Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver Grid 2012. 05. 21. FullHD with PD10.

Kivételesen semmilyen zenét nem tettem alá, mert közben is zenét hallgattam. Az van alatta! ;)

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28402) ledgeri válasza Syrius XIX (#28401) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mi a PD10 a cím(ek)ben?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28403) Syrius XIX válasza ledgeri (#28402) üzenetére


Syrius XIX
addikt

PowerDirector 10 :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28404) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Nem Tunngle, csak vicceltem! ;)

:R

És 1-2 mai kép:

SPA Franchorchams with BMW 320 si

Milan Castello B with Pagani

:C

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28405) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ja! Mielőtt még írnátok, Catch Up: OFF volt! ;)

Am. BMW-vel ez PB nekem, még sose mentem 2 alá :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28406) ledgeri


ledgeri
nagyúr

távirányítós szösszenet

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28407) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ezért pedig megkaptam a "cheater" jelzőt: Detroit with Dallara :K

Pedig annyira nem is jó idő! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28408) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Majd itt lesz a grid 2-is..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28409) - = Zk = - válasza dzsavermadar (#28396) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én az ilyeneket szervizelem.... :C
imádni való szakma.. vannak érdekességek és hátulütők, de... de hol nincsenek ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28411) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Szerintetek mennyit ér most egy Millenniumi 2000 Ft-os?

Leírás:
2000 Ft-os millenniumi papírpénz eredeti díszcsomagolásban eladó 1 db
ár: 50000 ft
200 Ft-os 130 db 92-es,93-as eladó
700 ft / db

Mert ezt én a következőképpen értelmezem:
1 db millenniumi 2000 Ft-os = 50000 Ft,

1db. 200 Ft-os = 700 Ft (a 130 db. = 91. 000 Ft.).

Ez alapján szerintetek most mennyibe kerül?

- Csak azért kérdezem, mert ma vettem egyet! Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Esetleg később azt is megmondom mennyiért! ;) Kedvező válasz(-ok) esetén a gyereknek is veszek egyet. :K -

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28412) ledgeri válasza Syrius XIX (#28411) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Még nem telt el szerintem, SZERINTEM, hogy annyit érjen, de lehet, hogy ér.. nem vayok benne, de engem is érdekelne.... (nekm is van full aranyozott 100-asom...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28413) #21346560 válasza Syrius XIX (#28411) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem tom, de én 40.000 -ér is odaadtam volna :P

(#28414) tomsics válasza Syrius XIX (#28411) üzenetére


tomsics
senior tag

Hány darabot tudsz?esetleg más címlet is van?Ha olyan az ár ami nekem is tetszik esetleg nem tudnál szerezni nekem is? :U
Van jó pár ritkább pénz érmém,de ilyenem még nincs.
Jöhet privátba is a válasz.
Előre is köszi

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28415) - = Zk = - válasza dzsavermadar (#28410) üzenetére


- = Zk = -
félisten

uhh :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28416) Jim74 válasza Syrius XIX (#28411) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezerért vennék kétezrest, korlátlan mennyiségben :DDD

(#28417) penge edy


penge edy
tag

Én kedvezményesebb áron ,már 999 - ért vennék :W

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#28419) intercooler válasza dzsavermadar (#28418) üzenetére


intercooler
őstag

A-sört ;]

(#28420) drr


drr
őstag

Véget ért a nagy meszelési és helyrepakolási banzáj, estétől viszont egészen keddig vendégeink lesznek... Megint kiesik minimum 4 nap :(((

(#28421) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Ha a bajnoki vasárnap lesz, nem tudok részt venni. :(((

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#28423) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#28421) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Igen vasárnap, mert most Hétfő Pünkösd, tehát nem kell menni dodozni! :N

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28424) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

2012. 05. 24. FullHD with PD10

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28426) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#28425) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Isten éltesse még nagyon sokáig erőben, egészségben, boldogságban a Leg Fair-ebb játékost a GRID-ben!!! :K :K :K

Dszaver Apu! Nagyon sok boldog 56. születésnapot!!! :C

:R :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28427) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#28425) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ez is 2* ment el, csak tudnám miért? :F (Inkább 2*, mint 1* se! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28429) Bjørgersson válasza dzsavermadar (#28428) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Boldog születésnapot! :C

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28430) ben1957


ben1957
csendes tag

Isten éltessen dzsavermadar ! :K

Örökké akarok élni.Eddig sikerült :)

(#28431) penge edy


penge edy
tag

Boldog szülinapot :)

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#28432) intercooler válasza dzsavermadar (#28428) üzenetére


intercooler
őstag

Boldog születésnapot! :C :C

(#28433) steve1975


steve1975
csendes tag

Boldog Születésnapot Dzsav!

[ Szerkesztve ]

(#28434) ledgeri válasza dzsavermadar (#28428) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!
__________________________________________________________

Ilyen az amikor Fényévekkel vagyok lemaradva?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28435) Bjørgersson válasza ledgeri (#28434) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fényévvel távolságot mérünk! ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28436) ledgeri válasza Bjørgersson (#28435) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Autóverseny: idő-külömbség= távolság

Egyébkéntis

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28439) drr


drr
őstag

Kissé megkésve, de én is csatlakozom az előttem szólókhoz! Isten éltessen, Dzsaver!

