Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) sztanozs válasza Rive (#650) üzenetére


sztanozs
veterán

mert éjszakára kapcsolták be (meg azokban a kórtermekben, ahol nem volt beteg).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#652) Rive válasza sztanozs (#651) üzenetére


Rive
veterán

A hanyatló nyugaton nagy divatja van fertőző beteg esetén bekapcsolva hagyni egész napra. A telepítés külön üzletág, egymást ölik a klf. variációk gyártói.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#653) Lauda válasza Rive (#650) üzenetére


Lauda
félisten

Ezért mondom, hogy szilárd felületen hazaviheted, utána megfoghatod, bekaphatod a zsemlével ami kint volt a pultban.

(#654) Rive válasza Lauda (#653) üzenetére


Rive
veterán

És ez mennyiben releváns a maszk használatát illetően - mer' ugye ehhez fűzted hozzá?

Tudod, akár a fejedre eshet egy cserép valami tetőről, szóval fölösleges becsatolni a biztonsági övet :U

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#655) llax válasza Lauda (#647) üzenetére


llax
senior tag

Ebben a pillanatban nincs (/pillanat itthon még alacsony a kockázat - kivéve, ha fertőzött területről érkezett ember közelében vagy). De gyorsan gyártható, gyártják is, a patikák ellátása már beindult.

Nekem van egy köteg. Nem most vettem (több éve). Nem is világvégére készülve vettem (sőt, még csak nem is fertőzés ellen), nem papír, így akár ki is lehetne mosni (ha nagyon muszáj lenne).

Mi több, van bőrfertőtlenítőm is. Nem valami "kozmetikai" litty-lötty, hanem széles spektrumú (viricid is), alkoholos. Sőt, kórházi bemosakodásra alkalmas folyékony szappanom is. Ezeket se most vettem. (fúrok-faragok-vágok-hegesztek vasat, fával is dolgozgatok, festékszórót is használgatok, elektro cuccokat is javítgatok-építgetek és ezzel a hobbijaim felét se soroltam... szóval némi "elsősegély" szükséglete is felmerül - szerencsére igen ritkán - akár fertőtlenített horgászdamillal öltök is :) - igaz, utóbbi csak 1x történt, de Betadine és lidokain most is akad :) )

Ui.: Van burátlanított HgLi lámpám is, az jó UV-C forrás :) mielőtt még...: nyák fotózáshoz

[ Szerkesztve ]

(#656) t72killer válasza Lauda (#653) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha megeszed, hasmenésed lesz tőle, remélhetőleg nem jut a tüdőbe. Szval a posztapokaliptikus világban nyugodtan vehetsz majd friss húst a hentestől, csomagolatlan zöldséget a zöldségestől:)).

Arra gondoltam, hogy aki kajával szerzi be az vajon immunis lesz-e rá? 3 nap a klotyón Rejtő összest olvasva sokkal kevésbbé tűnik neccesnek, mint 3 hét lélegeztetőgép.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#657) Remus389 válasza Lauda (#645) üzenetére


Remus389
veterán

Nem ilyen egyszerű, 1 vírus nem fertőz meg, egy bizonyos mennyiség kell hozzá, mert azt az egyet kivédi a szervezeted immunrendszere.

Emlékszem annak idején olvastam, hogy kb. 10.000 Szalmonella kell hogy megbetegedj, igaz az baci.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#658) llax válasza Remus389 (#657) üzenetére


llax
senior tag

Ez még akár a HIV esetén is így van... A minimum mennyiség erősen függ a vírustól, az egyén immunrendszerétől és a bejutás módjától, de a lényeg, hogy néhány kósza vírus/baci az nem elég, még a jelentősebb felszaporodásuk előtt ki tud alakulni a szükséges erősségű immunválasz. Pont ezért hatásos, ha minden irányból korlátozod a terjedést, mind a ki-, mind a bejutását. Valamennyi akkor is gazdát cserél, csak nem feltétlenül elegendő a megbetegedéshez (esetleg csak jóval kevesebbeknél).

(#659) t72killer válasza Remus389 (#657) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nagy pech-el lehet épp 1db is, ha nem ismeri az immunrendszered. De 1db vírusnak tleg kevés az esélye, hogy épségben eljusson egy tüdősejtig, bármi egyéb pl kósza uv sugár, neki nem tetsző kémiai összetételű porszemmel ütközés is kinyírhatja.

