Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-18 15:21:58

LOGOUT.hu

Alábbi írással szeretnék segíteni, hogy hogyan adjuk fel a motyónkat olcsón:
1., Ha nem fontos, ne dobozolj!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) NosRam válasza anonymus89 (#3350) üzenetére


NosRam
csendes tag

megírnátok nekem mennyibe van most a 2kg alatti postai csomag?
néztem a pdf-et de inkább megkérdezném :) :R

(#3352) anonymus89 válasza NosRam (#3351) üzenetére


anonymus89
addikt

postán maradó 790,- ha van nyomtatód, vagy a szomszédnak vagy a szomszéd-szomszédjának

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3353) NosRam válasza anonymus89 (#3352) üzenetére


NosRam
csendes tag

:D és ami símre megy? normál csomag? :R

(#3354) anonymus89 válasza NosRam (#3353) üzenetére


anonymus89
addikt

link

Ha ragaszkodsz a postához akkor 2kg-ig 1190,- vagy üzleti csomag 1 munkanapos kézbesítés 1690,-

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3355) anonymus89 válasza Fancy-boy (#3342) üzenetére


anonymus89
addikt

No tegnap így adtam fel, ma 6-kor már kézbesítés alatt volt Komáromban és 11-kor át is vették szóval így is jó.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3356) TaaT válasza anonymus89 (#3355) üzenetére


TaaT
veterán

Tegnap 2csomagot is feladtam MPL vaterafutárral, mind2t át is vették ma. Az egyik utánvétes volt, gondolom a dellát most kivételesen csütörtökön fogom megkapni az ünnepnap miatt. :)

Give them hell Ukraine!

(#3357) anonymus89 válasza TaaT (#3356) üzenetére


anonymus89
addikt

Ájjjj na látod ezt el is felejtettem, hogy holnap már 20-a.... (most már mindegy)

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3358) TheCsory


TheCsory
csendes tag

Tegnap este 6 óra után feladtak nekem vaterafutárral csomagot!
Valószínűleg már a postáról elvitték a csomagokat mert még mindig csak ott tart a nyomkövetésm hogy "küldemény postai átvétele" , én amikor adtam így fel csomagot akkor már hajnalban a logisztikai központban volt! Ha tényleg még ott van a feladó településének a postáján akkor csak pénteken kapom meg a csomagot?

(#3359) TaaT válasza TheCsory (#3358) üzenetére


TaaT
veterán

Ha azt nézzük hogy tegnap (valószínűleg) az utolsó postakocsi után adták fel ma meg munkaszüneti nap van, olyan mintha holnap adnák fel. Én is a pénteki napra tippelek.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#3360) TheCsory válasza TaaT (#3359) üzenetére


TheCsory
csendes tag

És egy nap csak egyszer viszik a csomagokat, csak a nap végén?

(#3361) TaaT válasza TheCsory (#3360) üzenetére


TaaT
veterán

Azt nem tudom. :)

Give them hell Ukraine!

(#3362) BaLee válasza TheCsory (#3360) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Egy postáról biztos, hogy csak egyszer viszik el a csomagokat és este 6kor jó eséllyel már elvitték. Még a nagyobb postákon is fél5-5-ig fogadnak csak el másnapi csomagokat. Amúgy ezt minden postán meg tudják neked mondani hogy mikor viszik a csomagokat, mert mindennap kb. ugyanakkor.

(#3363) anonymus89 válasza TheCsory (#3360) üzenetére


anonymus89
addikt

Volt egy csomagom, amit 14:39-kor volt továbbítás, szállítás alatt de ettől függetlenül szeirntem 18h-ig vesznek fel csomagot még aznapra.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3364) anonymus89 válasza TaaT (#3356) üzenetére


anonymus89
addikt

Megjött a píz... :K

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3365) Fancy-boy válasza anonymus89 (#3364) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Szintén zenész. :)

(#3366) TaaT válasza anonymus89 (#3364) üzenetére


TaaT
veterán

Nekem is, örömé bódottá. :C

Give them hell Ukraine!

(#3367) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

Pénteken lett feladva egy csomag. A címzés postán maradó csomag, mára várom, hogy megérkezzen.
Meg is néztem, az adott tiszaszigeti posta ma fél 5-ig van nyitva, a kísérő okirat szám alapján lekövetve pedig a csomag "szállítás alatti" stádiumban van (PK00091000910).

Kérdésem, hogy ez az adatlap milyen gyakran frissül? Lehet már ott a csomag és átlehet venni?
Érdemes lehet odatelefonálni, hogy van-e ott csomag a részemre?

Külföldről mennék érte, és kb. egy órás út lenne.

