Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) samujózsi válasza llax (#799) üzenetére


samujózsi
tag

A közelünkben lévő két nagyobb boltot már most kifosztották. Ásványvíz és budipapír van hegyekben. :U

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#802) Top cat válasza samujózsi (#801) üzenetére


Top cat
őstag

Arrafelé csak esznek, output nincs? ;]

(#803) samujózsi válasza Top cat (#802) üzenetére


samujózsi
tag

Nem tudom, de valahányszor bemegyek valamelyik boltba, mindig egy tízessel magasabb lesz a vérnyomásom. :W

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#804) Top cat válasza samujózsi (#803) üzenetére


Top cat
őstag

Felénk nincs ilyen őrület (még?). :)

(#805) myckey válasza t72killer (#788) üzenetére


myckey
veterán

Na már a magas vérnyomásúak is féljenek....
ez új.

Hazánk EÜ je mellett egyébként sem árt rendszeresen mormolni. korona ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#806) samujózsi válasza Top cat (#804) üzenetére


samujózsi
tag

Úgy tűnik a hírek alapján, hogy a nagy boltok érintettek, leginkább a perem kerületekben(??).
Mondjuk azt nem értem, a mirelit pizzát miért vitték el mindet... Ráadásul bűnrossz, tényleg csak annak való, aki az éhhalál szélén áll. :DD

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#807) samujózsi válasza myckey (#805) üzenetére


samujózsi
tag

A vesékre is rámehet, azok meg kapcsolódnak a vérnyomás szabályozásához.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#808) Lauda válasza samujózsi (#801) üzenetére


Lauda
félisten

Látod megint a hülyeség. Mivel törli a valagát, ha be akar zárkózni? Liszttel? :W Mit fog inni, ha nem lesz ivóvíz sem? ;]

(#809) myckey válasza samujózsi (#807) üzenetére


myckey
veterán

Kíváncsi leszek, a későbbiekben kikre lehet még különösen veszélyes.

(#810) blu79

Volt már szó róla ( hasonlóról ), vagyis hogy USA ban is alakul a dolog, de talán csak Ápr. ban vethetik be...it van hír róla.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#810) blu79


blu79
addikt

A WHO megerősítette hogy több vakcinát is tesztelnek :)

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#811) 8th


8th
addikt

vótmá? :D

(#812) Vesa válasza Soulfly842 (#729) üzenetére


Vesa
veterán

"De basszus, kínában szó szerint majdhogynem mindenki szigorúan otthon maradt, szigorúan kezelte a helyzetet, nem járt ki, maszkot viselt stb-stb, "

Ó hogyne, persze. A kínaiak, akik simán a köztérre szaratják a gyereküket, ha éppen úgy jön ki a lépés és köpködnek mindenfelé, amerre járnak.
Aktuális videóból pedig magad is láthatod, ahogy szándékosan köpködik tele az áruházban a termékeket, a lift gombokat, hogy lehetőleg mások is kapják el. Itt is írnak róla.

A tudomány a valóság költészete!

(#813) samujózsi válasza Lauda (#808) üzenetére


samujózsi
tag

Ne mondj ilyet, mertt te is ki leszel tiltva! ;]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#814) Remus389


Remus389
veterán

Nincs szivem esti mese nélkül hagyni titeket [link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#815) Vesa


Vesa
veterán

Nem kell melegvízű, természetes édesvizi tavakban úszni 13évs kor alatt. Ennyi.
Rengeteg ilyen sz*rt elő lehetne szedni, csak az értelmét nem látom.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#816) Depression


Depression
veterán

Párom volt ma egy miskolci lidl-ben, tényleg ki volt fosztva, se konzerv, se tészták, se tojás nem volt reggel 9-kor.
Nevetséges, hogy ennyire be vannak parázva az emberek. Nem gond szerintem, mert azok, akik ma megvették, azok jövőhéten nem mennek újra megvenni, mert rájuk rohad...
Mindettől függetlenül a pánik tényleg megvan, a Híradók meghozták a hatásukat, ugyanúgy, mint a migréneseknél, meg a "sorbanállóknál", "sorozásoknál", "soros elnöknél".