De ne félj, nem lesz egyedül, nem tudom hányezret tud létrehozni saját magából egyetlen tüdősejt kinyírásával...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#660) snake1977


snake1977
őstag

Nem tudom volt e már, a Covid-19 globális terjedése, országokra, régiókra lebontva [link]
néhány óránként frissül, kövessétek nyomon az apokalipszist. ;]

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#661) Remus389 válasza llax (#658) üzenetére


Remus389
veterán

Mivel a HIV pont az immunrendszert támadja és veri át, pont hogy nem.

Viszont egyáltalán nem könnyű elkapni. Ebbe ne menjünk már bele, mert kényes téma, de ott a net, olvasgass róla, ha érdekel. :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#662) llax válasza t72killer (#659) üzenetére


llax
senior tag

Ha ez a "nagy pech" akár csak sok milliárd : 1 esélyt is jelentene, akkor a Földről rég kipusztult volna minden fejlettebb életforma.

Az immunrendszer alapól küzd minden idegen ellen, csak az adott pillanatban nem feltétlenül rendelkezik a bejutás helyén a szükséges mennyiségű és alkalmas ellenszerrel (legyen az fvs. enzim, akármi).
(Ha nem így lenne, akkor a védőoltások sem érnénk semmit, alapból meglévő képességeket "edzel" vele.)

(#663) llax válasza Remus389 (#661) üzenetére


llax
senior tag

Ott is van minimum mennyiség. El kell jutnia alkalmas, megfertőzhető sejtekig, létre kell jönnie a sikeres fertőzésnek a sejt korai pusztulása nélkül. Már ennek az esélyéhez is nagy darabszám kell. Pont azért nem könnyű elkapni, azért kicsi a "támadható felület", mert az emberi szervezet alapesetben nem túl barátságos környezet számára, nagy részben az immunrendszer miatt.

(#664) Lauda válasza Remus389 (#657) üzenetére


Lauda
félisten

Hogy érted az egy vírust? Akár egy fél kilós kenyéren is lehet annyi, ami befertőz egy egész családot, ha este megvacsoráznak belőle. Ezek a kenyerek pedig szépen kint figyelnek szabadon a légtérben.

-----------------------------------

Kemenesi Gáborral, a Pécsi Tudományegyetem virológusával vettük át, hogy mit kell tennie mindenkinek, hogy csökkentse a fertőződés veszélyét, és ezzel gátolja a járvány elszabadulását.

[ Szerkesztve ]

(#665) dugo_


dugo_
veterán

(#666) samujózsi válasza dugo_ (#665) üzenetére


samujózsi
tag

Románoknál nemt tudom, mi van, itthon sajnos én is láttam üres polcot. Más kérdés, hogy itt feltöltötték, de újra és újra kiürítik.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#667) Hieronymus válasza Lauda (#606) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Az üzletekbe biztosan szállítják a élelmiszert. Éhen nem halhatnak az emberek."

Ez ugye elmélet!

A katonasággal még beszállítható az élelmiszer a karantén területére. Ami azért lehet nagy vagy nagyon nagy város is. Egy vezet a többi megügyel a vezető bőrére.
De érdemes megkérdezned 10 bolti dolgozót, hogy karantén idején akar dolgozni vagy inkább beteget jelent.
Még akkor is, ha csak egyszerre 4 vásárló lehet az üzletben, megfelelő védőfelszerelés nélkül garantált a fertőzés. Ha meg tuti a védőfelszerelés azt is vihetik az "idegesebb" vásárlók.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#668) llax válasza dugo_ (#665) üzenetére


llax
senior tag

Az is nagy üzlet, amíg bele nem buknak...

A mainstream médiát nem nagyon követem itthon sem, a külföldit mégúgy sem...

(#669) t72killer válasza dugo_ (#665) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ők pánikoltak be és gyorsan bevásároltak :C

#667: Vuhanban működik az élelmiszerellátás, illetve egy focista béréért simán vállalom az árufeltöltő/kasszás/sofőr/stb szerepét, ha adnak mellé egy modern vegyvéd ruhát:R

A biofegyver-laborból is du. 5kor hazamegy a kutató és elhozza a gyereket az oviból (igaz, nem kap annyit, mint egy felcsúti hátvéd)...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#670) Lauda válasza Hieronymus (#667) üzenetére


Lauda
félisten

Értelek. :) Azonban ha ennyire nagyban toljuk, akkor végeredményben felesleges az alapanyag is, mert nem fogod tudni elkészíteni, hisz nem lesz gáz és villany, nem lesz víz sem és a szennyvízkezelés sem fog működni, hisz ki fog oda bemenni dolgozni, inkább beteget jelent. A szemetet sem fogják elvinni. ;)

