Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12401) Szabesz válasza akoska07 (#12400) üzenetére


Szabesz
őstag

pénteken járt az oldalunkon, ezt leszámítva nem tudok róla semmit.

¯\_(ツ)_/¯

(#12402) akoska07 válasza Szabesz (#12401) üzenetére


akoska07
nagyúr

holnapra csak előkerül.

ha minden jól megy akkor a következő futamra már lesz normális kormányom.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#12403) proof88 válasza akoska07 (#12402) üzenetére


proof88
addikt

nekem meg normális autóm :D

(#12404) akoska07 válasza proof88 (#12403) üzenetére


akoska07
nagyúr

az sem árt ha van. :D

amugy nekem sincs most normális autóm sem.
remélem be tudom fejezni a versenyt.

1 vmit nem értek.
tegnap megtankoltam az autót,elsőre 18 utána 16 körre.
18 körre való cuccal álltam ki a rajtrácsra,a köv tankolás előtt kb 2liter maradt a tankban és utána került rá 16 körre való
a végén maradt három vagy négy körre való üzemanyag. :F

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#12405) proof88 válasza akoska07 (#12404) üzenetére


proof88
addikt

letekerve hagytad a motorerőt?

(#12406) cila1


cila1
aktív tag

A belépési kód marad ua?

(#12407) Szabesz válasza cila1 (#12406) üzenetére


Szabesz
őstag

Majd egy nap csúszással, de megtörtént.
A szerver menüpont egyelőre csak tagoknak elérhető, minden almenüjével együtt. Aki külsősnek szeretné mutogatni, annak itt vannak a Hotlaps, Livetiming, Results linkek.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#12408) cila1 válasza Szabesz (#12407) üzenetére


cila1
aktív tag

ok

(#12409) cila1


cila1
aktív tag

Valami hiányzik a régmúltból.
A futamok elött ki volt írva,hogy,
xy teljesítette az elvárásokat indúlhat.
yx nem teljesítette az elvárásokat nem indúlhat.
Proof túl gyors nem indúlhat. :D

(#12410) Szabesz


Szabesz
őstag

Akoska után ace is beunknowult

"ace100 Custom Unknown Practice 92 1:35.250 +3.141 2010-09-12 16:30"

¯\_(ツ)_/¯

(#12411) proof88 válasza Szabesz (#12410) üzenetére


proof88
addikt

de ez nem ma került fel, láttam már a héten is ... viszont pl a tegnapi gyakfutam felkerült a resultsba, most akkor mégis működik megint?

(#12412) proof88


proof88
addikt

Mastre és Zoza! Két újonc, velük mi lesz?
Mastre már bizonyított gyakfutamon, a Ferrarinál tesztpilóta státusza van, és mivel LaCeeN nem jön, LaCeeN helyére beülhet és jöhet a VB-futamra, saját magának és a Ferrari csapatnak pontokat szerezni!
Zoza talán még nem volt gyakfutamon, jól látom? A múlt vasárnapin még nem volt azt tudom... Billentyűzet ... Egyébként Toyotában van, ahol van 2 pilóta, tehát csak akkor jöhetne, ha átülne másik szabad helyre másik csapathoz ... ha 1 Toyota pilóta hiányzik, akkor beülhet a helyére ...

(#12413) Szabesz válasza proof88 (#12412) üzenetére


Szabesz
őstag

Mastre már támogatott 2000,-el, vagyis szinte teljes tagságot fizetett be (elvileg eldönti még, hogy kiegészít -e)

¯\_(ツ)_/¯

(#12414) cila1 válasza Szabesz (#12413) üzenetére


cila1
aktív tag

Szerintem ha támogatott 2000,-el akkor kapjon 5 hónapos tagságot és üljön át 1 másik autóba és legyen teljeskörű tag.Van még szabad autó ha jól tudom.

Lacen már soha nem jön vagy csak most?

