Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28151) intercooler válasza tomsics (#28148) üzenetére


intercooler
őstag

+1 :K

(#28153) Jim74


Jim74
nagyúr

GRID 2-ről nem tud valaki valami új hírt?

(#28154) Ventur@ válasza Jim74 (#28153) üzenetére


Ventur@
senior tag

Egyes infók szerint az idén jön. Szerintem meg nem fog jönni. Semmi infó róla, de még egy átkozott koncepciókép sincs.

Gondolom a szokásos felhozatal jön majd: F1 2013, DiRT 4 és majd valamikor a GRiD 2. Most ugye ki jött a DiRT Showdown, ami szerintem egy vicc lett (demót próbáltam).

De ne legyen igazam a fenti menetrenddel kapcsolatban :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#28155) Jim74 válasza Ventur@ (#28154) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én is erre a sorrendre gyanakszom:
Showdown
F1 2013
Dirt 4 (ha nem tudták le az idei Dirt-öt a Showdown-nal)

Nekem nagyon olyan érzésem van, hogy egyáltalán nem lesz GRID 2 :O

(#28156) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Szerintem ez a Showdown max egy DLC-nek lett volna jó a DiRT3-hoz pár + pályával és kocsival. Bár szvsz még azt a pénzt sem érné meg.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28157) tomsics válasza Bjørgersson (#28156) üzenetére


tomsics
senior tag

Ez egy rakat sz*r.A colin-t s is egyre rosszabakra csinálják.Szerintem a grid 2 nem fog elkészülni soha.Nincs rá akkora igény mint pl egy dirtre

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28158) Bjørgersson válasza tomsics (#28157) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én is így gondolom, csak nem akartam kimondani. :D
Mindenesetre remélem, hogy ha lesz is GRID2, nem DiRT színvonalú lesz.. :(((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28159) Jim74 válasza Bjørgersson (#28156) üzenetére


Jim74
nagyúr

Dirt 2-t, 3-at megvettem, az F1 2012-t is. Előbbiekkel nem igazán multiztam utóbbi, meg állandóan lefagy egy pontnál karrier módban és b*szn*k kijavítani a hibát...

Többet nem fogok venni CM játékot (vagy legalábbis háromszor meggondolom, mielőtt pénzt adok érte), mert gusztustalan, amit csinálnak....

[ Szerkesztve ]

(#28160) Bjørgersson válasza Jim74 (#28159) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bevallom őszintén én GRID-ből is most keresek egy eredetit, mert egy Gyémánt Kiadású verzióm volt, viszont eladtam mert első kiadásút akarok a gyűjteményembe. :))

A DiRT-öket pedig letöltöttem, mert nem voltam hajlandó értük pénzt adni, F1-ből meg egyikkel se játszottam, valahogy rohadtul hidegen hagynak. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28161) intercooler válasza Jim74 (#28155) üzenetére


intercooler
őstag

Nekem nagyon olyan érzésem van, hogy egyáltalán nem lesz GRID 2

Hát kb nekem is :O :( A CARS-ban bízok, bár nem tudom menyire lesz szimulátoros. Utálom a sok beállítást mint pl race07, nem azokkal akarok szívni ha nem játszani ;]

Dirt szerintem csak ez lesz, nem lesz 4 ( ez meg 1 rakás s..r) Forma1 sem érdekel :(

Húzzanak bele a GRID 2-be, Ha csak kicsit kőrül néznének a neten hogy még most is menyien játszanak az 1-el. Na meg biztos vannak adatok a szerver kikapcsolás elöttröl, szerintem nem kis számok :U Nem a dirt-et meg f1-et kéne nyomatni orr-ba szájba :W :W

(#28162) ledgeri válasza dzsavermadar (#28152) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Három kerekű BIcikli??

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28163) Syrius XIX válasza Jim74 (#28159) üzenetére


Syrius XIX
addikt

F1 2011 nekem nem fagyott le egyser sem, amíg próbálkoztam vele, de persze az igazsághoz az is hozzá tartozik, h az alap Game van fent és nem patch-elgettem rajta össze-vissza semmit sem! :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28164) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Újra rakom a Win7 Pro 64 bitesemet (2011. 01.-től van fent)! :K

Működik, csak vannak furcsaságok:

1.: Tegnap óta valamiért ha készítek GR-ben szerót, akkor megy minden, csak a többieknek akkor is azt írja, h "Waiting for HOST!", amikor már régen ott várok bent és kész van az első menethez a game!

Többször próbáltuk a tegnapi nap folyamán Schumi-val és se itt, se Ultimate-be nem megy tovább!

2.: És azért nem az Ultimate-et rakom fel mégegyszer, mert ott meg a Tunngle nem akar elindulni, itt Pro-ban meg megy!

