Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#8001) ncc1701 válasza Sotho (#8000) üzenetére


ncc1701
veterán

Jól tetted, én is ledőltam 22h körül. Nem nekem való már az éjszakázás. :)

(#8002) ncc1701


ncc1701
veterán

oWn, egyik kölök beszólt nekem, h warpolok. Szerinted sem?

(#8003) kriszute


kriszute
tag

sziasztok engem egy kék képernyö fogad inditásnál és el sem indul :S
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Quake Live\baseq3\almostlost.pk3 (0x97a59e18 - 29 files)
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Quake Live\baseq3\aerowalk.pk3 (0xb1bf0f0e - 11 files)
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Quake Live/baseq3

----------------------
10032 files in pk3 files
execing default.cfg
couldn't exec qzconfig.cfg
couldn't exec repconfig.cfg
couldn't exec autoexec.cfg
Hunk_Clear: reset the hunk ok
...detecting CPU, found Intel Pentium III

------- Input Initialization -------
Joystick is not active.
------------------------------------
----- Client Initialization -----
----- Initializing Renderer ----
-------------------------------
----- Client Initialization Complete -----
Quake Live cannot be run directly. Please launch the game through the launcher.

ez fogad:S valaki segitsen

Sötétedés után kitágul a világ :)

(#8004) atidzsiforc válasza kriszute (#8003) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Lehet zavarja egymast vhogy a steames kliens meg a regi, probald meg az utobbit uninstallalni esetleg, hatha megoldja.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#8005) kriszute válasza atidzsiforc (#8004) üzenetére


kriszute
tag

Szia akkor uninstalaljam a steamot ?

Sötétedés után kitágul a világ :)

(#8006) AnginaP válasza kriszute (#8005) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Én a régi klienst szedtem le, és utána raktam fel a steam-es QL-t. Egyszer elindít, kilép, config bemásol, és most minden olyan, mint régen, fut is rendesen.

Indítok egy Skyrim szervert.

(#8007) atidzsiforc válasza kriszute (#8005) üzenetére


atidzsiforc
őstag

utobbit, vagyis a szoveg alapjan a regi launchert. ;)

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#8008) Synthwave válasza ncc1701 (#8002) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8009) Synthwave válasza AnginaP (#8006) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem raktam fel semmit, továbbra is kliens.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8010) ncc1701 válasza Synthwave (#8009) üzenetére


ncc1701
veterán

Thx.

Dettó. Fene vacakoljon vele, amíg fut magában.

(#8011) AnginaP válasza Synthwave (#8009) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Engem nem engedett be klienssel, se havert. :(

Indítok egy Skyrim szervert.

(#8012) Synthwave válasza AnginaP (#8011) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Works just fine here.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8013) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Írtam Logitech support-nak. Kíváncsi leszek.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8014) .LnB válasza Synthwave (#8013) üzenetére


.LnB
titán

Amilyen mákos vagy megint küldenek két fullos egeret cserébe :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8015) Synthwave válasza .LnB (#8014) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kötve hiszem. Szerintem vergődés lesz.

Hacsak nem találok egy quaker support-os arcot. ;]

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8016) ncc1701 válasza Synthwave (#8013) üzenetére


ncc1701
veterán

Hajrá. Nagy cég, tán nem vacakolnak vele. Le kő írni, h #1 hun pro gl player vagy. :)

(#8017) Synthwave válasza ncc1701 (#8016) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kár, hogy nem vagyok az.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8018) atidzsiforc válasza Synthwave (#8013) üzenetére


atidzsiforc
őstag

kb 3 szetvert mx518-at es egy g400-at csereltettem ki ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#8019) ncc1701


ncc1701
veterán

Srácok, annyi nép van fennt, mint még soha. Lehet, h bejön nekik?

(#8020) Sotho válasza ncc1701 (#8019) üzenetére


Sotho
őstag

Az announcer miatt biztos.

(#8021) ncc1701 válasza Sotho (#8020) üzenetére


ncc1701
veterán

Lol. Na, tényleg ilyen lehetett az ürge.

(#8022) ncc1701


ncc1701
veterán

Asszem erről beszélt oWn. Agyaggalamb lövészet, felhígult a szakma. Ilyen 30-45-ös netjeim vannak... Mesés.

(#8023) ncc1701


ncc1701
veterán

Bakker, még insta módban is nyerek. Ez tök jó lenne, ha ennyit fejlődtem volna, de nem. :)

(#8024) AnginaP


AnginaP
aktív tag

Nem tudjátok véletlen kicsoda 7ep3s? Megjelölt... :F

Indítok egy Skyrim szervert.

(#8025) ncc1701 válasza AnginaP (#8024) üzenetére


ncc1701
veterán

Néha engem is betalálnak ilyen kitudjakik. Ne foglalkozz vele. :)

(#8026) sto1911 válasza AnginaP (#8024) üzenetére


sto1911
veterán

Magyar, a Facebookos forumban is ott van, meg szerintem itt is, nyugodtan jelold vissza.

(#8027) .LnB válasza AnginaP (#8024) üzenetére


.LnB
titán

Én azt hittem te nem is játszol mostanság, vagyis reméltem ha játszol akkor legalább szolsz.. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8028) Synthwave válasza AnginaP (#8024) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nuclear launch detected.

;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8029) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

:' D

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8030) ncc1701 válasza Synthwave (#8029) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez jó! :)

A tegnapi v0.01 noob özönhöz mit szólsz? Kéne csinálni vmi jelszavas ffa szerót a "haladóbbaknak".