[ Szerkesztve ]

(#12415) proof88 válasza Szabesz (#12413) üzenetére


proof88
addikt

nem a pénzzel van a gond, hanem hogy nem tudom volt-e gyakfutamon, illetve ha volt akkor a billentyűzettel hogyan sikerült gépészkednie :D

(#12416) akoska07 válasza proof88 (#12405) üzenetére


akoska07
nagyúr

nem hagytam letekerve.
egyébként ugyanez volt az ausztrál futamon is.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#12417) Szabesz válasza proof88 (#12415) üzenetére


Szabesz
őstag

Na olvasd el még1x. :D Ő pont hogy volt gyakfutamon :D Szóval mivel LaCeen úgy tűnik, hogy elfoglaltságai miatt egyelőre nem ér rá, szerintem Mastre maradhat a Ferrarinál, és ketten induljanak csapatban (egyébként is ismerik egymást)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#12418) proof88 válasza Szabesz (#12417) üzenetére


proof88
addikt

a rohadt életbe már, jóvan félreolvastam, Zozára gondoltam, ő a kérdéses, Mastre-t már én is leírtam csak összegeztem... :D

Szóval Zozával mi a helyzet?

(#12419) Szabesz válasza proof88 (#12418) üzenetére


Szabesz
őstag

Előbb menjen egy teljes értékű gyakorlót, meg a Toyotánál pont problémás ugye, hogy hárman lennének így már.

¯\_(ツ)_/¯

(#12420) Kleroo


Kleroo
veterán

Tegnap sajna pont nem voltam itthon gyakfutamra :(.

Volna egy olyan kérdésem,hogy ki lehet e kapcsolni a kocsi javítását a boxban.
Mert melbourneben is 20,majd 18mp-et voltam boxban (8-10helyett),és cserébe még csak meg sem javult a kocsim. :(

Egyébként a Brawnnál Barichello ülése még szabad

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#12421) Szabesz válasza Kleroo (#12420) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem tudom, hogy hogy lehet alapértelmezetten azt állítani, hogy ne javítson. Csak azt, hogy amikor kéred a box kiáálást, az LCD-n leléptetsz az aljára, ahol kiválasztod a "Do not repair"-t

¯\_(ツ)_/¯

(#12422) Kleroo válasza Szabesz (#12421) üzenetére


Kleroo
veterán

:R

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#12423) akoska07 válasza Szabesz (#12421) üzenetére


akoska07
nagyúr

én miért nem látom ezt az opciót ?
velem is folyamatosan kicseszik ez az autójavitás és állok bent min 17 sec-t.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#12424) Mastre válasza Szabesz (#12417) üzenetére


Mastre
tag

Köszönöm a bizalmat :))
Megpróbálok nem sokakat összetörni :DDD

Amúgy most akkor Massa autójával jöjjek, vagy maradhat a tesztautó, vagy teljesen mind1, és csak én vagyok ezen fennakadva? :DDD

(#12425) Mastre válasza akoska07 (#12423) üzenetére


Mastre
tag

Ha sérült az autód, akkor a guminyomások alatt lesz egy ilyen opció. Még egyet lejjebb kell menni (kezdetben nem látszik)

(#12426) Szabesz válasza Mastre (#12424) üzenetére


Szabesz
őstag

Kérdezd meg JColee-t, talán ő beszélt már LaCeen-el. (legyen e fenntartva a kocsija)

¯\_(ツ)_/¯

(#12427) JColee válasza Szabesz (#12426) üzenetére


JColee
őstag

Beszéltem vele tegnap, azt mondta, hogy szabad a kocsi.

