Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#701) dinnyev1tez válasza pethYeti (#700) üzenetére


dinnyev1tez
csendes tag

Ha linkelnél egy képet akkor lehet tudnánk segíteni.

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#702) pethYeti válasza dinnyev1tez (#701) üzenetére


pethYeti
addikt

Mindenkinek ekkora a feje:S Ja és csak Multiba, Practice-be normális. De multiba minden szerveren:S

(#703) Jim-Y válasza pethYeti (#702) üzenetére


Jim-Y
veterán

:DDD

ez nagyon nem a standard :P nem tudom mi lehet, de talán töröld ki a repconfigot, és a qzconfigot, ha van autoexec akkor azt is ;)

(#704) pethYeti válasza Jim-Y (#703) üzenetére


pethYeti
addikt

Töröltem mindkettőt, de ugyan az:S

Nem lehet azért ilyen mert most reggeltem be, és friss playereknek ilyen meglepit adnak?

[ Szerkesztve ]

(#705) sto1911 válasza pethYeti (#704) üzenetére


sto1911
veterán

Volt egy hetvegen egy ilyen mod a devpick servereken, azota mar ha jol tudom vege, de lehet megint van, nem jatszottam vele mostanaban, lasd lentebb :D

(#706) pethYeti válasza sto1911 (#705) üzenetére


pethYeti
addikt

Ez volt a gond, köszi! Csak azokon a szervereken vannak nagy fejek:)

(#707) Jim-Y válasza pethYeti (#706) üzenetére


Jim-Y
veterán

De ott nem egy sütőtök volt a fejük helyén?:O

(#708) sto1911 válasza Jim-Y (#707) üzenetére


sto1911
veterán

Nem, az halloweenkor volt, mostanaban meg valami tactiquake v milyen neven nyomultak a sracok.

(#709) dinnyev1tez


dinnyev1tez
csendes tag

Ti fizettetek a premium membership-ért vagy ti is csak free userként játszotok?

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#710) Jim-Y válasza dinnyev1tez (#709) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát szerintem az előfizetés csak a klánok miatt éri meg, de annyi pénzem meg nincs, hogy csak a klánok miatt előfizessek szv nem, én nem fizetek:D

(#711) dinnyev1tez válasza Jim-Y (#710) üzenetére


dinnyev1tez
csendes tag

Mióta kitalálták ezt a fizetős dolgot sorra dobják ki a mapokat amiket csak a premium userek játszhatnak, elég idegesítő :(((

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#712) Jim-Y válasza dinnyev1tez (#711) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én még nem találkoztam olyannal, hogy egy korábban nem fizetős mapot már csak fizetősként lehet játszani!? :O

(#713) dinnyev1tez válasza Jim-Y (#712) üzenetére


dinnyev1tez
csendes tag

Úgy értem h. az azóta berakott mapokkal már csap a premiumosok nyomhatják, amik a beta fázisban bennevoltak azok maradtak ingyenesek de az újakért fizetni kell :((

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#714) Jim-Y válasza dinnyev1tez (#713) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát puff neki, akkor azokon nem játszok :D ennyivel el lehet intézni :))

(#715) sto1911 válasza dinnyev1tez (#713) üzenetére


sto1911
veterán

Ja, meg olyanok vannak benne, amik a sima Q3 alatt ingyen voltak, most penzesek. A Free reszben mindenki uazon a 2-3-4 mapon jatszik, fizetosoktol hallottam, hogy az uj mapok meg konganak az uressegtol, aminek ket oka van: fizetosek es sz@rok :D

(#716) dinnyev1tez válasza sto1911 (#715) üzenetére


dinnyev1tez
csendes tag

Nem feltétlen szarok, pl aerowalk, phrantic, ghotic rage rohadt jó mapok, másfelől viszont a free szerók se mindig vannak tömve játékosokkal, 4-5 szerót dob ki általában ahol megvan a 6-10-es játékoslétszám ffa-ban, tdm-re meg még kevesebbet. Mondjuk lehet a szerver kereső bugos, vagy csak mindenki duelezik. :F

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#717) sto1911 válasza dinnyev1tez (#716) üzenetére


sto1911
veterán

Persze, de az aero az pl. Ingyenes, akkor meg minek fizessek? Ha a barataimmal akarok jatszani, fellovok egy szervert, es mehet a moka.

(#718) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Én továbbra is állítom, hogy csak a mapok miatt nem érdemes fizetni.. amúgy ez hogy megy? egyszer fizetsz és akkor sokáig használhatod a feature-t, vagy havonta ujjítani kell?!

