Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#601) Źşë' válasza Jim-Y (#600) üzenetére


Źşë'
addikt

igaz az is számít h mivel lövi az ember, mgvel olyan 35-40 körül voltam mikor még nem lagzott be, shaftal meg 35körül, raillal 60, shotival meg addig könnyű volt még a 70% felett is járni míg megoldották a sörétenkénti találatot, akkor romlott sokat még az accom, 43ról lement 41re, azt visszakapcsolták és nagynehezen visszahoztam 42%ra, most meg mióta van a lag azóta 40 :s szóval a romlás az irgalmatlan jelentős... meg hát mióta melózok azóta kevés időm is van a játékra, uh nem is megy úgy mint régi szép időkben :DDD mármint lehet azért is jelentősebb a romlás, de egy biztos h lag is van, és nem kicsi ami nagyon irritál engemet (csak példa, futottam health-ért, simán felvettem még de mivel lagzottam, ezért a hangját hallottam de meghaltam! ennyi erővel bekaphatok olyan sebzéseket ami bugos is, régen láttam h összesítő palettán legtöbb dmgt kapott játékos valami 120.000 feletti értékkel bírt, és quad is csak par alkalommal lett hasznalva! meg olyat is lattam h 102%os accal mozgott a gyerek az egyik ctf mapon :D.... vicc ez a live, tiszta bugos is

ekkora lag mellett a shaft úgy elhajlik mint a fene, egyszerűen röhej vele lőni, meg mondom ez h mellémlőnek rakétával és elvet 20 méterre, ez szánalom, annyira elkúrták ezt a játékot h csak na. Visszasírom a jó kis 1.16os időket :( csu1_a, régebben csináltam q3hoz, team arénához is pályákat : ) olyan 5-6 éve :)) valami 20-24et, amit pakkba szedtem és modként raktam be, csak az extra ftp-met nem érem el... igaz régen is néztem már uh lehet h megszűnt... csak mert fennvoltak a mapok

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#602) RoBorg válasza dunc (#411) üzenetére


RoBorg
tag

(#411) dunc: Hellosztok,saját szerver még mindig nem készithető?

Na, most már igen, ha pro előfizetéses vagy. :D :P

(#603) Źşë'


Źşë'
addikt

na frissult a live, nem is kicsit, akkora csomagot tölt le h el se hiszem, kiv vok milyen addonok lehetnek ezek, rem rengeteg új map! : )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#604) Źşë'


Źşë'
addikt

na jó, hát akkor erről ennyit, fizetős tartalom, letölti és ha nem fizetek a használatukért is ott rohad a winyomon... ennyit a liverol, ezt elqrtak! de kemenyen! fizetni ezrt h uj palyakon jatszahass, naneee! nagyon utalom ezt ami manapsag megy, dlc dlc hátán és ha kell akkor még fizess is érte... hányhatnékom van az egész dologtól! asszem itt hagyom abba a livot és térek vissza a gyökerekhez! még ha botok ellen is de ingyenes! Team arena meg 1.16... !

nagyot csalódtam az idben most! :((( :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#605) dunc válasza Źşë' (#604) üzenetére


dunc
nagyúr

Várható volt,túl sok volt a jóból :)

(#606) RoBorg válasza Źşë' (#604) üzenetére


RoBorg
tag

Én nem értelek, mint másokat sem. Miért kellett csalódnod? :F Tán jótékonysági intézmény?
Hát megsúgom, ha nem tudnád: NEM, NEM AZ.Ez egy cég, aki számítógépes játékokat fejleszt.
Már közel 20 éve. Olyan játékokat adtak ki, mint : WOLFEINSTEIN, DOOM, QUAKE. S mindegyikből már sorozatot. Tudod, ebből élnek. Ha nem kér érte pénz, nincs kajája, nincs lakása, nem tud rezsit fizetni, kocsit, stb. :K