(#28441) zolee5016


zolee5016
őstag

Na átestem a tűzkeresztségen :K Köszi Syrius és még aki ott volt!!!

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28443) zolee5016


zolee5016
őstag

1-2 észrevétel a tegnapi estéről.Valami frenetikus élmény volt a játék, leizzadtam az izgalomban egypárszor! Próbáltam nem útba lenni senkinek sem,és inkább a végighajtás volt a célom.Azért felnyílt a szemem egy-két kanyarívnél :Y Az Audis futamot de vártam! De nem tudtam kivédeni Syr kereszbecsúszását előttem igy rommá vágtam. :K Azért arra büszke vagyok,hogy senkit nem bénáztam ütöttem ki! Mivel vagy éjjel 2-ig benntvoltam összeakadtam pár másik sráccal és toltuk keményen azért jött ott egy kis bátorság, sőt Okutamában egy Nissan bajnokságon leggyorsabb kört mentem ,igaz második lettem! Mégegyszer köszi Syr minden türelmedet! Ja meg a Chat inkább a pályára és a másikra figyeltem,semmint írjak Sorry Vannak dolgok amiket nem értek
1: ha valakinek Villog a verdája akkor én nem is ütközök vele ugye?
2: Szemem láttára porrá zuzza a verdáját, majd hihetetlen sebességgel átgázol rajtam :F
3: mi ez az ugrálás 1-2 játékosnál? mintha pattogna az autója?
4:A driftnél ,csak láttam a többieket,de keresztülhúztunk egymáson ütközés nélkül,ezt az opciót honnan látom,hogy tolhatom neki nem lesz kiütés a vége?
5: amikor szobát akartam nyitni Fire Wall problemba ütköztem,tehát nem nyitottam szobát,de tudtam csatlakozni máshoz később.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28444) Syrius XIX válasza zolee5016 (#28443) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én még mind a mai napig izgulok, amikor :))ok veletek, legfőképp azért, h senki versenyét ne tegyem a bénázásommal tönkre! Amikor tudok félreállok (főleg, ha tudom, h nagyon jön, aki mögöttem van), vagy ha valahol elrontottam igyekszem úgy visszaevickélni a pályára, h az senkinek se fájjon! Persze minden igyekezet ellenére előfordul, ezért sry! ;)

Chat: Nem menet közben gondoltam, hanem a 2 menet között, ha volt olyan észrevételed, vagy kifogásod, amit érdemes +osztani, vagy +beszélni a többiekkel!

1. Amikor éppen villog nem, de ha véletlen akkor vált "feketére" az állapota, amikor átmész rajta, akkor igen! :K

2. Lag. Te látod úgy, h összetörte, pedig nem is! :N

3. Általában annál fordul elő, akinek gyenge a net sebbessége (ezért néztem + nálad is -ha emlékszel rá-, h milyen és ahhoz állítottuk be a GR-t), vgay magas a ping! :K

4. Az attól függ, h amikor a következő versenyt kiválasztom.
a; Collision: ON: Ebben az esetben akkor is ütközni fogunk, ha valaki úgy gondolja, h megfordul és szembe jön, :K
b; Collision: FORWARD: Ebben az esetben csak akkor ütközünk a szembe közlekedővel, ha még ugyanabban a körben vagyunk, :K :N
c; Collision: OFF: Ebben az esetben semmilyen formában nem fogunk ütközni. :N

Ezt kétféleképpen tudod megnézni:
1. Amikor a garázsban vagyunk még (mondjuk épp autót választunk) a képernyő felső negyedében ott vannak a következő verseny tulajdonságai, de ha elfelejtetted a garázsban megnézni, akkor
2. Rajt előtt amikor már kint vagyunk a pályán, megnézed az előtted lévő nevét: Ha fekete alapon van fehérrel írva a neve, akkor ütközéses a verseny (Collision: ON, vagy FORWARD), de ha Piros alapon van fehérrel írva a neve, akkor nem ütközéses (Collision: OFF)! :K

5. Windows tűzfal kivételei közé tedd be a GRID-et, vagy ha valamilyen más, akkor engedélyezd a GRID-et (vagy ott is tedd be a kivételek közé, ha olyan a tűzfalad)! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28445) zolee5016 válasza Syrius XIX (#28444) üzenetére


zolee5016
őstag

Huh megnyertem az első versenyem! Jarama 4 kör túraautók Chevrolet lacetti ;) 10 versenyző-8 adik helyről

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28446) Syrius XIX válasza zolee5016 (#28445) üzenetére


Syrius XIX
addikt

19 : 00 körül figyeld a GR-t, készítek szerót, ha van kedved :))ni! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28447) zolee5016 válasza Syrius XIX (#28446) üzenetére


zolee5016
őstag

ottan vok :K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28448) Jim74 válasza Syrius XIX (#28446) üzenetére


Jim74
nagyúr

De qrva jó Nektek :K , én meg még a melóhelyen rohadok :F

(#28449) Doomgiver válasza Jim74 (#28448) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Ha ezt most lehetne likeolni kapnál egy párat :DD

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#28450) Syrius XIX válasza Jim74 (#28448) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Jópénzért bármit, bármeddig! ;]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.