Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12301) akoska07 válasza cila1 (#12298) üzenetére


akoska07
nagyúr

ezt nem láttam eddig.
az mekkora előzés volt. :C

#12299 proof88 : ettől féltem,hogy ezt fogod mondani :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#12302) akoska07


akoska07
nagyúr

Farkas

nem lehet hogy attól megyek 2008 modban,amit a multkor átirkáltunk a motec miatt ?
nem tudom miben mit irtunk át...
előtte én nem is mentem a pályán még egy kört sem.
igy vszinüsitem,hogy az lesz a bibi,mert előtte nem volt ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#12303) cila1 válasza Speedg (#12300) üzenetére


cila1
aktív tag

De utána vissza előztelek. :K

(#12304) proof88


proof88
addikt

feltöltök egy videót a tyúbra és 100% után a feltöltés sikertelen hibaüzit kapom, már másodszorra ... uolyan kódolás mint egy másik, annál nem volt ilyen gond... mondjuk vmi részletesebb hibaüzit kiírhatna ilyenkor... :U

(#12305) proof88


proof88
addikt

(#12306) Iron Funeral válasza proof88 (#12305) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Kúl írás, én ezért variáltam mindig a motor programokkal, kár, hogy 20 kör alatt nem jött ki nagyon az okoskodás :))
Egyébként csinálok egy klubot, aminek az lesz a neve; "nyerjünk futamot végig letekert motorral" ;] :DD :DD

ps.: Még mindig a tavalyi vb állás van az oldalon :DDD

ps2.: Látjátok milyen vicces vagyok? Ezt teszi velem a kollégiumi élet :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12307) proof88 válasza Iron Funeral (#12306) üzenetére


proof88
addikt

igen mert lusta vagyok megcsinálni a táblázatot :D meg most fontosabb volt az írásnak felkerülnie az oldalra :) meg még össze kell szednem 1-2 dolgot, amivel segítem a kommentátorok munkáját, szóval a prioritásban csak ezután jön a ponttáblázat :D sajnálom hogy nem tudsz jönni, hiányzol :( :B

(#12308) proof88


proof88
addikt

ugyebár már jó ideje vannak ping problémáim ... ezt ti is tapasztaltátok pl gyakfutamokon is, hogy van mikor magas a pingem ... és mint mondtam, nem teljesen tökéletes a tv képe sem ...
ma ismét volt kint egy szerelő a upc-től ... megmutattam neki a tv-t, pl eurosporton tudtam neki mutatni egy sávot ami folyamatosan balról jobbra ment a tv-n ... azt mondta, hogy ez a túl erős jel miatt lehet ... megnézte a csatlakozót, azt kicserélte (nem tom a múltkori szerelő mé nem tette meg, mert ez még mindig az én buherált csatlakozóm volt :D), megmérte a jelet a gépével, azt mondta a lehető legjobb a jel, tökéletes ... aztán azt mondta, hogy berak egy csillapítót ... berakta, eltűnt a mozgó sáv az eurosportról. :) Úgy általában valahogy jobban is néznek ki most a TV-csatornák ... De M1-M2-DunaTV még most sem igazán tökéletes, de végül is jobbak ... igazából ezt a 3 csatornát egyébként is lesz*rom.
Eztán még a többi elosztónál is kicserélte azokat a csatlakozókat amiket én buheráltam, hogy fasza legyen. Egyébként az én TV-mnél még az élesség is viszonylag magasra volt rakva, ami még rásegített hogy a kép zavarosnak tűnjön, erre mondjuk nem gondoltam sosem. De ez részletkérdés. Azt mondta, hogy teljesen jó a jel, minden jó. Mivel sikerült a TV képét megjavítani, ezért valamennyire elégedett vagyok, de a történetnek itt nincs vége, mivel engem a ping érdekel a legjobban. :D
Tegnap akivel telefonon beszéltem, azt mondta, hogy köztem és (köztük) a upc között tökéletes pingem van. Mivel említettem neki, hogy ugye az utóbbi időben se quakelive-ban, se rfactorban nem vagyok elégedett a pinggel és nem a gépemen van kártevő program és nem a szerverekkel van a gond mivel mindegyik quakelive szerveren van problémám és az rfactoros bérelt szerverünkön is csak nekem van problémám a pinggel, megegyeztünk abban, hogy tracert logot küldjek el nekik, hogy hol jön elő a probléma. Ez ugye megmutatja, hogy milyen szervereken keresztül érem én el pl játék közben a bérelt szerverünket.
Na most, ha ráér itt vki, akkor most csinálhatna nekem pingelést ... ugye a szerverünk IP-címe 84.2.39.240. Futtatásba be kell írni, hogy cmd, enter, és a megnyíló konzol ablakba be kell írni, hogy "ping -t 84.2.39.240", macskakörmök nélkül. Ez a végtelenségig pingeli a szervert, mondjuk 1 percig így kellene hagyni, aztán Ctrl+C-t nyomva meg lehet állítani és ott statisztikát mutat, arra lennék kíváncsi, hogy ott a végén mit ír ki, mert nekem sztem nagyon gány értékek vannak pingre. :U
Nekem most az 1 perces statisztika így néz ki:

