Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#10001) Orbb válasza .LnB (#9996) üzenetére


Orbb
aktív tag

Amúgy biztos emlékeztek rá,(Earthquake-es időkből), hogy volt egy Pilot nevű játékos, Q3.
Most ezzel a névvel fut:nnewone
Érdekes, hogy németekhez sorolja, pedig nem oda kéne. :( Ő sem érti, kérdeztem... :( :(((

The Practise make perfect...

(#10002) Orbb válasza Synthwave (#10000) üzenetére


Orbb
aktív tag

;)
Este akkor igyekszem.

The Practise make perfect...

(#10003) SP!T válasza Synthwave (#10000) üzenetére


SP!T
addikt

Leszakad az éééégg! :D De azért mi is pötyöghetünk majd! :D Hátha 1-2x elcsíplek! :D

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#10004) .LnB válasza Synthwave (#10000) üzenetére


.LnB
titán

Szép kerek 10000. hsz.

Azt a meccset majd megnézném.

(#10003) SP!T Nem csíped el, nem a mi szintünk. Nagyon nem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10005) ncc1701 válasza SP!T (#10003) üzenetére


ncc1701
veterán

Az úgy fog működni, hogy talán az elején 1x lelövöd, ha sokkal nagyobb a stacked, és hátulról megleped. Utána felejtő, igyekezned kell, h nehogy leess, és behalj, mert akkor negatívban végzed. :)

(#10006) .LnB válasza ncc1701 (#10005) üzenetére


.LnB
titán

200napja történt:

LnB vs own @ ztn -2 : 13
LnB vs own @ sinister -2 : 14

:DDD

És én akkor elég simán vertem Sp!t-et Duelbe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10007) ncc1701 válasza .LnB (#10006) üzenetére


ncc1701
veterán

Olyan élvezetes lehetett, mint sajtreszelővel rejszolni. De igazából azt kell mondjam, lehetett volna rosszabb is, elég jól nyomattad. :)

(#10008) .LnB válasza ncc1701 (#10007) üzenetére


.LnB
titán

Nem volt szenvedés, utána nagyon sokat segített. Szóval megérte, dumáltunk kicsit. Ennyit jelent, hogy nem tudok lőni :)
Mondjuk az érdekes, hogy tox-ot többször lelőttem mint őt... :U hmmm.. Freya @ QuakeCon Duel Masters? :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10009) ncc1701 válasza .LnB (#10008) üzenetére


ncc1701
veterán

Próbálom győzködni, h vagy duelezzen, vagy tdm-ezzen komolyabban. Most bassza el az idejét a sok noob között ffa-val. Bár semmi közöm hozzá. :)

(#10010) SP!T válasza .LnB (#10004) üzenetére


SP!T
addikt

Tudom, párszor nyomtam már vele. Úgy 20-30 fragjére jut tőlem 1 duelben! :DDD

There's a device that I've been using called a whoop.

(#10011) Synthwave válasza .LnB (#10008) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Haggyadmá. ~1500 elo, oszt annyi.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10012) ncc1701 válasza Synthwave (#10011) üzenetére


ncc1701
veterán

Kb mindannyian tudjuk, h az elo az egy vicces dolog tud lenni. Ezzel ne takarózz. Nincs kedved/nem vagy rá felkészülve, annyi. :)

(#10013) .LnB válasza SP!T (#10010) üzenetére


.LnB
titán

Azért 20frag fölött az minden csak nem Duel :) Jó van olyan map ahol lehet annyit kapni, de azért az sok.

