Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#6001) AnginaP válasza .LnB (#5998) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Akkor engedelmeddel felveszlek, egy baráti lövölde mehet valamikor. :)

Indítok egy Skyrim szervert.

(#6002) AnginaP válasza celka5 (#5994) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Szia!

Sajnos nekem sem kompatibilis a kártyám ilyennekel, egyik haverom szokott befizetni, és aztán utalom át neki a zsozsettát..

Indítok egy Skyrim szervert.

(#6003) Synthwave válasza AnginaP (#6001) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csinálsz szervert mostanában?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6004) celka5 válasza #10691584 (#6000) üzenetére


celka5
tag

Rendben, köszi :)
Ha más nem bemegyek a bankba hétfőn.

[-CeLkA-]

(#6005) celka5 válasza celka5 (#5994) üzenetére


celka5
tag

Megoldottam ismerős által, köszönöm)

[-CeLkA-]

(#6006) AnginaP válasza Synthwave (#6003) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Sztem ma már nem, többiek is szét vannak, én is nemrég értem haza és dög fáradt vagyok. De ha akartok játszani akkor dobok nektek valamilyet. :)

Jóóó játékot Celka! ;)

[ Szerkesztve ]

Indítok egy Skyrim szervert.

(#6007) #10691584


#10691584
törölt tag

Megint lagtenger van :( 8 fős páléyákon is késik a rakéta, meg úgy minden. Nem nekem, nekem 24-es pingem van, a meccsek végén is annyit jelez ki, de a többieknek.. 60-70-80-90 és ezek fölött. A meccs végén meg kiír az összesítőben ilyen 170-180-as pingeket :O Lassan olyan, mintha fölmennék egy Q3 usa szerverre. Nem tudom mi lesz ha így folytatják Zeniék :(

(#6008) AnginaP válasza #10691584 (#6007) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Körökre osztott stratégia lesz, mindenki egyet lép naponta. :DDD
Ma lövök RL-el. holnap dodge.... :DDD

Indítok egy Skyrim szervert.

(#6009) Synthwave válasza #10691584 (#6007) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meccs végén, új map betöltése előtt mindig felmennek a pingek egy pillanatra.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6010) #10691584 válasza Synthwave (#6009) üzenetére


#10691584
törölt tag

Kivéve az enyémet, meg mégegy srácét a 8-ból :F A miénk maradt ugyanaz (neki 26, nekem 24)

(#6011) Synthwave válasza #10691584 (#6010) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Olyan is előfordul. Semmit nem jelent.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6012) #10691584 válasza Synthwave (#6011) üzenetére


#10691584
törölt tag

Honnan tudod?

(#6013) Synthwave válasza #10691584 (#6012) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mert naponta látom.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6014) .LnB válasza AnginaP (#6008) üzenetére


.LnB
titán

:D Ez jó volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6015) AnginaP válasza .LnB (#6014) üzenetére


AnginaP
aktív tag

dotelenbí az miért van, hogy belépsz, és aztán azonnal kilépsz? Még egy invite-ot sincs időm küldeni. :D :D

Indítok egy Skyrim szervert.

(#6016) #10691584 válasza AnginaP (#6015) üzenetére


#10691584
törölt tag

Valszeg linket néz a statról, vagy pl. amiket ide is linkelni szoktatok. A QL úgy jelzi ki, mintha belépne, de csak az oldalt nézi böngészőben, meg stb. Szerintem

(#6017) Synthwave válasza #10691584 (#6016) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ahhoz be se kell jelentkezni.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6018) #10691584


#10691584
törölt tag

Szervert nem lehet valahogy tiltólistára tenni? Mindig bemegyek a szégyenszerverre, de csak hányingerem lesz a végére. Úgy értem úgy letiltani, hogy ne is lássam.

(#6019) .LnB válasza AnginaP (#6015) üzenetére


.LnB
titán

Csak benézek, hogy online van e valamelyik munkatársam :)
Láttam, hogy fent vagy párszor, csak lelkileg nem voltam felkészülve egy komoly meccsre. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6020) AnginaP válasza .LnB (#6019) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Ezek csak Ti stílusú, haverokkal folytatott fun-olós mérkőzések. :D
Own szokott alázni. ;] Csak úgy van esélyünk ha a kör elején meglepetés szerűen lerohanjuk, vagy más egyéb taktikával naaaaagy nehezen leszedjük.

