti nillkin cuccokat venni.

(#1422) B-L-A-C-K válasza Tomace91 (#1421) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Erre Nillkin XD CP+ MAX-ot kell venni, a 3D CP+ MAX tovább fejlesztett változata, az már alig gyűjt valamit. XS-re ezt használtam, most berendeltem a Pro-hoz is.

(#1423) Ti^Em válasza Tomace91 (#1421) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

[link] én innen rendeltem, nekem 11 pro-van

(#1424) Fryskitt válasza joey04 (#1418) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nem zörög a haraszt... ugye. Nyilván nem véletlenül heves a “kolléga”. De hagyjuk is.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1425) B-L-A-C-K válasza Ti^Em (#1423) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szép hasznot vernek rá...:) Főleg hogy ők olcsóbban kapják meg mint alin megveheted.

[ Szerkesztve ]

(#1426) Tibiajax válasza csabiks (#1407) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszi, jóféle. na majd én is megdolgozom, ha meglesz jövő héten. megnézem, mit tud

(#1427) Ti^Em válasza B-L-A-C-K (#1425) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

valóban, de nem akarok sokat várni rá, az iglass pro ra is vártam majdnem 1 hetet... ahogy olvastam ezeket a panaszokat, hogy karcolódnak inkább legyen rajta minél előbb úgy vagyok vele :)

(#1428) B-L-A-C-K válasza Ti^Em (#1427) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze jogos, de érdemes berendelni aliról 2-3db-ot legyen mindig kéznél.

(#1429) Ti^Em válasza B-L-A-C-K (#1428) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Ez mondjuk jogos :) kipróbálom, és ha tényleg beválik akkor tartok párat majd a polcon. eddig az iglass volt az etalon a jó lekerekítések miatt, nem is éreztem hogy rajta van, és hogy nem volt semmi újnyom, ha ez is tudja akkor nála maradok :)

(#1430) B-L-A-C-K válasza Ti^Em (#1429) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem ez ugyan az mint az iglass, csak át van nevezve, meg van köré egy reklám...

(#1431) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Nem semmi, nem is tudtam, hogy tud tanulni a fényérzékelő :) Amióta üveg van rajta, nem teljesen olyan, mint amikor nem volt rajta, na de emlékeztem, hogy amikor kimentem akkor nem tolta fel teljesen, igy én nyomtam fel neki :))Viszont ez ő megjegyezte, és amikor olyanok a fényviszonyok akkor nyomja neki rendesen, igy jobb fotózni is.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1432) Tiger. válasza Ti^Em (#1423) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Tudsz róla képet mutatni, hogy hogyan áll? Valaki mondta, hogy át van dolgozva a hangszórónál.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1433) hokins válasza Fryskitt (#1424) üzenetére


hokins
addikt

“Nem zörög a haraszt... ugye. Nyilván nem véletlenül heves a “kolléga”. De hagyjuk is.”
Az ne zavarjon hogy te ugrottál egyből rá mint éhes pitbull a menstruáló mókusra.

(#1434) Ti^Em válasza Tiger. (#1432) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Mivel pókháló lett belőle ezért leszedtem és kidobtam már, de igazából semmi különleges nem volt rajta, inkáb csak az hogy jók voltak a lekerekítések és mikor húzod fel és lejebb nyúlsz nem érezted, hogy ott van az üveg természetes hatása volt nem akadt meg a kezed. Inkább ez az ami úgy megfogott benne, kinézetre ugyan az mint a többi

(#1435) Tiger. válasza Ti^Em (#1434) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ennyi? Spigen is olyan, semmit nem érzek, de a clearplex már nem volt olyan. Olyan mintha amúgy volna a hangszóró előtt valami, bár az sztem picit gyengiti akkor a magasabb hangokat.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1436) Tomace91 válasza B-L-A-C-K (#1422) üzenetére


Tomace91
senior tag

Hogy érted, hogy alig gyűjt valamit? Mármint ujjlenyomatot?