Csomagok: küldött = 60, fogadott = 60, elveszett = 0 (0% veszteség),
Oda-vissza út ideje közelítőlegesen, milliszekundumban:
minimum = 9ms, [B]maximum = 108ms[/B], átlag = 34ms

A tracert meg érdekes, mert ha beírom, hogy "tracert 84.2.39.240", akkor ezt kapom:
Útvonal követése a következőhöz: 84.2.39.240, legfeljebb 30 ugrással.

1 * * * A kérésre nem érkezett válasz a határidőn belül.

2 35 ms 59 ms 96 ms catv-89-135-217-94.catv.broadband.hu [89.135.217
.94]
3 77 ms 68 ms 12 ms 84.116.240.2
4 80 ms 81 ms 12 ms 84.1.103.225
5 112 ms 62 ms 20 ms 145.236.89.186
6 15 ms 15 ms 69 ms 84.2.39.240

Az útvonalkövetés elkészült.

feltételezem, hogy ilyen tracert logra gondoltak a upc-nél?

[ Szerkesztve ]

(#12309) proof88 válasza proof88 (#12308) üzenetére


proof88
addikt

Farkas pingje nagyon jó:

küldött: 111 fogadott: 111 elvesztett: 0 0% veszteség
oda-vissza út: min: 8ms max: 55ms átlag:15ms

JColee-é csak kicsit jobb mint az enyém, de lehet hogy az öccse netezik. :C

Most megmértem megint a pinget, katasztrófa :D

Csomagok: küldött = 62, fogadott = 62, elveszett = 0 (0% veszteség),
Oda-vissza út ideje közelítőlegesen, milliszekundumban:
minimum = 9ms, maximum = 226ms, átlag = 56ms

és most nem kétszer volt 100 felett ... hanem 10-szer!

(#12310) proof88


proof88
addikt

egyébként most beugrott, hogy mintha 2-3 évvel ezelőtt néha nagy lett volna a pingem CS-ben, és vmi progit elindítottam néha és az talált talán egy trójait (mindig ugyanazt), letörölte, és akkor 2 hónapig megint jó volt a pingem CS-ben, aztán megint nem, megint megtalálta a program és megint jó volt ... arra sem emlékszem hogy milyen programot használtam akkoriban ... talán avast!-ot már? Mindenesetre lehet azt is felrakom hogy csináljon egy boot-idejű vizsgálatot, de nem hiszem el, hogy ha egy csomó program nem talál, akkor gond lenne, bár a boot-idejű vizsgálatnak pont az a lényege, hogy még akkor találjon valamit amikor még nem tudott elrejtőzni a kis rohadék ... na most fel is rakom gyorsan :D

[ Szerkesztve ]

(#12311) proof88


proof88
addikt

Ace bitang ping-statisztikája:
fogadott, küldött: 141, 141, veszteség: 0
min: 14 ms, max: 19 ms, átlag 15 ms
Ez atom! :D

(#12312) Szabesz válasza proof88 (#12309) üzenetére


Szabesz
őstag


Ha a géped bezombult, és spamszerverként üzemel akkor ne csodálkozz a rossz pingeken :D

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#12313) proof88 válasza Szabesz (#12312) üzenetére


proof88
addikt

szöget ütött a fejembe, hogy miért írja ki hogy határidőn belül nem jött válasz? :F az az 1. állomás, az én lennék nem? Ha beírom hogy ping sajátip, akkor simán pingelem magam ... akkor itt miért van az hogy nem válaszol az állomás?
Meg az is szöget ütött a fejembe, hogy vajon hálókártya driver okozhatja-e ezt, mert néha-néha felmennek a windows update-ek, és néha látom, hogy van új hálókártya driver, legalábbis a windows update jelzi, gondoltam rakja fel, miért ne, úgyse talál sose semmit más hardverhez, hát akkor végre rakja fel ehhez :D és már 2x is talált újat, és lehet, hogy egyik driver rontotta el? :F

hát én annyit teszek meg a zombulás ellen hogy néha lefuttatom az összes kereső progit a gépemen, de most avasttal is fogok csinálni tesztet még mielőtt bármi elindulna a gépen ...

