Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) Ventur@ válasza vuk777 (#28350) üzenetére


Ventur@
senior tag

Haller!

Durván 2 éve megszüntek a Codemasters szerverek pc-re, ezért nem tudsz rendesen felmenni. GameRanger vagy Tunngle-vel lehet még multizni (voltaképpen LAN lesz így a játék).

[GameRanger] <- letöltöd, felteszed, regisztrálsz ingyen, aktiválod az profilodat és játszol. Nagyjából ennyi :) . Amint feltetted, egy listából ki lehet szűrni, hogy csak a GRiD szervereket lásd. Érdemes feltenni az 1.3-as patch-et a játékhoz, mivel úgy több szerverre bejuthatsz.

Syrius XIX szokott innen a legtöbbet szervert csinálni. Részletekért őt keresd :) .

Strezi: Sok sikert az új munkádhoz és kösz a jó hírt, mert akkor ezekszerint jön a GRiD 2 :) :R .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#28352) Doomgiver válasza Strezi (#28347) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Fúú én azthittem hogy komoly bandák csinálják ezeket a játékokat...

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#28353) Steady74 válasza Ventur@ (#28351) üzenetére


Steady74
addikt

Ha van kedvetek csatlakozni ehhez, várunk szeretettel.

Túraautós versenyek vannak még jelenleg javarészt, jó magyar gárdával. Online része steam-es, a játék maga 2000 Ft, innen rengeteg pálya és kiegészítő letölthető, sőt applikálható a teljes WTCC 2010-es évad.

Grafika nem a legújabb, legcsicsásabb, de legalább bőven játszható, multi része fut rendesen, a GRID-ben található tradicionális pályák megvannak, sőt a Hungaroring is, ami ugye nem elhanyagolható.

(#28354) Jim74 válasza Steady74 (#28353) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ebben mekkora szerepe van a beállításoknak? Csak azért kérdezem, mert pl. az rFactor azért nem pálya nekem, mert utálok a beállításokkal p*cs*lni...
Exe indít, aztán irány a pálya :K

(#28355) Doomgiver válasza Steady74 (#28353) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Ez is rFactor alapú játék.. én az stcc2 őt tologattam ..

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#28356) Ventur@ válasza Steady74 (#28353) üzenetére


Ventur@
senior tag

Már régóta követem a topikot és kacérkodom is a játékkal :) . Most sajnos még nincs rá keretem - tudom, hülyén hangzik hiszen csak 2k, de tényleg nincs rá keret :O - de tuti meg fogom venni hamarosan és majd jelentkezem :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#28357) Steady74 válasza Ventur@ (#28356) üzenetére


Steady74
addikt

ment pü

(#28358) Steady74 válasza Jim74 (#28354) üzenetére


Steady74
addikt

Jim: Annyira nem számít, mint az F1-ben. Hungaroringen alap setuppal le tudtam nyomni az időt 1:59-ről 1:55 végére, az már nem rossz idő.

onnan egyedi módolásssal most 53 végében járok, de szerintem nincs benne több 1-2 tizednél.

Ha multi futamban mindenki alap setuppal fut, akkor ki van zárva a jó setup előnye, viszont ami klassz: lehet esőben vezetni, felszáradó pályán is, szóval taktika is lehet benne.

Doom: nem tudom mennyi köze van az rF-hez, azzal sose játszottam.

(#28359) tomsics válasza Steady74 (#28358) üzenetére


tomsics
senior tag

Billel mennyire lehet benne menni?

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28360) Ventur@ válasza tomsics (#28359) üzenetére


Ventur@
senior tag

Lehet tekergetni bill.-el is, de jó pár segítséget be kell kapcsolni, hogy pályán tudj maradni :) . Igaz csak rFactor-ból tudok neked bill-es segítségeket mondani, de asszem Race 07-ben is ezekkel nyomtam (Race 07 Demo): Low ABS, Automata kuplung és Low Traction Control. Én ezzel pályán tudok maradni és annyira sz*rul nem is ment. Igaz van nem kevés bill.-es tekergetős tapasztalatom főleg rFactor-ból :) .

Steady74: Repü :) .

Na de nem offolok tovább :) . Béke!

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#28361) Steady74 válasza tomsics (#28359) üzenetére


Steady74
addikt

Nem tudom megmondani, ki kell próbálni, fogalmam sincs.

(#28362) Jim74 válasza Steady74 (#28358) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ebből azt kell megvenni, amit linkeltél? Mert van egy csomó kiadás belőle.

(#28363) Steady74 válasza Jim74 (#28362) üzenetére


Steady74
addikt

Elegendő a Race on, abban benne van a Race 07, illetve az STCC the Game c játék, tehát 3in1 :)

Többit priviben megírom.

(#28364) Bjørgersson válasza Strezi (#28347) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Be lehet hozzátok kerülni valahogy? :) :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28365) Steady74 válasza Bjørgersson (#28364) üzenetére


Steady74
addikt

És hogy milyen kategóriák vannak a játékban.

