Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) No.01 válasza Sys85 (#349) üzenetére


No.01
őstag

OK, tehat kell a PD, h vezetekesen menjen a 18W. (mellesleg 11 Pro)

En eleve a Blitzwolf-t favorizalom mar eleg regota, bar van otthon Anker is.
Ennek tukreben a BW-PL2 jo lehet vagy idotalobb lenne esetleg egy BW-S11?

(#352) Sys85 válasza No.01 (#351) üzenetére


Sys85
veterán

Egyértelműen az S11 ami neked kell,az tudja QC mellett a PD-t is,a PL2 nem.Az csak QC.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#353) ratam23


ratam23
aktív tag

Sziasztok! iPhone 11 Pro Youtube alkalmazásban miért csak 1080p a legjobb minőség? Már csak a fizetősben érhető el a 4k? Vagy pedig majd frissítik az alkalmazást és akkor lesz elérhető a prokra a 4k? Vagy másnál működik? :)

(#354) w333 válasza ratam23 (#353) üzenetére


w333
félisten

Telefon kijelzőjéhez mérve 1080p a maximum, 4k felbontás nem fog előjönni :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#355) ΞΔGLΞ válasza ratam23 (#353) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez a kijelző nem 4K, tehát az FHD lesz a plafon.
szerk:
megelőztek...

[ Szerkesztve ]

(#356) smc válasza ΞΔGLΞ (#355) üzenetére


smc
addikt

Nem a kijelző a baj, eleve nem elérhető 1080p felett semelyik ios eszközön, mert VP9.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#357) Fryskitt válasza Sys85 (#349) üzenetére


Fryskitt
addikt

Az Anker oké, de a Blitzwolf-fal szerintem óvatosan. Nekem már hibás töltő tett tönkre powerbankot. Igaz, az nem PD volt, de egy 400e forintos telefont nem dugnék rá. Magam részéről hajlok ilyen drága cuccokhoz eredeti töltő használatára. Mondjuk Apple szivargyújtó töltőt még nem láttam.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#359) jacis


jacis
nagyúr

Nulla innováció. Ha láttál egy iPhone-t akkor mindet láttad.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#360) ΞΔGLΞ válasza smc (#356) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, az is. De...
Összekevertem a netflix-szel, az háklis a felbontásra és a funkciókra, ha valami hiányzik csak butítva tudod nézni, függetlenül, hogy a hardver röhögve elvinné.

(#361) Fryskitt válasza #40993792 (#358) üzenetére


Fryskitt
addikt

Igen, azért kezdek is leszokni a harmadik fél féle dolgokról. Egy 29W-os USB C töltő 18e forint az Apple saját boltjában. Egy Anker 30 dollár, ami most kb. 10e forint plusz egy hónap várakozás. Nekem nem kérdés. :K

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#363) ForRedGlory válasza jacis (#359) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A kamera és az akkumulátort rá lehet fogni, mert mindkettőben sokat fejlődött. Amúgy a többi kb igaz, sok újdonság nincs benne.

(#364) ΞΔGLΞ válasza jacis (#359) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nagyon remélem, hogy jövőre kivágják ezt a szappantartó formát a francba.
Ettől függetlenül, mikor kézbe veszem a pro max (xs max) és note 10+, kb a samu mellette játéknak tűnik. Egyszerűen a közelébe nincs az a minőségi érzet, ami egy iphone-ról szinte le/átfolyik az user kezébe(n).

(#365) ForRedGlory válasza ΞΔGLΞ (#364) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Ettől függetlenül, mikor kézbe veszem a pro max (xs max) és note 10+, kb a samu mellette játéknak tűnik. Egyszerűen a közelébe nincs az a minőségi érzet, ami egy iphone-ról szinte le/átfolyik az user kezébe(n)."

Bocs, de ezt a nyilvánvaló hülyeséget nem először olvasom tőled, szerintem engedd el. A Samsung Galaxy Note 10+ pont olyan jól össze van rakva, mint az iPhone 11 Pro Max. Kézbe fogni is jóval kényelmesebb, mert keskenyebb és vékonyabb is, az anyagminősége is teljesen rendben van. Az, hogy neked nem jön be egy dolog, de ez a pofátlan ferdítés nagyon gáz.

[ Szerkesztve ]

(#366) ratam23 válasza smc (#356) üzenetére


ratam23
aktív tag

Az rémlett h az XS-em tudta. Ezek szerint rosszul emlékeztem... köszi mindenkinek :R

(#367) ΞΔGLΞ válasza ForRedGlory (#365) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az, hogy neked mi hülyeség meg mi pofátlan ferdítés, azt én nagy ívben letojom. Minderhez oda kell írnom, hogy számomra? Nem fogom, egyszerűen az iphone közelébe nem érhet a note 10+ minőségben. Dizájnra oda-vissza veri, ezt aláírom, nekem is mindig a kockásabb forma volt a nyerő, de nekem biztos nem fogod megmondani, hogy mi számomra a minőség. Ha meg nem tetszik, akkor van ujjad gondolom, görgess.

