Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#14001) ncc1701 válasza Synthwave (#14000) üzenetére


ncc1701
veterán

Igazából évek óta lehetett tudni, hogy el fognak indulni az eu-ba, csak szartak bele, nem foglalkozott vele senki. Az ezzel foglalkozó szakik ilyen 4-5 éve mondták, h probléma lesz, de csak akkor kezdtek el gyorsba szögesdrótot húzni, mikor már késő volt. Pedig kb 3-5m magas betonkerítés kellene, és gép vezérelte automata géppuska, mint a törököknél. Ja, és aknák. Na, hagyjuk.

A cliffside demód jó, azon a mapon két jó hely van, egyik a rail+sg+mh+ya+shardok, a gyengébb hely pedig az lg+ra kombó. A népek úgyis jönnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#14002) .LnB válasza ncc1701 (#14001) üzenetére


.LnB
titán

Meg azért nem árt belátni ez mögé a dolog mögé, hogy ennek a bevándorlós ügynek a felerősítésével mit akarnak éppen takarni. A közbeszerzési pénzekkel való mutyi és az egyéb finomságok. Ez egy elterelés. Viszont ebben az egyben én is úgy gondolom, hogy jól döntöttek. Csak mellette folynak a további ügyek amiről az eccerű embör nem is tud. :U

Részemről is ennyi. Én is messziről kerülöm a polikát egyébként.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14003) SP!T válasza .LnB (#14002) üzenetére


SP!T
addikt

Én is ezen gondolkodtam, hogy meg fogalmazzam-e. Csak hasznot húznak egy helyzetből, ami valóban elszomorító már önmagában is, erre valaki ráül a lóra és vezérnek kiálltja magát. :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#14004) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Látom, ide is beitta magát a féjszbukk-sztájl politológiai csillagjóslás. ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14005) .LnB válasza Synthwave (#14004) üzenetére


.LnB
titán

Tehibád. :D

Főleg ha ilyet írsz: "Itt ezt zárjuk is le;" tudod mit jelent ez szabad fordításban? "Na akkor most kezdjünk el jobban belemenni" :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14006) Synthwave válasza .LnB (#14005) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nemaz.

Nem, azt jelenti, telibeszarom, ill. azt, hogy mindenki másnak is azt kéne, mert a nagyon kevés érintett emberen kívül senkinek LÖVÉSE SE lehet arról, hogy mik mennek meg miért a háttérben, és ez nem változtat azon, hogy a mostani hazai helyzet és álláspont miatt - a lehetséges reális opciók fényében - össze lehet tenni a kezecskéket az ignoráns és amúgy is divatos köpködés helyett, hogy még nem földeltek el csadorban két teve mellé, mert piros helyett kék zokniban mentél le a kisboltba egy vekni kenyérért. Lényegében. :D

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14007) Sotho


Sotho
őstag

Egy apró problémám van a ql-el , hogy az lg-m gyakorlatilag csak a hitbox közepén sebez. Az hogy szart sem találok ez rg-vel megszoktam, de ez az egy ponton sebez az lg-gyakorlatilag 0-ra csökkenti a győzelmi esélyeimet.

(#14008) SP!T válasza Sotho (#14007) üzenetére


SP!T
addikt

keel lodbias -2?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#14009) Synthwave válasza SP!T (#14008) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Lodbias szerintem overrated. Csomó ideig direkt játszottam keel + r_lb 2-t, 0rigin-korszak 3/4-e.

Inkább nettel lehet valami inkább. A cg_trueLightning meg legyen 1.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14010) Sotho válasza Synthwave (#14009) üzenetére


Sotho
őstag

Ok megpróbálom ezeket.

(#14011) Sotho


Sotho
őstag

A truelightning hozott némi eredmény így már elviselhetőbb.

(#14012) Orbb válasza .LnB (#13995) üzenetére


Orbb
aktív tag

Engem inkább ez a shotgun sebzés tett tönkre. :D
N1!

The Practise make perfect...

(#14013) Sotho


Sotho
őstag

Egy vicc az egész. Szorosan de vezetem a meccset, 14:13-ra és egyszer csak hirtelen megtalálják a módját hogyan kell célozni és +10 death beszedek hogy meg sem birok mozdulni. "Very érdekes" :U Úgy hogy a pajzsokra igazábol senki se nagyon mozdul rá engem leszámítva.