Visszatérve, sztem nem lehetsz annyira rossz, noobiness on stage, szal gyere nyugodtan. ;)

Indítok egy Skyrim szervert.

(#6021) .LnB válasza AnginaP (#6020) üzenetére


.LnB
titán

FFA? Mert utálom az FFA-t :D De ha tudok jövök, ma mondjuk szerintem tuti nem lesz rá időm.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6022) Synthwave válasza .LnB (#6021) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Leginkább CA.

Van új *.cfg.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6023) .LnB válasza Synthwave (#6022) üzenetére


.LnB
titán

CA-t szeretem ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6024) celka5


celka5
tag

Üdv, PRO előfizető lettem, Úgyhogy aki akar Campgrounds, Space Camp, Hidden Fortress, Almost Lost,The Edge -en CA esetleg Freeze Tagelni az jelöljön barátnak és amikor Online vagyok (otthoni gépem 0-24ig megy ) meghívom a szerverre, munkaidőben admin jogot is kiosztok vkinek nickem : CeLkA

[-CeLkA-]

(#6025) Sotho válasza .LnB (#6023) üzenetére


Sotho
őstag

Asse tudom eszik e vagy isszák :D

(#6026) Sotho


Sotho
őstag

Ilyen jófej csávó vagyok [link] :D

sya_ csinálta meg azt hogy 49-nél sectbe átment majd vissza és még egyszer végignyomta 50-ig így 99 fraggel győzött lol.[link]

(#6027) .LnB válasza Sotho (#6026) üzenetére


.LnB
titán

De ő Brit ugye? Mármint nem csak a zászló az a neve előtt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6028) Sotho válasza .LnB (#6027) üzenetére


Sotho
őstag

Aztat nem tudom de a pingje 4!!!!4négy! :D

(#6029) AnginaP válasza Sotho (#6026) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Beteg! :DD

CeLkA otthon hozzáadlak. :) Ugye tudod, hogy ez egy előfizetés? :) Ha havira váltottál pro-t, akkor havonta vonni fogja a megadott számláról a zsozsettát, amíg le nem mondod az előfizetést. Természetesen a befizetett összeg fejében (az adott időtartamra) meg marad a pro-d, amennyiben lemondod az előfizut. :)
Csak a biztonság kedvéért írtam le, mert van olyan ismerősöm aki majdnem megszívta. :DDD
Én ahogy megkapom az egy évet, azonnal mondom is le, és csak a határidő közeledtével fizetek újra amikor én akarom. :) (ilyenkor pont egy évvel megnyúlik a pro :) )

[ Szerkesztve ]

Indítok egy Skyrim szervert.

(#6030) #10691584 válasza .LnB (#6027) üzenetére


#10691584
törölt tag

Asszem ő is litván, vagy polák csak britben él (sya, davat, 1ee stb..)

(#6026) Sotho: Amúgy egy tahó kis görcs. Éppen az ő szerverére utaltam fentebb. A pofátlanság csúcsa, hogy bejön 4-6os max pinggel, leáll a legdurvább módon kempelni a legelvetemültebb helyekre és meccsek végén halálra fényezi magát és/vagy alázza a többieket a rizsájával (sokszor olyanokat is, akik ott sincsenek éppen) Ennél F05-abb hozzáállást még életemben nem láttam, nem méltó a quake-hez (1-2-3-4 all)

[ Szerkesztve ]

(#6031) #10691584


#10691584
törölt tag

.LNB ezt most találtam (meg végre. Rossz helyen kerestem, az icloudomon volt..) Nekem a Quakelive csak ezzel +MarkC win8 után volt (valamennyire) játszható Win8.1-en. a végleges patch meg majd valszeg Win9-re kész lesz :Y

(#6032) .LnB válasza #10691584 (#6031) üzenetére


.LnB
titán

Feltelepítem ha hazaérek, de már a MarkC fel van, nem fog bezavarni ha arra telepítem rá. Van valami ajánlott sorrend?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6033) #10691584 válasza .LnB (#6032) üzenetére