(#12428) proof88 válasza akoska07 (#12423) üzenetére


proof88
addikt

egyébként még annyi, hogy csak akkor van ez az opció, ha sérült a kocsid ... persze akkor sem látod, csak ha a guminyomások alá mész 1-gyel :) Hát érdekes megoldás :) Jobb lenne ha mindig ott lenne, aztán a rajtrácson már azt nyomod be hogy ne javítson .. aztán ha valami nagy durr történik és leszakad a szárny, akkor már nem nagy dolog visszanyomni ... nem igazán láttam egyik fájlban sem erre opciót, hogy alapértelmezettként ne javítson sérülést :/

(#12429) Szabesz válasza proof88 (#12428) üzenetére


Szabesz
őstag

Igazából az lenne a legzsírlézerebb, ha be lehetne lőni, hogy milyen sérüléseket javíson. if(nincsszárny) JAVÍT!; else hagydacsába;

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#12430) akoska07 válasza Szabesz (#12429) üzenetére


akoska07
nagyúr

"legzsírlézerebb" :C
hátammegmámilyen :D

#12428 proof88 : ma mindenképp utána nézek ennek. :K

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#12431) Frenky89


Frenky89
őstag

Invitel I LOVE U :W :W :W

(#12432) Mastre válasza Frenky89 (#12431) üzenetére


Mastre
tag

Sorry, Frenky a 2. körért, kicsit megcsúsztam, remélem nem lett komoly gond.

Az invitel meg kapja be :(

[ Szerkesztve ]

(#12433) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Nagyon komoly futam volt köszi srácok :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12434) Frenky89 válasza Mastre (#12432) üzenetére


Frenky89
őstag

Nem lett belőle semmi, de azért láttam szépet repültél. ;]

(#12435) Kleroo


Kleroo
veterán

Elég izgalmas futam volt.
végre nem voltak füstölések.
Én speciel 4es hűtőt használtam, és nagyon hamar felváltottam,de így is egész jó tempót sikerült futnom.
Egészen az első kiállásig,mely után Cila mögé nagyon beragadtam,aki vmi miatt nagyon lassú volt,Mastre kihasználta a helyzetet, majd a 2es kanyarban vmi történt, vagy laggolt Cila,vagy fennakadt a rázókövön,de nekimentem hirtelen,és megsérült a hátsó szárnyam vmint az orrkúp. Így aztán meg volt pecsételve a futamom....de azért Mastreel elég jól elvoltunk az utolsó körig :D
Bár párszor nagyon el kellet vennem,mert elég optimista volt... :D
De nekem is biztos volt pár fura szitum(bár akkor magam elé engedtem).

Remek futam volt,grat mindenkinek. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#12436) Mastre válasza Kleroo (#12435) üzenetére


Mastre
tag

nem optimista, csak bíztam benned a gyakok alapján :DDD

(#12437) JColee válasza Kleroo (#12435) üzenetére


JColee
őstag

Én is 4es hűtővel mentem, illetve 5ös fékhűtővel (ezt lejjebb akartam venni, de elfelejtettem).

(#12438) Mastre válasza JColee (#12437) üzenetére


Mastre
tag

Nekem 3as hűtő, 2es fékhűtő most simán elég volt :DD

[ Szerkesztve ]

(#12439) proof88 válasza Mastre (#12438) üzenetére


proof88
addikt

2es fékhűtő :F hogy nem fogytak el a fékjeid? :Y várj kitalálom: nem használsz ABS-t és a kerekeid blokkoltad egyfolytában :D amúgy az 1. kanyart elég furán vetted be mindig, gumi nyomot is hagytál rendszeresen... bal lábbal fékezel és közben nyomtad a gázt is?

Más: aki óvást nyújtana be vagy ilyesmi, az megteheti azt a weblapunk fórumában, mert most már az is él!