[ Szerkesztve ]

(#14014) ncc1701 válasza Sotho (#14013) üzenetére


ncc1701
veterán

Szoros az másban jó, vezess fölényesen. :)

(#14015) Sotho válasza ncc1701 (#14014) üzenetére


Sotho
őstag

Szerintem itt mindegy lett volna mert egyszer csak átmentem totál esélytelenbe. Tegnap majd széthasadt a fejem még úgy is volt egy normális meccsem ahol a 3. lettem de ezeket a 2k elos stabos szintűeket simán ütnöm kéne és szerinem megy a kapcsolgatós aimbot mert olyan hirtelen akkora durván nagy különbség lesz hogy csak pislogok. Menti a demot amugy automatikusan valahová?

(#14016) ncc1701 válasza Sotho (#14015) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezzel menti: seta cg_autoAction 3. Amúgy nagyon rá vagy feszülve a dologra. :)

(#14017) Sotho válasza ncc1701 (#14016) üzenetére


Sotho
őstag

Így legalább ki tudom kapcsolni az agyam teljesen. Napi pár meccs belefér, de nem is tolom minden nap. Edzeni kéne igaziból :o 2 napja meg vannak kergülve a gyerekek, nekem meg olyan volt mintha a jobb szememen keresztül egy kötőtűt toltak volna az agyamig. :D Van egyébként erre egész jó (gyógy) szer csak sajnos nem legális és üldözik és drága is :D

[ Szerkesztve ]

(#14018) atidzsiforc válasza Sotho (#14017) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Miota illegalis a csapviz

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#14019) Synthwave válasza atidzsiforc (#14018) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14020) Sotho válasza atidzsiforc (#14018) üzenetére


Sotho
őstag

Te 1xü lélek! :D Ez a beszólás bár ncc-smagasságokban volt ;]

(#14021) atidzsiforc válasza Sotho (#14020) üzenetére


atidzsiforc
őstag

mikor nekem faj a fejem, azt tapasztalatbol tudom, hogy semmifele sarkanyfu nem kepes elmulasztani :DDD

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#14022) Sotho válasza atidzsiforc (#14021) üzenetére


Sotho
őstag

Hát nem a sárkányre gondoltam. :D annál kicsit komolyabb. ;]

(#14023) Synthwave válasza Sotho (#14022) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Krokodil?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14024) atidzsiforc válasza Synthwave (#14023) üzenetére


atidzsiforc
őstag

na az meg inkabb letezescsillapito hatasu :DDD

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#14025) ncc1701


ncc1701
veterán

Na, twitchen levettem az összes ex quakes ow-t toló majmot (cooller, cypher, k1llsen plö).

(#14026) SP!T válasza ncc1701 (#14025) üzenetére


SP!T
addikt

Barcsak mindenki igy tenne...

There's a device that I've been using called a whoop.

(#14027) Sotho


Sotho
őstag

Gyó vót: [link] megvolt a flow feeling egy kicsit. :))

(#14028) .LnB válasza Sotho (#14027) üzenetére


.LnB
titán

Fura a movemented. :) Én noob vagyok szóval ez nem kritika, de nekem furcsa ez a nagy kilengéses mozgás. :) De szép menet grath.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14029) .LnB


.LnB
titán

örülnék ha kiderülne, hogy "Ő" az az evil. :) De tuti nem.

[link]

Ennyire futja tőlem manapság. És az ffa nagyon fura számomra.

Nyomtam még egy TDM-et is, de nem számottevő, sose láttam ezt a mapot korábban: [link]

De legalább nem OW-ztem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14030) Sotho válasza .LnB (#14029) üzenetére


Sotho
őstag

Milyen játék ez?

[ Szerkesztve ]

(#14031) .LnB válasza Sotho (#14030) üzenetére


.LnB
titán

Ezt simán a meccs végén írja ki a játék. Szóval alap.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14032) Synthwave válasza .LnB (#14029) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Reflux. Savas..

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14033) .LnB válasza Synthwave (#14032) üzenetére


.LnB
titán

Mi fáj haver? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14034) Sotho válasza Sotho (#14030) üzenetére


Sotho
őstag

Ja reflex azthittem valami ütős quake mod :D

(#14035) Synthwave válasza .LnB (#14033) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Most éppen a fejem.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14036) #10691584 válasza Sotho (#14015) üzenetére


#10691584
törölt tag

stabos az egyik legcsúnyább microwarper a szokásos whoya, metti, gaz (és újabban med1xza) vonalon. Mettit kérdeztem, ő a timenudge-el variál, medinek szerintem elsz@ródott a nete pár hete/1hónapja, úgyhogy vagy a: kb. lehetetlen leszedni, vagy másik nap b: gauntlettel a quadot is. A többiek szerintem a MTU-al variálnak a routerben. Múltkor kisérleteztem, beállitottam valami 1455-öt az 1492 helyébe, egyből szóltak, hogy warpolok, mint a disznó, hitboxom zéró. Persze vissza is pakoltam

(#14037) .LnB válasza Synthwave (#14035) üzenetére


.LnB
titán

Akkor jobbulást.