(#719) dinnyev1tez válasza Jim-Y (#718) üzenetére


dinnyev1tez
csendes tag

Havonta, nem nagy összeg, de egy évre kiszámolva olyan 5-6 ezer forint környékén van, annyit meg tényleg nem ér meg. Viszont botokkal preactise-en belül ki lehet próbálni a premium arenákat is.

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#720) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Mostanában nem megy a játék szoval letoltottem a Warsow-t és most azzal kezdtem el tolni. Első benyomások jók, de azért egy jó HUD nagyon kéne:S

(#721) dinnyev1tez válasza Jim-Y (#720) üzenetére


dinnyev1tez
csendes tag

Menüben tudsz választani többféle hud közül is de egyik sem az igazi, a grafikája miatt nekem nem jött be annyira meg zavart h. a fegyverekhez kell szerezni "erősebb" ammot és a karakterek sem tettszenek. Az instagib viszont rohadt jó benne, összességében el lehet vele lenni, de jobb a QL.

[ Szerkesztve ]

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#722) sto1911 válasza dinnyev1tez (#721) üzenetére


sto1911
veterán

Nehezebb is ezek maitt, mint a QL, mert nem eleg a efgyokat felszedegetni, meg az uj mozdulatokkal is olyan helyekre lehet eljutni, hogy nocsak... Ami nekem nem tetszett, az az, hogy a raketanak alig van knockbackje, az ellenfelet alig loki arrebb.

(#723) Jim-Y válasza sto1911 (#722) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én ezt az erősebb ammo dolgot nem tudom, mert QL-en is csak CA-ok :)) Ami nem tetzsett, hogy el se kell találni railel mert beadja ha mellélősz, akkor is :/ Rosszabb mint QL, pedig az se piskóta ilyen szempontból ^^

(#724) dinnyev1tez


dinnyev1tez
csendes tag

Karácsonyra csak berakták ez eredeti edge-t karácsonyfákkal feldíszítve. A q4-es reamke se volt rossz de ez ffa-ban mindent visz weee-hoooo :Y

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#725) dinnyev1tez


dinnyev1tez
csendes tag

Így ünnepekkor senki sem quake-ezik? ha esetleg van kedvetek nyomni pár meccset vegyetek fel, DasoK néven vagyok.

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#726) dinnyev1tez


dinnyev1tez
csendes tag

Abusive QL Nem rég láttam, nagyon beteg!!!! :K

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#727) hm_guesswho


hm_guesswho
tag

1000 frag felett nem mutatja rendesen a score table...mikre jövök rá :D

(#728) sto1911


sto1911
veterán

(#729) sto1911


sto1911
veterán

Akar valaki ma este jatszani egy parat? Irjon ram privit, elvileg 16:30tol raerek. (Hetvege is jo)

[ Szerkesztve ]

(#730) Findzs válasza sto1911 (#729) üzenetére


Findzs
addikt

mi a nick neved ? rád keresek :))

más:

ha előfizetnék prémiumra akkor lenne értelme ? mert ahogy az ingyenes pályákon játszom a szerverek között alig van prémium azok is üresek
de lehet a prémium szerverek csak akkor látszanak ha előfizetése van az embernek

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#731) sto1911 válasza Findzs (#730) üzenetére


sto1911
veterán

Vihar neven jatszok.
A Premium szervereket csak elofizuval latod, most par napig lathatta/jatszhatott rajta mindenki, a hetvegi leallas miatt.

En elo fogok fizetni par napon belul, ha nagyon nem jon be, akkor max lemondom, es "buktam" 5k-t (eves szinten). Ment mar el tobb is, rosszabbra.

(#732) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jó volt kicsit a "Premiumoskkal" gyepálni egymást:C
öcsém is nyomta ezerrel, irtotta akit lehetett. többnyire engem, mert hát az idő múlásával kiestem a formámból, ellenben ő, aki gyurmázott rendesen:C

előfizetnék-e? igen, kellő anyagi háttérrel igen. akkor nem laposon nyomnám, nulla alatti graffal. hanem elő a 4 magos betyárt oszt' adj neki fullHD :W..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#733) sto1911 válasza - = Zk = - (#732) üzenetére


sto1911
veterán

Hat igen, a szivas a dologban az, hogy a regi, ingyenes, community mapeket fizetosse tettek. Viszont nekem egy probat meger.