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#817) samujózsi válasza Depression (#816) üzenetére


samujózsi
tag

És mégis vannak, akik azt állítják, hogy feléjük semmi gond a boltokban... mi több, le is hülyézik azt, aki szerint ez több, mint gáz. (mármint a boltok agyatlan kifosztása)

----

Nekem közben beindult a piciny agyam:
- Ha az olaszoknál ekkora a gáz, mi lesz, ha "végre" itt is megjelennek a betegek? Nem is elsősorban a vírussal fertőzött betegekre gondolok, bár azoknak sem lesz nagy élmény, hanem az egyéb betegekre? Mondjuk ha egoista vagyok: hogy tudom beszerezni a cukorgyógyszerem? Mert ilyenkor még neccesebb bejutni a háziorvoshoz, aztán a patikában ki tudja, mi fogad (pl. most épp koronától függetlenül hiánycikk a gyógyszerem...)
- Mi lesz a gazdasággal? Mekkora áremelkedést hoz ez az egész őrület?
- Mi lesz a nyugdíjpénztári vésztartalékkal? Hagyjam ott vagy jobban járok, ha kiveszem? (otthagyom, esélyes, hogy negatív hozam és bukok egy jókora összeget, kiveszem, csak az árfolyam zuhanást kockáztatom - rövid távon számolok vele)
- Mi lesz az idei évre tervezett "bakancslistás" bringatúráimmal? (jövőre már nem nagyon lesz rá lehetőségem :( )
- stb.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#818) Hieronymus válasza samujózsi (#817) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ha valaki nem akar tartalékot képezni, akkor kevésbé veszi észre egyes élelmiszerek felvásárlását.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#819) forceberg válasza samujózsi (#817) üzenetére


forceberg
veterán

Dél- Pesten kedden az Aldiban alig volt liszt, kb. az utolsó 3-at vettem meg.
A Lidlben szerdán is és ma is üres volt a lisztes-tésztás részleg.
+ma már a konzerves polcok is üresek voltak.

Nem vagyok gazdasági szakértő, de szerintem az infláció és az € méginkább el fog szállni...

ÖNYP? Az árfolyam vélhetően ott is zakózni fog, ha szerencsésen alakul, akkor csak kb. annyira, mint a 2018-as évben.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#820) Remus389 válasza samujózsi (#817) üzenetére


Remus389
veterán

Gondoltam rá, de legközelebb csinálok már fotókat nektek, mennyire tömve vannak kajával az Árpád hídnál lévő boltok.

Semmilyen hiány sincs, sőt tegnap 299-ről 199-re le volt akciózva a búzasör, vettem is ;]

Persze majd azt mondjátok, hogy nem is frissek a fotóim. Érdekel is engem...

Ja voltam a Nyugatiban lévő kis Tesco-ba is (ami a mekivel szomszédos), ott is volt kaja.

Szerintem egyébként amint jön a jóidő, elvonul Doktor Covid egy kicsit

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#821) Kalandor válasza Depression (#816) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem mindenki azért vásárol, mert a koronavírustól parázik, hanem pont attól tart, hogy a vírustól parázók felvásárolnak mindent, és neki a sima hétköznapokra sem jut.

Általában, ha boltba megyek, 99.9%, hogy van liszt. Az utóbbi napokban ez kevesebb mint 50%.

(#822) pergabb válasza Kalandor (#821) üzenetére


pergabb
senior tag

Hülyeség, nem tud elfogyni mind, ráadás én nem talalkoztam még ezzel Budapesten. Le leírjátok m3g ezerszer, akkor ti is csak tömeghisztit fogtok kiváltani azokból, akik ide járnak röhögni. Ennyi beteg embert, komolyan már fáj, pedig az elején vicces volt.