(#10011) [oWn]f4te Elhiszem. De csak azért annyi mert nem foglalkozol vele. Mármint azzal a játékmóddal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10014) SP!T válasza .LnB (#10013) üzenetére


SP!T
addikt

Ready up! :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#10015) .LnB válasza SP!T (#10014) üzenetére


.LnB
titán

Na ez qvára nem jutott eszembe :P :N

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10016) #10691584 válasza .LnB (#9996) üzenetére


#10691584
törölt tag

Akire te gondolsz, az Raisy volt és totál abbahagyta a QL-t, most valamilyen CS:GO csapatban játszik. Asszem akkor hagyta abba, amikor a QL a steam-re költözött és a nick hozzá lett kötve medve steam fiókjához. Szóval akit itt ott feltűnni látsz (jó sok gémet próbálgat/videókat készít) az nem Raisy, hanem Medve, aki anno vitte a quake.hu-t is, meg akinek a közreműködésével egyébként az igmdb demó/videó készítő móka is készült. Medve inkább CA/CTF/TDM meg ilyenekben nyomul

(#10017) SP!T


SP!T
addikt

Na senki sem onlány?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#10018) Flow válasza #10691584 (#9985) üzenetére


Flow
senior tag

Nem mi, kicsoda. :)

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#10019) SP!T


SP!T
addikt

Én Ursache-t bírom. Az egy hentes CA-ban! :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#10020) Orbb válasza SP!T (#10017) üzenetére


Orbb
aktív tag

Már sajnos nem! :(
Pedig vártunk Téged is!
Remélem legközelebb összefutunk a virtuális arénába. ;)

The Practise make perfect...

(#10021) Synthwave válasza Orbb (#10020) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Előtte is már, de végül az a dm13-as abort rendesen felbaszott. Többet ilyet ne, pls.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10022) .LnB válasza Synthwave (#10021) üzenetére


.LnB
titán

Mi történt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10023) Orbb válasza Synthwave (#10021) üzenetére


Orbb
aktív tag

OKOKOK!
Peace!

The Practise make perfect...

(#10024) Synthwave válasza Orbb (#10023) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Majd ma is játszhatunk.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10025) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ma dueleztem Cypher-rel Sinister-en. Igazán felemelő volt. : D

15-1 lett a vége. Az utolsó 3 percben szaladt el a ló, félidőnél még csak 4-0 volt. Legjobban az item kontrolon buktam a dolgot (nem igazán konkuráltam a fő itemeknél), de a kettőnk által kiosztott damage között csak 465 eltérés volt (3229 vs. 2764). Ette a railt rendesen. :>

Tanulság: neki is jobban az arcába kellett volna mászni; zéró respekt, mintha egy 1000 elo-s scrub-bal játszanék - úgy valószínűleg jobban sikerült volna a dolog. De ez amúgy un block az egész duelezgetésemre igaz. Na mindegy, majd legközelebb. Elkezdem erőltetni ezt az agresszió dolgot.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10026) #10691584 válasza Synthwave (#10025) üzenetére


#10691584
törölt tag

Szerintem az FFA loadout meg egyéb sz@rságok totál tönkrevágják a duel item tálymingot... Már ha sokat FFA-zik az ömbér

(#10027) Synthwave válasza #10691584 (#10026) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Soha nem volt jó a timingom. Utóbbi időben még javult is a sok cycling miatt.

Meg amúgy sem emiatt nem nagyon mentem az RA-ra, hanem a túl sok respekt miatt. Ami nem kellett volna.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10028) ncc1701 válasza Synthwave (#10027) üzenetére


ncc1701
veterán

Aimod simán van olyan, vagy jobb, mint nekik. Szard le. Én anno, mikor kategóriákkal jobbakkal tdm-eztem, kikapcsoltam a játék közben azt, h ha rámutatok, akkor kiírja a nevet. Tudat alatt azért nyomasztó, h ki ellen játszik az ember.

(#10029) .LnB válasza Synthwave (#10025) üzenetére


.LnB
titán

Egyszer egyszer bárki kikaphat, szóval nem elképzelhetetlen hogy elkapod Cypher-t egy meccsen.

