Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) t72killer válasza freeknight (#398) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Európában az állam magára hagyta az embereket: szépen kikalkulálták, hogy a büdzsének szuper, ha a vírus elviszi a pénzbe kerülő nyugdíjasok és betegek felét és hagyják végigmenni a kontinensen. A melósokat meg lehet rángatni a családtagok elvesztése utáni érzelmi sokkban, kilő a gazdaság.

Ki venné észre, hiszen "demokrácia van", és "mindent szabad"...

Ja, még arra is alkalom nyílik, hogy kínai mintára nyirbáljnak kicsit a szabadságjogokból.

Vesd ezt össze: olasz kormányzat betiltja az összes focimeccset, tömegrendezvényt, leállítja a tömegközlekedést, stb-stb: kultúrember másnap felégeti rómát, merthogy ő éppen nem lázas.

#400: a számokra majd év végén térjünk vissza. És igen, a 82éves nagypapa elvesztése is szomorú, ha még tölthetett volna 10évet a dédunokáival.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#402) Alg válasza freeknight (#398) üzenetére


Alg
veterán

A pánik önmagát gerjeszti.

Ha ugyanez 30-40 évvel ezelőtt történik, amikor még nem tud mindenki mindenről azonnal tájékozódni, nincs közösségi média és egyebek, akkor elkönyvelték volna hogy idén a szokásosnál erősebb influenzaszezon volt, max utólag kiderült volna hog valójában egy új vírus bukkant fel. A kjnaiak is leszarták volna az egészet.

A mai világban viszont, mikor bárhol bármi történik már másnap mindenki tud róla, mindenki félti a hírnevét meg a szavazóit, tolni kell mindenhol hogy mi megvédjük a zembereket. A kattintásvadász média meg a FB-birkák meg csak olajat öntenek a tűzre a folymatos pánikkeltéssel hogy jajj megint meghalt 5 ember Olaszországban.

Itt is megy a rengeteg ökörség, hogy állítsa be mindenki a PB-tűzhelyet meg vegyen hektoliterszámra palackozott vizet mert nem lesz villany meg víz. Most komolyan gondolkozzatok már el azon miket írtok itt.

Nyilván egy új, eddig ismeretlen vírust nem kell félvállról venni, de ami ma a világban mindenfelé megy az enyhén szólva túlzás.

Tegnap láttam egy videót egy olasz nyugdíjas bácsikáról, neki volt igaza mikor értetlenkedve azt mondta hogy a világháború kitörésekor nem volt ekkora pánik...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#403) myckey válasza freeknight (#398) üzenetére


myckey
veterán

-

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#404) t72killer válasza Alg (#402) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

30-40éve kb 5év alatt ért volna el hozzánk egy kínai kórokozó, ha egyáltalán ideér.

Azzal egyébként egyetértek, hogy a pánik a legrosszabb tanácsadó krízishelyzetben. Én arra fektetném a hangsúlyt, hogy az érzékeny családtagjaimat megvédjem. Mivel idős emberekről van szó, nem árt némelyikkel az alapdolgokat is átbeszélni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#405) Remus389 válasza Fr@nkieWilde (#397) üzenetére


Remus389
veterán

freeknight : +1

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#406) Alg válasza t72killer (#404) üzenetére


Alg
veterán

Látom sikerült a mondanivalóm lényegét megragadni, gratulálok :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#407) vince válasza kisza25 (#390) üzenetére


vince
őstag

Kell igen, de pl. februárban minden hétvégén lehet kártya nélkül vásárolni. Meg aztán nem olyan nehéz egy vállalkozó ismerőst találni, aki készít társkártyát...

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#408) Polllen válasza Meggyi001 (#382) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pedig pont a púpozott kocsi kezd szaporodni itthon is. :(

Amúgy én is azt gondolom, - meg ahogy látom az olaszok egy része is - hogy a pánik sokkal nagyobb problémát okoz/fog okozni, mint maga a vírus.

De ettől még valahol kitör a járvány, meg kell fékezni. A karantén alatt meg enni kell. És nem vicces 5-10x áron beszerezni akkor, ami kell, mert hiénáznak az emberek.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#409) kisza25 válasza Fr@nkieWilde (#397) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Viszlát! Hiányozni fogsz :O
Amúgy nálad minden fekete, meg fehér.
Két véglet, te vagy a lesz@rom, mi meg várjuk a világvégét, ja mert csak ez a két véglet létezik OMG...

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#410) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A legutóbbi politikust, aki azt mondta, hogy pánikra semmi ok, elvitte a mentő ;] .

