Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Meggyi001 válasza Meggyi001 (#1350) üzenetére

Amúgy már értem, miért az a képet tette ki az online újság. Mert valószínűleg ott mindig minden körülmény között van sok ember. Most meg nincs.

https://gamergep.hu/

(#1352) #22743424 válasza Meggyi001 (#1351) üzenetére


#22743424
törölt tag

Itt az eredeti cikk [link] ez egy reptér lenne ha jól olvasom ahol jelenleg ilyen kevesen vannak. Máskor meg zsúfolásig van telve. Ami Mekkát illeti azt meg ideiglenesen bezárták . Legalábbis azt a részt ahol a kő van. Ott egy tűt nem lehet leejteni annyian szoktak lenni. :)

(#1353) Meggyi001 válasza #22743424 (#1352) üzenetére

:R
----------
Fél 3 van ám, alvás ;)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1354) #22743424 válasza Meggyi001 (#1353) üzenetére


#22743424
törölt tag

Még korán van :)

(#1355) Meggyi001 válasza #22743424 (#1354) üzenetére

Ja értem. Én most néztem meg egy filmet (21 híd), most meg kicsit The Witcher-ezni fogok :).

https://gamergep.hu/

(#1356) Meggyi001

Nézegetem itt az olasz adatokat, basszus mi lesz itt Magyarországon egy hónap múlva, lehet hogy nálunk is meg fog halni ilyen sok idős ember? Adja a jó isten, hogy ne. Szegény emberek. És mennyi meghal ilyen hülyeségekben....virus, baleset, stb. És semmit nem tudunk ez ellen csinálni igaz? :((

Olaszoknál 197, holnap este majd 250 vagy mi? Basszus,durva. És még ez az eleje mi srácok?

https://gamergep.hu/

(#1357) sittes79


sittes79
addikt

Én Írországban vagyok sajnos itt most kezdd beindulni 2 nap alatt 3-röl 18-ra nőtt a találat. Ahogy ismerem az ír egészségügyet sajnos lehet több száz vagy ezer ahogy kinéz a dolog. Fogalmatlan hülyék ezek az írek, egy EKG -ra kellet várnom 3 hónapot privátban kemény dolgok vannak itt.

Lassúak, tesze-toszák, ráadásul most jön nem tudom hány repülővel olasz rugby csapat drukkerek lol

(#1358) ubyegon2 válasza Meggyi001 (#1350) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

évek óta kint él a barátnőjével Bangkokban. Ő sem fog nekem, se neked hazudni. Be vannak "zárva" hetek óta a szállodába, nem tudnak elmenni onnan. Sz@rban vannak! Thaiföldre akartak volna menni

Korán van még mindig, de a fentiek nekem nem állnak össze....most akkor ki hol van? :F

Tegnap délben Liszt F 2 terminalon rengetegen voltak, de csak 2-3 maszkos embert láttam. Nem néztem mennyi gép jön Olaszo-ból, de olasz szöveget elég sokaktól hallottam. :)

Bon giorno!

Szerintem most megnézem a Rettegés foga c. filmet.

[ Szerkesztve ]

(#1359) Snoop-y válasza Meggyi001 (#1350) üzenetére


Snoop-y
veterán

Pacemaker magyarul ritmusszabalyozo
Peacemaker az John Lennon volt a dalaival ;)

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1360) dr.bubo válasza Meggyi001 (#1335) üzenetére


dr.bubo
őstag

Ismerősöd nagyon elvan tévedve. ;] Mert nem Bangkogban, hanem Szaúd-Arábiában van az egyik kép szerint. A kép Mekkában készült, a Kába kőröl. Ennyit a hiteles infóról. ;]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1361) Meggyi001 válasza dr.bubo (#1360) üzenetére

Kettéváglak, mint Mózes a tengert ;]

(#1359) Snoop-y :

Jóvanna, éjjel volt, alig láttam már :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1362) Polllen válasza ubyegon2 (#1358) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha már okoskodunk.

Buongiorno.
A Wizzair biztosan törölt több olasz-magyar járatot március-április között, mondván, h lecsökkent a kereslet. Érdemes majd utólag megnézni, h mennyit változott az utasforgalom.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1363) ubyegon2 válasza Polllen (#1362) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ha már okoskodunk.

Valakivel biztosan okoskodsz. ;)

(#1364) Meggyi001

5 fertőzött van? Mióta? Ja, megvan.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1365) Depression válasza Meggyi001 (#1364) üzenetére


Depression
veterán

Csórikám 70 éves...
Remélem házikoszt volt, és nem ebédfutár, aki elvitte a többi idősnek is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1366) syberia válasza sittes79 (#1357) üzenetére


syberia
veterán

The End

https://howbad.info/

(#1368) Top cat


Top cat
őstag

Majdnem 4 órája nincs egy új hsz sem. :U

Mi van, mindenki elkapta a koronát? :D

Vagy ti is beszerzésen vagytok? ;]

(#1369) #81556480 válasza Top cat (#1368) üzenetére


#81556480
törölt tag

nem érek rá, épp rettegek a nappaliban ;]

(#1370) t72killer válasza Top cat (#1368) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mentem kerítést nyalogatni, aszonták kolbászból van :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1372) t72killer válasza #40993792 (#1371) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jövő héten: a rendőrség állományában 42 koronavírussal fertőzött kollégát találtak :U

Durva ez, abba nem tudom mennyire gondoltak bele a terjesztő olaszok, hogy a köz/alapfeladatokat ellátók fokozottan ki vannak ennek a nyavajának téve, és ha így szélnek eresztve tényleg szélesebb körben ágynak dönti a népeket (nem kell senkit se megöljön) elég nagy káoszt okozhat...

