Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) nexus6 válasza fausto (#6200) üzenetére


nexus6
aktív tag

oh, köszi... Tudom most még csak az unch... volt meg, meg most kapja meg a fifát szülinapjára. ha adok neki vita memóriakártyát, akkor azon használhatja az angol profilt, nem?

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#6202) james001


james001
veterán

Végre sikerült megnyitnom ;]

(#6199) Petreszku: Jó kérdés,én még soha nem másoltam mentéseket szóval erre nem tudom a pontos választ. De amúgy ha egy mappába kimásolt mindent akkor válaszd ki ami kell a többit meg töröld ki.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6203) Petreszku válasza james001 (#6202) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Az a baj a mappákkal, hogy nem a játék nevén van. A mappa neve kap 3 betűt és pár számot.
Át lehet nevezni vagy sem? Miért nem csak azt menti amit kijelölők? Rengeteg kérdésem lenne.
Jó lenne valaki aki használta is már a programot.

(#6204) RangerFox válasza Petreszku (#6203) üzenetére


RangerFox
veterán

Amúgy rengeteg tutorial meg miegymás bizmasz van még, nem csak mi. :) A program az első használatkor automatikusan lementi a Vita teljes tartalmát, biztonsági mentésként. Azt utána az első felülíráskor azonnal le is törli, de a mappái megmaradnak. Ha kijelölsz valamit, akkor csak azt küldi át. Nem értem hol itt a probléma.

(#6205) Petreszku válasza RangerFox (#6204) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Hidd el tudom, hogy nem csak ti vagytok és még tutorial-t is néztem, de a kérdéseim egy részére így sem kaptam választ.
A hozzászólásod második felében, többet segítettél mind az eddigi yt-videók, köszönöm.

(#6206) RangerFox válasza Petreszku (#6205) üzenetére


RangerFox
veterán

Ohh igen, a másik kérdésedre nem válaszoltam. Szóval a mappák nevét és a játékokét nem tudod megváltoztatni. Ez egy biztonsági cucc, a Vitánál, hogy ne lehessen feltörni. De ha Vitáról nézed a PC-re átmásolt tartalmakat, akkor ott elvileg látnod kéne a játékokat, valódi néven.

(#6207) nexus6 válasza fausto (#6200) üzenetére


nexus6
aktív tag

na szombaton meg volt a formázás, majd angol profil létrehozás, kártya aktiválás, majd letöltés. Öröm, ujjongás. A keresztfiamat elvesztettük... :R
már a testvérem (a keresztfiam édesapja) is érdeklődött, milyen autós játékok lehetnek vitára vagy angolon psp-re... :) hamarosan újra kártyát kell vennem.
köszi!

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#6208) xridergabo


xridergabo
csendes tag

Hali!
Mostanában nem szoktak lenni hetente játék leárazások? Vagy én emlékszem rosszul, hogy tavaly minden héten voltak?:D

(#6209) fausto válasza xridergabo (#6208) üzenetére


fausto
addikt

Inkább két hetente szoktak lenni, most is pörög ez: LINK

(#6210) xridergabo válasza fausto (#6209) üzenetére


xridergabo
csendes tag

Vitára nem sok semmi van benne. Ezeket az akciókat láttam egyébként psn-n

(#6211) Jakesz


Jakesz
őstag

Akinek van PS TV-je, az meg tudná mondani, hogy a Crash Bandicoot játékok futnak-e PS TV-n? Egyik oldal azt írja, hogy futnak, másik meg azt, hogy nem...

(#6212) fausto válasza Jakesz (#6211) üzenetére


fausto
addikt

A Store-ba nézd meg a játék adatlapján, ha ott írja, menni fog

(#6213) RangerFox


RangerFox
veterán

Mikor lesz új akció?

(#6214) fausto válasza RangerFox (#6213) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem jövőhéten.

(#6215) RangerFox


RangerFox
veterán

Lehet hogy jön egy Killzone Vitára!!!
Mondjuk sztem a Mercenary Ps4-es portja lesz....
Más: Összeírtam azokat a játékokat, amiket idén megszeretnék venni:
Oddworld New 'n Tasty
Oddworld Munch's Odyyseia HD
Hotline Miami 2
Talán:
Injustice
TWD 3. évad
Ratchet & Clank Size Matters
Ratchet & Clank QForce
Ti milyen játékokat terveztek megvenni idén Vitára?