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#411) Fr@nkieWilde válasza Remus389 (#405) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Én csak nem nyalok be minden maszlagot, amit a tv, rádió és net sugároz. Próbálok ésszerűen és érzelem mentesen gondolkodni. Neked is ajánlom figyelmedbe.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#412) Remus389 válasza kisza25 (#409) üzenetére


Remus389
veterán

A valóságban soha semmi sem teljesen fekete vagy fehér, minden a szürke különböző árnyalata. Az hogy meg megparancsolja hogy zárják be ezt a topik-ot, felháborító. Vannak emberek akik a struccpolitika helyett megbeszélik a problémát.

Fr@nkiWilde-nek egyébként ezt a fórumot ajánlom inkább, megnyugszik : [link]

#411: aha, szóval most te vagy az aktuális szuperokos megmondóember ;]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#413) Agostino válasza t72killer (#404) üzenetére


Agostino
addikt

30-40éve kb 5év alatt ért volna el hozzánk egy kínai kórokozó, ha egyáltalán ideér.

1980-1990 volt 30 / 40 éve. csak, hogy elhelyezzelek utazásügyileg: a concorde 1976-ban állt szolgálatba.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#414) Fr@nkieWilde válasza kisza25 (#409) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Nem, a ti álláspontotok szerint van még másfél hónapnyi kaja mennyiség, vagy a legtöbb amit összetudtok vásárolni. Csak ha majd elfogy ez is, mert most megváltozik a világ és valóban egy életre szóló dolog ez a járvány, akkor azzal a másfél hónapnyi kajával is ki lehet törölni.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#415) Fr@nkieWilde válasza Remus389 (#412) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Nem, itt mindenki az. :DDD

Amúgy Kínában már égetik az eltitkolt halottakat!
Vagy ez volt már??? :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#416) Remus389 válasza Fr@nkieWilde (#415) üzenetére


Remus389
veterán

Már ne haragudj, de húzd le a többieket (engem se) a szintedre.

Ha nem tetszik távozz, jól mondta freeknight, a te hozzászólásaidból sugárzik igazán a pánik.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#417) Fr@nkieWilde válasza Remus389 (#416) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Ti húzzátok magatokat.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#418) Remus389 válasza Fr@nkieWilde (#417) üzenetére


Remus389
veterán

Nem, nem. Mi megbeszéljük, te pedig homokba dugod a fejed és hadolválsz.

"Amúgy Kínában már égetik az eltitkolt halottakat!"

Meg zárjuk a be a topikot. Miért? Ha behunyjuk a szemünk akkor nincs is baj? Miféle logika ez? Pánikszerű.

Nem veszed észre magad.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#419) kisza25 válasza Fr@nkieWilde (#414) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mikor már egy két hete tart a karantén és majszolgatom amit vettem, majd gondolok közben rád ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#420) myckey


myckey
veterán

Viccnek is szr volt, de nagyon.

Remélem max magadnak csinálsz karantént. :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#421) t72killer válasza Agostino (#413) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, csak a Concorde-al nem járt Gizike és Győzike Vuhan-i kisiparos kínairuhaboltot üzemeltetni magyarisztánba a nem létező közvetlen Peking-Budapest járaton.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#422) cskamacska válasza Fr@nkieWilde (#400) üzenetére


cskamacska
addikt

Vuhanban egyébként simán újratöltötték a polcokat az első lerablás hullám után, csak vagy két hét múlva onnantól kezdett keményedni a dolog, mikor teljes kijárási tilalmat rendeltek el, és behegesztették egyes épületek bejáratait.

Topikban mint látod vígan keverednek az Elragadtatás várók, a sima aggódók, és aki csak informálódni szeretne. Én pl nem bánnám ha tisztáznánk a fent vázolt a mit-mivel-mikor tisztítási eseteket, de elnyomják a MÁR MEGINT VAN 5 HALOTT! JAJ! friss hírek, és a "te nem is hiszel a Télapóban" filozófia témájú oldalas flémek. Egy prepper topikban.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#423) samujózsi válasza kisza25 (#419) üzenetére


samujózsi
tag

Általában egyesével hordom haza az ásványvizet. Tegnap este úgy éreztem, kerülget valami nyavalya, talán influenza, ezért elhoztam egy egész csomagot (hat palack), hogy ne kelljen lázasan, betegen lemenni a boltba. Akkor vettem észre, hogy az ásványvizes raklapról reggeltől estig szinte az összes eltűnt.
Ugyan egyelőre semmi ok nem lenne a pánikra, a sok idióta elkezdte kifosztani a boltokat. (Feltételezem, más tartós élelmiszerekkel is ez a helyzet, de innen innivalón kívül csak zsömlét, édességet szoktam venni)
És persze a szokott egy pénztár helyett három is üzemelt...
Kell ez a pánik, nagyon kell.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#424) Polllen válasza samujózsi (#423) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez még nem pánik. Lényegében csendben bevásárolnak az emberek. Nyilván van, aki ész nélkül teszi és ez is csak továbbgerjeszti a folyamatot.

