Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#751) sto1911 válasza - = Zk = - (#749) üzenetére


sto1911
veterán

Van egy olyan rubrika a szemelyes adatok kozt, hogy clan tag vagy vmi ilyesmi, most nem tudom megnezni pontosan hol van, de kb. ott. :)

(#752) - = Zk = - válasza sto1911 (#751) üzenetére


- = Zk = -
félisten

meg van, de pass! :F
klánt keresni nem tudok, viszont csinálni igen. na, most létezik PH! Team, vagy kreálni kell?:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#753) sto1911 válasza - = Zk = - (#752) üzenetére


sto1911
veterán

Nem lehet csak siman beirni valamit? :F Delutan/este (5 korul) ranezek, sose irtam be oda semmit, mert nem voltam clanban, lehet regisztraltatni kell a clant?!

(#754) - = Zk = - válasza sto1911 (#753) üzenetére


- = Zk = -
félisten

annak nagy a valószinűsége.
sőt, alap userek csak 1 klánban "élhetnek".. de ezt kibirom, az az érzésem:C
rendben, csak nyugodtan :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#755) dunc


dunc
nagyúr

U gyerekek este jöjjünk össze.
Pontosan hol tudom beírni ? PH! ezt ?

[ Szerkesztve ]

(#756) sto1911 válasza dunc (#755) üzenetére


sto1911
veterán

(#754) - = Zk = -: clant letre kell hozni, nyilvan penzes :D
Ha elofizetek, akkor csinalni fogok egyet. En mar fenn vagyok, vegyetek fel, aki beirta a nevet azt jelolom (JupiX , mephi666).

[ Szerkesztve ]

(#757) dunc válasza sto1911 (#756) üzenetére


dunc
nagyúr

Te kivagy ? mi neved quaken ?

(#758) - = Zk = - válasza sto1911 (#756) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudtommal nem fizetős tagok 1 klánt fabrikálhatnak....
én SchalkeFan néven vagyok jelen:R.. aki felveszm jelezze honnan és milyen nickkel:C..

szerk:
klánt valóban csak fizetősök csinálhatnak:C..
majd előfizetek, ha lesz melóm:D

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#759) sto1911 válasza dunc (#757) üzenetére


sto1911
veterán

Vihar neven jatszok, SchalkeFan-t jeloltem :)

(#760) - = Zk = - válasza sto1911 (#759) üzenetére


- = Zk = -
félisten

zabálok, és megyek utánnatok :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#761) dunc


dunc
nagyúr

Vihar te állat :D

(#762) sto1911 válasza dunc (#761) üzenetére


sto1911
veterán

Like!

(#763) - = Zk = - válasza dunc (#761) üzenetére


- = Zk = -
félisten

like basszameg:C

jah, és el fogom törni a kis köcsög öcsém kezeit:C.:D..kis nyikhaj:DDD...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#764) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

rákattantam az FFA-ra:C... iszonyat, miket lehet ott hentelni:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#765) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#764) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jesszus, miféle medálok vannak:Y...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#766) sbazsi


sbazsi
veterán

ehh, látom a topicot, gondoltam játszok egyet. hát nem hagytak. én voltam a "boxzsák" :((
no sebaj, valakinek ezt a szerepet is el kell vállalni.
mentségemre legyen, hogy nem szoktam játszani. :U

(#767) - = Zk = - válasza sbazsi (#766) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eleinte kezdj könnyebb pályán. pl egy FFA full. ott ellehet bohóckodni egy granade launcherrel. kezdetnek jó. aztán szépen a többi fegyver. keresd azokat, akik 1v1 harcból állva maradtak ;)
én sokat CA-zom(Clan Arena). ott alapból adott pár fegyver, detto mint a TDM, csak nem kell fegyverek után rohangálni, és aki meghalt, az vár a köv körre.
remélem összefutunk azért:R

off
az édes anyját annak aki a practice módba beletette azt a falon ugrálós tréninget:W:DDD..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#768) sbazsi válasza - = Zk = - (#767) üzenetére


sbazsi
veterán

no para. csak kicsit játszottam.
amennyit én játszom, arra ez pont jó volt :K
ha azt veszem, hogy utoljára legalább fél éve akartam játszani (mármint gépen), akkor ebbe nem halok bele.
Jó nekem a Duplo, meg egyéb játékok, csak jussak hozzá, és a gyerek ne vegye el :DD

[ Szerkesztve ]