(#823) Depression válasza Remus389 (#820) üzenetére


Depression
veterán

Humbuknak tartom a vírus által generált pánikot, láttad korábban is, mégis rengeteg hiánycikk lett alapvető élelmiszerből. A legdurvább számomra a konzerves bab.
Igen, az általam felsorolt termékek nem voltak ott az a boltban péntek reggel 9-kor. Nem tudtunk venni 10db tojást, egyetlen konzervet sem, és szalámiból sem volt semmi.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#824) Kalandor válasza pergabb (#822) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hülyeség, nem tud elfogyni mind
Senki sem mondta, hogy elfogyott országosan mondjuk a liszt. A hiperekben vannak üres polcok több helyen, ezt saját szemmel láttam, a budaörsi auchant lerabolták. Kisebb boltokban általában van minden, a sarki ABC-hez nem autóval mennek az emberek, 10 kiló lisztet nem cipelget senki kézben.

ráadás én nem talalkoztam még ezzel Budapesten
És? Azért, mert te nem találkoztál vele, még létező jelenség.

(#825) Meggyi001 válasza pergabb (#822) üzenetére

Mindenki csak azt írja le amit tapasztalt. Senki nem fog neked hazudni. Amúgy meg légyszíves tisztelettel beszélj másokkal, te milyen alapon írod, hogy mennyi beteg ember van itt.

https://gamergep.hu/

(#826) samujózsi válasza Hieronymus (#818) üzenetére


samujózsi
tag

Nem tartalékolni akarnék, csak ebédelni. Basszus, ha bemegyek a boltba és szó szerint üres polcokat látok, az akkor is feltűnik, ha csak egy kifliért ugrottam be.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#827) samujózsi válasza pergabb (#822) üzenetére


samujózsi
tag

Mai infó: aldiban kettő, azaz kettő nap alatt vásároltak fel egy teljes havi árukészletet. De, el tud fogyni.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#828) pergabb válasza Meggyi001 (#825) üzenetére


pergabb
senior tag

Milyen alapon? Olvass vissza es amennyiben ep eszu ember vagy, dontsed el mennyi a paranoias, aki ha elkapja sem lesz majd semmi baja, de dobaljak a statisztikakat, hogy hany beteg es idos ember halt meg, aminek szamukra kb semmi jelentosege. Masik ezer dolog van amiben evente milliok halnak bele, de meg mindig ez a tema, semmi mas. Lehet nem most, akkor majd fel ev mulva, de minenki el fogja elobb-utobb kapni. Vakcinakat meg hiaba tesztelik, max jovore lesz belole vmi, azon sem kell porogni. A topic panikoloi kozul vajon hanyan oltattak be maguk az eges influenza ellen? Attol nem paraznak? Kezd duhito lenni, ahogyan maga az indito cikk is. Ennyi hisztis es parazos embert reg lattam.

(#829) samujózsi válasza pergabb (#828) üzenetére


samujózsi
tag

Kurvára nem értesz semmit az egészből.
Itt van kb egy pánikolós, mindenki más azon problémázik, hogy tömegek dőlnek be a hisztériának és ezek miatt tényszerűen ürülnek ki a boltok. Ráadásul feleslegesen.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#830) 8th válasza Kalandor (#821) üzenetére


8th
addikt

Ez szerintem is így van plusz már hetekkel ezelőtt arról beszéltek a tévében, hogy a liszt sokkal drágább lesz + a péktermékek ára is elszáll emiatt. Ez valakikor január közepe felé volt tehát még sehol nem volt ez az egybites vírus pánik.

(#831) kisza25 válasza samujózsi (#817) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mert nincs is, itt mindent kapni egyelőre

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#832) samujózsi válasza kisza25 (#831) üzenetére


samujózsi
tag

:U Esetleg ha befejeznéd a hazudozást... :U
Olvass vissza kicsit, hogy hányan találkoztunk lerabolt boltokkal!