[ Szerkesztve ]

(#3368) Fancy-boy válasza DeathAdder (#3367) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Szerintem ma már megérkezik a tiszaszigeti postára.
Szegedről indították a mai napon, tehát nagyon valószínű.
Hogy ha felhívod az ügyfélszolgálatot, akkor ők elvileg részletesebben látják a csomag útját.
Egyébként elég gyakran frissül. Tehát 1-2 órán belül.

Szerk.: Hogy ha neked onnan drága telefonálni, akkor megkérdezhetem őket.

[ Szerkesztve ]

(#3369) DeathAdder válasza Fancy-boy (#3368) üzenetére


DeathAdder
veterán

Eléggé fontos lenne mára, és kicsit kezdek már ideges lenni, mert azt hittem a reggeli órákban ott lesz a postán.
Elég drága lenne innen telefonálni, szóval nagyon megköszönném, ha megtudnád kérdezni.

Megadhatom privátban a részleteket, vagy nem szükséges?

(#3370) Fancy-boy válasza DeathAdder (#3369) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Csak a csomagszám alapján megkérdezem. Nem szükségesek az adatok.
Fél órán belül megírom, hogy mit mondtak.

(#3371) DeathAdder válasza Fancy-boy (#3370) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nagyon rendes tőled, hálás vagyok érte :R

(#3372) Fancy-boy válasza DeathAdder (#3371) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Felhívtam őket, és Megérkezett a csomagod! :C
Először kérték volna a nevet, de végül csomagszám alapján is meglett. :))
Örülök, hogy segíthettem.

[ Szerkesztve ]

(#3373) DeathAdder válasza Fancy-boy (#3372) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nagyon-nagyon szépen köszönöm :R
Örök hálám :) Mivel fényévekre vagyunk egymástól nem tudom hogyan honorálni, csak egy virtuális sörrel

(#3374) Fancy-boy válasza DeathAdder (#3373) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Nagyon szívesen, akár máskor is, és köszi a sört. :D

(#3375) yuyizi


yuyizi
tag

Sziasztok !
Ha valakinek volt már hasonló ügye akkor segíthetne :) Elkallódott egy csomag sikerült benyújtani a panaszt. A kérdésem az lenne hogy kb mikorra számítsak válaszra illetve a kártérítés megtérítésére? Elméletileg 30 napja van a postának hogy megbirkózzon vele ...

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#3376) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Mostanában milyen gyakran frissül a nyomkövetési rendszer? Tegnap adtak fel nekem egy csomagot Mezőkövesden - ha minden igaz 1 napos MPL -, de a csomagszám alapján Füzesabonyig jutott. Ezt azért kétlem, gondolom csak nem frissült az éjjel a rendszer.
PBA3109036404

(#3377) DeathAdder válasza bajaki (#3376) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hali. Én tegnap délután vettem át egy csomagot (hála egy fórumtársnak, aki megérdeklődte nekem telefonon h megérkezett :R )
Mivel a nyomonkövetési rendszerben még mindig "szállítás alatti" stádiumban van.. :F

(#3378) bajaki válasza DeathAdder (#3377) üzenetére


bajaki
őstag

Hmm. Nem tudom, az enyémet lehet, hogy 2 naposként adták fel. Nem vagyok benne biztos, mert webshop küldi. De annyira nincs értelme 2 naposként feladni, mert szinte nincs is különbség árban.

(#3379) anonymus89 válasza bajaki (#3378) üzenetére


anonymus89
addikt

Mennyit fizettél érte vagy mennyit kell majd fizetned? (azaz miben állapodtatok meg?)
Volt már olyan csomagom pl. hogy reggel 6-kor átvehető volt és utána meg azt írták feldolgozás alatt de attól függetlenül kikézbesítették.

Szerkesztettem

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3380) bajaki válasza anonymus89 (#3379) üzenetére


bajaki
őstag

Nem írják, csak azt hogy MPL-lel küldik. De ez 2 napos lesz, már látom. Most van Pesten a csomag, én vidéki vagyok, ezt ma már nem hozzák ki.

Szerk: 990 Ft volt a posta díja. Azt írják, hogy most valami akció van a postára, szóval nem tudom mennyi lenne eredetileg. Az MPL áraival tisztában vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#3381) anonymus89 válasza bajaki (#3380) üzenetére


anonymus89
addikt

Mivel ilyen olcsó a postázás bár én ennyiért nem tudok MPL postacsomagot valamint nem utánvételesen kérted így biztos, hogy csak sima csomagként lett feladva ami 2-3 munkanap lesz.
Webshopból rendeltél vagy online?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3382) bajaki válasza anonymus89 (#3381) üzenetére


bajaki
őstag

Ha online rendeled akkor van ennyiért MPL csomag. Az más kérdés, hogy abban nincs utánvétel (az enyém utánvételes), de nem tudom elképzelni, hogy ne lennének leszerződve a Postával. Szóval biztos, hogy ők nem azon az áron adják fel a csomagokat amin Te a Postán.