(#368) No.01 válasza Fryskitt (#361) üzenetére


No.01
őstag

Legyel te is okos ;) Amazon es nem kell varni es nem utolso sorban nemkell parazni, h vajon eredetit kapsz-e.

(#369) Sys85 válasza No.01 (#368) üzenetére


Sys85
veterán

Az amazont én is ajánlani akartam,csak aztán átváltottam az árát forintra...
30dollár helyett,35euro+majdnem 7euro a szállítás(hiába írják hogy 29 felett ingyenes,max németországon belül).
Máris 15ezerpárszáz a végé.Akkor meg már tényleg a gyári itthonról.
Apple oldaláról 12e+ 1715ft a szállítás.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#370) Wapmester válasza ΞΔGLΞ (#367) üzenetére


Wapmester
senior tag

hát te se mondtad meg mitől minőségibb számodra, két üveg+fém szendvicsről van szó , a samu szendvics még kinézetre is sokkal jobb, mitől lesz minőségibb egy almás üveg+fém szendvics? :DDD

(#371) Ck.


Ck.
addikt

Néztem pár reviewt és sokan az elérhető videó felbontásoknál hozzáteszik, hogy igényes ember nem vesz fel 60 fps-ben videót, mert egyszerűen "gagyi". Mármint nem a telefon képessége, hanem egyszerűen csak az 60 fps videofelvétel úgy általánosságban. Miért?
Nem vagyok sem művész, sem fotós, csak egy hétköznapi átlagjúzer, úgyhogy bocsi a buta kérdésért. :)

(#372) ΞΔGLΞ válasza Wapmester (#370) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Folyamatábrát kellene rajzolnom hozzá, vagy mire vagy kíváncsi?
Mivel használom a megjelenése óta mindegyiket, hadd döntsem már el, hogy nálam melyik adja jobban a minőséget. Na most ez bőven az iPhone-ra illik, hiába szebb külsőre a note.
Mivel a második napon már cserélnem kellett az MM-ban a note 10+ egy besült ceruza miatt, nyilván másképp érzékelem a minőséget.
És az mitől sül be egyáltalán, mert olyan frankó anyagból kreálták össze...(költői)

[ Szerkesztve ]

(#373) kalimist


kalimist
aktív tag

Most veszem csak észre, hogy egy fontos fotós feature kimardt a "tesztből". :)
Kamera beállításokban nem esett szó két beállítási lehetőségről: Photos Capture Outside the Frame és Videos Capture Outside the Frame. A normál- vagy a zoomkamerával történő fotózás során az ultrawide is készít képet. Az ilyen képeket szerkesztve a Photos alkalmazásban a Straighten kiválasztása után ki lehet zoomolni a képet, hogy az ultrawide által rögzített rész is a kompozícióban szerepeljen. Ez lehet automatikus (Auto Adjust) is vagyis ha például egy csoportképet fotózol és a kép szélén lemarad valaki akkor hozzáteszi az ultrawide kamera által készített hiányzó részletet. Egyébként pedig ez az adat 30 napig áll rendelkezésre, utána automatikusan törlődik. Ez QuickTake videónál is működik.

bővebb info: [link]

[ Szerkesztve ]

(#374) Wapmester válasza ΞΔGLΞ (#372) üzenetére


Wapmester
senior tag

pontosan ilyen válaszra vártam, így már más tészta ... izé üvegfém szendvics :D ne vedd sértésnek,de indok nélkül tényleg fura volt elképzelni, hogy mitől volt számodra minőségibb két hasonló anyagú eszköz :D

(#375) Nekton válasza Wapmester (#374) üzenetére


Nekton
aktív tag

Mert úgy érzi. Többször leírta. Tényleg nem értitek? :U

Nekem a Note 10 formája nem jön be. Különbözőek vagyunk. A mattított üveg minőségibb érzetet kelt az i11 Pro-n. Nekem! Közben mindegyik telefon túl nagy számomra design szempontból. Nekem!

(#376) ForRedGlory válasza ΞΔGLΞ (#367) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Javíts ki, ha tévednék, de hol is írtad, hogy "számodra"? Segítek, ezt írtad:

"Nagyon remélem, hogy jövőre kivágják ezt a szappantartó formát a francba. Ettől függetlenül, mikor kézbe veszem a pro max (xs max) és note 10+, kb a samu mellette játéknak tűnik. Egyszerűen a közelébe nincs az a minőségi érzet, ami egy iphone-ról szinte le/átfolyik az user kezébe(n)."