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#833) Lauda válasza samujózsi (#832) üzenetére


Lauda
félisten

És mégis vannak, akik azt állítják, hogy feléjük semmi gond a boltokban.

Mert nincs is, itt mindent kapni egyelőre

Olvass vissza kicsit, hogy hányan találkoztunk lerabolt boltokkal!

Annyit írt, hogy ott náluk semmi gond a boltokban.

[ Szerkesztve ]

(#834) samujózsi válasza Lauda (#833) üzenetére


samujózsi
tag

Magyar nyelv szépségei...
Búcsúzóul: az összetett mondat tagmondatainak akkor lenne ilyen jellegű kapcsolata, ha ezt jelezné.
Pl.
"Mert nincs, legalábbis itt nem látható".
Ez viszont következetesen tagadja, gyakorlatilag hazugnak nevezi azokat, akik saját szemükkel láttáknaz üres polcokat.(nem csak itt)
Őszintén szólva belefáradtam: egyik oldalról pár ilyen, akik pofátlan módon tagadják a valóságot (mintha kormányközeli propagandisták lennének), a másikról meg a sok paranoiás, retardált idióta, akik kifosztják az áruházakat. És már nem csak a tartós élelmiszereket, hanem a fagyasztott árut is. (Köztük egy anonim helybéli :DD )
Komolyan szégyellem, hogy ilyen ostoba emberek közé születtem.

Na, goodbye... Csak benne maradt a history-ban az oldal, azért tévedtem vissza.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#835) kisza25 válasza samujózsi (#832) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Te figyelj, azért mert nálatok le van rabolva, itt továbbra sincs, ma megyek boltba rakok fel fotókat.
A személyeskedést meg fejezd be, valaki nem ért veled egyet az hazug, aki mást csinál, az pánikoló idióta... Nehéz elhinni, hogy 50 éves vagy, úgy viselkedsz, mint egy tini :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#837) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nna, nyugimár így korán reggel. Ki se nyitom a csipám és ordibálás megy a topikban. :R

A felvásárlási láz akár lesz armageddon, akár nem, jó dolog mert pörgeti a gazdaságot, teszteli a rendszert. A készleteket fel fogják tölteni, magyarország élelmiszer-exportőr, van kaja a raktárakban. :R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#838) kisza25 válasza samujózsi (#836) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nem én moderáltattalak, csaxólok ;)
Te hazugozól le már másodszor.
Továbbra is idiótának tartasz mindenkit, aki nem úgy gondolkodik, mint te és hazugnak aki nem azt mondja, mint te.
Nem sűlyedek le a színtedre, mert legyőzől a rutinoddal :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#839) Meggyi001 válasza t72killer (#837) üzenetére

Na, erre nem is gondoltam, ez így igaz. A tévé szerint is van bőven elég kaja mindenből, nem fogy el akkor sem, ha mindenki bespájzol. Amúgy meg az sem árt, ha kicsit visszatérünk a régi világba, ahol mindenkinek volt tartalékja pár napra,hétre. Én emlékszem kiskoromban volt spájzunk és tele volt mindenféle jóval, hetekig eléltünk volna belőle ha lett volna valami baj. Most hogy felnőtt vagyok, két napi kaja sincs itthon, annyira hozzá vagyok szokva, hogy csak le kell ugrani a boltba.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#840) kisza25 válasza Meggyi001 (#839) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

+1 régen tele volt a kamra befőttekel, lekvárral, savanyúságokal, lecsóval, darált paradicsomal, kolbász, szalonna, liszt, cukor...(szüleimnél most is így van)
Nálam is max ásványvíz, tartós tej, meg kávé szokott itthon lenni, az ebéd rendelve van. :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#841) SomethinWild