Kovy: hsz módosítva:D

[ Szerkesztve ]

(#28366) Bjørgersson válasza Steady74 (#28365) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Strezitől kérdeztem. :P
Mostanában amúgy is hanyagolom a játékot. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28367) ledgeri válasza vuk777 (#28350) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:(((, mármint arra, hogy nem láttam, hogy már válaszoltak... ;]

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28368) ledgeri válasza Steady74 (#28365) üzenetére


ledgeri
nagyúr

naaaaaaaaaaaa.... ha nem megyek a mini találkozóra, akkor lehet, hogy benevezek a mini-racing miatt... (debrecenből füred, az sok pínz....)
ennek a a game/szimulátornak várható újabb része?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28369) Steady74 válasza ledgeri (#28368) üzenetére


Steady74
addikt

Ezzel kapcsolatban keresd őt , ő szokott mini versenyeket indítani.

(#28370) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Please all!

This is topic of the GRID!!!

THX!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28371) Steady74 válasza Syrius XIX (#28370) üzenetére


Steady74
addikt

Yes, you are right, but I belive this is not a big problem for all these guys talking about another racing game here. This is problem only for you.
If we had not forgotten to click on the off topic radio button, we would have done good job.

(#28372) Syrius XIX válasza Steady74 (#28371) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Lehet, de akkor is! Aki oda akar menni, hidd el meg tudja keresni! ;)

Akit pedig a GRID érdekel, egyrészt az azért van itt, másrészt az utóbbi kb. 20 HSZ-ben nem sok érdemlegeset talált! :N

Ezeket a dolgokat (ha már 1* itt akarod), akkor beszéld meg a delikvensekkel priviben pls! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28373) Steady74 válasza Syrius XIX (#28372) üzenetére


Steady74
addikt

Aki itt kérdezett, annak itt válaszoltam, de láthatod, hogy többeknek írtam, hogy priviben válaszolok. Off totyik gomb benyomva, tehát teljesen zöld a lámpa.

(#28374) BlackfireXIX válasza Steady74 (#28353) üzenetére


BlackfireXIX
csendes tag

Hello.
Légyszíves az ilyet ne ide postold és ne itt reklámozd ezt.
1. részt : nem kellene hogy elmenjenek a berögzült GRID-esek mert így is már mióta lekapcsolták az online részét kevesen maradtunk és nem hiányzik hogy most a te hülyeséged miatt még kevesebben maradjunk.
2. részt : Ha neked nem tetszett és elmentél ezért, attól még ne vidd el a többieket is innen.

^9Dentaltechs

(#28375) Steady74 válasza BlackfireXIX (#28374) üzenetére


Steady74
addikt

Ne csináld már :DDD

Mi lenne amúgy ha esetleg kipróbálnád, és nem szenvednél a multi rész okozta problémákkal?

(#28376) BlackfireXIX válasza Steady74 (#28375) üzenetére


BlackfireXIX
csendes tag

Milyen problémára gondolsz?
Nálam GameRanger-en teljesen tökéletesen fut "úgymond a multi része" csak nem multiplayer hanem LAN összeköttetést biztosít a gépek között.

+ mért probálnék ki egy olyan játékot ami élvezetre,vezetésre,törésre,grafikailag A KÖZELÉBBEN SEM JÁR A GRID-nek. :K :DD

^9Dentaltechs

(#28377) Steady74 válasza BlackfireXIX (#28376) üzenetére


Steady74
addikt

tényleg nem tudom. talán mert akkor össze tudod hasonlítani...

(#28378) intercooler válasza Steady74 (#28375) üzenetére


intercooler
őstag

Milyen probléma? :DDD

Am sokat számít a beállítás, ezért is hagytam ott.
Alapon az uton nem lehet maradni nuku tapadás allul kormányzott,stb
Pl ahol simán bekellené venni a kanyart, szépen megy ki a kavicságyba :W
Van 25000 állítási lehetőség :W ha nem lenne akkor király :C

Amugy nagyon teszik szépen kezeli a, g25-öt H váltó kuplung stb, a graf is rendben van. De ez :O :W

[ Szerkesztve ]

(#28379) BlackfireXIX válasza Steady74 (#28377) üzenetére


BlackfireXIX
csendes tag

Igen össze tudom hasonlítani.

de látom már most írt egy olyan ember aki kipróbálta már és ezek szerint nem rengette meg a fantáziáját ahogy elmondta.