A saját véleményedhez nyilván jogod van. Pont letojom, hogy mi a véleményed a Note 10+-ról egészen addig a pontig, amikor már játékszerként emlegeted a "nagy" iPhone mellett, ami minden tekintetben "über alles" (befolyik a kezedbe a minőség, lol) mert az nettó baromság, ha tetszik, ha nem. Tök egyértelműen elfogult vagy. Kb ez a legfinomabb jelző. Nagyot mondó versenyben biztos dobogós lenne a kommented. :DDD

Érdekes, hogy azzal nincs gondod, hogy a telefon zseblámpa funkciója körül világítja a telefon hátlapját. Az biztosan design elem, feature... Nem gáz, hogy olyan a hátlap, amin átüt a fény a széleknél.

"Mivel a második napon már cserélnem kellett az MM-ban a note 10+ egy besült ceruza miatt, nyilván másképp érzékelem a minőséget."

Ja, hogy ha nálad gond van egy telefonnal, akkor az már nem is minőségi? Végül is, iPhone telefonnal még az életben soha semmi gond nem volt... Ez hol saját vélemény? A komplett szériát leszóltad, mert neked valami gond volt vele. Ha az iPhone 11 Pro Max-al is lesz valami gondod, akkor az is játékszer lesz onnantól? :U

Részemről téma lezárva, csak baszta a csóróm a nevetséges nagyot mondásod, ami nem is igaz.

[ Szerkesztve ]

(#377) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Hamarosan (napok kérdése) én is csatlakozom egy ezüst 11 pro személyében 😌 nem vált be nekem az Android, hiába próbálkoztam.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#378) syIex válasza ForRedGlory (#365) üzenetére


syIex
veterán

Azért hülyeséget te se írj.
A Note már-már túl könnyű egy prémium telefonhoz képest ahogy a kolléga is fogalmazott "ahhoz képest" játéknak tűnik és ez így is van.
Nem azzal van gond, hogy nincs összerakva jól hiszen nyilván össze van, de mégsem ad olyan érzést, mint az iPhone vagy éppen egy OnePlus. :N

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#379) ΞΔGLΞ válasza ForRedGlory (#376) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem akartam erre válaszolni, de annyi bullshit-et írtál, hogy az valami nonszensz.
Én azt hittem eddig, hogy te tényleg normális vagy, mindegy...

Szövegértés (ma talán)
nem az erősséged,...nem kell bemásolni, mert tudom mit írtam.
Pont azt kérdeztem, hogy muszáj mindig leírnom, hogy számomra, mert te nem értesz egyet vele? Nem kell mindig valakinek az ellenkezőjét írni, mert azzal már tele a péróm és akkor sem lesz igaza.

Szóval nem kell vele egyetérteni, de megmagyarázni sem kell frankót nekem, hogy neked azért igazad legyen.
Mert nem tudod és azt sem, hogy számomra mit jelent a minőség.

és pontosan így van, ha nálam gond van egy telefonnal, az k..ra rányomja a bélyeget, hogy az nálam mennyire lesz minőségi onnantól, ha már cserélni kellett.
De itt nemcsak a ceruza beszorulása volt a gond, hanem sok más is. Amiket már többször leírtam. Újból nem fogom.
És igen, nálam még nem volt gond az iphone-nal. Sok droid telefonnal meg annál inkább és emiatt soha nem szaroztam a sárga földig egyiket sem a topikjában, csak leírtam, hogy ez és ez történt és főleg nem írtam oda, hogy bezzeg az iphone. De itt a saját topikjában csak megemlítem, hogy ez még mindig a legjobb minőségi cucc, még akkor is, ha ugyanolyan, mint az xs max-om.

Ha az iPhone 11 Pro Max-al is lesz valami gondod, akkor az is játékszer lesz onnantól?

Ez elég dedós kérdés, főleg annak tükrében, ahogy levezettem, hogy miért minőségibb a két telefon már érzetre is.

csak baszta a csóróm a nevetséges nagyot mondásod, ami nem is igaz. OMG, innen hiányzik egy brühühü szmájli.

Na szóval az iphone jóval minőségibb cucc, még ha rondábbnak is tűnik a note 10 mellett, akármennyire is nem tetszik ez neked, de kb mindenben és SZÁMOMRA. Így megfelel...remélem...

[ Szerkesztve ]

(#380) ΞΔGLΞ válasza syIex (#378) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pontosan, amikor először felemeltem a note10+, másik kezemben az xs max (akkor még nem volt pro), majdnem eldobtam.

(#381) Napfénysüti válasza syIex (#378) üzenetére

Most nézem hogy a Note10+ valami 196 gramm, azért könnyűnek azt se mondanám.

Més que un club!

(#382) ForRedGlory válasza syIex (#378) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A Note 10+ 196 gramm, a 11 Pro Max 226 gramm, a OnePlus 7 Pro meg 206 gramm. Hát ha minőségi fokmérő nálad/nálatok pár gramm eltérés, akkor oké. Arra meg befizetek, hogy a OnePlus jobban össze van rakva (volt 7 Pro-m). Mind1.