(#607) Źşë' válasza RoBorg (#606) üzenetére


Źşë'
addikt

én meg azt súgom meg hogy a quake3 ill alatta lévő sorozat forráskódja szabadon felhasználható, ingyenes! Kezdetben ingyenes dolognak indult be a live (az első ingyenes online webes felületű játék), és nem holmi pénztkeresek a népen mert ez így van rendjén! Igaz eladták már az id-t így annyira nem meglepő a dolog.
Engemet a hasonló fizetek a dlckért melyek tartalmaznak 4 egész pályát dologok érzékenyen érintenek, egyre elterjedtebbek sajnos. Régen ezeket megoldották egy peccsel. És ezt hívták supportnak. Mára ez már annyira feledésbe merült és a pénz került az előtérbe, hogy undor ezeket a híreket olvasni netszerte! Ha rajtam múlna kihalna az összes ilyen kapitalista fejlesztőcsapat/kiadó! Csinálják meg a játékukat mint eddig, azt dobják a boltok polcaira és majd onnan megveszem ami megéri az árát nekem. de hogy itt pl mw2nél vagy akár az avpnél 4 map kb 2-3000huf, enyhén szólva felháborító. Nem tudom hány éves lehetsz, de ha tizenéves fiatal, akkor valószínű 0 háttértapasztalattal nem érted meg azokat akik a q-en ill a régi játékokon nőttek fel... és ez az "új világ" egyre másabb... izé pénzéhesebb-kapzsibb!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#608) RoBorg válasza Źşë' (#607) üzenetére


RoBorg
tag

Jaaa?...Unom már, hogy mindenki ezzel jön, 'hogy a forráskód ingyenes'. Ez igaz. De a pályastrukturák, map-ek, texturák, karakterek,stb., sőt még a név is copyright-os. Ezek az id tulajdonai, s hogy mit csinál velük az az ő dolga.

Kezdetben ingyenes dolognak indult be a live (az első ingyenes online webes felületű játék), és nem holmi pénztkeresek a népen mert ez így van rendjén!

hahahahaha.... :DD :))
S még mindig : nem jótékonysági kezdemény volt...Soha nem is volt. Ez üzlet.
S ráadásul ott van, ingyen játszhatsz vele. 50 (?) pálya van, amin bármikor nyomulhatsz. Szerverek a világon mindenfelé.

Nem tudom hány éves lehetsz, de ha tizenéves fiatal, akkor valószínű 0 háttértapasztalattal nem érted meg azokat akik a q-en ill a régi játékokon nőttek fel...

Oh...Mesélj, papa! :U
Azt gondolnám, inkább te lehetsz tizenéves, annak is valahol az alján, ha annyira naív vagy, hogy az gondolod, egy ilyen nagy kaliberű cég (értsd kapitalista) mint az id software több, mint 2 évet áldoz arra, hogy ingyenes játékokat adjon ki. Amikor ennyi idő alatt már jó pár millió dollárt kereshettek volna....S ráadásul azt is elvárod tőle, hogy további évekre biztositsa a termék támogatást? Szintén ingyen?

De nem akartam flame-et. Bocsi. S tudom, sokan mások is úgy gondolják, ahogy te, hogy ide nekem mindent ingyen. Nem vagy egyedül. Én a részemről le is zártam ezt. Itt és most.

[ Szerkesztve ]

(#609) Źşë' válasza RoBorg (#608) üzenetére


Źşë'
addikt

most nem tudom mit kell ennyire felkapnod a vizet, itt hőzöngsz össze vissza, én vázoltam a tényeket h te nem tudod elfogadni az álláspontomat a te bajod egyedül, csillapodj le légy szíves! én úgy érzem nem adtam okot arra hogy itt ilyen hangnemben válaszolj, és a továbbiakban legyél szíves visszább venni, köszi!

mint az köztudott megvásárolta az id-t egy másik cég, innentől kezdve amit dolgoznak nem maguknak hanem a tulajdonos cégnek csinálják! és egyáltalán nem nagy kaliberű az id!
ez a live nem fizetősnek indult, igaz nem sokat kell fizetni érte, de ha egyszer nem ez lett beígérve, "igazság szép szó ha betartják úgy jó" kb.. elvégre sztem a becsület igen is fontos, ha ebben az irányban gondolkodtak akkor ezt már előre jelezniük kellett volna! de sebaj, majd fizet az érte aki akar, ez lehetsz te is engem nem érdekel és bevallom őszintén nem értem neked miért fáj ennyire az én álláspontom?!