Cypher (és a top Pro-k) esetében nem csak timingen fog múlni a dolog. Lehet most úgy gondolod, hogy rossz a timinged. Majd javulsz benne, de ettől még nem lesz könnyebb. Nekik, akik ott a GM duel rank körül vannak már tökéletes a timingjük. Viszont nem ez a meccsdöntő, hanem az, hogy minden helyzetben ők irányítanak. Amikor azt hiszed, hogy te irányítasz az akkor sincs úgy. :) Tegnap volt Cypher - nitrino meccs. nitrino jól kezdett, nyert is egy mapot, majd a másikon 4:0-ra vezetett. Mi lett a vége? Cypher szana szét verte. Azt a 4 fraget is az első jó spawnnak köszönheti kb. Az elsőből "eléldegélt" még egy darabig, szerzett 4fraget. Aztán Cypher szépen átvette a controll-t, és lejátszotta a mapról őt. Azt Cooller is elmondta, hogy nem véletlenül nem kerül be közéjük új tehetség, egyszerűen annyira sok tapasztalattal rendelkeznek ami utolérhetetlen egy újabb duel-es számára. És ezek a tapasztalatok tökéletes döntéseket eredményeznek. Lőhetsz jobban mint ők, ez mellé társulhat tökéletes timing, de ez kevés. Mert egy Cypher kaliberű játékos pontosan tudja, hogy mit csinálsz és mit fogsz csinálni a mapon. Szinte csak is meglepetésszerű játékkal lehet megfogni őket. Spart1e-val kellett volna tegnap játszanod, annyira szét volt csúszva :) Semmi nem ment neki.

Tudom, hogy kettőnk közt van egy "fényévnyi" skill különdbség, szóval nem szerettem volna okoskodni. Csak leírtam a meglátásomat. Mert tegnap mikor néztem a meccseket pont ezen gondolkodtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10030) SP!T válasza Synthwave (#10025) üzenetére


SP!T
addikt

Én ennek komolyan mondom rohadtul örülök! Több ilyet! Ki nem sz*rja le, ha egy Cypher-től kikapsz? :D Majd egyszer talán annak is eljön az ideje, hogy nem, csak ehhez foglalkozni kell a dologgal! Amúgy igen, szerintem sokat segíthet, ha nem foglalkozol ki ül a gép másik felén, ahogy ncc is írta. :)

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#10031) Orbb válasza Synthwave (#10024) üzenetére


Orbb
aktív tag

Mai napot sajnos nem igérem, sok a dolog. :(
7Vége sanszosabb!

The Practise make perfect...

(#10032) Orbb válasza ncc1701 (#10028) üzenetére


Orbb
aktív tag

Azt megmondom, kemény mint a kád széle. :DD
40-es, meg 50.es shaft? :) O.O
Foglalkozni kell ezzel a Duellel, ha feljavul a MP-ja, simán helye van az elitben. ;) :C :R

The Practise make perfect...

(#10033) Sotho válasza Orbb (#10023) üzenetére


Sotho
őstag

Én is szeretném kérni ha játszunk a végén ne abortáld, ha linkeskedsz és amiatt becsúszik pár frag, így jártál, ;] egyébként meg engem nem zavar a végeredmény a statban bármi is az, de nekem fontos hogy meg tudjam nézni utána.

(#10034) ncc1701 válasza Sotho (#10033) üzenetére


ncc1701
veterán

Megbüntetted? Dúlván? :)

(#10035) ncc1701


ncc1701
veterán

npac című srácot ismeritek? Tegnap olyan ideges lett a railjeimre, h elkezdte összegauntletelni a hulláimat. :)

(#10036) .LnB válasza ncc1701 (#10035) üzenetére


.LnB
titán

című!! :DDD Ez jó vó't! :) Egyébként a te nicked f1st? Mert most teljesen össze vagyok zavarodva, hogy a friends listámban ki kicsoda.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10037) SP!T válasza ncc1701 (#10035) üzenetére


SP!T
addikt

Én is van hogy a nekrofilkodok velük, de nem azért mert ideges lennék! Mikor épp eszembe jut! :)