(#671) csababarca válasza Lauda (#670) üzenetére


csababarca
őstag

Nekem már néhány szülő nem engedi színházba a gyerekét...mert vírushelyzet van. (osztályfőnök vagyok)

barátnőm lengyel, ma volt a bevándorlásiba regisztrációs kártyát csináltatni, tömve van kínaiakkal a hely. ezek honnan jöttek ha elvileg nem is jöhetnek? vagy most gyorsan csináltatnak nehogy eltoloncolják őket?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#672) t72killer válasza Lauda (#670) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Meglássuk, hogy a délceg magyar államigazgatás hogy vizsgázik, Vuhanban mindenféle közmű működik.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#673) llax válasza Lauda (#670) üzenetére


llax
senior tag

A víz megoldott (ha nagyon muszáj, áram nélkül is). szennyvízkezeléshez csak egy csövet kell átdugni máshová.
PB palack alapból van, ha nem lenne utánpótlás, ott a műhelyemben az egyik kályha öntvény tetővel, azon is lehet főzni :)

(#674) Vesa válasza stvnppp (#608) üzenetére


Vesa
veterán

"Az emberek kicsit félreértelmezik a karantént, az nem az emberek sanyargatásáról szól. Éppen a kintlévőknek az érdeke, hogy a fertőzöttek bent maradjanak, ezért minden ellátást biztosítanak nekik."

Végre egy ralista, értelmes ember... :K

A tudomány a valóság költészete!

(#675) pergabb válasza Rive (#650) üzenetére


pergabb
senior tag

Koszi az otletet, elkezdek egyszer hasznalatos bankkartyakat gyartani a Kianiaknak dragan

(#676) pergabb válasza t72killer (#669) üzenetére


pergabb
senior tag

Meg mindig ezek porogsz, hogy ha elkapod bajod lesz? Haldoklo ember vagy, vagy 90eves? Minek neked a vegyvedelmi ruha?:) En ruha nelkul is bevallalom azert a fizueet, bar fazni fogok

(#677) t72killer válasza pergabb (#676) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha elkap a tüdőgyuszi, hiába hordod lábon, nem engednek tovább dolgozni = lőttek a fizunak.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#678) samujózsi válasza pergabb (#676) üzenetére


samujózsi
tag

Hm... Párommal épp erről az őrületről beszélgettünk.
Mondom, ha készülnék belehalni, engem ne tartsanak életben. Mire ő: nyugodjak meg, a kutya sem fog törődni velem, akkor lesz mellettem még húsz másik haldokló is :C
Köszöntem a jóindulatát, de így utólag elgondolkodtam: igaza lehet. A hazai eü körülményei közt esélyes, hogy annyi beteg lesz, hogy nem nagyon törődnek egy ötvenes haldoklóval...

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#679) Vesa válasza GEIL (#617) üzenetére


Vesa
veterán

"Adwil ultra forte, Cataflam + Kalmopyrin"

Minek?

"-szauna és párásitás"

Melegpára inhalálása kifejezetten ellenjavallt fertőzéseknél! A megfelelő szintre belőtt, tisztán tartott hidegpárásító berendezés előnyös lehet, de sem a száraz levegő, sem a túl párás nem jó...Bizonyos vírusok a magas, míg mások az alacsony páratartalmú levegőben élnek túl tovább, baktériumoknál szintén nagy a szórás! Jelen vírusnál fogalmunk nincs hova tartozik! Az viszont fontos, hogy a nyálkahártyák ne száradjanak ki, ehhez optimális esetben 40-60% páratartalomra van szükség.

A tudomány a valóság költészete!

(#680) t72killer válasza Vesa (#679) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A koronavírus-félék nem szeretik a meleget, azaz a szauna sztem nem rossz 5let. Persze szaunából van sokféle, van konkrétan 40-60% páratartalommal dolgozó is.

A tüdő belsejében, ahol ezek laknak, feltételezem mindíg 100% a páratartalom.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#681) Vesa válasza Rive (#648) üzenetére


Vesa
veterán

"Az influenzavírus, mint referencia speciel nem annyira."

Nem az influenzavírus a referencia, hanem a koronavírusok egyéb törzsei. Azok között pedig van olyan, ami 9 napig is képes túlélni bizonyos felületeken.

A tudomány a valóság költészete!