[ Szerkesztve ]

(#6216) Mrdevil válasza RangerFox (#6215) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én talán a Resident Evil Revelations2-t tervezem, meg az ODD World-öt.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6217) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Sikerült majd 10 órát eltöltenem a vitás doa5tel, és azt kell mondjam, nagyon jó munkát végzett a Tecmo ezzel a pprttal. Keveset tölt, és egészen szemkápráztatóan gyönyörü. Pedig anno 360on is sok idöt bele öltem, de itt is jól esik vele játszani. Már várom a ps4es kiadást :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6218) Rigormortiis válasza RangerFox (#6215) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Attól függ, mi lesz akcióban :D Teljes áron nem veszek semmit. A Resi Revelations 2-t csak akkor, ha a multi része nem lesz olyan kihalt és nehézkes, mint a legtöbb vita cím esetén, hiszen ott a játék gerincét az onlina raid mód adja, ahogy az elödnél is, és amit nagyon szerettem benne.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6219) fahrii válasza RangerFox (#6215) üzenetére


fahrii
őstag

Ha kivittem a Borderlands 2t, illetve meglesz a Persona 4 NG+ is, akkor szerintem Final Fantasy, esetleg Child of Light. De egy bunyós játék se lenne rossz, szóval az Injustice is benne van a pakliban.

(#6220) fausto válasza RangerFox (#6215) üzenetére


fausto
addikt

Nem hinném, hogy új Killzone jön vita-ra, a merc is bukta volt. Szerintem is esélyes egy PS3/PS4 port. De ha mégis lesz folytatás, akkor tuti megveszem, a merc-et is a mai napig tolom!
Idén? Ha minden jól megy, holnap jön egy Final Fantasy X, jó volna szerezni egy Injustice-t. Kíváncsi leszek a Hotline Miami 2-re és valamikor be kéne szereznem a Child of Light-ot is. Kipróbálnám még a Toukiden-t és a Freedom Wars-t is. Nehezíti a dolgom, hogy amit lehet dobozosan szerezném be.

(#6221) james001 válasza RangerFox (#6215) üzenetére


james001
veterán

Oddworld New n Tasty és Resi Revelations 2 mindenképp. Bár utóbbinál nem tudom hogy lesz,mert ugye a konzolos verziók epizodikusan jelennek meg,Vitára meg állítólag teljesben jön mind a 4 epizóddal és gondolom így később is jelenik meg.

(#6217) Rigormortiis: Kár hogy azt a frissítést nem kapta meg mint a nagygépes verziók... Szép meg jó a Vita verzió,de "hiányos" nagyon...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6222) Rigormortiis válasza james001 (#6221) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, nem is értem miért nem kapta meg az ultimate verzio tartalmat. Foleg, hogy dlcben sem lehet megvenni a tartalmat.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6223) Nayrobi válasza RangerFox (#6215) üzenetére


Nayrobi
őstag

WRC4, ha egyszer akciós lesz.

(#6224) james001 válasza Rigormortiis (#6222) üzenetére


james001
veterán

Hát igen,most meg ráadásul ugye jön ez a Last Round is... Amúgy azért a Tecmo kicsit ráállhatna a 6-os rész fejlesztésére már,kicsit unalmas hogy negyedjére ugyanazt adják ki csak pár új karakterrel meg pályával :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6225) Rigormortiis válasza james001 (#6224) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ök mindig, minden játékukkal ezt csinálják :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6226) james001


james001
veterán

Az mitől van szerintetek,hogy van olyan kép amit "nem ismer fel" mikor átmásolok a Vitára? Csak egy nagy kérdőjel van a kép helyén...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6227) RangerFox válasza james001 (#6226) üzenetére


RangerFox
veterán

3 lehetőség van
- Vagy nem JPEG a formátum
- Vagy nagyobb a felbontása, mint a Vita kijelzőjének
- Vagy megszakadt a kapcsolat a gép és a konzol között

(#6228) james001 válasza RangerFox (#6227) üzenetére


james001
veterán

Első opció lesz akkor a baj. PNG-t ezek szerint nem ismer fel?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6229) RangerFox válasza james001 (#6228) üzenetére


RangerFox
veterán

Sajnos nem. Ezt is biztonsági érdekben vezették be a SOny-nál, pont úgy, mint a videó formátumoknál, ott is csak az Mp4-et kezeli. (Meg állítólag valamilyen speciális Xvid-et is)

(#6230) gelbelex válasza RangerFox (#6229) üzenetére


gelbelex
őstag

Pedig illene: link
Vagy nem találtam meg valami ellentétes információt..? :F

[ Szerkesztve ]

(#6231) RangerFox válasza gelbelex (#6230) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát nekem sem jeleníti meg a PNG-t.. Nekem olyan fekete képet ad szürke kérdőjellel.

(#6232) Amadako


Amadako
tag

Sziasztok szerintettek hol lehet olcsón memókártyát venni a vitába?Milyen helyeket ajánlanátok?

válaszokat előre is köszönöm :R

(#6233) RangerFox válasza Amadako (#6232) üzenetére


RangerFox
veterán

Tmobile, Ebay

(#6234) Amadako válasza RangerFox (#6233) üzenetére


Amadako
tag

Tmobilon ha jol lattam elfogytak a nagyobbak (de most különben nem találom),ebayen melyik eladó megbízható?

