Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28202) ledgeri válasza dzsavermadar (#28201) üzenetére


ledgeri
nagyúr

érettségi? :F

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28203) zolee5016


zolee5016
őstag

Tegnap kitoltam az összes az kupát karrierbe végre.Megint a Grid 2 -ön gondolkodva eszembe jutott miért is csinálnák meg? Mint a múltkor is irtam, az EA NFS-szériája közel sincs a gridhez,más hasonló játék ami megfingatná a Grid-et pc-re nincs is.A gran Turismo nem pc-s így nyugodtan ülhetnek rajta még egy darabig.Max más pályákat adnának ,de akkora előrelépést grafikailag,szimulációs téren nem tudnának csinálni,mint az eggyel.Akkor meg minek? Persze jó lenne ha lenne,de senki nem veszélyezteti a játékot minőségileg.Az új geforce 6xx és a radeon 7 xxx is dx11-es tehát nem változott,változik semmi két évig.Nem akarják elrontani a grid-et egy semmitmondó folytatással.Bár ne így lenne.........Talán a multit újra támogathatnák :K

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28204) Bjørgersson válasza zolee5016 (#28203) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én még most kezdtem el Európában a második táblát.

Egyébként kinek mi a kedvenc pályája? Nekem Jarama. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28205) zolee5016 válasza Bjørgersson (#28204) üzenetére


zolee5016
őstag

Nekem a komplett USA

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28206) Bjørgersson válasza zolee5016 (#28205) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én szinte csak az európai pályákat szeretem, a többi nekem nagyon szögletes. Pl. a japán kikötői pályákon rendre eltévedek hogy mikor és merre kell kanyarodni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28207) tomsics válasza zolee5016 (#28203) üzenetére


tomsics
senior tag

Én mondjuk eltudnék képzelni Dlc-ket a gridhez.Pl.:új pálya csomag,új autókkal meg ilyenek.Így igazából maradna a megszokott játékmenet,grafika,irányítás stb,de mégis másabb lenne,mert több lenne a változatosság.

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28208) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Letöltöttem és felraktam a GameBooster v3.5 beta verzióját!

Elveimmel ellentétes, mert "beta" verzióval nem szoktam foglalkozni, de tegnap akkora lag volt, h az valami borzalom!

Megnézzük ez hogy működik, mert ezt ígéri:

Try Version 3.5 beta to experience fantastic new features in advance
+ Higher FPS and less lags - és ez benne a lényeg -
+ Added video recording function when playing 3D games
+ Added screenshot capture function when playing 3D games
+ Added voice recording function when playing games
+ Added more supported languages
+ Fixed bugs in the previous version

Ez pedig a gépi magyar fordítása:

Próbálja 3.5 verzió béta megtapasztalni fantasztikus új funkciók előre
+ Magasabb FPS és kevésbé HACS
Hozzáadott + videó rögzítési funkció közben 3D-s játékok
+ Added screenshot videóból közben 3D-s játékok
+ Feltöltött hangfelvétel funkcióval játék közben
+ Hozzáadott több támogatott nyelv
+ Javított hibák az előző változat

:F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28210) N.E.R.O. válasza Syrius XIX (#28208) üzenetére


N.E.R.O.
tag

Egy kissé igényesebb fordítása a dolgoknak:

Próbálja ki az új 3.5-ös verziót, hogy előre megtapasztalhassa az fantasztikus új funkciókat, úgy mint:
-Magasabb FPS értékek és kevesebb LAG (-> Kevesebb szaggatás és netes "rángás")
-Új videófelvevő funkció(k) 3D-s játékok alatt (-> Amit Zyl is csinál FRAPS-al)
-Új képlopási funkció(k) 3D-s játékok alatt (-> Aktuális kép mentése az adott pillanatban)
-Új hangfelvevő funkció(k) 3D-s játékok alatt (-> Egyértelmű. :D)
-Még több nyelv támogatása
-Előző verziók hibáinak javítása (-> Éz ezzel újak kreálása... ;] )

Remélem segített.