"ide nekem mindent ingyen" igen pontosan, pont ezért van kb 50 eredeti játékom mi?! magyarázd ezt is meg légyszi!

részemről nem indult vitának, leginkább te kaptad fel a fejed és fejezted ki a nemtetszésedet az én irányomba! Tanuld meg mások álláspontját is elfogadni, és nem csak a sajátodnak élni! Elvégre lehet több vélemény is jó, ez csak nézőpont kérdése!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#610) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Frissült a quakelive de nekem most fagy...csak tölt tölt de ne mtörténik semmi...aztán van 1-2xer mikor bejön aztán újra kifagy

(#611) RoBorg válasza angyalpc2 (#610) üzenetére


RoBorg
tag

Ez érdekes...Nekem gond nélkül frissült. Mondjuk eltartott egy ideig, azóta meg semmi probléma.

Milyen konfigod van? Talán kitaláljuk miben lehet a hiba.

(#612) angyalpc2 válasza RoBorg (#611) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Pentium D805
1gb ram
ati x800 gt 128bites 128 mb Gddr3-as ram

asus alaplap...

őszintén szólva a hardvernak semmi baja eddig ment rendesen a QL...csak most hogy frissítve lett
de ez se teljesen igaz mert mikor frissítettem akkor 1xer csinálta et elsőre..aztzán újra nyitottam a firefoxot és akkor már bejött és játszottam is vagy 3 mecset...tegnap próbálom és nem jön be...na akkor valahogy mégegyszer megpróbáltam és akkor valahogy bejött el is indította a játékot...de sikerült belefutnom egy teli szerverbe kidobott és ennyi
azóta semmi...
majd most megpróbálok bűvészkedni ccleanerezni esetleg újratelepíteni.

(#613) angyalpc2 válasza Źşë' (#587) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

jah ezt én is tapasztaltam...
lövöd őket 5-6xor kibebaszottul telibe és kurvára semmi, meg se érzi

igaz én ezt már fordítva is láttam...lőttek engem és olyan volt mintha el se találnának...pedig láttam hogy rám lő telibe... persze lazán nyertem...

aztán csapatjátéknél pl vesztésre állunk a fent írt állapot miatt..aztán valaki a caspatből beírkál HIGH meg LOW. IN meg OUT..és akkor megfordul a játékmenet és mi nyerünk...
de hogy mi a fasztól....

ilyenkor modem újraindítás gép újraindítás és valamivel jobb lesz..

(#614) dudika10 válasza Źşë' (#609) üzenetére


dudika10
veterán

Hagyd a fenébe, megszállottként védi a kedvenc kis játékát és magasról tesz rá, hogy ki mit gondol.
Nem érdekli, hogy tönkreteszik az oldalt és a játékot.

Eddig én mindenkitől csak negatív kritikát hallottam a játékkal kapcsolatban, bár nem bújom nagyon a QL-es fórumokat, csak CA közben néha dumálgatok másokkal.
De ezt is képes lenne kimagyarázni. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#615) RoBorg válasza angyalpc2 (#612) üzenetére


RoBorg
tag

Értem, akkor valami más gond lehet, ha eddig jó volt. Hát elég sok mindent elrontottak ebben a frissítésben. Szerintem a közeledő QuakeCon miatt összecsapták valahogy. Remélem hamarosan lesz valami hibajavítás.

(#614) dudika10: Köszi elismerő szavaidat! :R

[ Szerkesztve ]

(#616) Blade_W


Blade_W
tag

Sziasztok!

Annak idején kipróbáltam én is a live-ot, és az iránt érdeklődnék, hogy fejlesztettek-e az instagib módon? (Úgyértem TDM, CTF, stb van-e ezzel a moddal pl?)

(#617) Gandhi válasza dudika10 (#614) üzenetére


Gandhi
csendes tag

Az, hogy te milyen kritikákat hallasz ca szerveren az tényleg kurvára meghatározó. Külön mókás, hogy arra hivatkozol mennyi idős vagy, vagy mióta játszol id játékokkal. (tényleg, hányat is vettél meg eddig?) :C

Tény, hogy a projekt teljesen ingyenesnek indult, azonban történt közben ez a gazdasági világválságnak csúfolt izé, ami kicsit módosított a potenciális reklámozók piacain, és ezért a projekt még csak nullszaldóba sem tudta küzdeni magát. Már 2009-ben elhangzott Carmack szájából, hogy a terv jóval drágább annál, mint amire számítottak és reklámbevétel sincs elég. Gondolod a szerverpark fenntartása megoldható 2 dell bannerből?