Esetleg ha valami gebasz beütne, akkor tudjatok róla, h ezért nem vagyok (de reméljük a legjobbakat), de most megint kitaláltam valamit és úgy fogok telepíteni, ahogy eddig még soha! Szóval, ha működik a dolog, akkor hamarosan találkozunk, ha nem akkor nem! :N

Addig is jók legyetek és ha valami nem kerek, akkor :))jatok helyettem is pls.! ;)

Jó mulatást! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28165) intercooler válasza Syrius XIX (#28164) üzenetére


intercooler
őstag

Ajánlom a Home Premiumot! Nekem bevált ;)

(#28166) ledgeri válasza Syrius XIX (#28164) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mi lesz az új??

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28167) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nekem eddig sem a Home Premium, sem az Ultimate nem vált be, következőnek egy Enterpriset fogok próbálni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28168) Syrius XIX válasza ledgeri (#28166) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A Win7 Pro-t rakom újra!!!

Ugyanaz lesz.

Itt megy a Tunngle, ultimate-ben nem!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28169) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Azért ma még 1 próbát tehetnénk!

A probléma az lett, ha én készítettem szerót, akkor a GRID indítása után én már bent vártam a Game-ban, de mindenkinek azt írta, h: "Waiting for HOST!", holott én már réges-rég arra vártam, h jöjjenek a többiek!

Max. annyi, ha ma ugyanúgy nem megy, akkor átadott szeró esetén ok, csak akor nem, ha én készítem!

Tehát, ha úgy alakul, és valaki átadja, akkor semmi probléma! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28171) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

J A G U A R 2012. 05. 04.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28172) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egyébként az első csapattársamat mikor "kapom" meg? Ha az első 3 táblát megcsinálom?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28173) Syrius XIX válasza Bjørgersson (#28172) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem biztos, de ha jól emlékszem, azt akkor kapod meg, amikor átléped a 80. 000 pontot. Am. mindegy, mert amikortól lehet, úgyis felajánlja azonnal! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28174) Bjørgersson válasza Syrius XIX (#28173) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Arra emlékszem hogy felajánlja, csak arra nem hogy mikor. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28175) Rototti válasza Syrius XIX (#28171) üzenetére


Rototti
senior tag

Érdekes, hogy az általad csíternek nevezett emberekkel én többször is mentem és semmi probléma nem volt. Még eddig elhittem, hogy én nem veszem észre, vagy tényleg úgy van ahogy mondod, de ez már azért tényleg fura. Jaguar-ral is többször versenyeztem és egyszer nem mutatta a jelét, hogy haragudna rám azért, hogy elvertem, pedig sokszor előfordult.
Szóval hogy is van ez? Nem lehet, hogy azért lett ideges, mert észrevette, hogy csalsz? Jaguar jó versenyző, de bőven nem a leggyorsabb.

Kimi - The King of Spa

(#28176) Syrius XIX válasza Bjørgersson (#28174) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Arra már sajnos én sem emlékszem, régen toltam karriert előlről! Amit legutóbb elkezdtem, abban meg még nem jutottam el odáig, h felajánlja! :N

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28177) Syrius XIX válasza Rototti (#28175) üzenetére


Syrius XIX
addikt

J A G U A R közismert cheater! Nem vitaképpen írom, ez tény! :K

Kérdezd meg, akik ott voltak, ez nem az első menete volt! Azt nem láttad a videóba, ahogy a közelébe érek, rögtön elkezd kacsázni, h kilökjön. Tényleg sajnálom én is szegény, ártatlan, jólelkü J A G U A R-T! :(((

Ekkora paraszt hogy lehet? Ja, és ha valakinek sikerül kilökni, az már ugye nem tetszik? :F Ez van! Utána viszont nagyon jókat mentünk, még vAILLANT is visszajött 1-2 menetre.

Neked meg ne csak beszólni legyen időd, hanem jönni :))ni is! :K

Esetleg :))sz csak máshol és nem velünk? :F

(Ha igen, akkor meg miért fáj neked? Ha nem, akkor meg miért nem jösz?)

PEACE tesó! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28178) Rototti válasza Syrius XIX (#28177) üzenetére


Rototti
senior tag

Dombon ülő fűcsomó legyek ha értem, hogy velem miért nem csítelnek az emberek... A kacsázásra mondtam, hogy talán azért lett ideges, mert feltűnt neki, hogy csítelsz. Nem értem ezt a dolgot, de azért megnézném, az ő szemszögéből is.

Hát kérem szépen, vizsgaidőszak közeledik, azért maradok el most a Gridtől. De 1-2 hét múlva talán már tudok tolni. :K

Kimi - The King of Spa

(#28179) Syrius XIX válasza Rototti (#28178) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Mondom kérdezd meg a többieket, akik ott voltak!

Engem személy szerint már nem bosszantanak ezek a dolgok, mert már túl vagyok rajta! Én az ilyeneket már észre sem veszem, azt csinál amit akar mindaddig, amíg nem arra megy ki az ilyennél a játék, h összetörjön akit csak ér (jelen esetben is így volt)!