Üdv:

(#28211) Motaba78 válasza Bjørgersson (#28194) üzenetére


Motaba78
őstag

szia

egy kontroller beállításokat tudsz mondani iránymutatásnak ?

előre is köszi

(#28212) Bjørgersson válasza Motaba78 (#28211) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bedugom a kontrollert és indítom a játékot. :) Ennyi. :D
Nem mókoltam vele semmit, minden alapbeállításon van. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28213) Motaba78 válasza Bjørgersson (#28212) üzenetére


Motaba78
őstag

lehetséges az, hogy joyyal érzéketlenebb a játék irányítása mint billel ?

gondolok itt arra, hogy akikkel eddig játszottam és billel tolták, jobban gyorsult ugyanaz az auto mint nekem joyyal ? :F

(#28214) Bjørgersson válasza Motaba78 (#28213) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én pont ellenkezőleg mondanám. Ugye kontrollerrel nem csak padlóra tudod nyomni a gázt, hanem szépen lehet "szabályozni" és ugyanez érvényes a kormányra is. Annyira tekered amennyire akarod, nem úgy mint billel, hogy kanyarodsz vagy nem. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28215) zolee5016 válasza Bjørgersson (#28214) üzenetére


zolee5016
őstag

Hát nem értek egyet a billes okfejtéseddel.Tudok gázt és féket szabályozni,meg kicsit,vagy nagyon kanyarodni billel is!Nálam csak a bill a nyerő és a haveri körben csak közel vannak hozzám ,a controlleresek is :K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28216) Bjørgersson válasza zolee5016 (#28215) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Majd muta már hogy lehet, mert én nem emlékszek rá. :DDD
(Nem szefózni akarok, csak kíváncsi vagyok.)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28217) zolee5016 válasza Bjørgersson (#28216) üzenetére


zolee5016
őstag

A billentyűt nem csak nyomni lehet ugye,hanem "pumpálni" is........Talán összejön,hogy belépjek multiba, akkor esetleg még össze is kerülhetünk egy pályára :K Az se mindegy persze milyen billed van...Ha kell egy pillanatra tudsz fékezni vihartempóba is,és íven a kocsi..a drift meg határozottan könnyebb.Szabad stílusba 15 milka az átlag pont amit hozok másfél perc alatt :B

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28218) Bjørgersson válasza zolee5016 (#28217) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ja hogy úgy érted. :) Persze úgy más, én a folyamatos nyomásra gondoltam csak.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28219) ledgeri válasza zolee5016 (#28217) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért a sűrű igen-nem, igen-nem, az nem egyenlő a "most 60% most 70%"-kal...(én mondjuk nem érzem driftnél billel a kocsit..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28221) tomsics válasza Motaba78 (#28211) üzenetére


tomsics
senior tag

Beszélj Syrius XIX-vel ő tud neked ebben segítséget adni.

[ Szerkesztve ]

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28222) Syrius XIX válasza zolee5016 (#28215) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Arra gondolt, h bill.-nél ha csak 1 pillanatra nyomod meg a kanyarodás gombot, a kereket akkor is eltekeri tökig! Max. a pötyögtetéssel tudsz variálni, h simábban fusson, de olyan simán nem fog, mint kontrollerrel, vagy kormánnyal! Nincsenek fokozatok. Vagy teljesen kanyarodi ka kerék, vagy egyenesbe áll, ennyi!

Próbáld ki: Rajtnál indítás előtt néz oldalra és csak simán üss rá arra a gombra, amivel kanyarodni szoktál.

Bármibe le merem fogadni, azt fogod látni, h a kereket (ha csak 1 pillanatra is, de be fogja) berántja a max. elfordulásig! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28223) Schumi01


Schumi01
csendes tag

Sziasztok!!! Kellene nekem egy kis segítség!! Az lenne a problémám hogy amikor elkezdek felvenni FRAPSsal akkor elkezd akadni a játék és nem tudom hogy mitől aki tud segíteni azt nagyon megköszönném

(#28224) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Készűl a 07.-ei videó, utána viszont mehetnénk (kb. 40 perc)! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28225) ledgeri válasza Schumi01 (#28223) üzenetére


ledgeri
nagyúr

szerintem a proci a ludas! nem bírja rögzíteni a vidit, is, meg játszatni a játékot....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28226) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Jó volt, thx all! :C

Jók legyetek ám! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28227) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

2012-05-07 with PD10

:R

Megjegyzés tőlem: 2012. 05. 07. A dátumot elfelejtettem átírni! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28229) kovsol válasza dzsavermadar (#28228) üzenetére


kovsol
titán

ezt nem kicsit benézte :(

May the Force be with you!

