Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#3001) atidzsiforc válasza Sotho (#3000) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Fejmodel kilog a hitboxbol keelnel.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3002) Synthwave válasza atidzsiforc (#3001) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tudom, nekem szokta adni a pixelrail-eket. : /

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3003) atidzsiforc válasza Synthwave (#3002) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Tudom, mert te egy allat vagy :DDD , de regen tuti kilogott, nem csak keelnek, hanem egy csomo modelnek.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3004) Synthwave válasza sto1911 (#2989) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pont jó az a rakéta, úgy, ahogy van. 100 és 120 között sebez random, ill. van egy 120-as splash damage-e 160u-s sugárban. Persze direct hit esetén nincs splash damage.

Shaft-ot is szeressem. Fincsi 300 dps, egyszerűen brutális. Hát még quad-dal, mert QW-ben 4x-es a sebzés szorzója, nem 3x-os. ;]

A discharge effektje szerverbeállítástól függően változó.

-------------------------------------

atidzsiforc #2988: Én azt hallottam benne, hogy "kiskölyök". Valószínűleg tényleg volt ott egy-két magyar.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3005) Sotho válasza Synthwave (#3004) üzenetére


Sotho
őstag

Volt ott magyar konkrétan 1:50-nél az egyik ismerősön a kamerához legközelebb :D néztem is egyet.

(#3006) atidzsiforc válasza Synthwave (#3004) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Spanom felrakta ma kipróbálni, fél perc ffa után ez volt a reakció, teamspeakről idézem: "ANYÁÁD!!!! megyek wowozni..." :DDD :(((

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3007) Synthwave válasza atidzsiforc (#3006) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha ilyet mond, akkor az a neki való. :U

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3008) atidzsiforc válasza Synthwave (#3007) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Én most elkezdtem qw-ben ffazgatni, elég ergya kpd-m van, meg általában utolsó-utolsó előtti vagyok, de mintha látnám a fényt az alagút végén. Most az előbb lőttem egymás után qw meg ql ffa-t, qw sokkal élvezetesebb volt, mert minden fragért vért kellett izzadni, de ql is fasza volt simán 2. lettem 0 fókusszal :DDD

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3009) #22907392 válasza Synthwave (#2999) üzenetére


#22907392
törölt tag

Ezek közül talán 2 ember az aki ér is vmit, Lam és Silencep, habár Lam se egy nagy durranás általában csak sírni tud, ha olyanokkal találkozik aki jobb nála. Nicket azért nem írok, mert akkor kezdődne az érdektelen fröcsögés. Legyen annyi elég, hogy a viRus klán tagok elég jól ismerem. ;)

(#3010) Jim-Y válasza #22907392 (#3009) üzenetére


Jim-Y
veterán

viRus-ból se jó mindegyik... legalábbis én már játszottam az egyik régi taggal, és hát... többet vártam :)

(#3011) Synthwave válasza #22907392 (#3009) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Végülis gda sem volt DreamHack-en, a többi se 1800-2000+ TDM elo. Csupa clueless noob.

viRus? Van olyan, aki abban nincs benne? lol. :DDD

Az érdektelen fröcsögés amúgy már megy, egy Gonosz Szürke kezdte. ;]

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3012) Synthwave válasza atidzsiforc (#3008) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jó, de ne feledd el, hogy a QW-sek nagy része 10-15 éve játssza a játékot. Inkább 15.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3013) atidzsiforc válasza Synthwave (#3012) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Tudom, de tegnap nagyon megfogott a game. Nem is tudom mikor volt már hogy valamivel egy nap 10 meccset le tudtam tolni és nem jöttek elő a kiégés tünetei, meg ffa-n mindig vannak Player[x] nickkel rendelkező felhasználók.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3014) Synthwave válasza atidzsiforc (#3013) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Valamikor tolhatnánk egy duel-t. Nálam is fenn van. TS vagy mumble, oszt' elvagyunk egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3015) #22907392 válasza Jim-Y (#3010) üzenetére


#22907392
törölt tag

:DDD melyik régi taggal, aki szted nem volt elég jó?