(#682) Hieronymus válasza Lauda (#670) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Azonban ha ennyire nagyban toljuk, akkor végeredményben felesleges az alapanyag is, mert nem fogod tudni elkészíteni, hisz nem lesz gáz és villany, nem lesz víz sem és a szennyvízkezelés sem fog működni, hisz ki fog oda bemenni dolgozni, inkább beteget jelent. A szemetet sem fogják elvinni."

Létező forgatókönyv lehet, rövid időre egy a mostaninál is veszélyesebb epidémia vagy rosszabb esetben pandémia esetén. Mondjuk Kína nem a legjobb kiinduló pont. A halálnál rosszabb lehet a feketelistára kerülni ha ellenszegült a párt kérésének valaki.

Abban viszont igazad van, hogy a cukor és liszt nagybani felhalmozásának sok értelme nincs. Nem évekre rendelkezünk be.
A kritikus időszakra, amikor ellátási problémák lehetnek és a közműszolgáltatás is akadozik én a következőket gondolom tartalékolni.
ivóvíz. 2 literes nagy nagyobb kiszerelésben vásárolva. Olyan főétkezésre alkalmas konzerv, ami szükségben melegítés nélkül is élvezhetően ehető. Tartós kenyér, például Wasa. Savanyú káposzta, mint némi vitamin tartalék. reggeli, vacsora, apróbb konzervek, lekvár .... illetve némi só és fűszerek. Mosó és mosogatószer.
Fertőtlenítőszer a placebo kedvéért. A gyerekeknek némi édesség. Alkoholos termékekből nem kell beraktározni, amennyi van az elegendő. (Alkeszek kivételek.)

Csak olyan dolgokat, amiknek hosszú a szavatossága és nem kell majd kényszerből enni és inni később, ha minden rendben volt a járvány alatt.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#683) Meggyi001

[link]

https://gamergep.hu/

(#684) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most jövök a budaörsi auchanból, az ilyen "felhalmozásra érdemes" termékeket lerabolták, nem hogy a készétel, de már babkonzerv se volt. Egyéb polcokon is nagy részek voltak üresek, fertőtlenítőszerek, ilyesmi.

(#685) samujózsi


samujózsi
tag

OMFG... Showder Klub... Ezeréves ismétlés. Kovács András Péter ha igaz. H1N1 hiszti kapcsán sorolja a hivatalos megelőzési opciókat: 1:1-ben azt mondja, mint amit most mondanak :DD
Ja, ő említi, hogy fodrászhoz se kéne menni, az is fertőző lehet :C

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#686) Vesa válasza samujózsi (#678) üzenetére


Vesa
veterán

HAzai EÜ: Nos, nekem már volt kétoldali, un., atípusos tüdőgyulladásom, Mycoplazmás fertőzésből (ez egy spéci szerkezet, baktérium-szerű, de nem teljesen az). Ott is 2 hét volt a lappangási idő. 39,5C fokos lázzal döglöttem, antibiotikumot persze szedtem, csak nem ért semmit. Mikor már láthatóan iszonyatosan rosszul voltam, az orvos lezavart röntgenre, ott közölték, hogy tolókocsiba be, innen egy lépést nem mehetek saját lábamon, majd azonnal mentőt hívtak és kórház. Az orvosok felkészültek voltak, rendesek, profik, viszont a körülmények miatt (és mert további 4 beteg fosta tele a szobát valami másfajta cucc felköhögésével), saját felelősségemre hazamentem (papírt kellett aláírnom). Reggel 7-re vissza vittek vizitre, de mindig eljöttem, mert féltem, hogy rászedek valami mást is, mondjuk TBC-t. 2 hónapig szedtem lórúgás antibiót (Klacid), csak az volt a kis szemét ellen hatásos (akkor még), ami szétszedte a bélflórámat. De legalább felépültem, az orvos szerint egy kétoldali tüdőgyulladás mai napig nem játék, bele lehet halni! Ha nem baci lett volna és nem tudnak kezelni antibiotikummal, akkor valószínűleg most nem irogatnék itt.

Nem szeretném mégegyszer ezt átélni, ezzel együtt nem pánikolok egyáltalán.

A tudomány a valóság költészete!

(#687) Hieronymus válasza t72killer (#680) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"A koronavírus-félék nem szeretik a meleget.."

Igen. Csak a gyulladásokra rátesz a meleg. Jeges borogatással a gyulladások elnyomhatóak. A meleggel viszont csak a baj és fájdalom növelhető. Az izomhúzodásos problémákra jó a meleg.