#10691584
törölt tag

Nem akadnak össze. Ez az MS patch a "dinamikus DPI skálázódást" (desktop DPI, nem egér DPI) próbálja korrigálni win8 alatt, amit a játékokban erőltet és olyan "hullámzó" lesz tőle az egered, hogy célzol, de olyan érzés, mintha nem követné le rendesen a mozgást. Nem tudom eredetileg miért rakta bele ezt a "fícsört" az MS. de tele van a net emiatt panaszkodó user fórumokkal, akik követelik a végleges megoldást. Míg fel nem tettem, kb. teljesen játszhatatlan volt, iszonyú idegesítő egy sz@r. Értelmét még nem találtam, legalábbis játékokban nem. A MarkC mással van összefüggésben, a windowsba épített accel-t veszi ki, amennyire tudja. De amúgy, mindent összevetve szenvedés volt Win8.1-en quakelive-ozni. Utána a Win7 megváltás volt komolyan mondom. Egyesek szerint XP a nyerő, ismerek olyat, aki csak QL miatt tolt föl egy XP-t :D (1ee konkrétan)

(#6034) Sotho válasza #10691584 (#6030) üzenetére


Sotho
őstag

Nekem még nem szólt be, meg nem különösebben izgat, vedd föl friendnek hátha visszajelöl és specteld néha lehet ám tanulni ezektől. Gondolj úgy rá mint egy bot-ra. :D

(#6035) #10691584 válasza Sotho (#6034) üzenetére


#10691584
törölt tag

Ilyen hülyeségeket szoktam álmodni néha frankón :DDD Aztán jól leb@szom a tudatalattimat, hogy nincs jobb dolga, mint ilyenekkel ökörködni. Méghogy bejelölni. Tanulni?? Jézusom mit? :Y Campelést, unfair play-t, mások fölösleges bosszantását, önfényező egocentrizmust, inkorrekt teamplay-t FFA-ban, vagy azt hogy kizárólag egy szerveren hajlandó játszani: a sajátján? Kösz kihagyom.

(#6036) Synthwave válasza #10691584 (#6035) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hogy hogy kell 49-nél kilépni spect-be és újra megnyerni. ;]

Persze ez csak pub FFA. Jobban jársz, ha high skill duel-t / TDM-et spectelsz.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6037) Sotho válasza #10691584 (#6035) üzenetére


Sotho
őstag

Teamplay ffa-ban? Nemár.
Komolyan mondtam, ismerd ki valamennyire, utána okozhatsz neki kellemetlen meglepetéseket, addig meg marad a 70% win. Amúgy meg ne gondold hogy egy ilyen playerre nem vadászik a többi, ha van választás, őt fogják lőni csak hogy dögöljön már meg. :D Ellenem is fogtak össze a noobok már és kis büszkeséggel is töltött el hogy legalább a vakok között a féleszű izé félszemű király lehettem. Poénnak jó de nem ad igazi élményt amikor i can win bot mozgású, aimos playereket kaszabolsz.

[ Szerkesztve ]