Sőt a többieknek szoktam is írni, h hagyják, hadd menjen, nem számít, azt csinál amit akar. Nem kell róla tudomást venni! Előbb-utóbb mindegyik észreveszi (akármekkora seggfej is az ilyen), hogy nem vesszük észre és lelép! Én úgymond a többiek érdekében tettem róla, h hamarabb tűnjön el és :))hassunk nyugodtan!

Viszonylag hamar sikerült is! :K

J A G U A R: Anno nagyon sokat :))tam vele, ezért írtam hogy közismert cheater, mert legalábbis régen az volt!
Nagyon régen nem találkoztam vele. Nem tartom kizártnak, h megjavult, de akkor viszont bizonyítania kell, mert a renoméját már régen eltolta és nem kicsit, nagyon! ;)

A tegnapi viselkedése a pályán, kritikán aluli volt. Ezt nem vagyok köteles (és hajlandó sem) elviselni, neki meg nem muszáj hozzánk bejönni. Amennyiben nem jön, megígérem nem fogok sírni! :N

"....de azért megnézném, az ő szemszögéből is."

Nem fogod, mert természetesen nem készít videót! :N

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28180) tomsics


tomsics
senior tag

Rohadt GR :W

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28181) tomsics


tomsics
senior tag

Srácok adott egy router és 2 gép (én és tesóm).Akartunk gridezni eggyet egymással de egyikünk folyton ferde volt.Kipróbáltam más játékokkal is és ott is ugyanez a helyzet.A host mindíg egyenes csak aki csatlakozik ferde folyton.
Erre tudtok valami megoldást,ötletet??

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28183) penge edy


penge edy
tag

lehet hogy butaságot mondok ,de lehet a kulcsszó "hidkapcsolat" [link] :F

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#28184) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Mégiscsak újratelepítettem a Win7 Pro-t!

Már csak a GRID hiányzik! Ill. más is, de a képből már csak a GRID.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28185) Ymdar1111 válasza dzsavermadar (#28182) üzenetére


Ymdar1111
csendes tag

Hát ez gyönyörű, mint a jégvihar!
:C :C :C

"Ha másodikként érsz célba, elmondhatod, első vagy a vesztesek között!"---- (Ron Dennis, a McLaren egykori főnöke)----

(#28186) ledgeri válasza Syrius XIX (#28171) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jó, tematikusan is kiemelő zeneválasztás, és edit!! :C :R
___________________________________________________________________
(#28181) tomsicsferde?? képet róla

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28187) Ymdar1111


Ymdar1111
csendes tag

:C :C :C Gratulálok Micheleisz Norbinak!!!!! :C :C :C
Fantasztikus győzelem. :R :R

"Ha másodikként érsz célba, elmondhatod, első vagy a vesztesek között!"---- (Ron Dennis, a McLaren egykori főnöke)----

(#28189) intercooler válasza Ymdar1111 (#28187) üzenetére


intercooler
őstag

Így van :C :C :C
Hazai pályán szinte kötelező is :D :C :C

(#28190) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Most hogy x-edjére tolom a karriert, ezek a Le Mans versenyek kezdenek idegesíteni milyen sűrűn vannak. Elég lenne szerintem minden tábla utána egy.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28191) dzsavermadar válasza Bjørgersson (#28190) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Ha nem tetszik, csak egy klikk, és kihagyod. :U

Egyébként én is untam, és sokat kihagytam.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#28192) Bjørgersson válasza dzsavermadar (#28191) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Következőnél igencsak az lesz, mert már megvan a 2M€ is szóval.. :DD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28193) Jim74 válasza Bjørgersson (#28190) üzenetére


Jim74
nagyúr

Lehet, hogy én is nekifogok a karriernek újra, de most kontrollerrel, hátha megszokom és akkor tudok csendben játszani este is :DDD

(#28194) Bjørgersson válasza Jim74 (#28193) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kontrollerrel nagyon fasza! :K Pro Togueben most délután Skylinne-al 5:76-ot húztam egy Viperre csak az egyik irányban.. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28195) tomsics


tomsics
senior tag

Jó nektek,én nem tudok karriert tolni.Valamiért szaggat de nagyon.

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#28196) Syrius XIX válasza Bjørgersson (#28192) üzenetére


Syrius XIX
addikt

43. 651. 500 € ;)
De van egy 143. xxx. xxx-es profilom is ;]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#28197) Bjørgersson válasza Syrius XIX (#28196) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó, veled nem játszok.. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28198) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#28197) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ne légy ilyen negatív... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28199) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Ez soknak számít? :F

:F

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#28200) penge edy


penge edy
tag

Ez érdekes Dzsav ,én is régebben akartam egy milliárdot csinálni,mert kiváncsi voltam elférnének e a számok ,vagy kiakadna.Akkor mint sok más esetben is a windows átirás közbe jött,és 700 millió fölött vége lett a kisérletnek.De igy már látom hogy férne még.Mostmár csak az a kérdés valyon elférne e még egy :F

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.