^9Dentaltechs

(#28380) Steady74 válasza intercooler (#28378) üzenetére


Steady74
addikt

tényleg nem szétoffolva a topikot: 2 évig nyomtam a GRID-et, aztán 2 év F1 sorozat. Van összehasonlítási alapom, mielőtt bárki megkérdőjelezi.
Messze a Race 07-nek van a valósághoz legközelebb álló fizikája. Csak azért, mert a GRID tempójához vagy szokva nem jelenti azt, hogy nincs tapadás, meg ilyenek. A GRID irreális dolgokat produkál (pl lacetti gyorsulás, féktávok, kanyarsebesség, stb), mégis szerethető, játszható.
A Race sorozat is szerethető, csak több meló van vele. Alapbeállítással is lehet jókat versenyezni, 2 hétig úgy nyomtam, és Pepi barátommal hihetetlen jókat mentünk egymás ellen. Ne mondd, hogy nem lenne kedved kipróbálni a Hungaroringet? :R

[ Szerkesztve ]

(#28381) BlackfireXIX válasza Steady74 (#28380) üzenetére


BlackfireXIX
csendes tag

Hát nem azért de 2008-as szinthez képest szerintem elég sok REÁLIS dolog van benne.
Másrészt nem azért kezdek el játszani hogy órákig állítgassam, hanem JÁTSZANI!! :W

^9Dentaltechs

(#28382) intercooler válasza Steady74 (#28380) üzenetére


intercooler
őstag

Tőlem az uccsó.

Nem leírni akarom a játékot, a fizikával is igazad van. Nem tudom ismered-e Hungarian Race Online Club Játszottam kb fél évet, hát ne tudd meg ilyen 10mp-re voltam le maradva ennyire sz@r-nak nem érzem magam ;] Ez mind a beállítás kérdése, sajnos nagyon sokat számít ha rászánnák órákat hogy mindent megtanuljak, meg + X órát hogy a gyakoraltban mindent kipróbálj húúúúúúú. Na remélem érted mire célzok.
Néha megyek vele de csak szórákozásból

Többek közt nekem sincs erre szükségem, ide szépen leülünk és már mehet is. Mindenki kocsija ugyanolyan, jó szorossak a meccsek is főleg túrában. :R

(#28383) Steady74 válasza intercooler (#28382) üzenetére


Steady74
addikt

részemről is uccsó, ha nem kérnek fel: 2 hete játszom a játékkal, 1 mp-re vagyok a hungaroringen a P1-es edzés időtől (az általad megadott oldalon közzétett adatok szerint). Saját erőből, saját ésszel setupolva.

De ha kivesszük a setupot, akkor is: Van HRing, van időjárás, van gumikopás, van üzemanyag csökkenés, és ami fontos, rengeteg pálya, jobbnál jobbak. Ahogy korábban írtam, multi esetén, ha nem liga futam van, mindenki alapsetuppal megy és kész.

A korábbi F1-es csapat jött át Race 07-re, ott szokás volt közzé tenni a setupokat, tehát egy idő után mindenki ugyanazzal a beállítással ment, és megint csak a vezetés közti különbség döntött.

www.gocompete.hu

Peace :R

(#28384) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Egy kis ranked stílus ;] ;] ;]

Jó zenével!!! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#28385) ledgeri válasza Steady74 (#28380) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Próbáltad az lfs-t? ahhoz képest a race hol áll?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28386) ledgeri válasza dzsavermadar (#28384) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért elnéztem volna, hogyha bepattan a rav 4-be a tulaj (mert az olcsóbb..) és nyomnak agy demolotiont!!! ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28387) Steady74 válasza ledgeri (#28385) üzenetére


Steady74
addikt

Nem, azt nem próbáltam.

(#28388) Doomgiver válasza dzsavermadar (#28384) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Az állatok xD

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#28389) Ymdar1111 válasza dzsavermadar (#28384) üzenetére


Ymdar1111
csendes tag

Úristen!!! :Y
Ez se volt tiszta fiallás, az tuti!!! :D
Respect :R :R :R

"Ha másodikként érsz célba, elmondhatod, első vagy a vesztesek között!"---- (Ron Dennis, a McLaren egykori főnöke)----

(#28391) ledgeri válasza dzsavermadar (#28390) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Gondolat:

Áhh, itat... (de kedves..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28392) tomsics


tomsics
senior tag

Valaki tud nekem adni egy kormány beállítást?

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28393) Syrius XIX válasza tomsics (#28392) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én tudok, akár többet is! ;)

Szólj, ha senki nem jelentkezik, akkor elküldöm! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28394) Syrius XIX válasza tomsics (#28392) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én tudok, akár többet is! ;)

Szólj, ha senki nem jelentkezik, akkor elküldöm! :K

Am. beindult a Tunngle is (nekem) ma végre! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28395) tomsics válasza Syrius XIX (#28394) üzenetére


tomsics
senior tag

Ha elküldenéd privátba azt megköszönném :R

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28397) tomsics válasza dzsavermadar (#28396) üzenetére


tomsics
senior tag

Ilyet már láttam élőbe ;)

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28398) ledgeri válasza tomsics (#28397) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ez a szakma profizmusa... aki így tud működni a géppel... hogy is mondjam... nem is tudom..: :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28399) tomsics válasza ledgeri (#28398) üzenetére


tomsics
senior tag

Akit láttam az a faterom volt.Már vagy 40 éve ilyen gépeken nyomja.Tud jó pár jól kinéző mutatványt vele ;)

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28400) ledgeri válasza tomsics (#28399) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A tökéletes gép-ember kapcsolat-magasiskolái: Motorsportok, vadászpilóták, munkagépesek (elitje...) ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.