(#6038) #10691584 válasza Synthwave (#6036) üzenetére


#10691584
törölt tag

Téged nem nagyon zavar, ha valaki 5 pinggel campel egy sarokban minden meccsen 50-90 pingesek ellen, hogy utána halálra fényezze saját magát ugye? Kérdés kik ellen játszott, mikor ez az ominózus esemény történt, én ugyanis órák alatt sem láttam tőle ilyet. Olyat viszont igen, hogy hiába kempelt, középen végzett egymás után 3x és utána átment savazásba a szokásos önfényezés helyett. Gond, ha nem tetszik? Egy FA5Z büdös gyökér a csávó konkrétan. Én se vagyok egy matyóhímzés, de sosem élek vissza a pingbeli előnyömmel, főleg nem nálamis rosszabb playerek ellen és sosem kempelek. Szerintem a quakelive sem láthatott tőlem még önfényező rizsát amióta regisztráltam. Tőled sem láttam még OWN. Mondd csak mi a szart nem érteni ezen :F Szimpatikus a csávó, egy "jó" playernek tartod, vagy mi a faszom? Ugyan kérdezd már meg tőle miért csak és kizárólag a saját szerverén játszik (firez, mucky, bububille vagy ki a tököm grafomániás gyök2 az halál mindegy ugyanazt a szerót lövik fel váltott neveken) Ja nem bocs.. múlt hónapban feltűnt vagy 2x másik szerón, hogy aztán 2 lövés után kilépjen specbe és közölje milyen szar szerver és milyen béna aki fellőtte (aki ott sem volt, de ezt akkor is írtam) Hagyjuk már ezt, ez egy kókler, önfényezp gyáva sz@r, aki 5 pinggel menőzik és a játék számára nem áll semmi másból, csak kempelésből egy kibaszott sarokban, miközben a szervere úgy lagol mindenki más számára mint ami mindjárt összehányja magát. Ha mondod neki, hogy indítsa újra lesz@rja, ott évődik, meg beszólogat. Tegnap az én anyám sem volt "szűz" tőle hogy úgy mondjam.. Ez az ember egy F05. Felőlem védheted, ha annyira odavagy érte, de nekem felfordul az ilyenektől a gyomrom.

(#6039) Synthwave válasza #10691584 (#6038) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem védem, igazából pont leszarom a privát szervereit. Pláne, hogy leggyakrabban lolCA-TUNDERSTRACK pörög - meg voltam már nem egyszer kickelve. ;]
cg_teamChatsOnly 1 és nincs fényezés.

Részemről a ping olyan mindegy úgy ~50-ig. Amúgy meg Quake-ben nincs is jobb érzés, mint amikor egész jó playereket a legerősebb map-jukon, a saját előnyös feltételeik mellett nyomsz le. Ha már kínjában ki-be ugrál spect-ből, azt jelenti, hogy közelg az agyérgörcs, aminek tényét nőági felmenőidre tett gerontofil utalások egyre gyakoribb előfordulása csak megerősít. Ilyenkor kell egy kis frappáns üzenet a nyert meccs után (pl. "feel free to cry more u butthurt low : D " - után disconnect ;]; csak, hogy hagyjunk egy kis édeskés szájízt még magunk után. A nyomorultak hadd főjenek a saját levükben.)

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6040) #10691584 válasza Synthwave (#6039) üzenetére


#10691584
törölt tag

Egyetértek egy kivétellel: szerintem dendrofil és fákkal szexel. Legalábbis ezt a zavart háborogta be a tyúkszemem az erőben. Aztán lehet, hogy csak hályog nőtt rá és vak, de erre nem innék hidegvizet. Határozottan érzem, hogy dendro a csávó

(#6041) Sotho


Sotho
őstag

Eztet az egérpadot néztem ki [link] A rufuszban jó áron van [link] szerintetek fasza lesz?

[ Szerkesztve ]

(#6042) Synthwave válasza Sotho (#6041) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

6ezer. :' D

Vegyé valami normálisat.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6043) .LnB válasza #10691584 (#6031) üzenetére


.LnB
titán

"A frissítés nem alkalmas erre a számítógépre"

Ezt írja ki, x86 és x64 változatra is :P Hurrá! :C

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6044) Sotho válasza Synthwave (#6042) üzenetére


Sotho
őstag

(#6045) .LnB válasza Sotho (#6044) üzenetére


.LnB
titán

Az már egérpad, nekem is ez van. Talán még a Qck-t ajánlanám mérettől függően,attól függ mekkorára van szükséged. Vagy Qpad CT még hasnoló de azt nem igen kapni már.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6046) Synthwave válasza Sotho (#6044) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy pár fokkal jobb. Csak kicsi.

[link]

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6047) #10691584 válasza Synthwave (#6046) üzenetére


#10691584
törölt tag

Mi kicsi :F

(#6048) Synthwave válasza #10691584 (#6047) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A közepes Goliathus.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6049) Sotho


Sotho
őstag

Na eldöntöttem és nem mondom meg csak holnap ha már megvettem ;]

Na jó mégis : [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#6050) #10691584 válasza Synthwave (#6048) üzenetére


#10691584
törölt tag

g400-at használ, szerinted ahhoz melyik pad ideális?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.