Szóval lehet háborogni, meg hisztizni, meg csúnyákat írni magyar fórumokra nagy mellénnyel, de az a helyzet, hogy az eddigi tartalmak ugyanúgy ingyenesek, mint eddig. :W Az ilyen kis jövöklövök casual gamereknek -amilyen te is vagy- meg igazán mindegy, hogy hozzáfér-e saját belátásától függően a versenypályákhoz. ;]

Különösen a magadfajtáknak kéne vigyáznia a nyelvére, révén az id megint népszerűvé tette a fastpaced fpst. Tudod az Unreal és a társai nemhogy halottak, de már feledésbe is merültek és ha bárkit érdekel az őszinte véleményem, ez a genre akasztott testének utolsó erekciója.

Szóval csak sírjatok és hintsétek a magyar mutyit a gonosz kapitalistákról, meg az ördögi id-ről. Véletlenül se élvezzétek a pillanatot, vagy akarjatok gondolkodni- amúgy sem tudjátok befogadni, hogy valamikor a most lesz a régi szép idők.

http://www.youtube.com/watch?v=ywHVHwpbA-8 /// http://www.sk-gaming.com/video/140348-Fishstickz_vs_DKS_ESL_Clanarena /// http://youtu.be/jrvoOG_NH40

(#618) RoBorg válasza Gandhi (#617) üzenetére


RoBorg
tag

Üdv Gandhi!!! Nem is tudtam Te vagy a PH...Köszi, a hozzászólásodat. :R Látszik, azok közé tartozol, akik gondolkoznak. :D
A TDM-el mizújs? Parkolópályán vagytok?

(#619) RoBorg válasza Blade_W (#616) üzenetére


RoBorg
tag

Nem értem a kérdést? Mit kellett ezen fejleszteni? :F

(#620) hm_guesswho


hm_guesswho
tag

amúgy az is cigányság,hogy nevet se lehet változtatni....ez gondolom amiatt van,hogy a klán nevét nehogy elé írd a tiédnek.....bár bevallom ezt szerettem volna :D

(#621) Źşë' válasza RoBorg (#618) üzenetére


Źşë'
addikt

mert mások nem gondolkoznak :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#622) Blade_W válasza RoBorg (#619) üzenetére


Blade_W
tag

Amikor annak idején kipróbáltam (béta), csak síma dm volt instagib alatt. Azóta lehet-e játszani CTF, TDM módban?

Lehet, hogy rosszul beszélem a magyart, és így érthetőbb(?)

(#623) RoBorg válasza Blade_W (#622) üzenetére


RoBorg
tag

Igen, így már érthető. Csak azt nem tudtam, amikor te játszottál mi volt, s mi nem. Ezért volt kérdés, de teljesen tiszta. :)
S IGEN, van iCTF és iTDM is...meg Instagib is maradt. :K

(#624) Gandhi válasza RoBorg (#618) üzenetére


Gandhi
csendes tag

Nyári szünet van, én személy szerint pihentetem kicsit a gaminget, najó egy kis HON néha bejátszik.

ASUS ENC-n sajnos nem jutottunk tovább a csoportból, pontegyenlőség mellett UK lépett a rájátszásba. Mindenesetre minden ellenfél ellen hoztunk mapot, szóval az arcunkat nem vesztettük el. A ruszkik megtréfálására meg igazán büszkék lehetünk - nem minden nap nyerek(ünk) én sem cooller ellen.

[hmhm]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=ywHVHwpbA-8 /// http://www.sk-gaming.com/video/140348-Fishstickz_vs_DKS_ESL_Clanarena /// http://youtu.be/jrvoOG_NH40

(#625) RoBorg válasza Gandhi (#624) üzenetére


RoBorg
tag

Minden meccseteket láttam, s szerintem, nincs miért szégyenkeznetek...Bár lehetett volna jobb is. Igazán még mindig nem értem, hogy jutottak tovább a britek.
A Cooler-ék elleni győzelem meg különösen fenomenálisra sikeredet.
Jövőre folytatjátok? Újraindultok?
Gondolom van 1-2 dolog, amit tanultatok az idei meccsekből, így még keményebb ellenfelek lehettek...S talán már a döntőig meg sem álltok. :D