(#28231) ledgeri válasza dzsavermadar (#28228) üzenetére


ledgeri
nagyúr

az a farkas is nagyot néz, akit az áldozat elé lökött!!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28232) drr


drr
őstag

Srácok, jó ideje teljes lakásfelújítás van nálunk, már hányok tőle, de sajna emiatt nem tudok jönni :)) -ni :W

(#28233) GNKING válasza dzsavermadar (#28230) üzenetére


GNKING
tag

Ezt hol találtad dzsav?

Ez a "bolt" Békés Megyében, Békésben található a kisebbség által lakott részén.

Azt tanácsolom mindenkinek ne térjetek be ide soha!!!

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#28234) Bjørgersson válasza GNKING (#28233) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak nem jártál már ott? ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28235) GNKING válasza Bjørgersson (#28234) üzenetére


GNKING
tag

Szerencsére a "hírneve" megelőzte és a környék lakossága se valami barátságos.

5,5 évig Szeghalom - Békéscsaba közt buszoztam és Békés is útba esett, csak az ablakból figyeltem.

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#28237) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#28236) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Erre most inkább csak azt mondanám, hogy: - NO COMMENT - :N

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28238) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

És ehhez is - NO COMMENT -, de leginkább azért, mert nem is kell! ;)

:C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28239) steve1975 válasza dzsavermadar (#28220) üzenetére


steve1975
csendes tag

Köszönöm Dzsav de egy hónap múlva lesz!

(#28240) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Sziasztok! Próbálok zöld ágra vergődni a GameRangerrel de nem megy. Nem tudok online játszani. Kéne egy kis segítség,hogyan is működik ez a program.
A progin belül kikerestem a Grid-et és automatikusan elindult a játék de az online rész továbbra is elérhetetlen...

[ Szerkesztve ]

(#28241) tomsics válasza Gaz 78 (#28240) üzenetére


tomsics
senior tag

Olyan szeróra menj ahol egyenes a neved(ha ferde nem lesz jó).Elindul a játék.Rámész a multira,majd lan.Ott kérdez valamit,nem tudom pontosan mit de csak enter nyomsz.Majd behozza a szeró nevét,arra is enter és már bent is vagy a játékba

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28242) Gaz 78 válasza tomsics (#28241) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

köszönöm a segítséget

(#28243) tomsics válasza Gaz 78 (#28242) üzenetére


tomsics
senior tag

Nincs mit :)
Így már sikerült?

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28244) Gaz 78 válasza tomsics (#28243) üzenetére


Gaz 78
aktív tag


rámegyek a join-ra azt belép a játékba és automatikusan elvezényel a lan-ba ..aztán kiírja,hogy nincs esemény :o én vagy a Zoli

[ Szerkesztve ]

(#28245) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

az 1.3-as peccset még nem telepítettem,leszedem aztán prósza,lehet az nélkül nem lesz jó!

(#28246) tomsics válasza Gaz 78 (#28245) üzenetére


tomsics
senior tag

Ha olyan szobába mész ahol 1.3-mal játtszanak akkor sajna nem lesz jó

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28247) Gaz 78 válasza tomsics (#28246) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

ezekkel nem voltam tisztában ..de lassan majd világossá válik,hogy is müxik ez az egész

(#28248) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

felraktam az 1.3-as peccset és ezzel a játék el sem indul sajna.. Külön a peccs telepített tartalmát sehol sem tudom az OP rendszerrel megtaláltatni,így nem is tudom kiszedni :O ..Marad a game uninstall faxa!

(#28250) Jim74


Jim74
nagyúr

Meddig szoktak tartani az FP-Team-es zárt bajnokság futamok? Csak azért kérdezem, mert most lenne időm gurulni és nem tudom, hogy csináljak-e szerót, vagy ha nemsokára vége a bajnoksági futamnak, akkor inkább megvárom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.