SomethinWild
csendes tag

Én extrém ritkán szólok hozzá egy témához, de basszus... :D A vírus fertőzöttjeinek alig fél százaléka halt meg eddig, míg közel 50%-a felépült (a maradék a jelenlegi fertőzött, akiknek túlnyomó része nincs súlyos állapotban). Túl sok hülyeséget tolt a fejetekbe Hollywood...
(disclaimer: nem azt mondom, hogy ne védekezzünk, de amiket olvasok, azoktól fogom a fejem)

+36309834442

(#842) Meggyi001 válasza SomethinWild (#841) üzenetére

Akkor hogyan kellene és mit? Amitől nem fogod a fejed. Nyitottak vagyunk , hallgatjuk. Mit és hogy csináljunk vagy ne csináljunk? Őszintén kérdem, nem bántásból.

https://gamergep.hu/

(#843) Lauda válasza samujózsi (#834) üzenetére


Lauda
félisten

Szép a magyar nyelv. Itt azonban egy szimpla benézés és félreértés történt a részedről.

(#844) pilóta válasza Meggyi001 (#842) üzenetére


pilóta
nagyúr

Semmit a világon. Ha megbetegszel, menj orvoshoz, addig meg éld az életed. Pont, mint a kergemarhakórnál, a madárinfluenzánál, H1N1-nél, SARS és ZIKA járványoknál. Azoknál is mindmeghaltunk, mégis itt vagyunk még.
Max egyél több C és D vitamint, az kell az immunrendszerednek így tél vége felé...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#845) kisza25 válasza pilóta (#844) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ha megbetegszel, ne menj orvoshoz, mert megfertőzöl mindenkit, hanem hívd a:

Vagy a háziorvosod.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#846) pilóta válasza kisza25 (#845) üzenetére


pilóta
nagyúr

Értsd jól. Ha megbetegszel csináld a megfelelő protokollt, amit ilyenkor előírnak. Ha telefonálni kell, akkor azt. De a lényeg, hogy még senki sem betegedett meg nálunk (miközben influenzában meg soktízezren, rengeteg a halott, mégse pánikol tőle senki), éld az életed pánik nélkül, mindenkinek jobb lesz. Lehet tenni persze alapvető intézkedéseket, de az 50 kiló cukor felvásárlása nagyon nem tartozik ezek közé...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#847) Lauda válasza pilóta (#846) üzenetére


Lauda
félisten

Itt csak azt nem tudja majd eldönteni az egyszerű halandó, hogy mikor menjek az orvosomhoz és mikor ne menjek, hanem telefonáljak.

(#848) t72killer válasza pilóta (#844) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A cukorbeteg (6% halálozási arány) milyen vitamint szedjen?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#849) pilóta válasza t72killer (#848) üzenetére


pilóta
nagyúr

Amit a mostani influenza járványnál is szed. Amúgy meg C és D. Nagyon érdekes összefüggés, hogy az influenza járványok mindig olyankor alakulnak ki (tél végén), amikor az emberek immunrendszere kezd legyengülni. (Nem meglepő módon a világ különböző részein egyszerre, igen, még akkor is egyszerre alakult ki, amikor hetek alatt lehetett átkelni a kontinensek között, meg ma is, amikor órák alatt, semmilyen összefüggés nincs...)
Például a spanyolnátha is azért szedett annyi áldozatot, mert a háború miatt nem jutottak hozzá megfelelő táplálékhoz az emberek, a legyengült immunrendszerük miatt nem tudtak védekezni. Lehet, hogy ha 5-6 évvel korábban jön az a vírustörzs, akkor nem is írnának róla a történelem könyvek, mert csak egy sima influenza járvány lett volna, ami szinte minden évben van, illetve volt azóta sok hasonló, csak simán átvészeltük...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#850) kisza25 válasza pilóta (#849) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A sima influenzánál nem olvastam ilyen híreket:
Koronavírus Olaszországban: összeomlás szélén vannak a gócpontokban a kórházak

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.