(#6235) RangerFox válasza Amadako (#6234) üzenetére


RangerFox
veterán

Tőlem ne kérdezd, nem szoktam ebay-ről vásárolni. :D De am nagyon nem nyúlhatsz mellé, ezeket a kártyákat nem hamisítják, ha az eladó megbízhatósága megfelelő, akkor nem fog rosszat küldeni. Asszem meg lehet nézni az értékeléseket, hogy az eddigi vevői mennyire elégedettek az eladóval.

(#6236) Tegla80


Tegla80
addikt

Ti se maradjatok le.....
"flash sale...02.13-16. "

Sony® & PlayStation®

(#6237) csab2


csab2
veterán

Milyen sebességű microSD kártya javasolt a Vitába?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6238) Petreszku válasza csab2 (#6237) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Vitába nem csak a saját kártyáját lehet használni?

(#6239) csab2 válasza Petreszku (#6238) üzenetére


csab2
veterán

Ja tényleg, bocs! Hülye vagyok.

Azért ez egy undorító lépés volt a Sonytól, hogy speciális memóriakártyával működik csak a Vita.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6240) RangerFox válasza csab2 (#6239) üzenetére


RangerFox
veterán

Szerintem pont jó döntés volt. Máskülönben nem jött volna vissza a veszteséggel árult konzol ára. Amúgy módosított M2-es szabványú, talán egy pöppet gyorsabb mint a hagyományos M2-esé-

(#6241) fausto válasza RangerFox (#6240) üzenetére


fausto
addikt

Viszont ha veszteséges lenne a konzol, akkor a Sony jobban rá lenne kényszerülve, hogy a játékokon hozza be a pénzét és csinálnának rá a jövőben is normális játékokat, úgyhogy talán mégsem jártunk annyira jól ezzel :)

Viszont szerintem nem is igazán a profit volt a cél (jó, nyilván az is), hanem az, hogy ne lehessen törni. Emiatt vannak ilyen idióta megkötések, hogy nem lehet a save file-okat kimenteni vagy cserélni az akksit.

(#6242) RangerFox válasza fausto (#6241) üzenetére


RangerFox
veterán

Meg a Bluetooth megkötés, a szűkös fájlformátm kezelés, speciális bemenetek, játékformátum, Flash hiánya meg a játékkártya meg még sorolhatnám...

(#6243) fausto


fausto
addikt

Elkezdtem a FF X HD-t, eddig kicsit csalódás. Olyan 6 óra játék után is elég kötött, nem igazán tudom felfedezni a világot vagy csinálni mellék küldetéseket. Valaki nyugtasson meg, hogy ez hamarosan változni fog :)

(#6244) Rigormortiis válasza fausto (#6243) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Számomra a ps2 éra meghatározó címe volt, konkréten vele a ps2vel vettem :D Mai szemmel nézve kicsit kötött és fapados, de a törtenet és a hangukat most is ver mindent :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6245) fausto válasza Rigormortiis (#6244) üzenetére


fausto
addikt

De akkor ez végig ilyen kötött lesz? Nem lehet barangolni a világban, meg ilyesmi? Azért ezeket már a SNES-es JRPG-k is tudták, pl. a sorozat korábbi részei.

(#6246) Tegla80


Tegla80
addikt

Sziasztok
Gyors kerdes mert lovesem sincs ...
Ocsem szeretne ratchet&clank jatekot....,de melyiket vegyem neki??
"Only digit" verza es nem gyerek mar,igy nem ezert kerdem....szimplan melyik lett jo/jatszhato a vitara.
Koszi. :R

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#6247) speed3456


speed3456
aktív tag

Hali! Nemrég boldog tulajdonosa lettem egy Vitának :) Az a kérdésem lenne hogy nem tudtok ajánlani vmilyen jó kis Indie játékot? Most a Rogue Legacy-t tolom és ez marhára tetszik :)))

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#6248) james001 válasza speed3456 (#6247) üzenetére


james001
veterán

Most így hirtelen: Hotline Miami, The Binding of Isaac Rebirth, Limbo, Machinarium, Escape Plan, stb.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6249) fausto válasza Tegla80 (#6246) üzenetére


fausto
addikt

Nem csak a Trilogy van vita-ra?

(#6250) Tegla80 válasza Tegla80 (#6246) üzenetére


Tegla80
addikt

A R&C Trilogy -t tobb,mint 9gb nak irja a store....
Letezik az,h ez csak egyben jon le es nemtom reszenkent leszedni??(8gb a max kartya itthon)
Valaki szedte mar le digitben innen?

fausto
Van egy ami a R&C 1 (lehet) kulon ~8£ ert... ,de a trilogy is tartalmazza azt,ha jol ertelmezem.... (elobb kerdeztem,mint utana neztem :B . )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.