Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#4001) WolfheartGR válasza Findzs (#3997) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Én élvezem csupán nézni is. Csinálni úgysem tom... :D
Defragozz csak 4 órát, és kb hullafáradt vagy miközben szakad rólad a víz. Játékban is porfitálgatok belőle. Néha meglepődöm rajta én is.

(#4002) Nick Marshal: Én meg ezen a csajon hüledezek.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#4002) #10691584 válasza Findzs (#4000) üzenetére


#10691584
törölt tag

Én most ezen nyammogok.

(#4003) #10691584 válasza WolfheartGR (#4001) üzenetére


#10691584
törölt tag

maraggymá, ez komoly? :DDD veryédes :K Amúgy szemeddel mi van?

[ Szerkesztve ]

(#4004) Findzs válasza WolfheartGR (#4001) üzenetére


Findzs
addikt

nagyon szépen keni a raksit

mondjuk szép pillanatai mindenkinek vannak szerintem :K

én is össze tudnék hozni egy ilyen látványos fragekkel teli videót (mondjuk az más kérdés, hogy kb. 1-2 év alatt :) )

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#4005) WolfheartGR válasza #10691584 (#4003) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Jah, csájé, 1,7-1,6K elo körüli player. Szal keményebb fajta dió. Szemem okés lett. Éles és csipás mint sasé. :)

(#4004) Findzs: Jaja, raksi az megy neki nagyon.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#4006) Findzs válasza WolfheartGR (#4005) üzenetére


Findzs
addikt

én is voltam 1700 körül de nem tartom magam kemény diófélének azok 2000 -nél kezdődnek

mostanában nagyon lementem 1500-1600 körülre abba kéne már hagyni, hogy ha valami buzi kilép akkor benn maradok oszt hagyom magam legyakni

meg nem kéne beállni ezekhez a gyökerekhez c4rwl vagy hogy hívjákhoz shuffle nélkül játszani zsinórba 3 10:0 meccset játszani

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#4007) Synthwave válasza WolfheartGR (#4005) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Rockets by lofwyr.

TDM by fearzzz.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#4008) Synthwave válasza #10691584 (#3991) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hardcore (fps) gaming. Tekintve, hogy emberek meg is éltek / élnek / fognak élni belőle, akár a szó szoros értelmében is nyugodthan tekintheted szakmának. Főleg, ha még belevesszük a mappereket és cfg-kockákat is.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#4009) #10691584 válasza Synthwave (#4008) üzenetére


#10691584
törölt tag

Értem..

Fogalomzavarban élsz. A "szakmaiságot" vagy magát a "szakmát"/jellemzőit NEM azok az ismérvek határozzák meg, amiket felsoroltál. Hogy emberek meg tudnak belőle élni :F Sokan kapálásból is megélnek, vagy mosogatásból, némelyek komoly díjakat nyernek vetélkedőkön, akkor az is "szakma"? A cfg bűvölős történet és a hobbi mapkészítgetés "szakmaként" prezentálása meg már közröhely kategória.. A "hardcore gaming" maximum "online és/vagy virtuális sport" és mint ilyen szintén nem "szakma", vagy "szakmai", legföljebb hivatásszerűen űzött tevékenység. Említettem már a kurvákat? Ők is "tudnak valamit" és "meg is éltek/élnek/fognak élni belőle" méghozzá némelyik nem is rosszul. Szakma? NEM! Ahogy ezek sem, amiket felsoroltál.

[ Szerkesztve ]

(#4010) sto1911 válasza #10691584 (#4009) üzenetére


sto1911
veterán

szakmai = ontopic (minden, ami Quake)
barmi mas = offtopic

MH - szakmai kifejezes
IMO - nem az

Ne porogjetek ezen szerintem tovabb.

(#4011) Phvhun válasza #10691584 (#4009) üzenetére


Phvhun
őstag

És akkor ha valaki egy cégnél dolgozik, aki a cfgket bűvöli, és mapokat építi, az se szakma?
Az előző kérdést magadnak helyesen megválaszolva, jön a következő kérdés: szerinted kikből lesznek a nagy játékfejlesztő cégeknél ilyen pozícióban dolgozók?