(#8031) atidzsiforc válasza AnginaP (#8024) üzenetére


atidzsiforc
őstag

en vagyok, maskor jatszottunk is sto qloffline szerojan

amugy nem harapok :P

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#8032) AnginaP válasza .LnB (#8027) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Bevallom derekasan, majdnem minden nap kvakkolunk, de offline (sajnos a pingek miatt :( ), plusz most nincs előfizetésem....
Ezenkívül szintén majdnem minden nap legalább egy kicsit felnézek, hogy mi a helyzet QL-en. :DDD + amit korábban írtam, sok időt elvesz a többi klassz gamma, amit szintén játszani kell. Főállásba kéne, akkor talán lenne elég idő mindennel eleget játszani. :D

atidzsiforc: köszi a jelölést, ismerem má' az ilyet. Ide rajtam kívül csak elvetemült pro kvakkerek járnak, akik zsebre raknak. :DDD

Indítok egy Skyrim szervert.

(#8033) .LnB válasza AnginaP (#8032) üzenetére


.LnB
titán

Én se játszom már úgy mint rég. Rájöttem, hogy a magam elé kitűzött cél lérése képtelenség. Ezért csak úgy játszok ha valamelyik haver hív. Már nem gyakorlok rendszeresen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8034) ncc1701 válasza .LnB (#8033) üzenetére


ncc1701
veterán

Látod, nekem semmi célom. Néha berailezem oWn-t a lávába, nekem ennyi elég. :Đ Te legtöbbször nem sikerül persze, és akkor kapok 1-2 pontos lövést a bfg-vel. :)
Tegnap is csak úgy potyogtak az újoncoknak a mínuszok. Azt persze tudják, h merre van a bfg, a sok eszükkel.

[ Szerkesztve ]

(#8035) .LnB válasza ncc1701 (#8034) üzenetére


.LnB
titán

Jó de ti így is egy magasabb szinten vagytok. Nekem duel-ben olyan 1700 lett volna a célom ELO-ban. De 1300 felett elfogyok. Napi egy óra játékkal nem lehet, azt is hulla fáradtan. Aztán miután kicsit kiakadtam azon, hogy nem tudok koncentrálni 10percig, rácsaptam az egérre. Ott éreztem, hogy pihentetni kell. :)
Rá kell ébredni mikor a játék már nem a legfontosabb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8036) Synthwave válasza ncc1701 (#8034) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aki általában zabosan kikászálódik onnan. :DDD

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8037) Synthwave válasza .LnB (#8035) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Évek óta nem tudok 2 percnél tovább koncentrálni.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8038) .LnB válasza Synthwave (#8037) üzenetére


.LnB
titán

Hagyjad már te pró... :D Bírom, hogy minden prau ilyen szerény. A noobok meg verik magukat ha elvernek két normál botot xD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8039) Synthwave válasza .LnB (#8038) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez nem szerénykedés, hanem szomorú tény.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8040) .LnB válasza Synthwave (#8039) üzenetére


.LnB
titán

Te vagy Magyarország legjobb FFA-s játékosa. Az se érdekel ha vakon játszol :) Mellébeszélés, tudsz te koncentrálni ha kell, különben nem te lennél a legjobb.
Az más téma, hogy a tehetségedet nem a csodálatos Duel-ben kamatoztatod... de az a te döntésed ;]

Más:
Nem akarom itt reklámozni a kommentjeimet, de múltkor kitettem egy meccset, amitől én konkrétan össze fstam a bokámat. De meglepetésre nem nagyon reagáltatok rá. Láttátok már?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8041) Synthwave válasza .LnB (#8040) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Decent combat skill =/= koncentráció. Ezek sok esetben már csak motorikus dolgok.

A 4,5 éve tartó depresszió, mozgásszegény életmód és túl sok gondolkodás átka.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8042) Sotho válasza .LnB (#8040) üzenetére


Sotho
őstag

Láttam és brutál! :K Nem tudtam rá mit mondani. :D

(#8043) ncc1701 válasza Synthwave (#8036) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem baj, én már addigra kiröhögtem magam. :)

(#8044) ncc1701 válasza Synthwave (#8041) üzenetére


ncc1701
veterán

Plusz ugye duelben mentálisan nagyon ott kell lenni, ami szerintem rohadtul megterhelő. Ezért sem csinálom, mert nem matekolni ülök le a gép elő, hanem hentelni.

Észt sem akarok osztani, de ha mozogsz, akkor jó eséllyel a depi is elmúlik. Kezdj el tavasszal bicajozni, kell 1-2 bicajos emberkét keríteni, mert csapatban nagyobb buli. Megéri, rohadt jó mozgás.

(#8045) ncc1701 válasza Sotho (#8042) üzenetére


ncc1701
veterán

Én is láttam már, a linkelés elött is asszem, szimpatikus railek vannak benne. :)

(#8046) AnginaP válasza .LnB (#8040) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Igen láttam, a közben elhangzó kommentálás is remek. :DDD Jó, hogy vannak akik tudnak így is játszani, büszke vagyok a kvakk közösségre. :D

oWn-t meg ja, szeressük. :D

Indítok egy Skyrim szervert.

(#8047) Synthwave válasza ncc1701 (#8044) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az, hogy olyat csinálok, amire nulla igényem van, nem fog boldogabbá tenni.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8048) ncc1701 válasza Synthwave (#8047) üzenetére


ncc1701
veterán

Kajak téves. Minden sport, komoly mozgás endorfint termel. Azt meg általában lehet szeretni.

Amellett pedig egészséges is lenne, ami nem elhanyagolható. Legjobb vmi fitnesz edző/sportoló csajjal összejönni, az karbantartja az embert. :)

(#8049) atidzsiforc válasza ncc1701 (#8048) üzenetére


atidzsiforc
őstag

En miota bringaval jarok dolgozni, nem alszom at a fel napot.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#8050) Synthwave válasza ncc1701 (#8048) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kajak ismerem magam. ;)

Max. a lányával.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.