aztán ha nem talál, lehet próbálkozni felrakni egy tűzfalat az úgy is ugat, de honnan tudnám hogy mit engedélyezhetek és mit nem, ha pl svchost.exe-n keresztül akarna egy akármi cucc kommunikálni? :F

[ Szerkesztve ]

(#12314) Szabesz válasza proof88 (#12313) üzenetére


Szabesz
őstag

Egyszerűen csak a router nem szerette a tracert parancsot.

¯\_(ツ)_/¯

(#12315) proof88 válasza Szabesz (#12314) üzenetére


proof88
addikt

nincs router, kivontam a forgalomból hogy a zavaró elemeket minél inkább kiszűrjem :D közvetlenül a modemhez csatlakozik a gépem ...

[ Szerkesztve ]

(#12316) JColee válasza proof88 (#12309) üzenetére


JColee
őstag

Na most már nem megy öcsém gépe.

[ Szerkesztve ]

(#12317) proof88


proof88
addikt

egyébként a weblapok betöltési sebességén is érezni a dolgot ... mert most így este még ezen is megérzem ... 3-4 mp kell mire betöltődnek az oldalak, de most pár perce érezhetően jobb, csak 1-2 mp kell... ezért gyorsan néztem is pinget, és bizony jobb értékek is jöttek ki ...

Csomagok: küldött = 62, fogadott = 62, elveszett = 0 (0% veszteség),
minimum = 10ms, maximum = 89ms, átlag = 36ms

(#12318) proof88


proof88
addikt

Avast! se talált semmit ... :U hát most csinálgatom az 1 perces ping meg a tracert logokat, és majd elküldöm a upc-nek ... hát igen, olyan nagyon késő este, lehet h kb 11-től megjavul a dolog, és még most is jó ... kíváncsi vagyok, hogy ma mikor fog elromlani ... a kábel modemet el tudom írni IP alapján, ott kiírja a jel erősségét:
Receive Power Level 4.4 dBmV
Transmit Power Level 44.7 dBmV

Majd ezeket is megnézem, mikor fos a net.

(#12319) proof88 válasza proof88 (#12318) üzenetére


proof88
addikt

esetleg arra gondoltam, hogy fel kéne néznem a 2. emeletre, tudtommal ott van a upc-nek az akármije, a szemétledobónál ... nos nem lepődnék meg, ha nemes egyszerűséggel valaki késő délutánonként/kora esténként egyszerűen csak rákötné magát egy elosztóval az én kábelemre, ami lejön ide az elsőre ... aztán lefekvés előtt meg visszaköti, csak nem értem akkor minek köti vissza, na mind1 :D de akkor mondjuk látnom kéne, hogy megszakad a kapcsolat legalább fél percre vagy ilyesmi, de nem szoktam látni ... na de egyelőre nem vagyok rosszindulatú, és egyébként is késésben vagyok az egyetemről :C
lehet, hogy vmikor felrakok a comodo tűzfalat is, bár annyira nem kéne erőltetnem a dolgot, úgyse az én gépemmel van a gond akkor sem ... :U

[ Szerkesztve ]

(#12320) Iron Funeral válasza proof88 (#12319) üzenetére


Iron Funeral
őstag

ma én is 9:52-kor ébredtem fel arra, hogy 10től órám van. Muszáj volt feltekerni az engine boostot :DDD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12321) Zoza24


Zoza24
senior tag

mentem pár kört a szerveren,hát billel nem egyszerű az élet,de azért alakul a dolog :R

Forza Italy!

(#12322) Szabesz válasza proof88 (#12319) üzenetére


Szabesz
őstag

Szerintem csak szimplán alul van méretezve a hálózat nálatok. Élelmesek tudnak lenni a bekötő szakik, még ha nem is lenne esetleg hely már az elosztóban.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#12323) cila1


cila1
aktív tag

Miért van az,hogy ugyanazzal a setuppal 1-1.5secel jobbat megyek 1 ferrarival? :F

(#12324) Kleroo válasza Zoza24 (#12321) üzenetére


Kleroo
veterán

Szia néztem,hogy ki is az a zoza.. szóval te.
Hát mit ne mondjak. én ilyen időt max 300kör után tudtam menni,kormánnyal.
Gratula :R

Cila: ez Jcloee titka :P

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#12325) proof88 válasza cila1 (#12323) üzenetére


proof88
addikt

offline nézted?