Te mivel definiálnád a "szakmát"?
Nem igazán lehet értelmesebben definiálni, mint hogy valaki aki egy dolog után érdeklődik, kifejleszti a képességeket, hogy azt művelhesse, másoknak szolgáltatást vagy tudást nyújtva, valamilyen ( pénzbeli ) kompenzációért.

Nos ebbe a gémerség igenis beleillik, másokat és magukat szórakoztatják, többezer órát fektetnek bele, és megélnek belőle ( nem csak ők, hanem több más iparág is )

(#4012) #10691584 válasza Phvhun (#4011) üzenetére


#10691584
törölt tag

"És akkor ha valaki egy cégnél dolgozik, aki a cfgket bűvöli, és mapokat építi, az se szakma?"

De, AZ szakma. Te a játékfejlesztésről beszélsz, ami nem azonos azzal, amiről own, meg én diskuráltunk, plusz, egy játékfejlesztő nem csak ennyit csinál, szóval ne keverjük a hobbi mapeditáló "kockákat" a komoly játékprogramozókkal. De ha már kevered, kérdés: hány ilyen, általad leírt delikvenst látsz ebben a "szakmai" topikban? Nyugodtan átnyálazhatod kezdetektől fogva, ha gondolod. Nem sürget az idő, én megvárom.

"Az előző kérdést magadnak helyesen megválaszolva"

Manipulátorok közt nőttem fel jiddische mame környéken, szóval.. szép próbálkozás, bár kicsit amatőr. Azt javaslom csiszolgass, még rajta, ha akarsz valamit :)

"Te mivel definiálnád a "szakmát"?
Nem igazán lehet értelmesebben definiálni, mint hogy valaki aki egy dolog után érdeklődik, kifejleszti a képességeket, hogy azt művelhesse, másoknak szolgáltatást vagy tudást nyújtva, valamilyen ( pénzbeli ) kompenzációért.
"

Nem :F Ebből a körből máris kihagytad a kereskedelmet pl. úgyhogy maradjunk annyiban, hogy: iskolai és/vagy tanfolyami rendszerű szakképzés keretein belül elsajátított elméleti és gyakorlati jártasság, amelyről a szakmát gyakorolni szándékozó delikvensek elismert SZAKMABELI tanárokból/oktatókból álló viszgabizottság előtt (komplex) elméleti/gyakorlati vizsgát tesznek, vagyos olyan (valamelyik/mindegyik) állam által elismert szakképesítés, amely munkakör betöltésére, foglalkozás, tevékenység gyakorlására képesít és annak gyakorlására feljogosító oklevelet ad, amivel elindíthatod az adott szakma/foglalkozás gyakorlásának megkezdéséhez szükséges jogosítványok megszerzését. Megvan :F A vécésnéni is lehet, hogy megél a munkájából (valahol a nagyvilágban) lehet, hogy jól csinálja, amit csinál, de ettől még nem lesz vécésnéni a szakmája :DDD

"Nos ebbe a gémerség igenis beleillik, másokat és magukat szórakoztatják, többezer órát fektetnek bele, és megélnek belőle ( nem csak ők, hanem több más iparág is )"

"Abba" (a te logikádba) talán beleillenek, de a való életbe nem. Senkit nem vesznek föl a cern-be, csak mert állítása szerint "elég jól" érti a quantummechanikát. Ugyanígy olyan "orvos" kése alá sem feküdnél szívesen, aki nem esett át orvolsi képzésen és nincsenek meg a megfelelő jogosítványai (azon kívül, hogy törvénytelen és büntetendő is az ilyen módon való gyakorlása) És ha már a "szolgáltatást" említetted: magyarországon eleve nem is indíthatsz vállalkozást mondjuk olyan tevékenységi körbe tartozó szolgáltatás kapcsán, mint pl. fodrász, vendéglátóipari, szervízelési ésatöbbi, kivéve, ha rendelkezel az adott szolgáltatáshoz szükséges iskolai végzettségekkel (ill. talán az is elég, ha megteszel egy megfelelő végzettségű személyt vezetőnek) Vagy pl nem kerülhetsz be az artisjus kedvezményezettjei közé pusztán azért, mert van egy együttesed és relatíve jól csinálod: minimum konzervatóriumot kell végezned és nem árt 20-30 év elismert zenei múlt sem (ha már a szórakoztatás felhozódott) De lehetnél te mindenféle artisjus nélkül, mondjuk a magyar PSY is az általad felsorolt paraméterek alapján ("másokat és magukat szórakoztatják, többezer órát fektetnek bele, és megélnek belőle - nem csak ők, hanem több más iparág is") :D