Szóval ja Reflex. Be-be lépnék én QL-be is néha ha a kurva steam nem írná hogy vegyem meg 9$-ért..(ha jól emlékszem annyit ír). Amivel semmi baj sem lenne, ha nem játszottam volna már a steames verzióval, így meg kellett volna kapnom ingyen. Ez cseppet felbasz.

A másik pedig, hogy emlékszem mennyire "elcsesződött" a cfg-m amikor átraktam a steames verzióra. Kb kezdhetném előröl a megírását, arra meg nincs energiám, nem értek annyira hozzá mint mondjuk te, és rohadt sok idő lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14038) Synthwave válasza .LnB (#14037) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha már egyszer a listádban volt Steamen, akkor most is ott kell lennie. Ha nem, kell írni supportnak - vagy legrosszabb esetben beáldozni rá 2500 Ft-ot. Ne mondd, hogy ennyit nem ér meg.

Átdobom a rendszerezett cfg-met, a vonatkozó pár dolgot 10 perc alatt átírod benne, exec, vid_restart és annyi.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14039) .LnB válasza Synthwave (#14038) üzenetére


.LnB
titán

Libary-ba rákeresek nem dobja ki, store-ba meg ára van. Majd megnézem, bevallom annyira nem is feszültem rá a témára, mert játszok én minden szir-szarral manapság. Aztán elsiklott, hogy jobban utánajárjak. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14040) Synthwave válasza .LnB (#14039) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy gondoltam rá, hogy csinálok egy kis videósorozatot a cfg-írásról, alternatív módon. Szerinted lenne rá valamennyi igény?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14041) .LnB válasza Synthwave (#14040) üzenetére


.LnB
titán

Engem érdekelne persze, de gondolj bele. A jelenlegi Quake játékosok 98%-a ezt már betéve vágja, újak meg nem jönnek. Ha fiatal új játékos meg ha jönne is az mind sík hülye. Miattuk van minden játék elején a következő: "nézz fel", "nézz le" well done! you earned "pro gamer" achivement! :D

Egyébként mi bajod a Reflex-szel? Az legalább még hagyományőrző. Igaz csilli-villi mint a salamon töke :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14042) Synthwave válasza .LnB (#14041) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A jelenlegi Quake-playerek 80%-ának nem sok gőze van a cfg-ről. Használják a menüt, talán egy writeconfig, esetleg egy-két nagyon fontos cvar ismerete a jellemzőbb.

Alternatív mód alatt azt értem, hogy desktop -> new text document. ;]

Reflux. Szerintem írtam már korábban; egy pofátlan és fantáziátlan CPMA-klón, ami nélkülöz minden eredetiséget, stílust, art direction-t, jó hangeffekteket. Full gagyi textúrák / modellek és 2 bites plüttyenések. Egyáltalán minek van?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14043) .LnB válasza Synthwave (#14042) üzenetére


.LnB
titán

Akkor csinálj tutorial-t. :)

Ennyire nem rossz a Reflex. A hangok nekem jobban tetszenek mint Quake-be. A sok évnyi nyögés (jump sound) után ez már rendes felüdülés. :)
A többi kritikát el tudom fogadni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14044) atidzsiforc válasza .LnB (#14037) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Store pagen van egy szep zold play now gomb amit ha megnyomsz visszakerul a konyvtaradba.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#14045) .LnB válasza atidzsiforc (#14044) üzenetére


.LnB
titán

Délután megnézem. De szerintem csak a 9 dolcsis opció volt ott.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14046) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Rohadt életbe. Az egyetlen ruszki szervert is kiürítettem, amin volt élet ilyenkor. :W

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14047) .LnB válasza Synthwave (#14046) üzenetére


.LnB
titán

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14048) Sotho válasza Synthwave (#14046) üzenetére


Sotho
őstag

Úgy széjjellőtted őket hogy respawnolni sem tudtak? :D

(#14049) Synthwave válasza Sotho (#14048) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Barátkozgattak a dezintegráció gondolatával. Főleg, hogy most már annyi RU szerverekre a pingem, mint előtte DEU-n volt.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14050) Sotho válasza Synthwave (#14049) üzenetére


Sotho
őstag

Instagibeztem egy kicsit, fele társaságot kickelték...khm

#14049) [oWn]f4te A netemre végre nem panaszkodhatok már csak játszani kéne tudni :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.