Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#919) #70869248 válasza Speed® (#912) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem ez a szélárnyék eltünése egy nehezítés,...okés ilyen a valóságban nincs, és elég röhejes, néha pedig valóban bosszantó tud lenni.
De azért rendesen leegyszerűsíti a játékot hogy ekkora szélárnyék van. Kicsit veszélyes is, mert valaki szégyentelen képes végig alibizni más valaki szélárnyékában, akkor gyakorlatilag rátette a bré-re az előtte haladót, mert sokkal kevesebbet fogyaszt a verda.
Sztem büntetni kellene ezt is,..pl. azzal ahogy a valóságban: a sok szélrányéktól túlmelegszik a motor és gyengül a teljesítménye (egy két körig),..legalább fél kör folyamatos 'teliszél' kelljen a motornak....vagy valami ilyesmi, mittomén.
Vagy etikai szabályként is be lehetne vezetni,...kapná a fekete pontokat az ilyen vastag bőrű vezető,...és aztán senki nem állna le vele vonatozni. :)

A Pit-bejárat körüli bonyodalmat a játékos szülték, mert vágnak ahol lehet, és a fejlesztők fogták és megcsinálták ezt a védett részt.
..volt régebben ahol dűhítőbb volt, gyakorlatilag minden körben számoltam egy rescue-val :(
..bár még azon a pályán nem voltam azóta, lehet még mindig olyan :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.