[ Szerkesztve ]

(#4013) WolfheartGR válasza Findzs (#4006) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Duel elo-ról beszélek nem ca-ról... :))

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#4014) Synthwave válasza sto1911 (#4010) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem én pörgök. :>

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#4015) Phvhun válasza #10691584 (#4012) üzenetére


Phvhun
őstag

Szépen elkerülted a lényeget.
"Szerinted kikből lesznek a nagy játékfejlesztő cégeknél ilyen pozícióban dolgozók?"
Szerinted a blizzard emberei, meg az összes nagynevű játékfejlesztő cég a garázsban úgy indult el, hogy egyetemi játékfejlesztő diplomás emberek ültek ott, és összerakták a világmegváltó tervüket?
Hogy egészen friss ténnyel jöjjek fel, de számtalan ilyenre van példa:
Az új CS:GO-hoz kiadtak új map packot, amit "hobbymapperek" dobtak össze, és jobb mapok is vannak benne, mint amiket az eredeti fejlesztők raktak össze. Steamen keresztül értékesítik, és jutalékot kapnak érte. Tehát a fejlesztőcégben a mapper az szakember, aki meg nincs cégben, és nincs róla papírja, az csak ilyen lézengő ember. ( megsúgom, a céges mappereknek sincs )
Cernbe hogy kit vesznek fel, nem teljesen releváns, mert az egy nagyon speckó dolog, és tényleg meg kell szűrni a munkaerőt.
De ha már külföldi példát hoztál, akkor az hogy magyarországon milyen szolgáltatást lehet indítani, és mit nem, az nem érdekel, hiszen ezek rám nem nagyon vonatkoznak.
Külföldre dolgozok, mint programozó, sitebuilder, és online marketinges. Ezek mind olyan szakmák, amiket nem igazán tanítanak értelmesen iskolában ( nálunk legalábbis ), eléggé új dolgok, és simán lehetsz benne jó úgy hogy magadat tanítod, és szabadúszóként dolgozol alkalmi munkásként. És aztán ha profibb rendszereket teszek össze, mint egy egyetemről frissen kijött programozó, akihez legszélsőségesebb esetben van egy 7éves lépéselőnyöm, mert ő akkor tanulta meg hogyan lehet kiírni a képernyőre a "hello world" szavakat, amikor én már feltörtem több program másolásvédelmét, felépítettem több vállalati weboldalt kézzel kódolva a 0-ról, és még ezekkel meg sem karcoltam a felszínét azoknak a dolgoknak amikkel foglalkoztam a témakörben, akkor mégis kit neveznél szakembernek?

(#4016) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Kvék iz not a gém, itsz a lájfsztájl. A többit harcoljátok le püben. :D

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#4017) Synthwave válasza atidzsiforc (#4016) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

ITS A RELIGION ))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#4018) WolfheartGR


WolfheartGR
őstag

Nahát, itt az első az még ki a f@aszom...

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#4019) Jim-Y válasza WolfheartGR (#4018) üzenetére


Jim-Y
veterán

nem tudom, de a 40-es lg, meg a 65-ös rail nemszar :D

(#4020) WolfheartGR válasza Jim-Y (#4019) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Jó lesz az 80%-nak is. 67% a rocket...
Tagnak Weighted Accuracy: 48.5%...
Mi a hokit keres az ilyen pubon?

Mókás a többi player volt... Kickre nem rakták ki. Még akár játszhattunk is volna...

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#4021) Synthwave válasza WolfheartGR (#4020) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Másféle FFA nem nagyon van, mint pub.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#4022) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

: )

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#4023) Findzs válasza WolfheartGR (#4018) üzenetére


Findzs
addikt

nem gyenge :Y 46% 40% 65%

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#4024) GoTReX


GoTReX
őstag

Egy nagyon régi Q3 frag moviet keresek,talán tudtok segíteni.Az intro a Man in Black "best of the best" részéből lett összevágva. Előre kösz:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#4025) Sotho


Sotho
őstag

5 hónapig nem játszottam, most lőttem párat meglátjuk mi lesz...akkora input lagom van lcdn (és agyilag is még :DDD ) tök gáz..