Gepigenye nem valami nagy, a laptopodban fogadjunk valami intel szutyok van, azok meg 3d-ben kb. az S3 Virge szintjen vannak :(

(#734) - = Zk = - válasza sto1911 (#733) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" a laptopodban fogadjunk valami intel szutyok van, azok meg 3d-ben kb. az S3 Virge szintjen vannak "
bongo bong. nyertél:W :O
Intel GMA4500....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#735) sto1911 válasza - = Zk = - (#734) üzenetére


sto1911
veterán

Bingo! Tudom en, mitol doglik a legy! :DDD

(#736) - = Zk = - válasza sto1911 (#735) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gyáá, de rég láttam ezt a filmet:C...
köszi köszi :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#737) Findzs


Findzs
addikt

na este rád keresek Vihar :K

szerintem teljesen megéri az 1 év 5 ezerért én is elgondolkodtam már rajta mert sokat játszom vele
csak körülményes a fizetési mód, nem ?
nem lehet akármilyen kártyával fizetni ha jól tudom

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#738) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

melyik böngészőben célszerű futtatni a QLive-ot?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#739) dunc válasza - = Zk = - (#738) üzenetére


dunc
nagyúr

A legtöbb böngészőm működik már,én úgy vettem észre IE-n a leggyorsabb tehát én azon használom.

(#740) - = Zk = - válasza dunc (#739) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#741) dunc válasza - = Zk = - (#740) üzenetére


dunc
nagyúr

HD4500 el azért el lehet bohóckodni vele :))
Jah a nickem JupiX 2 napja kezdtem újra. (int vga nincs másik:) )
PH-s arcok mikor játszunk egyet ? :C

(#742) - = Zk = - válasza dunc (#741) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, akinek az van. annak könnyebb, mint nekem a GMA4500 :C...

SchalkeFan vagyok. pont, mint a Gridben ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#743) - = Zk = - válasza dunc (#741) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áá, ez az FFA nem nekem való:C
mire fegyvert szerzek, meghalok. ha meg megvan a fegyver, kétszer is meghalok egyszerre:D...
ink CA.....:U...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#744) dunc válasza - = Zk = - (#743) üzenetére


dunc
nagyúr

:C Jah pörgős mint állat !!! Belejössz !
Volt egy gyönyörű találatom, ép a levegőbe volt a csóka (4x es sebzéssel ) és elkaptam a levegőbe a rail gunnal !!! :Y

(#745) - = Zk = - válasza dunc (#744) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gratulálok:C..gyorsan belejöttél ;)
nekem az még messzevan, egyelőre a laptoppal, egy mezei egérrel nem nagyon megy az akrobatizmus :C

a moh tactical sniper után ez a kedvencem ;)
jó lenne találni valami tactical sniper pályát a mostani cod, vagy moh csomagban. hmm.

a nemzetiségemet hol tudom átállitani?:U...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#746) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#745) üzenetére


- = Zk = -
félisten

semmi. már utánnajártam.
meg ennek a névszinezésnek is....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#747) dunc válasza - = Zk = - (#746) üzenetére


dunc
nagyúr

"a nemzetiségemet hol tudom átállítani?" tényleg hol ?

(#748) sto1911 válasza dunc (#744) üzenetére


sto1911
veterán

Van egy olyan medal, hogy usd le kesztyuvel a quados csokat. Nekem megvan :P ;] (nem felvagas, tok veletlenek.) Meg van egy olyan is, hogy 1hp ellenfelet olj meg raillel :DD

Reszemrol jo a ma este is, aki a phrol akar jatszani, az irja mar be tag clannak, hogy PH!, es nem fogjuk kirugdosni, ha mar nem ferunk..

[ Szerkesztve ]

(#749) - = Zk = - válasza dunc (#747) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azt már csak supporton keresztül kérheted. én is írtam nekik. egyelőre nem válaszoltak.

(#748) sto1911
"az irja mar be tag clannak, hogy PH!"
aahm, hova is? :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#750) mephi666


mephi666
nagyúr

na, idetévedtem kihagyás után újra :) (sokáig nem ql-oztam, mert csak munka után lett volna időm és délután/este fibernetes 600-700-1000 körüli pinggel elég lehangoló volt)

szerintem fel fogok nézni időnként újra, mert le lett cserélve a netszolgáltató és élvezhető a játék is: mephi666 nick-el vagyok regelve, próbálok belépni majd a klánba és mehet akkor a játék ezerrel :K ...eléggé elszoktam a pörgős fps-ektől, tehát elsősorban golyófogó leszek ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.