(#769) - = Zk = - válasza sbazsi (#768) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áhh, értem:D

engem a 13 éves kisöcsém aláz f*ssá. égek is, ahogy kell:C
hát gyerekek, na:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#770) Findzs


Findzs
addikt

elő kéne fizetni egy pro -ra és akkor lehetne indítani saját servert
csak hát a pro az egy 10 -es 1 évre, ami végül is nem sok 1 évre de egybe kiadni érte az a sok :))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#771) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, megyek, hentelek párat:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#772) Findzs válasza - = Zk = - (#771) üzenetére


Findzs
addikt

felveszlek 4444ga4444 a nick nevem

aki akar vegyen fel :)

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#773) - = Zk = - válasza Findzs (#772) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megtörpént :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#774) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

fullos FFA-n sok fraget és érmet be lehet ám zsákmányolni:C:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#775) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nem egy pörgős topik ez.. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#776) sto1911 válasza Findzs (#770) üzenetére


sto1911
veterán

12 lesz az :(
Viszont ha mindenki belead valakinek mondjuk egy 500ast, akkor mar kevesebbet kell fizetni, es lesz egy sajat szerverunk 1 evre.
Mit szoltok?

Bar nem tudom hogy mukodik a sajat szerverinditas pro alatt, pl. megcsinalok egyet, es akkor az mindig is fut, vagy csak akkor, ha benn van a tulaj, ennek utana kellene jarni.

[ Szerkesztve ]

(#777) Findzs válasza sto1911 (#776) üzenetére


Findzs
addikt

igazad van 12

azt nem tudom, hogy hogy működik a szerver de úgy lenne logikus hogy ha mindig futna

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#778) Findzs válasza sto1911 (#776) üzenetére


Findzs
addikt

én egyébként benne vagyok
lehetne egy ph -s szerver :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#779) dinnyev1tez


dinnyev1tez
csendes tag

Felvettem mindenkit aki kiírta a nickjét (DasoK voltam)

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#780) sto1911 válasza Findzs (#777) üzenetére


sto1911
veterán

Nem 12 :D 9600, en 5$-al szamoltam, kozben meg 4... Na, a lenyeg. En sztem elofizetek majd, holnap utanajarok par kerdesnek, es majd jelentkezem.

(#781) - = Zk = - válasza sto1911 (#780) üzenetére


- = Zk = -
félisten

epekedve várjuk az eredményt :C:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#782) Findzs válasza sto1911 (#780) üzenetére


Findzs
addikt

kíváncsian várom az eredményt :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#783) sto1911 válasza Findzs (#782) üzenetére


sto1911
veterán

Ezeket kerdeztem:

- how many servers a pro member can start at a time?
- will these servers continue runnin even if the creator logs off QL?
- the invitation of 3 standard player applies per subscription or per server?
- what are the options of starting a server?
- any open issues of going pro?

Es ezek a valaszok jottek eddig:

1. 1
2. only for a short time,this isn't a dedi-system like q3.
3. per server, you d this as you start it.
4. game type, map, insta y/n, number of players, who can see/join the server, type of votes, teamlocking, password.
5. define 'issue', the game is a work in progress and always has some issue or another.
6. Also, you can start a clan and manage it.
7. stats are tracked longer, or siomething
8. special awards you can only get if you pay money, oooh, ahh..

***

- how many servers a pro member can start at a time? One

- will these servers continue runnin even if the creator logs off QL? Yes but no new players may join them if you are not present in the server

- the invitation of 3 standard player applies per subscription or per server? Per subscription i believe. Not sure on this one

- what are the options of starting a server? You can choose the location, map rotation (can still vote other maps), gametype (cannot be changed). You may limit to who can see your server in the server list (Everyone, friends only, or invites only). You can limit the teamsize but you can vote to change it later, you can limit how many people may join your server total. You can change the timelimit/fraglimit/scorelimit of the server, you can turn damage through floors on or off, you can enable callvote during a match or disable it altogether, you can set how many timeouts each team/player has and the duration of said timeouts. You can turn on instagib mode or ramp jumping physics and you can set the quad damage factor (2x, 3x, 4x, 8x) or even turn off powerups altogether. You can set the amount of gravity on the server and you can turn on/off instant weapon switch.

- any open issues of going pro? No complaints from me other than silly routing issues, but thats out of id's hands and totally unrelated to a pro subscription

Ha van meg kerdes, akkor felteszem azt is, es alszok ra egyet.
A lenyeget kiemeltem: 1 szervert kap a pro elofizus, es az elvileg csak akkor mukodik, ha jatszik is rajta/be van jelentkezve. A meghivas az 3 jatekosra szol, meccsenkent lehet valtoztatni...