(#626) Findzs


Findzs
addikt

nem lehet átírni a nevünket amivel beregeltünk ?
köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#627) Scholes9 válasza Gandhi (#624) üzenetére


Scholes9
nagyúr

LOL hát ez nem semmi, óriási gratula nektek :C :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#628) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

:Y:Y:Y Nem mondjátok, hogy FIZETŐS lett? :Y:Y:Y

Egyébként nektek nem írkál ki olyanokat (jelen esetben Firefox) a böngésző, amikor be akartok jelentkezni, hogy "nem megbízható biztonsági tanúsítvány" és, hogy húzzak el innen?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#629) sto1911 válasza Synthwave (#628) üzenetére


sto1911
veterán

Ingyen hetvege van!

(#630) Synthwave válasza sto1911 (#629) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De jó... :(((

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#631) Synthwave válasza Findzs (#626) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. Pont ez a lényeg. Hogy ne váltogasd a nick-jeidet és mindig egy néven legyél megtalálható. Máskülönben például a tagkereső rutinnak sem lenne semmi értelme (ha csak nem IP alapján, de mi van, ha az meg dinamikus...).:U

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#632) Axion1


Axion1
csendes tag

Teljesen fizetős lett??
Kb 4 hete nem játszom és akkor még csak prémium cucc volt ami az ingyenes játék felett lehetett még igénybe venni.
De akkor most már 100% fizetős? :|

(#633) Jim-Y válasza Axion1 (#632) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem fizetős,csak pár új pálya ...

(#634) Axion1 válasza Jim-Y (#633) üzenetére


Axion1
csendes tag

akkor megnyugodtam :P
tudom,hogy van egy pár új map ami fizetős. Egy páron játszottam már mikor meghívtak a "pro" userek de őszintén szólva azok elég fos pályák szerintem.

(#635) dunc


dunc
nagyúr

Szevasztok.

Hogy-hogy ha játszunk akkor premium mapok vannak ?
A régebbi "sima" mapok hova tűntek ?

(#636) Axion1 válasza dunc (#635) üzenetére


Axion1
csendes tag

tuti,hogy megvannak csak lehet szar szervereket mutat ahol csak premium userek játszanak.
Vannak fenn haverok neked? Esetleg hozzájuk csatlakozhatnál mert lehet,hogy ők normális szerveren játszanak.

(#637) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

És gondolom, ezek után a versenyek (pl. Zotac Cup) a prémiumos map-okon lesznek... :W

Mondjuk tökmind1, mert mostanság már OpenGL error-ral elszáll az egész... :W

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#638) Jim-Y válasza dunc (#635) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szeptemberben "free-use" van, értsd mindenki előfizus:) Szv ilyenkor az uj pályák vannak nyomatva, mert azokon csak efivel lehet nyomni, van 1-2 jó pálya, de a többsége tényles **** :/ :) Sima mapokkal ugyanugy lehet játszani, csak az emlitett ingyenefi miatt most azok háttérbe szorultak.
--
M@D S1ngul4rity

(#639) dunc válasza Jim-Y (#638) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi értem !!!
Hihetetlen lett a látványvilága a játéknak !!! Remek munka.

(#640) dunc


dunc
nagyúr

Csináltam egy cfg-t (hogy be tudjam álliatni az 1366x768 at)
De sajnos most minden ellenfelem egyforma.

//[--Player Settings--]
set clan ""
set name "^4Jupiter^1H^7U^2N"
set ui_clantagpos "1"
set sex "male"
set cg_forcemodel "0"
set model "uriel"
set cg_forceteammodel "uriel/red"
set cg_drawfriend "0"
set cg_forceenemymodel "anarki"

De ha állitom bármire az anarkit akkor is csak egyforma ellenfél lesz,szeretném ha az ellenfél által beállitom player modelt látnám.

(#641) dunc válasza dunc (#640) üzenetére


dunc
nagyúr

Megoldottam,egy másik konfigból átraktam a playerre vonatkozó részt.

(#642) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok nállam a víz csak egybefüggő fekete valami,hogy tudok rendes vízet csinálni ?