(#12326) Szabesz válasza cila1 (#12323) üzenetére


Szabesz
őstag

Csak a vörös volt rád hatással :)
"Vörös fényt, az nyugtat!" :D

¯\_(ツ)_/¯

(#12327) Zoza24 válasza Kleroo (#12324) üzenetére


Zoza24
senior tag

köszi igyekszem,bár azt mondták futamon úgysem indulhatok,mert billesek nem mehetnek:)

Forza Italy!

(#12328) cila1 válasza proof88 (#12325) üzenetére


cila1
aktív tag

Igen de tudom,hogy offline az 1 sec -.De én azt is beleszámoltam.Jobban tapad az autó ua a setuppal mint pl a Will.
Szabesz.
Csapd le csacsi.Kötelező annak megnézni aki nem látta még.

(#12329) proof88 válasza cila1 (#12328) üzenetére


proof88
addikt

majd megnézem de Szabesz már megnézte és azt mondta hogy nem ... egyébként lehet azért érzed úgy mert más beállítások vannak a játékban mint itt fenn a szerveren ... Mi az hogy 1 sec -? Erről én nem tudok. :U

(#12330) JColee válasza cila1 (#12328) üzenetére


JColee
őstag

Ugyanolyan időnek kéne lennie offline is (ha be van lőve a 2* gumikopás). Jó pályán mentél? Nem a tavalyin?

(#12331) proof88 válasza cila1 (#12328) üzenetére


proof88
addikt

ezt az 1 seces dolgot fejtsd ki bővebben hogy mi a -1 sec?

Egyébként a kocsiknak azonosnak kell lenniük multis körülmények között. Ha gondolod, kivételesen feljöhetsz egy ferkával a szerverre és nézd meg ott is, menj nyugodtan mért időt vele. Ha ott is annyival jobb a helyzet, akkor gáz van.
Én úgy gondolom, hogy csak egyetlen dologban térhetnek el a kocsik egymástól, az pedig a tengelytáv. Ezt szerintem a 3D-s modell alapján számolja az rFactor, ennek a kanyarodásra befolyása lehet, pl rövidebb tengelytávval élesebbet lehet kanyarodni, de az kevésbé jó asszem az elnyújtott gyors kanyarokra, illetve máshogy melegedik egy minimálisat a gumi.

Itt anno értekeztem róla, mikor macynak próbáltam segíteni.

(#12332) cila1 válasza proof88 (#12331) üzenetére


cila1
aktív tag

délután tesztelem a szeron az autókat más néven aztán majd kiderűl a dolog

[ Szerkesztve ]

(#12333) proof88 válasza cila1 (#12332) üzenetére


proof88
addikt

mindenképp elemeznünk kell a helyzetet :K

(#12334) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Tiszteletem!

Zoza ezt az 1:34.692-t "klaviatúrán" melyik mesében álmodjam meg? :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12335) JColee válasza proof88 (#12331) üzenetére


JColee
őstag

Igen, aztán kiderült, hogy a kocsik tök ugyanolyanok :)

(#12336) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Cila!! Szerintem is gyorsabb a Ferrari !!

"Legalább lesz mire fognom miért vagyok csak a középmezőnybe" :D :D

Szerk: Goooo BUEMI Goooo Keep pushing :C (azaz én)
..and Michael Schumacher forever :) :R

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12337) JColee válasza HartgeH3-2.8 (#12336) üzenetére


JColee
őstag

Szerintem azért gyorsabb a Ferrari, mert nem mindegy az sem, hogy ki vezeti. Ha rápillantunk a hotlapsra, láthatjuk, hogy a toyota meg még gyorsabb.
Szerk.: jó lázadást, lehet én is beszállok

[ Szerkesztve ]

(#12338) HartgeH3-2.8 válasza JColee (#12337) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

No problémosz csak mondom lázadok egyet Cilával hátha igaza van :D :D

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12339) HartgeH3-2.8 válasza JColee (#12337) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Igy van a piros gépezet azért olyan gyors mert nagyon jó pilota (pilóták) vezetik :)

