Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#12001) sto1911 válasza #10691584 (#11999) üzenetére


sto1911
veterán

Ilyen nincs?

1

(#12002) #10691584 válasza ncc1701 (#12000) üzenetére


#10691584
törölt tag

Persze. Tiszta lap, új accountok +akinek nem volt steames az meg bukta a régit. Ennyi. Nekem az előbb irta, hogy "új teljesitményt értem el" már a tier 0.5-öt verdesem alulról heheh :DDD

(#12001) sto1911: Nem is tudom. Mit kellene látnom :F Amit kiemeltél az egy új duel map, amit valaki már elkészitett nem?

[ Szerkesztve ]

(#12003) ncc1701 válasza #10691584 (#12002) üzenetére


ncc1701
veterán

Enyém steames volt, eddíg is steam klienssel léptem be quakelive-ra, oszt nekem is füstbe ment az egész.
Namost, ettől nem látom, h a régiek mennyire maradnak, vagy az újak mennyire jönnek...

De ezt le is szarnám, de mi van a friend listemmel? Hogy lelem meg a spanokat? Mert a steam accountom nickje plö a "tutimindennickfoglalt".

[ Szerkesztve ]

(#12004) #10691584 válasza ncc1701 (#12003) üzenetére


#10691584
törölt tag

Te most komolyan mást (több értelmet/észt) vártál egy sponge-syncerror duótól :F Ezt ugattam itt pár hete, hogy az eddigi brilliáns "teljesitményük" alapján extrapolálható, hogy nagy valószinűséggel tükrözni és képviseltetni fogja magát az a "minőség" és "intelligens", meg "akkurátus" hozzáállás a végleges verzióban, amit eddigis felvonultattak, mióta a QL közelébe engedték őket garázdálkodni. Gondolom a QL közösség oszlopos tagjaival való hosszas egyeztetések és ötletbörzék is megelőzték ezeket a "csodálatos" változtatásokat, amiket végül implementáltak. Vagyis nem. Én szerintem legalábbis pont leszarták az egész quake community-t :Y :R :Y

(#12005) ncc1701 válasza #10691584 (#12004) üzenetére


ncc1701
veterán

De ez nem leszarás, hanem konkréten lehánytak, és lefostak minket, és utána még belénk is törölték a seggüket, majd végezetül belénk is rúgtak egy jóízűt.

Kérdésedre válaszolva, most azt vártam, h vmi jó dolog fog történni. Nyilván naív voltam.

[ Szerkesztve ]

(#12006) ncc1701


ncc1701
veterán

Oszt szegény r_subdivinsions változót miért kellett kinyírni? Most honnan tudom, h dm6 railtől honnan kell megindulnom, h átugorjak a hídra? Balfaszok.

(#12007) ncc1701


ncc1701
veterán

A damageplum-al mi a szitu? Az azért maradhatott volna.

(#12008) atidzsiforc válasza ncc1701 (#12007) üzenetére


atidzsiforc
őstag

nekem van damageplumom

irasvedve volt a cfg-m ugyhogy nem tudott belebarmolni, itt vannak a beallitasaim, nincs screenshake meg semmi katyvasz [link]

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#12009) sto1911 válasza #10691584 (#12002) üzenetére


sto1911
veterán

Ez a workshop, ezt nem latni nalad?

Mi az a damageplum?

Megerte felloni a magyar szervert, most alacsony pingen megy a szinvonal :D

1

[ Szerkesztve ]