Az olyan felszerelést meg, ami tényleg VÉD macerás használni (gázálarc?)

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1373) Top cat válasza #81556480 (#1369) üzenetére


Top cat
őstag

Csináld élőben a youtubon, még kereshetsz is vele. :D

(#1370) t72killer És igazuk volt? ;]
Abból csak a császárt szeretem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1374) t72killer válasza Top cat (#1373) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Átb.sztak, szalonna :(((, ráadásul már avas.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1376) Top cat válasza #40993792 (#1375) üzenetére


Top cat
őstag

Köszi , akkor átnézek oda. :)

(#1377) cskamacska válasza #81556480 (#1369) üzenetére


cskamacska
addikt

Zindex - 16 millió ember kerül vesztegzár alá Olaszországban

Ha sietsz egy szállítmánnyal még beengednek, és testközelből mesélheted a koronavírusos vicceket. :P

Zindex - Először elhajtották őket, majd mégis karanténba kerültek a SOTE-s diák csoporttársai. Újabb társuk is megfertőződött

Úgy viszonylag kevesen fognak önként karanténba vonulni, hogy ha ott összezárják a biztosan fertőzöttekkel. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1378) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Tegnap átmentem az egyik cimborámhoz, kicsit iszogattunk, dumáztunk, kártyáztunk..majd anyukája átjött hozzá, én nyitottam neki ajtót. Mikor meglátott szinte 45 fokban velem ellentétes irányban elhajlott és zord tekintettel hessegetett el magától szótlanul miközben elsétált mellettem :)
Talán még köszönni is elfelejtett..majd utána összeölelkezett a fiával és nagy cuppanós puszik követték egymást.. Pfuu de kellemetlenül éreztem magam :)
Bezzeg két hete mikor a laptopját kellett javítani tárt karokkal fogadott volna, pedig akkor is pont annyira voltam beteg mint tegnap, semennyire :)
Érdekesen alakítja a szentkorona vírus a kapcsolatokat, és próbálom megérteni az idősebbeket is..bár ezen a reakción kicsit lefagytam, mivel tudtommal jóban vagyok a barátom anyukájával.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1379) Lauda válasza BITBOYS (#1378) üzenetére


Lauda
félisten

Érdekesen alakítja a szentkorona vírus a kapcsolatokat,

Csak megmutatja az emberi kapcsolatok valódi értékét. ;)

(#1380) BITBOYS válasza Lauda (#1379) üzenetére


BITBOYS
addikt

Lényegében én is erre gondoltam :)
Legközelebb, és ez hamarosan bekövetkezik majd azt mondom neki, hogy az Ő érdekében nem tudom vállalni a javítást amíg a kialakult helyzet nem szűnik meg, vagy mérséklődik.
Gondolom megérti, hogy az Ő érdekében nem vállalom a kialakult kockázat miatt.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1381) pilóta válasza BITBOYS (#1380) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ráadásul a kergemarhakór még mindig tombol (pont ugyanannyi Creutzfeld-Jakob szindrómás eset van évente, mint mikor a meki áttért a sertéshamburgerre), szóval akár arra is hivatkozhatsz :D

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1382) BITBOYS válasza pilóta (#1381) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igazából nem szeretném megijeszteni, mivel a környezete így is adagolja rendesen az aktuális beszűkülésre való okokat. :)
Viszont eddig nem találkoztam ennyire heves reakcióval magammal szemben :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1383) Lauda válasza BITBOYS (#1380) üzenetére


Lauda
félisten

Én ha egyszer ilyet tapasztalok adott személlyel kapcsolatban, azt megjegyzem örökre és a későbbiekben pontosan ezt a hozzáállást "kapja" tőlem is. Most nem is feltétlen betegségre gondolok, hanem más egyéb, mindennapos dolgokra. Általában nem kellenek nagy dolgok ahhoz, hogy az emberek kimutassák valódi énjüket. Manapság már örülök neki, ha ilyen történik, legalább tudom kivel is állok "szemben" és hogy az eddigi kapcsolatunk mennyire színjáték volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#1384) pilóta válasza BITBOYS (#1382) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát ja, de ez a szentkorona is lecseng, még pár hét van, aztán már nem fogja érdekelni. Na majd jövőre lesz valami másik, báránykolera, vagy tiaravírus.
De szerencsére addig is Zika vírus és H1N1 is nagyjából ugyanannyi van, mint mikor még mindmeghaltunk tőlük, szóval van választék, amire hivatkozni lehet. :D

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1385) #22743424 válasza cskamacska (#1377) üzenetére


#22743424
törölt tag

Vannak a megfigyeltek 3-6 ágyas szobákban és vannak a fertőzöttek külön elszeparált helyen.

(#1386) sittes79


sittes79
addikt

Írországban a tiszti főorvos azt nyilatkozta, hogy akár 2 millió is lehet a fertőzött majd, az 5 millióbol szép szám.

(#1387) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv! A topikot a blog szerzőjének kérésére zárom, a kommentelést a A koronavírus terjedése a nagyvilágban, Európában topikban lehet folytatni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.