[ Szerkesztve ]

(#12440) JColee válasza proof88 (#12439) üzenetére


JColee
őstag

"Féket csak az amatőrök használnak" :)

[ Szerkesztve ]

(#12441) proof88


proof88
addikt

számomra egyébként újdonság volt, hogy ace Toro Rosso-s :) jó tudni, mert a weblapon az adatlapján is Toyotás :D

(#12442) HartgeH3-2.8 válasza proof88 (#12441) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Az bezzeg nem volt újdonság hogy egy másik Toro Rossoval is csatáztál aki mellesleg kétszer vissza is előzött igaz a te hibád révén de az mindegy :P Egyébként nagyon szépen "körbeautóztál" ahogyan ezt hallhattuk is..ettől függetlenül azért ez belül kicsit komolyabb volt érzésem szerint.Korrekten szabályosan és profi módon terelgetted a versenyszemélygépjárművet.
Nekem tényleg élmény volt a Proofesszorral és mindenki mással menni :D
Szuper jó futam volt..

Thank You

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12443) proof88 válasza HartgeH3-2.8 (#12442) üzenetére


proof88
addikt

ennyit tudtam tenni, másra ma nem tellett :D

(#12444) proof88


proof88
addikt

A BMW Sauber F1 team bemutatja ...
PR00F & Szabesz: A csapda c. játékfilmet ...

link :DDD

Egyébként meg tegnap kiesett 3 ember, Frenky net probléma miatt, Speedg és ervin pedig balesetek miatt.
k01 PR00F starts and Speedg loses rear wing
k04 ervin crashes into woody
k10 ervin crashes and gives up
k18 Speedg loses front wing and gives up

[ Szerkesztve ]

(#12445) Szabesz válasza proof88 (#12444) üzenetére


Szabesz
őstag

Néztem is, hogy ez meg mi a rák volt :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#12446) cila1 válasza Kleroo (#12435) üzenetére


cila1
aktív tag

Nem akadtam fel sehova csak nagyon sérűlt volt az autóm és talán azért voltam lassabb.Egyedűl a hátsó szárnyam nem volt sérűlt de te amikor nekem jöttél már az is sárga lett.

(#12447) Kleroo válasza cila1 (#12446) üzenetére


Kleroo
veterán

akkor lag volt, mert nálam 1mp-re minden ´ indok´ nélkül szinte 0-ra megáltál

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#12448) proof88


proof88
addikt

Frenky nem szoktál hadakozni a szolgáltatóval hogy szarjanak sünt?

(#12449) proof88


proof88
addikt

na rögzítettem a szabályzatban ezt a felvezető körön leszakadunk a szerverről dolgot ...

(#12450) Frenky89 válasza proof88 (#12448) üzenetére


Frenky89
őstag

Nem, de lehet, hogy kellene már. Mondjuk a mobilnetes telefonos kiscsillagot már elküdtem a ****-ba/be a múltkor mikor felhívott.

Viszont, ha már itt tartunk akkor felvetem a témát, hátha megoldásra lel. Szóval adott egy 8M/512k-s, Invitel-es ADSL; kb. 3km kábeltávolság a DSLAM-tól; egy D-Link 360R és egy TP-Link WR542G; valamint két PC W7-tel UTP-n és egy noti WiFi-n. (95%-ban a két PC szokott menni egyszerre)
A router-ben szépen(?) be van állítva a PPPoE - Always Connected-re állítva -, DHCP - 24 órára ad IP címeket -, firewall off, stb...

A helyzet, hogy néha úgy szakadok, hogy új IP-re connect-el vissza, néha meg csak úgy szakadok és visszarak ugyan arra az IP-re. Ilyenkor a LAN megy és a router adminját is elérem, de kifelé semmit.
Először arra gyanakodtam, hogy az Invi 24 óránként új IP-t oszt és emiatt + az Always Connected miatt szakadok, de érdekes lehet még az ADSL-t és a telefont szétosztó splitter (vagy szűrő) - ezt viszont nem tudom merre lehet beszerezni egy normálisat -, akkor ez a modem is elég gyengus, a router-rel szerintem nincs baj, de a beállításaiban már nem vagyok ennyire biztos.

Úgyhogy várom az ötleteket. Én eddig nem sokra jutottam - gyakorlatilag semmire.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.