(#12010) #10691584 válasza ncc1701 (#12005) üzenetére


#10691584
törölt tag

A naivitás nem bűn. Csak kellemetlen. Láttad már ezt a 2 figurát? Ha nem, kérd meg Own-t mutassa meg őket. Nekem elsőre a "szétszivottagyú" és a "nyáladzó idióta" az "igénytelen f@szbúúksuhanc" meg hasonló jelzők tolultak agyamba homo/biszexuális összefüggésekkel, mikor elnézegettem őket. Namost, én szerintem ha valaki nagyon nem akar valamit csinálni és/vagy csak immel-ámmal, negyedgőzzel, langymelegen, abból nem sok köszönet lesz senkinek. Szerintem ezek ilyenek. Persze, ha a kezükbe adnál mondjuk párszázsezer dodót, akkor simán lehet, hogy normálisan megcsinálnák, de igy nem. Még utoljára bevezették ezt az övön aluli lehúzást, hogy fizess annyit érte, mint amennyibe egy CS:GO kerül kb. (lehet az olcsóbb) és ha becsordogál belőle még valami della akkor jó, ha nem akkor is jó, részükről ennyi volt. Én legalábbis igy látom. És itt nem a pénzről van szó, manapság 3rugót hol jegyeznek? (kb. indiában SE) Hanem arról van szó, hogy annyira de annyira látszik, ahogy simán, minden előzetes bejelentés nélkül meglépik, hogy már úgyis mindegy (a részükről) Ismét mondom itt most nem a pénzről van szó, hanem arról, hogy egy eleve F2P-nek indult és mindigis ingyenes játéknál pofátlanság bejelentés nélkül ilyen stilusban meglépni ezt a szitut. Mert az emberek (a régi tagok) nagy része felháborodik magán az eljáráson. Mondhatták volna pl. azt, hogy hé emberek, eddig ingyé vót de sajna a steamre költözésnek meg a VAC-nak stb megvan az ára, mert a steam is tartja a markát sorry. Az ELO dolgot értem, azt valószinüleg át lehetett volna "költöztetni" a régi accountokhoz kapcsolva (amelyikeket már régebben regisztrálták steam-en) de az meg a steam érdekeit sérti, nekik van saját rendszerük erre. A régi/standalone-s accokat meg azért nem lehetett valszeg, mert sokan vannak, akik számtalan nicken és accal nyomatják/nyomatták (emlitsek neveket? ;] :P ) mert az baromi elvszerű dolog ugyi.

Most az accountok a steam-hez vannak kötve és pénzhez. Azért ennek megvannak az előnyei is! Pl. ott voltak azok a csiterkék, akik ha banolták őket, secperc alatt kreáltak maguknak naponta új accountot és szivatták a jónépet.

(#12009) sto1911: Lehet látni, de nem nézegetni akarom, hanem használni (ha már "workshop" a neve) és arra nem találok semmi érdemi funkciót. Pl. megcsinálni/átalakitani a solarAE map-et az új QL-hez. Vagy azt a "kockát" amin régen nyomtuk nálad.

Ennyi látszik:

[ Szerkesztve ]

(#12011) atidzsiforc válasza sto1911 (#12009) üzenetére


atidzsiforc
őstag

:C az a nem mindegy

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#12012) Synthwave válasza #10691584 (#12010) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Most meg ingame átírod a nevedet, amikor akarod. Szerintem az accountneved kijelzését is le lehet valahol tiltani.
Kupákat is élmény lesz így szervezni. Meg az összes stat és elo kuka. De legalább van hányadék Steam felület. Gyönyörű. Fel kéne gyújtani őket, aztán égés közben vízbefojtani. Lényegében.

Mindenesetre én elkezdtem építeni egy SocketA-s gépet XP-vel, DeFRaG-hoz.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#12013) ncc1701


ncc1701
veterán

Na, egyszer összeomlott, egyszer meg szerver errorral elszállt ez a fostaliga.

(#12014) atidzsiforc válasza #10691584 (#12010) üzenetére


atidzsiforc
őstag

hasznalni ugy tudod, hogy raklikkelsz az itemre s a zold gombbal feliratkozol ra. dedikalt szerokra is le lehet szedni direktben workshoprol, ami ott fentvan, arra a kliensek automatikusan feliratkoznak es letoltik.

(#12013) ncc1701: nekem problema nelkul mukodik, szerver kakilt be ma korabban delutan, de azert a mikrofos cloudra haragszom :D

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#12015) sto1911 válasza #10691584 (#12010) üzenetére


sto1911
veterán

Ja, hogy te feltolteni akarsz, akkor itt egy guide, hogy hogyan kell: [link]

Bar elso sorban irjak, hogy csak sajat mapot/tartalmat, maset ne, de ki fog arra varni, hogy a keszitoje felrakja... Bele kell irni, hogy nem a te munkad, credit to X aztan hadd szoljon.