[ Szerkesztve ]

(#4026) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Tok jo, hogy ca-ban skill matched szerveren berak olyan emberek koze akik a 20as shaftot nem lovik meg. :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#4027) #10691584 válasza atidzsiforc (#4026) üzenetére


#10691584
törölt tag

Mer disznaj :((

(#4028) Belako


Belako
tag

Hola!

Jó dolog ez a live cucc. Az aréna volt a legjobb fps amivel eddig toltam.
Nagyon hiányolom ezt a fajta gamét.
Amikor még csak cs-volt nem értettem hogy tolhatja azt valaki. Nekem marha unalmas volt.
Ezek kommandós játékok elég uncsik.
Hátha lesz eccer újra aréna.

Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

(#4029) Findzs válasza Belako (#4028) üzenetére


Findzs
addikt

nyomjad a quake live -ot attól jobbat úgyse tudnak :K

ha lesz is újabb tuti el lesz cseszve csilivili látvánnyal játékélmény meg a béka segge alatt lesz
nézd meg ott a quake 4 is, annak is van online része hasonlít az arénához de mégse nagyon játszanak vele

más:

nem igazán értem, hogy az miért van, hogyha jól szerepel az ember egy meccsen de a társai bénák és kikapunk akkor miért von le elo -t a rendszer
ez így tényleg béna

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#4030) atidzsiforc válasza Findzs (#4029) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Az elo rendszer eredetileg ketszemelyes jatekokra lett kitalalva, sakk es tarsai; duel elon kivul a tobbinek nem sok ertelme van. Nekem is ~1000 CA elom van, tegnap felmentem poenbol loni egyet skill matched jatekba, es mindenfele megeroltetes nelkul porra alaztam a nepet...

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#4031) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

:*

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#4032) #10691584 válasza atidzsiforc (#4030) üzenetére


#10691584
törölt tag

Nagyon helyes szórjad csak őket hadd lohadjon a fejük :))

(#4031) [oWn]f4te: Ez az ember még nálam is készebb van :DDD

(#4033) atidzsiforc válasza Synthwave (#4031) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ez a tag tuti biztonsagi or.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#4034) #10691584 válasza atidzsiforc (#4033) üzenetére


#10691584
törölt tag

Szerintem :Ntudom

(#4035) atidzsiforc válasza #10691584 (#4034) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ismerek errefele egy parat, mindegyik bolond. :D Persze nem rossz ertelemben.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#4036) Belako válasza Findzs (#4029) üzenetére


Belako
tag

Azért a csilivili látvány elemekkel nincs gong az aréna is ha jól emlékszek elég sok mindent vert grafikailag akkor. De a hangulata valóban vitt mindent és azok a hangok. Bár nem hiszem hogy most akkora siker lenne. Tele vagyunk úgynevezett csillámf**zú "gémerekkel", ezek meg nem értik.
Marad a Live. :DD

Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

(#4037) Findzs válasza Synthwave (#4031) üzenetére


Findzs
addikt

ez nagyon gyogyós :))

egyébként szerintem direkt produkálja magát, inkább a játékra figyelne

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#4038) #10691584


#10691584
törölt tag

Ma ronggyá lőtt mindenki.. először valami risk, aztán váltotta szamuráj, végül sofaking vagy ki a retek gyalázta meg a levegőben tovaszálló fakuló holttestemet raillel :((( (vagy 3x) Kezdek depresszi:Os lenni.. Sajnáljatok, vagy valami (sör, csoki, tinilányok ilyesmi belefér még, sodexho necces, kárpótlási jegy nem érdekel)

(#4039) Findzs válasza #10691584 (#4038) üzenetére


Findzs
addikt

risk 4 hónappal ezelőtt, sofaking 6 hónappal ezelőtt játszott utoljára :U
szamur(a)áj meg nem is létezik :B

egyébként bárki is gyalázott le nagyon nagyon sajnállak :K
ad meg a címedet és küldöm a tini jányokat sörrel a kezükben meg csokival a zsebükben ;)

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#4040) Jim-Y válasza Findzs (#4039) üzenetére


Jim-Y
veterán

engem is legyaktak:(

1112 Ezacímem utca 12./A

thx :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4041) Findzs válasza Jim-Y (#4040) üzenetére


Findzs
addikt

nem bánom küldöm neked is:

meg egyuttal nick -nek is:

mindkettőnél van csoki is ha meguntátok őket majd cseréljetek

;)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#4042) Synthwave válasza Findzs (#4041) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De..ezek..ÖREGEK.