(#3016) Synthwave válasza #22907392 (#3015) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ebben a totyikban nick-eket nem adunk ki. Minden pro-t megillet az anonimitás.

;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3017) #22907392 válasza Synthwave (#3011) üzenetére


#22907392
törölt tag

gda attól még nem nagy durranás.... Te is az a fajta vagy, aki látott vkit Dreamhack-en és akkor kinyalod a kis seggét függetlenül attól, hogy valójában hogy játszik, sok olyannal játszok akik voltak Dreamhack-en mégsem néznéd ki belőle. viRus-ba nem tudom ki az aki szted nem tartozik bele(mert ezek szerint amit írtál szted van olyan), de megoszthatnád a tudatlanokkal is, mert nagyon kíváncsi lennék rá. :DD

(#3018) #22907392 válasza Synthwave (#3016) üzenetére


#22907392
törölt tag

Csak a szád jár akkor. :) Gratulálok. :))

(#3019) Synthwave válasza #22907392 (#3018) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Te vered itt a melled, hogy mekkora Isten vagy, oszt' még egy nyamvadt nick-et sem tudsz benyögni. :U
Ebből kifolyólag ezután cg_teamChatsOnly 1.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3020) atidzsiforc válasza Synthwave (#3014) üzenetére


atidzsiforc
őstag

TS-ip ment PÜ-ben.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3021) Synthwave válasza atidzsiforc (#3020) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Zsír.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3022) Jim-Y válasza #22907392 (#3015) üzenetére


Jim-Y
veterán

Asszem Brazil, csak sajnos nem most volt és nem emlékszem tisztán.. igaz CA volt...

p.s: mmint br4z1l

[ Szerkesztve ]

(#3023) Synthwave válasza Jim-Y (#3022) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért az a CA annyira nem mérvadó.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3024) Jim-Y válasza Synthwave (#3023) üzenetére


Jim-Y
veterán

Igen, tudom, de egy jó játékosnak nem kéne mindenhol jónak lennie?:D ne válaszolj... tudom, tudom ^^

(#3025) Synthwave válasza Jim-Y (#3024) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

No items, no q... :P

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3026) Findzs


Findzs
addikt

nekem a ki be lépkedőkből van elegem de nagyon :((

kitalálhatnának rá valamit

persze én mindig abba vagyok ahonnan kilépkednek
meg a másik: 4v4 kilépnek a csapatból mindenki mondja specteljél már köcsög, persze senki nem megy, így megy ez több körön át, aztán belép valaki hozzánk akkor a másikból ki és rögtön megy a fröcsögés hogy noob team vagyunk specteljen már valaki stb. az nem számított, hogy több körön át emberhátrányba voltunk

meg a másik kedvenc: 4v4 kilép valaki tőlünk esetleg többen is aztán persze tőlük senki és így 10:0 vagy hasonló és a játék végén még pofáznak, hogy noob meg próbálkozz jobban meg ilyenek

:( :(( :(( :(

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3027) Synthwave válasza Findzs (#3026) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

P
R
E
M
I
U
M

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3028) atidzsiforc válasza Synthwave (#3027) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Vagy Shootmania.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3029) WolfheartGR válasza atidzsiforc (#3028) üzenetére


WolfheartGR
őstag

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#3030) Synthwave válasza atidzsiforc (#3028) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Shitmania, you say?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3031) atidzsiforc válasza Synthwave (#3030) üzenetére


atidzsiforc
őstag

CA fanoknak 10-ből 8 7ep3s a shootmaniat ajánlja.

rq-ert bocsi, az eletkedvemet is elvitte amit a netem művel most

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3032) Findzs válasza Synthwave (#3027) üzenetére


Findzs
addikt

J
Ó
L
E
N
N
E

ha nem lenék fél éve munkanélküli :(((
lásd aláírásomat :(((

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3033) Synthwave válasza Findzs (#3032) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

P
R
O

F
R
I
E
N
D
S

|
----->
PROFIT

;)

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3034) atidzsiforc válasza WolfheartGR (#3029) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Pedig jo kis lamairto game lenne, csak szar a movement meg a map design.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3035) Findzs