[ Szerkesztve ]

(#12016) #10691584 válasza atidzsiforc (#12014) üzenetére


#10691584
törölt tag

Értem.. Feltételezem nem ugyanazt értjük "használat" alatt. "Pl. megcsinálni/átalakitani a solarAE map-et az új QL-hez. Vagy azt a "kockát" amin régen nyomtuk" Az én értelmezésemben ez nem azt jelenti hogy rányomok egy nagy zöld "feliratkozás" gombra, ami után letöltődik egy PRODUKTUM. Egyébként kb. az új QL települését és az első tesztet követő első dolgom volt, de köszi hogy ennyi intelligenciát szavazol nekem, hogy nem találok meg egy kibaszott rohadtnagy gombot, ami majdhogynem kiüti a szememet.. Éppen az a lényeg, hogy én kreálni, átalakitani, konvertálni és "feltenni" akarok saját pályákat, nem pedig azokat letölteni, amiket mások már megcsináltak és "ott fentvan". De szerintem ezt már egész érthetően leirtam előzőleg. Ha nem, akkor bocs..

(#12012) [oWn]f4te: Hiába irkálja át a nicknevét, ha az ACC-a van steam-hez kötve és banolják. Ez a felület egyébként tényleg büntető szerintem is.. nem tudom megszokom e valaha, főleg 640x480-ban amivel használom :W

(#12015) sto1911: Köszi ez segit :R Valami ilyemsit kerestem

[ Szerkesztve ]

(#12017) ncc1701


ncc1701
veterán

"What features are unavailable to me?

Limited users are prevented from accessing several features on Steam, including but not limited to:

Sending friend invites"

Ó, ez nice, nincs friend list. Mókusrománkurvaanyjukatazt.

(#12018) atidzsiforc válasza #10691584 (#12016) üzenetére


atidzsiforc
őstag

jolvanakkor :DDD

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#12019) sto1911 válasza ncc1701 (#12017) üzenetére


sto1911
veterán

Vedd meg ezt es nincs tobb fejfajas: [link]
Csak ne mutogasd senkinek, hogy penzert van :D

(#12020) ncc1701 válasza sto1911 (#12019) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez nice, de komolyan. Most akkor arra leszek kíváncsi, h a tényleg pro gamerek mit lépnek erre.

(#12021) sto1911 válasza ncc1701 (#12020) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem semmit, megveszik es jatszanak.

(#12022) ncc1701 válasza sto1911 (#12021) üzenetére


ncc1701
veterán

Én ezért már azt az 5 ájrócentet is sajnálom. Érted, leszarnám, ha havi 5 ájró lenne, kifizetném, de akkor lenne olyan, mint pár éve volt. Ez így nem gyerebe.

(#12023) Synthwave válasza ncc1701 (#12022) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Arra leszek kíváncsi, hogy a support ad-e letöltő key-t (mivel pro-m volt..).

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#12024) sto1911 válasza ncc1701 (#12022) üzenetére


sto1911
veterán

Csak belinkeltem a legolcsobbat, hogy tudjal felvenni baratokat.
De 1 EUR-ert ott a Space Hack, az legalabb magyar fejlesztes is :)

(#12025) #10691584


#10691584
törölt tag

Na most toltam fele jóideig hát.. qrvára nem érzem azt a quakelive feelinget (nyomokban sem) mint eddig, akár a loadout shit után is. Viszont legalább az egérkezelése olyan, mintha filter_angle és m_filter be lennének kapcsolva egy csipetnyi cl_mousesens-el fűszerezve zseléstaknyoncsúszós alapon. Az biztos, hogy az eddig használt cfg-met totál át kell majd irnom, mert fullra más, olyan mintha vettem volna egy szar tescos chungwai egeret és azzal próbálnék eltalálni valamit beb@szva. De van akinek műxik előbb volt fent egy srác az alázott csúnyán mindenkit, látszott hogy nem kezdő. De persze a nevek totál megváltoztak annyira, hogy az évek óta QL cimbik rámköszönnek azt sem tudom ki kicsoda, úgyhogy lehet akárki, egész végig azt találgattam kiféle miféle. Úgyhogy a véleményem annyi mára az egészről, hogy ÁLDOTT LEGYEN AZ ORÁL BZMG! Mert hogy sz**pni fogunk, az is hétszentség elvtársak. syncerrort meg hágja meg halomba' édesanyja nevenapjára róbertgida üstökén dagonyázó tetvek ürülékében 3 talicska kan dobberman miközben a sápadt holdfény melengette marianna árok mélyén betoncsizmában mereng az élet dolgairól és elsusogják neki az univerzum rejtelmeit azok a viziökörnyál moszatizé bigyulák, amikkel a teletabbik csapkodják a buflák fejit hogy érezze a törődést BZMG

(#12026) Synthwave válasza Synthwave (#12023) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

sponge azt mondta, igen.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#12027) #10691584


#10691584
törölt tag

Azt hiszem itt az ideje kipróbálnom inkább EZT

[ Szerkesztve ]

(#12028) kpal


kpal
veterán

Mi tosz van ezzel a játékkal délután olyan f@sza volt ,most semmi. Jön az újítás :W
Ha ez így folytatódik visszatérek Q3 Arena-ra .