.LnB: Igen, ő f1st.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#10038) ncc1701 válasza .LnB (#10036) üzenetére


ncc1701
veterán

Igen, az vagyok. De az ottani adatlapon ki van írva, h az itteni nickem mi. :) Nem egyszerű már nyilvántartani, van, h fennt van 4-5 ph-s arc is nálam egyszerre. :)

(#10039) Orbb válasza Sotho (#10033) üzenetére


Orbb
aktív tag

Akkor ez van meg a pirított hógolyó. :DDD :DDD
Rendben!
Igaz legközelebb jó lenne akkor FFA-t (is) tolni. nehogy baj legyen. :B

The Practise make perfect...

(#10040) Sotho válasza ncc1701 (#10034) üzenetére


Sotho
őstag

Áhh, csak kapálóztam.

viszont volt egy nagyon szoros ffa-m ahol ghibe olyan ideges volt hogy kb a meccs felétől végig lukynoobozott :D Komolyan a röhögés miatt tuti vesztettem pár fraget.

(#10041) ncc1701 válasza Sotho (#10040) üzenetére


ncc1701
veterán

Nála még a mi statjaink is jobbak, ne noobozzon, aki pontosan lőni sem tud. :)

(#10042) Sotho válasza ncc1701 (#10041) üzenetére


Sotho
őstag

:DDD Öreg motoros 25k meccs ~8k nyert 1M frag ez nagyon sok. Én már meg is únnám addigra. :D

Mekkora szemétség, a statisztikámban 495 nyert meccset ír, alul meg 505-öt összesen, már rég meg kéne lennie a benchmark pecsétemnek :D

[ Szerkesztve ]

(#10043) Synthwave válasza Orbb (#10031) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jóvan.

Egyelőre még a szokásosnál is mosottabb szar vagyok.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10044) ncc1701 válasza Sotho (#10042) üzenetére


ncc1701
veterán

Én ezzel úgy vagyok, h a minőség számomra fontosabb. Inkább 1-1 szép railes-shaftos fragem legyen, mint agyatlan 10 rocketes, amit beleereszt az ember a tömegbe, oszt majdcsak elhal vmellik. Olyat bárki tud. De ez egyéni hülyeségem. És jó sok fragje van, de ez csak egyet jelent: sok időt szán a dologra. De ha megnézed a statjait, akkor rájösz, h ennyi idővel Te már sokkal jobb lennél. Vagy akár talán én is.

(#10045) atidzsiforc válasza Synthwave (#10043) üzenetére


atidzsiforc
őstag

2 dupla eszpresszo (quad damage ;] ) mindent megold!

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#10046) Synthwave válasza .LnB (#10029) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért ezt pl. Clawz vitatná.

Szerintem ehhez is (egyrészt) az kell, amit az FFA-val csináltam; nerding. 9000 game biztos tartogat némi javulást. :>

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10047) Synthwave válasza atidzsiforc (#10045) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, még pluszba elálmosodom. A koffeintől csak jobban alszom.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10048) ncc1701 válasza Synthwave (#10047) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha álmos vagy, akkor miért nem alszol?

Nekem néha van olyan időszakom, h este 9-kor már hulla vagyok, ugye 6-kor kelek, ilyenkor 1-2 héten át lefexem egy órával korábban.

Most meg jön a szép idő, hétvégén atomjaira szedem a két bicót, eltakarítom, újrazsírozom-olajozom, és hajrá, lehet tekerni sokat. Nyilván a játék rovására fog menni, de az ráér akkor, mikor nem tudok mást csinálni. :)

(#10049) Synthwave válasza ncc1701 (#10048) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem álmos vagyok, hanem fáradt. Nem ugyanaz. És MINDIG az vagyok, csak most jobban, mint átlagban.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10050) Synthwave válasza ncc1701 (#10044) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem agyatlanul kell eregetni azokat a rakétákat sem. ;)

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.