Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15537) Lordus válasza lenoma (#15531) üzenetére


Lordus
senior tag

szia,

őőő, ezeken már réges-rég túl vagyok.
A gépek mindegyike évek óta működik moddolt biossal, Xeon procival.
Az általad linkelt oldalakat is ismerem.
az összefoglalót is.

Írtam már, hogy nem vagyok teljesen láma a témában...

A gondom az, - és itt rsanya87 15533-asára is válaszolnék -, hogy X3363 Xeon van a gépekben!
Mindegyikben!

Értem én, hogy az EXXXX szériákkal - mert a fórumozók 99%-ának ez van - működik, és némelyikőtök értetlenkedik, hogy "mi a gond a W10 telepítéssel", de amíg a körülmények nem azonosak, addig miért várjátok el, hogy a végeredmény egyforma legyen?

Szerintem - bár nem vagyok informatikus - a cpu lesz az oka, valamiért ez a sorozat így reagál. Szeretném megtalálni az okát, szeretném megoldani, hogy telepíthető legyen rá a win 10, és ebben kérnék tanácsot, olyantól, aki már X3*** sorozattal sikeresen telepítette.

A találgatásokat is szívesen fogadom, de a kioktató, lebecsülő kommentek talán mellőzhetőek.
köszönöm!

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.