[ Szerkesztve ]

(#12029) #10691584 válasza kpal (#12028) üzenetére


#10691584
törölt tag

Degenerativ evolúciója van neki.. Elkapta syncterrortól és spongyabobtól a két zsenitől, úgyhogy most mindenki happy :C

Mi egy naaagy boldog család vagyunk :K Bizony :R

(#12030) ncc1701 válasza Synthwave (#12026) üzenetére


ncc1701
veterán

És az mire lesz jó?

No, ha vkit érdekelne: seta cg_kickScale "0.25" a defaultja, 0-ra kell levenni, h ne rázkódjon a kép találatkor.

Szerk 2: timedemom az eddigi 340 felettiről le is esett 295fps-re. Egyes mapokon 150-ig leesik az fps-em...

[ Szerkesztve ]

(#12031) ncc1701


ncc1701
veterán

No, postprocess, colorcorrect kikapcsolva, ez hozott átlag 20fps-t.

(#12032) #10691584


#10691584
törölt tag

Nekem meg a "folyós" egérlagot csak a seta cg_oversamplemouse vetette vissza magas értékkel valamennyire. Meg se' merem ondani mekkorával..

(#12031) ncc1701: Win7?

[ Szerkesztve ]

(#12033) SP!T


SP!T
addikt

Akkor most böfögjem el a support@quakelive.com-ra, hogy volt eddig is stan alone accountom és szeretnék NEM fizetni érte? Van erről valami iromány "hivatalosban" vagy mire kell hivatkozni? Vagy buktam 10 ojrót, akkor is pengetnem kell, mert nem voltam eddig behódoló?

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12034) SP!T válasza SP!T (#12033) üzenetére


SP!T
addikt

Írtam nekik, reménykedve, mivel volt már jó párszor pro-m.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12035) #10691584 válasza SP!T (#12033) üzenetére


#10691584
törölt tag

Lettél volna megalkuvó, mint én. az sokkal jobb. Akkor most te is szenvedhetél :DDD Rájttem mi a második legfaszántosabb cudarizmus a brutál egérkezelés utáni második dobogós helyezésben: Összevissza jönnek-mennek és ömlenek be tier negyedes emberkék tier akárhány+ prokkal egyetemben a szerverekre. Én legalábbis nem látok semmiféle szinkódos, vagy más jellegű megkülönböztetést, de szerintem ők sem.. Persze aki nem jár public-ra azt nem fogja nagyon zavarni. A duelesekre viszont kiváncsi leszek

(#12036) ncc1701 válasza #10691584 (#12032) üzenetére


ncc1701
veterán

Még win7, nem látok rá okot, h lecseréljem.

(#12037) ncc1701 válasza #10691584 (#12035) üzenetére


ncc1701
veterán

Ugye, h ugye? Eddí] szépen láttam az adott szerveren, h mekkora elo pontú játékosok vannak. Oszt esetemben szerettem, ha az átlag elo olyan 2300 körül volt. Most meg olyan cafat noobok vannak mindenfele, mint az állat.

Azt hiszem, innentől tdm lesz a befutó. Bár tuti, h ott is tele lesz faszokkal, de tán majd csak letisztul a dolog. Majd beszelek Veritassal, úgyis neki is kezdett tele lenni a töke a túl random ffa-val.

Bal oldalt mi az a lobby izé?

[ Szerkesztve ]

(#12038) sto1911 válasza #10691584 (#12032) üzenetére


sto1911
veterán

Allitolag ha elallitod majd vissza a sens-t, akkor megjavul magatol.

A fentebb linkelt kepen meg egy debil van, 900 emberrel nem lehetnek baratok, max. egy nevlistaja van, egy klan meg nem 200 ember... Ha meg elo volt fizetve, akkor ingyen jar neki, csak ahelyett, hogy fullba nyomja a kretent, olvashatott is volna...