(#380) ΞΔGLΞ
Neked durva kezed lehet, nincs benne mérleg? 196 vs 208 gramm és akkora különbségnek érzed, hogy majdnem eldobtad a Note-ot? Istenem... Na jó, ha kifutott a téma és lesz valami kevésbé "ki mond nagyobbat", akkor azt majd érdemes is lesz olvasgatni. Viszont így már értem a minőségi fokmérődet, amit valamilyen szinten megértek, mert én sem szeretem a könnyű telefonokat, de gramm különbségeket így felnagyítani...

[ Szerkesztve ]

(#383) syIex válasza ForRedGlory (#382) üzenetére


syIex
veterán

Nem viszek mérleget magammal, de én azért tudom ezt le írni, mert kézbe vettem.
Volt egy telefon a kezembe, bementem a Samsung Exp Store-ba és megfogtam a Note-t. Először egy Xs Max-al utána pedig egy másikkal.
Nem zöldségeket beszélek, hanem tapasztalatot osztok meg. :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#384) hemaka válasza Napfénysüti (#381) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kb. 10 gramm kulonbseg van a ket mobil (N10+, Xs max) kozott, ami a taptic engine es az acel keret miatti plusz suly miatt meg is van.
En szemely szerint csak orulok, ha nem egy teglat kell a zsebemben hordanom, mondom ezt ugy, hogy soha nem vennek Samsungot. 😂

[ Szerkesztve ]

(#385) Wapmester válasza Nekton (#375) üzenetére


Wapmester
senior tag

Üdv, lehet nem értetted, de a kérdésem a valódi minőségre irányult két hasonló üveg+fém kialakítású eszközzel kapcsolatban, amire meg is kaptam a választ, nem az érdekelt ki mit érez ha tapizza, mert az egyéni preferencia és nem indokolja a két eszköz valódi minőségét :D

(#386) ΞΔGLΞ válasza ForRedGlory (#382) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Viszont így már értem a minőségi fokmérődet

Nem sajnos nem érted...
és csak egyvalamire fókuszálsz és ragadsz ki valami foszlányt a szövegkörnyezetből. Ne erőltesd már tovább, nemcsak ez a lényege, de ettől függetlenül igen, az a súly különbség nagyon is érezhető.

(#387) syIex


syIex
veterán

Az akksi valóban nagyon állat mivel a 8-9 óra SOT ma is megvolt 90% fényerőn mindenféle csökkentés és optimalizálás nélkül viszont nem hiába volt kénytelen adni azt a gyorstöltőt hozzá az Apple.
Eljöttem dolgozni és nem hoztam magammal a 18W-os töltőt és sima 5W-ossal kezdtem el tölteni 15:57-kor 21%-on a telefont ami jelenleg 78%-on van... :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#388) Szellem. válasza syIex (#387) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez melyik változat? Sima Pro vagy a Pro Max?

(#389) Nekton válasza syIex (#387) üzenetére


Nekton
aktív tag

Hogy csinálták reggel óta 8-9 óra SOT-ot? :Y

(#390) syIex válasza Szellem. (#388) üzenetére


syIex
veterán

Pro Max. :K
Azóta most 97% :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#391) syIex válasza Nekton (#389) üzenetére


syIex
veterán

Este 10 körül vettem le a töltőről és kb reggel 7 óta úton voltam :U

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#393) Nekton válasza #40993792 (#392) üzenetére


Nekton
aktív tag

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ezt hogy lehet összehozni.

(#394) syIex válasza Nekton (#393) üzenetére


syIex
veterán

Amint írtam, ez nem reggel 7-től van hanem tegnap este 10-től! :B

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#397) syIex válasza #40993792 (#396) üzenetére


syIex
veterán

Szerintem is, ezért osztottam meg veletek! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#398) becikem


becikem
tag

Üdv! Van valaki köztetek aki a telenortól tudott venni 256-os pro maxot? Lehetetlen küldetésnek tűnik jelenleg. :O
Miért nincs készlet gyakorlatilag 3 hete egy darab sem? Sehol sincsen mondjuk nekem a telenor lenne jó. Nincs valaki aki tudna infót ezügyben?

(#399) Sys85 válasza becikem (#398) üzenetére


Sys85
veterán

Hát ha előfizuval vennéd,akkor kénytelen leszel várni,mert most mindenhol hiány van.
Ha kp-ra bolti áron kéne,akkor amazon.de,ott van.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#400) syIex


syIex
veterán

Ismét kis érdekesség, ha valakit érdekel akkor itt egy saját készítésű ki csomagoló videó egy 11 Pro Max-ról arany színben. :DD
[link]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.