Közben a tévében mondta a német virológus.
A fertőzöttek 80 százaléka tünetmentesen vagy minimális tünetekkel küzdi le a fertőzést. Ezért veszélyes ez a járvány. A fertőzöttek 20 százaléka kerül kórházba, 5% intenzív osztályra.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#688) t72killer válasza Vesa (#686) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hátigen, nekem nem egy idős rokonom ment el kórházban szerzett "tüdőgyulladástól" az elmúlt 20évben.

#687: szaunában a hideget is megkapod, amilyen időközönként zuhanyozni mész.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#689) Eastman válasza Kalandor (#684) üzenetére


Eastman
őstag

Hajnalban menj! Tesó üzletvezetőh., holnap 4-kor kezd, mert annyit pakolnak; 7-kor nyitnak, dupla árut rendeltek. Nem Auchan. Barátnőm húga a Pennynél dettó.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#690) kisza25 válasza samujózsi (#678) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mikor apóst bevittük és haldoklott, lebaszott a doki, hogy minek hoztuk be, nem lett volna neki jobb otthon meghallni? Mindezt a párom, a tesója és anyós elött.
Majdnem pofán basztam a dokit.
Após 60 éves volt.

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#691) csixy


csixy
addikt

https://www.cdc.gov/handwashing/images/keepcalm.gif

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#692) t72killer válasza csixy (#691) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A tömegközlekedésen, munkahelyen, iskolában köhögő-tüsszögő népeknek pedig tüdő+pofamosást írnék elő. Lehetőleg 80 fokos domesztosszal. :))

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#693) pergabb válasza Hieronymus (#687) üzenetére


pergabb
senior tag

Ezert miert veszelyes? 80%nal a tunetmentesseg nem azt jelenti, hogy kozben rohad a tudeje, csak epp nincs tunet, ha nem nincs tudogyulladasa sem, mert az immunrendszere lenyomja a virust. Egy evben nem egy ilyen betegseget tol le a szervezeted, amirol nem is tudsz ott van benned, de a szervezeted megkuzd vele rohogve.

(#694) pergabb válasza samujózsi (#678) üzenetére


pergabb
senior tag

Semmi bajod sem lesz, legrosszabb esstben laz es kis szenvedes, nem vagy a veszelyeztetett eletkorban, egeszseges felnott vagy.

(#695) samujózsi válasza pergabb (#694) üzenetére


samujózsi
tag

50+ és II-es cukorbeteg.
Biztosan nem vagyok veszélyeztetett?
(Nem mintha izgatna)
Másik topic-ból már ki lettem tiltva, mert hangot adtam azon véleményemnek, hogy azok se normálisak, akik most kifosztják az áruházak tartós élelmiszer készleteit...

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#696) t72killer válasza pergabb (#693) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A filmekben ilyenkor szoktak vért venni a rezisztens kissráctól, majd kb 10perc izgi, a főszereplő már félig zombisodik de a lángész orvos a rendelő melletti kislaborban sikeresen replikálja az antitesteket és megmenekül a bolygó.

#695: őszintén? Van rá módod, hogy elhúzd a csíkot egy utánfutónyi kaja, egy sörétes és 20kiló lőszer társaságában valami hegyi házikóba? Magyar eü mellett sztem meglehetősen rizikós csoportban vagy:(. Több 70+ rokonom is van így, most töröm a fejem, hogy ne váljunk hordozóvá, mielőtt húsvétkor látogatóba megyünk. Egy tuti opciót látok a magam részére: átesni rajta minél hamarabb = ha vmi balul sül el, talán még jut kórházi ágy is, nem úgy mint a 2-3hónap múlva érkező millióknak.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#697) pergabb válasza samujózsi (#695) üzenetére


pergabb
senior tag

Biztos:) cukrodrol tudsz es kezeled, nem vagy idos es amugy komolyabban beteg sem.

(#698) pergabb válasza t72killer (#696) üzenetére


pergabb
senior tag

Verplazmaval most is gyogyithato, aki mar elkapta es tul van rajta kepes vert adni masnak es ezzel meg lehet gyogyitani. Sorry, de a verembol nem kapsz akkor sem, ha adhatnek neked, mivel verhigitot tolok perpill:D viszont 35 evesen vegre megtudtam, hogy AB+ a vercsoportom, hurra:P

(#699) t72killer válasza pergabb (#698) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezt nem csinálják a kínaiak? Vuhan-ban lenne rá igény és elég sok gyógyult is.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#700) #81556480 válasza Hieronymus (#687) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jól értem tehát, hogy azért veszélyes, mert nem veszélyes? :F ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.