(#12033) SP!T: ha az atallaskor volt aktiv elofizud, akkor arra kell hivatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#12039) SP!T válasza sto1911 (#12038) üzenetére


SP!T
addikt

És ha most épp nem votl pro-m, de jó-párszor fizettem azért, hogy az accountommal játsszak? Ennyi? Baxhatom? Mert akkor lehet komolyan végigonolom és itt jött el a vége a QL-es időknek. A statokat leszarom, de hogy ily módon agyjak ki újabb 10 EUR-t még nem.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12040) sto1911 válasza SP!T (#12039) üzenetére


sto1911
veterán

En igy ertelmezem, hogy a lejart elofizetesek nem szamitanak (hisz azokat mar felhasznaltad.)

En nem ertem, hogy a steamtol miert idegenkednek az emberek. Amint lehetett, at kellett volna valtani ra, es hasznalni, a legjobb terjesztesi platform. Termeszetesen ez nem mentesiti oket a bejelentes nelkuli fizetosse teteltol.

(#12041) SP!T válasza sto1911 (#12040) üzenetére


SP!T
addikt

Hát én úgy élem ezt meg, hogy csináltam egy ingyenes játékban egy accountot, amire költöttem is pénzt és azt most elvették. Ez a nyers tény! De ha azt mondod, hogy valahol felhívták a figyelmet, hogy ha nem állok át Steamre, akkor elvesztem az accomat, ez esetben megértem, leülök és befogom. Így jártam! De én ilyenre nem emlékszem.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12042) sto1911 válasza SP!T (#12041) üzenetére


sto1911
veterán

En sem hallottam elozetes bejelentesrol, bar hozzateszem, nem is kovettem figyelemmel a helyzetet.
Az mar lejart elofizukert megkaptad amit igertek, szerintem azzal nincs gond.

(#12043) SP!T válasza sto1911 (#12042) üzenetére


SP!T
addikt

Ez már eléggé nézőpont kérdése. Szerintem ez morálisan semmikép nem normális.
Illetve ha most 10 EUR-ért veszel QL-t, akkor örök Pro vagy? Mert akkor megint azt mondom oké, hisz egy jobb feltételt szabtak. De ezt kétlem.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12044) sto1911 válasza SP!T (#12043) üzenetére


sto1911
veterán

Ha a lejart elofizura irod, hogy nezopont kerdese, akkor nincs igazad. Amig volt elofizud, igenybe tudtad venni, amiert fizettel? Igen. Ha lejart, akkor mar nem kapsz pluszt erte amugy sem.
Most ugyanazt megkapod orok eletre egyszeri 10EUR-ert (vagy ugye ingyen is meg lehetett volna). Az, hogy kesobb mire valtoztatnak, ha egyaltalan, azt meg senki nem tudja.
A Q3-at is meg kell(ene) amugy venni, ha azzal akartok jatszani, szoval penz az is.

(#12045) Vanir válasza #10691584 (#12025) üzenetére


Vanir
veterán

Nem mernék elmenni veled sörözni, mert megfulladnék a röhögéstől két perc után. ;] :DDD

(#12046) ncc1701 válasza sto1911 (#12044) üzenetére


ncc1701
veterán

Q3-at anno meg is vettem. :)

Ha befizetek, és lesz friend listem, akkor azon látom, h a span mikor fennt van, milyen szerveren nyomja? Mint eddíg?

(#12047) sto1911 válasza ncc1701 (#12046) üzenetére


sto1911
veterán

Igy van, annyi a kulonbseg, hogy most a Steamen kell felvenned a baratokat. Lhet invitalni, beszallni hozzajuk, stb.

(#12048) sto1911


sto1911
veterán

Amugy mi ez a rengeteg siras az osszes forumon, "OMG QL ISNT FREEE", "RIP QUAKE LIVE" meg "But now QL goes complety on steam, and wont be free anymore this is maybe a good time to quit", hat hulyek ezek? 10$/EUR hol penz manapsag? (Es most hagyjuk, hogy nem jelentettek be, az tenyleg kocsog huzas volt)
10 penzen mulik, hogy "i am/was addicted to it"-bol "I quit" legyen? Mijaf@sz?!

(#12049) atidzsiforc válasza sto1911 (#12048) üzenetére


atidzsiforc
őstag

en az illuminatit meg gyikembereket okolom ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#12050) sto1911 válasza atidzsiforc (#12049) üzenetére


sto1911
veterán

Meg annak is tobb ertelme van :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.