Respect :R

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12340) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Valamikor lehetne majd még1 vagy esetleg még 2 gyakorló. Elvileg vasárnap lesz egy az éles futam előtt. De ha gondoljátok holnap, v esetleg még ma is lehetne, bár nem tudom,hogy elkell-e mennem v nem.:D:D

[ Szerkesztve ]

(#12341) proof88 válasza JColee (#12335) üzenetére


proof88
addikt

nem ugyanolyanok, mint mondtam azért van különbség :U mikor derült ki hogy ugyanolyanok? :)

(#12342) JColee válasza proof88 (#12341) üzenetére


JColee
őstag

Persze a tengelytávon kívül, de szerintem megállapítottátok, hogy ugyanolyanok. Illetve Sub már az elejétől kezdve azt mondta.

(#12343) cila1


cila1
aktív tag

Hát teszteltem 1 kicsit.
Az autók nem egyformán tapadnak,tehát amelyik jobban tapad az jobb időt ér el.
Na most ez az én tapasztalatom lehet,hogy másnak nem ez.Érdemes kipróbálnotok.

Jcolee.
Nem kell azt hidjed,hogy személyedre irányúlt ez a kis szösszenet.Te nagyon jól csinálod ezt a vezetést de akkor is jobban tapad a ferka.Próbáltad már a többi autót?A ferka betapad a kanyarba a williams meg sodródik kifele.Néha olyan érzésem van mintha motorcsónakot vezetnék.

(#12344) JColee válasza cila1 (#12343) üzenetére


JColee
őstag

Tessék a hotlapsra pillantani.

(#12345) cila1 válasza JColee (#12344) üzenetére


cila1
aktív tag

Szép. :C
Akkor is csúszik. :D
Akkor is jobban tapad a ferka. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12346) Kleroo válasza Farkas23 (#12340) üzenetére


Kleroo
veterán

Gyakfutam nekem ma jó lenne. egy 20:00 v 21:00 kezdet ideális lehetne :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#12347) proof88 válasza JColee (#12342) üzenetére


proof88
addikt

Igen Sub mondta, de ő azt se hitte el amit én mondtam neki ... pedig annyiban tényleg mások az autók, hogy kanyarodásban különbözhetnek ... de kétségtelen, hogy a pilóta és a setup a lényeges, ahogy azt bizonyítottad a szerveren most a Williams-szel. Majd vasárnap én is megnézem a Williams-et, érzésre gyanítom más lesz kanyarodásilag is, de azért valószínűleg azzal is tudok majd olyan időt menni mint a Bömössel, mert azért ennyire nincs hátrányban egyik autó sem a másikhoz képest. :)
Az teljesen biztos hogy motorilag megegyeznek az autók, mert bár autónként külön motorfájl van, azok teljesen megegyeznek (nyilván ez is a lényege a multinak). És a szárnyak által termelt leszorítóerő is megegyezik meg minden más, felfüggesztés képességei, minden, tehát csak azért térhetnek el kanyarodásban egy minimálisat, mert a tengelytáv más. Az viszont más. Ezt azért jegyezzük meg, hogy más. De azt is jegyezzük meg, hogy ott a 32-es időd a Williams-szel, tehát a pilóta függvénye az idő, aztán a setupé. :K És Farkas ideje és versenytempója is ott van, tehát nem a G25 miatt vagy te se gyors meg én sem, még mielőtt valaki azt mondaná, hogy egyébként szarok lennénk. :D

(#12348) JColee válasza proof88 (#12347) üzenetére


JColee
őstag

Egyébként érzésre más volt menni. Első szektorban jobbat tudtam, mint ferkával (legalábbis emlékeim szerint ilyen nem tudtam ferkával), viszont a középsőben csak 38.8at mentem. Aztán meg sikerült 38.4et menni, amit ferkával is tudok kb. Szerintem a kamera pozíciója lehet esetleg zavaró/más, illetve a motorhang. Engem a williams motorhangja arra késztet, hogy ne váltsak fel, viszont a gyors S kanyarban ez hátrányt jelent, mert lassabb 5ösben, mint 6osban. Szóval ebben más. De egyébként gyönyörűen ment a kocsi, és a hátsó egyenes előtti jobbosban is úgy tapadt, ahogy kell.

(#12349) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

I Love This Game (:)))

Jövök én is körözgetni a pajtásokkal ha lesz esetleg gyakfutam :)

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12350) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Ki jönne gyakfutamra? Ha irná, örülnék neki.:):) Köszi.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.