Én ezt rendeltem és innen. Ennek van megcsinálva a hangszórónál felül a kis rács. [link]
Most akkor ez nem fasza? :F Amit vásároltam az drágább mint az XD, de nem tudom mi a különbség köztük.

[ Szerkesztve ]

(#1437) Fryskitt válasza hokins (#1433) üzenetére


Fryskitt
addikt

Hidd el nem zavar. Ha nem inge nem veszi magára. De nem ez történt. Kérdeztem valamit, egyetlen csúnya szó nem volt benne, erre közölte hogy nagy a pofam és álszent vagyok. Akkor most ki is ugrik mire? De tényleg elég lesz. Szét van offolva és nem ez volt a cél.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1438) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Észrevetettek, hogy a szelfi kamerának nem nagyon megy a hdr, csak ha felhokre bokok

:D .

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1439) B-L-A-C-K válasza Fryskitt (#1437) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Végül is igen, én nyitottam a "nagyképű" dumával...

De tudod mit, vegyük úgy mintha nem történt volna semmi, legyen béke, felesleges a semmin lovagolni. ;)

(#1440) Fryskitt válasza hokins (#1433) üzenetére


Fryskitt
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1441) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#1439) üzenetére


Fryskitt
addikt

Egyetértek. Nem kertem tőled beszámolót . Nem akarom beledugni az orrom. Legyen béke. Te teszed amit teszel és én is. És megfogadom befejeztem.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1442) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Kedves hölgyeim és uraim, kedves barátaim!

Egy régi dakota mondás szerint:
“...Akinek kutyája van, annak jut bolha is...”
;] :D


Engedjétek el Black fórumtárs mozzanatait, azt csinál, amit csak akar...úgy, mint mindegyikünk. :)


Azt, hogy kérkedik, azt megszokhattuk tőle, évek óta. Én csak mosolygok rajta. :)


Köszönöm a figyelmet! :R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1443) B-L-A-C-K válasza Fryskitt (#1440) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Privátba válaszolok, mert látom törölted.

PreikeStoleN: Szép szöveg volt, minden topikba rám vagy állva, érdekes privátban pont ezt megemlítették ma, szóval a háttérbe nem rajtam kacagnak ezek szerint.

Az meg kérkedés hogy megjelenés után hónapokkal megvettem a telefont, és bemertem írni. Elég érdekes felfogásod van.

[ Szerkesztve ]

(#1444) Ti^Em válasza Tiger. (#1438) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Ez a fénymérés miatt van ahova böksz onnan mér fényt, mivel az égbolthoz képest sötétre böksz magadra, így a háttér ami világosabb kiég, mivel a világosabb égboltra böksz így onnan mér fényt és nem ég ki, ennyire egyszerű, nem HDR gond.

[ Szerkesztve ]

(#1445) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Vegyük úgy, h rossz napom volt. Senkit nem akartam igazából megbántani. És akkor így most tényleg befejeztem. :R

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1446) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na hogy ne is legyen off, így fél nap után azt hittem gyengébb visszajelzéseim lesznek, de mintha simábban folyna a rendszer kicsit, esti képek oké hogy frankók, de ez a széles látószögű kamera nagyon bejön, eddig ami alig fért bele a képbe, most simán fotózható. Illetve a hang minőség is nekem tisztább lett XS-hez képest.

(#1447) Tiger. válasza Ti^Em (#1444) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De a fő kamránál nincs ilyen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1448) Tiger. válasza B-L-A-C-K (#1446) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Pedig hangzásban gyengébb, legalábbis a magas hangok gyengébbek, viszont emiatt talán mélyebben szól.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1449) B-L-A-C-K válasza Tiger. (#1447) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mert ott 3 kamera rakja össze a képet egybe, azért lesz tökéletesebb, míg elől ugye csak 1.

(#1450) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nekem még mindig random eldobja a hálózatot beszélgetés közben. :O És valamiért néha nem írja ki a számom, pedig be van állítva, hogy azt tegye.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.