(#643) Jim-Y válasza dunc (#642) üzenetére


Jim-Y
veterán

Érdekes...

0: ezt olvasdd el:)

1: ha az összes ellenfeled ugyanolyan az opcionális, a legjobb ha ezt állítod be:
cg_forceEnemyModel keel/bright video
2: ha mindenkinek a saját modelljét akarod látni, akkor ezt a sort töröldd ki a konfigodból :)

"Sziasztok nállam a víz csak egybefüggő fekete valami,hogy tudok rendes vízet csinálni ?"

- Minden beállítást törölj, így az alapbeállítások lesznek, ott elm. minden textúra látszik.
Ezt szerintem a QL oldalon a beállításoknál is meg tudod csinálni, de manuálisan úgy is, hogy
Win7/users/?/appdata/idsoftware/ .. stb (nem otthon vagyok szv ezt igy fejből irom, majd ha hazaértem akkor beirom normálisan :)) )

szv itt kitörlöd az autoexec.cfg-t ha van, illetve a repconfig.cfg-t, meg a qzconfigot is.

(#644) dunc válasza Jim-Y (#643) üzenetére


dunc
nagyúr

Vga driver hiba volt,most jó !

(#645) dunc válasza Jim-Y (#643) üzenetére


dunc
nagyúr

1600 DPI s egérre milyen egér beállitást ajánlasz ? Baromi gyors a játék,és alig bírom követni az ellenfelet,vagy túlrángatom.... :F

(#646) Jim-Y válasza dunc (#645) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nekem egy MX518-m van és az is 1600-al megy, én úgy használom, hogy a Windowsos, meg a SetPointos(Logitech beállítások) mind alapértéken vannak, és a SetPointos implementációt használom. Így a játékban 1.6 -os a sensim, kicsit furcsa lehet elsőre, de 1-2 nap után biztos meg lehet szokni és jobb lesz az accod. Amúgy úgy tudod beállítani magadnak, hogy belépsz Practice egy mapra, kilövöd a botokat, a mapon keresel valamilyen kiálló tárgyat, eléállsz pár méter távolságra, és előtte ide-oda mozogsz közben próbálod rajtatartani az egeret, ha egy sensin rajta tudod tartani elég jól akkor emeled a sensit, ott is megpróbálod, ha az sok akkor az előző és a mostani sensi között is megpróbálod, azt válaszd ahol még jól rajta tudod tartani de a lehető legmagasabb (igy fogsz tudni jól Rocket-jumpolni, nagyon low sensin nehezebb:S)

A rajtatartást tudod lg-vel próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#647) Jim-Y válasza dunc (#644) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nekem Ati kártyám van, és a 10.4 es catalysttal gondok voltak:S 1-2 map annyira fehér (glowish) volt -megspékelve azzal ,hogy az enemy modelek is fehérré változtak- hogy nem láttam rajtuk az enemy-t:D pl asylum. És minden skillem csökkent:S Frissitettem 10.6-ra és ezek megszűntek, vagy asylum esetében jobbá váltak, értsd. még mindig fehérebb mint 1-2 másik map de legalább játszható, és a modelek is szép zöldek megint:P

(#648) Jim-Y válasza dunc (#639) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én spec a látványvilágból semmit sem látok, mert már egy éve r_picmip 10-en vagyok:D Így lehet, hogy kevésbé látványos a játék, de a skillem (magamhoz mérten persze) hihetetlen mértékben változott. Az, hogy lett egy 22"-os monitorom, meg h váltottam PC-re és tudom fullscreen nyomni, illetve beszereztem egy jó egeret alátéttel, plusz egy normális cfg nyomott 10% accuracyt, meg tierben kifejezve mondjuk + 3-t. Skillrating openbeta végén 100as volt, bár nem állítom, hogy nem volt bugos:D Nem mintha most ne lenne bugos :D

(#649) Jim-Y válasza dunc (#645) üzenetére


Jim-Y
veterán

Bocs a flood miatt, de azt elfelejtettem, hogy ha tudod, akkor szedd ki az egérgyorsítást, illetve állítsd 100Hz frissítésre az egeret :)

(#650) dunc


dunc
nagyúr

Basszus nem lehet játszani,mert pro-ra kéne váltani,és nincs free egy se free for all ból..... :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.