Findzs
addikt

nekem nem tetszik ez a Shootmania :(

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3036) Synthwave válasza atidzsiforc (#3034) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg a fegyverek, meg a testreszabhatóság, meg a skill-gap. De akár úgy is mondhatnám, hogy kapitális fail.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3037) Findzs válasza Findzs (#3026) üzenetére


Findzs
addikt

na tessék mai első játékom:

[link]

ezek egyre hülyébbek komolyan mondom :W

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3038) WolfheartGR válasza Findzs (#3037) üzenetére


WolfheartGR
őstag

FFA-zz. Ott mindenki egyedül van. :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#3039) atidzsiforc válasza Synthwave (#3036) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nem kell minden jatekba quake szintu testraszabhatosag szerintem. Nekem az egerinput volt nagyon problemas, mint ahogy altalaban a tobbi ilyen feltorekvo fps parodiaban szokott lenni, de motmar be lehet loni faszara. Attol fuggetlenul meg mindig inkabb qw-zek, ha nem ql-en vagyok. :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3040) opr


opr
veterán

Megláttam, hogy van itt ilyen téma is, megjött a kedvem hozzá, úgyis rég játszottam, erre kiderül, hogy törölték az accountomat, olyan régen nem logoltam be :DDD

De nem is baj, ha a régi statok alapján kapnám az ellent, akkor asszem csak akadályoznék mindenkit :B

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3041) atidzsiforc válasza opr (#3040) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Dobj egy nicket, hogy felvehessünk friendlistbe. ;)

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3042) opr válasza atidzsiforc (#3041) üzenetére


opr
veterán

opr :DDD

btw, dm6 mikor lett premium? Pofátlanság teteje, most be kell csengetnem rá a lét :U

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3043) atidzsiforc válasza opr (#3042) üzenetére


atidzsiforc
őstag

free map pool van, idokozonkent valtozik, hogy standard szerveren milyen mapok voteolhatoak.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3044) Synthwave válasza opr (#3042) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem is baj. Úgyis unalmas már az a map. ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3045) opr válasza Synthwave (#3044) üzenetére


opr
veterán

Neked lehet :DDD
Én így ~2 év kihagyás után örültem volna, ha a dm6-on tudom "belőni" magam, lehet nem fos 4x%-os lett volna a railem, meg ~30%os a shaft. CA-n a többi fegyver statját nem szoktam nézni :U

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3046) sto1911 válasza opr (#3045) üzenetére


sto1911
veterán

En annak is orulnek, ha barmikor ilyen statjaim lettek volna hosszutavon :D

(#3047) sto1911


sto1911
veterán

A q1dm4 The Bad Place-nek van egy egyiptomi valtozata, annak tudja valaki a nevet?
Ebben a videoban latszik.

Meg tobb q1-es palya is fel van dolgozva ilyen texturaszettel, azok is erdekelnenek.

[ Szerkesztve ]

(#3048) sto1911 válasza sto1911 (#3047) üzenetére


sto1911
veterán

Rakerdeztem YT-on, HardcoreMazu mar valaszolt is, nodm1a es nodm7 a ket remake neve, innen le is toltheto.

Viszont nem jelenik meg a menuben valamiert, de konzolba /map nodm1a ( a sima 1-es csunya es raadasul texturahibas is nalam). Erre van valakinek otlete?

(#3049) atidzsiforc válasza sto1911 (#3048) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Valszeg kell hozza egy mashonnan beszerzendo texturaszet. A mapnak meg meg kene jelennie a listan, ha baseq3 mappaba tetted, akkor mindenkepp szerintem.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3050) sto1911 válasza atidzsiforc (#3049) üzenetére


sto1911
veterán

Lusta leszek a texturaknak utananezni, meg ugysem azon fogok jatszani :P :D

A meg nem jelenesre viszont a google is csak talalgat...:(

Ide is kirakom, mert vegigrohogtem:

CPMA Funs 1-3: éktelen nagy bénázások és szerencse, meg néhány szép frag is becsúszik :)
http://www.youtube.com/watch?v=EBsz4XmhDGo&feature=relmfu

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.