Pánik akkor lesz, amikor elkezdenek tülekedni az emberek. Remélhetőleg nem jutunk ide.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#425) JanR válasza Remus389 (#418) üzenetére


JanR
addikt

Miert akarod mindenepp raeroltetni, hogy panikol? Mind a kettozoknek mas a nezete a virusrol, meg errol a helyzetrol. De mindegyik valaszodban leirod, hogy O panikol es ez a panikhelyzet. Attol mert Te igy gondolod, mas nem fog panikolni.

Ez ugyan az, mikor mondjak, hogy ideges valaki, kozben nem ideges. De annyiszor mondogatjak, hogy ideges lesz tole.

Mindenki keszuljon fel ahogy akar, vagy ne keszuljon fel. De feleslegesen hulyesegen vitazni..

(#426) t72killer válasza cskamacska (#422) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azt írják az okosok, hogy:

" a különböző fertőtlenítő (biocid) szerekkel hatásosan inaktiválható, azaz elpusztítható a vírus. Akár egy percen belül is hatástalanítható a fertőző kórokozó 62-71 százalékos etanollal, 0,5 százalékos hidrogén-peroxiddal vagy 0,1 százalékos nátrium-hipoklorittal - olvasható a tanulmányban. A szerzők megjegyzik, más fertőtlenítők, például 0,05-0,2 százalékos benzalkónium-klorid vagy 0,02 százalékos klórhexidin-diglükonát kevésbé hatékonyak."

Tehát a vegyvéd hacukát pl hipóval érdemes lemosni, miután kipakoltad a bankot, az a legolcsóbb (és legbüdösebb...):R

Ja, és a meleget se szeretik a virnyákok, szval érdemes felcsavarni a fűtést, forrón enni a levest,stb.

#423: "kerülget valami nyavalya, talán influenza" - húha, akkor csak full maszkban kommentelj ;] . Jobbulást:R

#427: vagány:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#427) Meggyi001

11:30 élőben az operatív törzs rendkívüli tájékoztatója az M1-en.

---------------------

Jól nézek ki amúgy? Vettem az anyósnak P1-est, de azt mondom neki, hogy P3, nyugodtan mehet az utcára vele :)

https://gamergep.hu/

(#428) samujózsi válasza Polllen (#424) üzenetére


samujózsi
tag

Hát azt, hogy egy üzletben, a máskor egy üzemelő pénztár helyett három működik, én nem nevezném normál üzletmenetnek.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#429) kisza25 válasza samujózsi (#423) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az emberek úgy vannak vele, hogy jobb félni, mint megijedni, főleg akinek családja van.
Meggyi001: az orrnál lévő fém betét arra szolgál, hogy ráhajtsd az orrodra, így fent megy be a levegő, semmi értelme

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#430) konikan válasza Meggyi001 (#427) üzenetére


konikan
aktív tag

Jól nézek ki amúgy? ;]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#431) Meggyi001 válasza Polllen (#424) üzenetére

Hát sztem a magyar ember ide jut. Tavaly Szekszárdon a Pennyben volt akciós guriga sajt, mittudomén 100 db, 1 raklap. Féláron. Hogy mi történt? Rendőrt kellett hívni, mert összeverekedtek az emberek a sajton. Pedig nem volt éhezés, vagy vészhelyzet....csak akciós volt a sajt. Ilyen az ember. Főleg ha a gyereked sír mögötted...

(#430) konikan:
Ott a pont :K :C

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#432) kisza25 válasza samujózsi (#423) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az a gáz, hogy még pánik sincsen, de már nincs ásványvíz, legalább nem egyszerre akar mindenki vásárolni, ha belegondolok akkor mi van, ha egy napig nincs bolt....

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#433) t72killer válasza kisza25 (#432) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az első pár halott után tartok tőle, meglátjuk az első bevásárlókocsin összeverekedést.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#434) Fotonhámozó


Fotonhámozó
senior tag

Ne pánikoljatok! Attó' nem pánikoltok!

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

(#435) Meggyi001 válasza Fotonhámozó (#434) üzenetére

Úhhhhhh lol :)

https://gamergep.hu/

(#436) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tenerifén az olasz orvos sikeresen indította be a Diamond Princess 2.0 projektet. Az idei turizmusnak lőttek, sehol se tudhatod, hogy nyaralás helyett nem 3 hónap kvázi magánzárkás börtön vár rád, ahol egy fertőző gócból szökött/másokat lesz.ró b.rom még meg is fertőz egy marhakellemetlen nyavajával.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#437) kisza25 válasza Fotonhámozó (#434) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Most jöhetnek a korona vírusos mémek, hogy javítsuk a hangulatot ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#438) Remus389 válasza cskamacska (#422) üzenetére


Remus389
veterán

kisza25-nek szól

Budapestet az életben nem fogják karantén alá helyezni, ez akkora butaság.