(#784) Findzs válasza sto1911 (#783) üzenetére


Findzs
addikt

ez így nem olyan nyerő

3 ember lehet bent max ? meg ha kilép a pro user akkor leáll a szerver ?
ne máá
ez így elég tré

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#785) - = Zk = - válasza sto1911 (#783) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sok hasznos infó....de pf :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#786) sto1911 válasza Findzs (#784) üzenetére


sto1911
veterán

Uj valaszt kaptam, kicsit finomabb a helyzet:

1.You can run only 1 server!
2.Server will stay active as long there is players on it,if you log out form ql then nobody cant join on server because you are owner and if there is no players on it it will stay active for 15 min if you didn't stop it...
3.It goes per subs,so you can invite 2 players on 1 server go on another server and invite other player....you probably know that every pro can invite 3 standard players on same server so 3 pro=9 player+3=12 ;D
4.Pretty decent if you ask me list is lil longer....
5.Not at all.....hf

Mindenesetre a premiumot mindenkepp kiprobalom.

Ja, es nem 3 ember max, hanem 3 ingyenes jatekost lehet meghivni egy pro szerverre.

[ Szerkesztve ]

(#787) Findzs válasza sto1911 (#786) üzenetére


Findzs
addikt

igen valamivel jobb
de a 3 ingyenes felhasználó kevés
akkor legalább még 1 pro user kéne és akkor lenne 2 pro user meg 6 ingyenes

8 -an már lehetne jókat játszani :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#788) - = Zk = - válasza Findzs (#787) üzenetére


- = Zk = -
félisten

drukkolj, hoyg legyen melóm, és már csengetem is a dolcsit feljük:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#789) Findzs válasza - = Zk = - (#788) üzenetére


Findzs
addikt

drukkolok :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#790) - = Zk = - válasza Findzs (#789) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm:C:R...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#791) Blade_W


Blade_W
tag

Instagibezik innen valaki? Anno még a bétával játszottam, de ott nem volt instactf, erre tegnapelött mondom tegyünk egy próbát, és voilá azóta raktak bele. Szóval megvan az új kedvenc :C

(#792) - = Zk = - válasza Blade_W (#791) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én még nem ,de majd le try-olom:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#793) dinnyev1tez válasza Blade_W (#791) üzenetére


dinnyev1tez
csendes tag

Néha szoktam instázni, de inkább aw-zom, estefele ha van kedvetek duelezgetni vegyetek fel (DasoK néven vagyok ql-en)

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#794) sto1911


sto1911
veterán

Elofizettem pro-ra, aki akar ma jatszani egyet, az vagy itt, vagy a QL-ben irjon ram. 2v2 CA vagy Duel a program.

Kezdes egy oran belul (kb. 19:30)

[ Szerkesztve ]

(#795) - = Zk = - válasza sto1911 (#794) üzenetére


- = Zk = -
félisten

engem az előfizetés menete érdekelne a leginkább.
de nekem elegendő a Premium kategória is.. nem sokban van eltérés a Pro-Premium között szvsz...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#796) sto1911 válasza - = Zk = - (#795) üzenetére


sto1911
veterán

Nem sok a kulonbseg valoban, engem a sajat szerver inditasa miatt erdekelt a dolog, mert amit epp jatszani akartam, az sose volt szabad...

A menete: legyen Mastercard, Visa, vagy hasonlo kartyad, a CIB-es internetkartya megfelelo. Tolsz ra annyit, amennyi az elofizu, es a QL-ben meg megadod. Es kesz is vagy, 5 perc az egesz.
20 perc mulva egy meccs? Mehet vegulis barmi :)

(#797) - = Zk = - válasza sto1911 (#796) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én majd csak éjjel jövök gémezni, öcsémmel matekozom.. törtek világa :W

gondolom a dolcsi-huf árfolyam bank függő, nem?...köszönöm az infót :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#798) sto1911 válasza - = Zk = - (#797) üzenetére


sto1911
veterán

IGen, az arfolyamtol fugg. Nekem 9620FT-ba kerult.

(#799) sto1911


sto1911
veterán

Na mi a helyzet, igy alabbhagyott a lelkesedes? :P

(#800) - = Zk = - válasza sto1911 (#798) üzenetére


- = Zk = -
félisten

1 évre ca.10k?... az faszántos:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.