;]

:))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#4043) Findzs válasza Synthwave (#4042) üzenetére


Findzs
addikt

bocs, de csak ilyenek vannak :(
akkor neked nem küldök ;]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#4044) Jim-Y válasza Synthwave (#4042) üzenetére


Jim-Y
veterán

beszélsz itt hülyeségeket:D ... több marad nekem :P

(#4045) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Megtarthatjátok őket. :P

Ja, amúgy a sört se szeretem.

;]

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#4046) #10691584 válasza Findzs (#4039) üzenetére


#10691584
törölt tag

r1ssk - sam_urai -sam_urai

..ezek a disznók voltak.

Az első csajjal még ellennék, de úgy látom pontosítanom kell a követeléseimet:

Valami ilyesmi a megcélzott alany, de ő is jó lesz, ha kapok hozzá egy időgépet fluxuskondenzátorral

A SÖR pedig SZENT és itt kezdődik kb.:

A csoki meg valahol itt:

hogy tiszták legyenek a paraméterek :((

(#4045) [oWn]f4te: "Ja, amúgy a sört se szeretem" <---ERETNEEK!:Y Ezért a kijelentésért jutalmad egy:

és egy lemez :(( :(( :((

[ Szerkesztve ]

(#4047) #10691584


#10691584
törölt tag

Szamujály 2x lett pillanatnyi megrökönyödésemben, szóval a harmadik ipse EZ volt. Utánam még ledarált pár meccset 4perc/50frag 3x egymás után, míg megunták és kiközösítette a noobtársadalom (meg én is a szemetet fúúj gusztustalan ;]) Amúgy, ha ez számít 35%-osnak, ki számít 100-asnak :F Mert én már a 80-at sem tudom elképzelni igazából.

[ Szerkesztve ]

(#4048) atidzsiforc válasza #10691584 (#4047) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Cheattel nem losz 100% atlag accuracy-t, ha arra gondolsz. Jobb aimmal megaldott playereknek is max 35-40% korul van altalaban.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#4049) #10691584 válasza atidzsiforc (#4048) üzenetére


#10691584
törölt tag

Arra voltam kíváncsi, hogy ha mondjuk ezek a public playerek nyomulnak 35%-on úgy, hogy gyakorlatilag (specből nézve) pötty, pötty, pötty, pötty raileznek (közelről, távolról, fejük fölé közvetlenül, mindenféle szögben, levegőben, teleportból nincs időd rematerializálódni, előre egy fejes, közvetlen utána 180 fokban hátra egy fejes ugrabugrálás közben (ezt pl. a risk gyerek csinálta előszeretettel) szóval akkor a PRO-k, tehát az olyanok, mint rapha, cooller, strenx és a többiek hány %-osnak számíthatnak?

Egyébként vannak érdekességek. Egyikre szó szerint ráugrottam, bele a pofájába és 5 virtuális centiről fejbelőttem BFG-vel, ő meg éppen akkor tüzelt shotgunnal. Eredmény: én azon nyomban megdöglöttem 200HP/100RED ellenére, neki kutya baja, megy tovább :DDD Amikor fordítva történt hasonló (Mega/red ugyanaz nálam, de ő tüzelt BFG-vel 1-et, csak kb. 50méterről) az eredmény: halál. Félreértés ne essék, én egy noob f@sz vagyok, az aim-em lófütty, de 5 centiről még én sem hibáztam el és quadja sem volt nekie, szóval bekaphassa ;]

[ Szerkesztve ]

(#4050) WolfheartGR válasza #10691584 (#4047) üzenetére


WolfheartGR
őstag

[link]
Mindemellet az említettek közül minddel volt élményem... :))

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.