1. Addigra már úgyis mindegy lesz, mert mindenhol jelen lesz

2. A magyar hadsereg erre nem képes, legalábbis hatékonyan nem, gondolj csak a Budai hegyekre, ott fognak majd járőrözni? Ugyanmár.

3. Hát azért pénzbe is kerül

Semmi értelme!

Arra koncentráljon mindenki inkább, hopgy jól feltunningolja a immunrendszerét természetes módon, a bagózást pedig azonnal elhagyni.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#439) Meggyi001 válasza kisza25 (#437) üzenetére



https://gamergep.hu/

(#440) kisza25 válasza Remus389 (#438) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nem beszéltem Bp-ről, vidéken élek egy 5000-es kisvárosban balatonon.
Meg csak feltételes módban beszélgetünk, hogy mi lenne ha

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#441) Vladi válasza Meggyi001 (#353) üzenetére


Vladi
nagyúr

"mit vegyek még?"
Mélylevegőt. Meg egy bibliát. Ha biztosra akarsz menni, akkor koránt és tórát is.

Nézzétek meg, az emberek összehozzák ezt maguknak. 3 köhögő öregasszony miatt mehet az egész ország karanténba. :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#442) t72killer válasza kisza25 (#437) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#443) Remus389 válasza kisza25 (#440) üzenetére


Remus389
veterán

Azt se fogják lezárni, ne viccelj.

Nincs értelme egyszerűen, emiatt ne aggódj.

Különben az ösztöneim beindultak valószínűleg, mert az elmúlt hetekben rákaptam a szűretlen búzasörre, most olvasgatok róla, nem biztos hogy butaság ezt inni járvány esetén.
Védőital ;]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#444) Meggyi001 válasza Vladi (#441) üzenetére

Természetesen nem szabad túl dramatizálni sem, de foglalkozni kell ezzel.

Azért, és az vesse rám az első követ aki nem így tenne: más lenne ám a helyzet, ha a saját anyukádat vinné el a mentő a gyanúval, szkafanderes emberekkel. Sztem máshogy látná az ember a dolgot, feltéve ha szeretjük a szüleinket. Mert könnyen osztjuk ám az észt, a még biztonságos szobánkból, fiatalon, egészségesen....

Peace :R

https://gamergep.hu/

(#445) kisza25 válasza Remus389 (#443) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én nem félek a korona vírustól, van pálinkám.
És az jó a korona vírus ellen?
Nem, a félelem ellen jó. :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#446) t72killer válasza Remus389 (#443) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Fentebb írtam, jó 60 fokos házipálesz és megvagy ;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#447) Remus389 válasza kisza25 (#445) üzenetére


Remus389
veterán

Valószínűleg jobban jársz a mérsékelt mennyiségű (vörös)borral, szűretlen sörrel.

Ezek sokféle egészséges anyagot tartalmaznak. Nem tudom én se miket, olvass utána.

A pálinka viszont rendkívül roncsoló hatású, semmi egészséges nincs abba, csak lecsökkenti az agysejtjeid számát. Így a félelem ellen hatásos.

Valahol olvastam, hogy még a szovjetek is raktároztak vörösbort, ugyanis jó hatással van a sugárfertőzöttekre. (értsd atomháború) Nem pedig az a hülye vodkájuk

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#448) samujózsi


samujózsi
tag

Basszus... Sarki élelmiszer áruház. Olaj elfogyott, liszt, cukor, tojás(!) alig egy-kettő, tartós tejet kartonszám viszik... Kuszkusz is eltűnt, bár az lehet, hogy csak időszakosan volt. Tényleg kezd mindenki meghülyülni?

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#449) konikan válasza samujózsi (#448) üzenetére


konikan
aktív tag

Hó vége van. Van egy egy olyan érzésem, hogy jövő hét közepe felé lesz igazán kifosztva minden.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#450) Vladi válasza Alg (#402) üzenetére


Vladi
nagyúr

"Ha ugyanez 30-40 évvel ezelőtt történik,"

Érdekes párhuzam, de nagyjából Csernobil. Akkor mi hogy történt? 0 közösségi média volt, sőt a maihoz mérten média is alig. De az egy valós vészhelyzet volt.

"PB-tűzhelyet meg vegyen hektoliterszámra palackozott vizet mert nem lesz villany meg víz. "

Igen, megy az ökörködés. Emberek! Az első és valószínüleg egyetelen közszolgáltatás, ami karantén ideén leáll az a szemét! Erre gondolt már bárki? Hogy 1.5 hónapig hová teszi a szemetét?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.