Online rendelés. Egy szaküzletnek a webes felülete. Mindegy, majd holnap jön, annyira nem sürgős, csak tintapatron. :)

(#3383) anonymus89 válasza bajaki (#3382) üzenetére


anonymus89
addikt

Így van nekik máshogy mérik az árakat úgyhogy legközelebb holnap vagy holnapután jön meg.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3384) Weaver


Weaver
senior tag

van egy illető, elvileg múlt kedden utalt nekem takarékbankos számlára, de mai napig nem jött át az összeg. kérdésem, hogy ellenőrízhető-e valahogy, hogy megtörtént-e az utalás? mondjuk ez sem tiszta nekem, hogy lehet postáról utalni?

(#3385) TaaT válasza Weaver (#3384) üzenetére


TaaT
veterán

Nem csekkes befizetésről van szó?

Give them hell Ukraine!

(#3386) Weaver válasza TaaT (#3385) üzenetére


Weaver
senior tag

azt nem tudom, hogy az illető hogy oldotta meg, én bankszámlaszámot adtam meg neki. azt mondta postáról fog rá utalni.

(#3387) TaaT válasza Weaver (#3386) üzenetére


TaaT
veterán

Valszeg az lesz. :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#3388) Weaver válasza TaaT (#3387) üzenetére


Weaver
senior tag

köszi! mennyi lehet ennek az átfutási ideje? elképzelhető, hogy ha múlt kedden "utalt" még nem jutott el az összeg a számlámra? mert nem jutott el, és azt sem hinném, hogy ennyire lassú lenne ez a módszer.

(#3389) TaaT válasza Weaver (#3388) üzenetére


TaaT
veterán

Nekem nemrég utaltak így a számlámra, de nem emlékszem pontosan mennyi idő volt, talán1-2munkanap.

Give them hell Ukraine!

(#3390) anonymus89 válasza Weaver (#3388) üzenetére


anonymus89
addikt

Hétfőig meg kellett volna, hogy érkezzen.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3391) Weaver válasza anonymus89 (#3390) üzenetére


Weaver
senior tag

köszönöm a válaszokat, akkor nem várok tovább...

(#3392) yuyizi válasza Weaver (#3388) üzenetére


yuyizi
tag

Ha ilyen rózsaszín csekkes utalást csinált, akkor lennie kell valami bizonylatnak is róla. Szerintem kérdezz rá az illetőnél :)

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#3393) Weaver válasza yuyizi (#3392) üzenetére


Weaver
senior tag

megírtam neki, hogy nem jött át az összeg, és nézzen utána a dolognak. kértem azt is, hogy mutasson bizonylatot. egyszerűen oldotta meg a dolgot, azóta nem lépett be az odalra. mondjuk ezt most meg is érdemlem, mivel voltam olyan hülye, hogy friss reges embernek az összeg beérkezése előtt postára adtam a csomagot.

(#3394) yuyizi válasza Weaver (#3393) üzenetére


yuyizi
tag

Jól tetted ! Én most jártam pórul nemrég .. most a rendőrség lépésére várok. Mindig jobb az elővigyázatosság .

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#3395) Robyka


Robyka
aktív tag

Hali,

Van egy kb 0,5kg-os csomagom amit el szeretnék küldeni. Hol lenne a legolcsóbb?:)

(#3396) bajaki válasza Robyka (#3395) üzenetére


bajaki
őstag

Én így küldeném. Itt tudod megrendelni. Kitöltöd, kinyomtatod, majd elmész a postára és feladod a lappal együtt. ;)

(#3397) Robyka válasza bajaki (#3396) üzenetére


Robyka
aktív tag

Ezt már néztem múltkor is csak nem értek pár dolgot. Azt hittem ez csak a vaterán eladott dolgokra érvényes de akkor ezek szerint nem. :)

Na beirkáltam az adatokat. Megrendelő felhasználóneve az pl mi? vatera név?:) Címzett telefonszáma/email címe gondolom nem kötelező. Ha ezt megrendelem akkor kapok egy kinyomtatható vmit és azzal elmegyek postára, oda adom a 950-et és annyi?:)

(#3398) TaaT válasza Robyka (#3397) üzenetére


TaaT
veterán

"Megrendelő felhasználóneve az pl mi?"

Akármi, senki se nézi.

"Címzett telefonszáma/email címe gondolom nem kötelező."

Email címnek szoktam egy sajátot megadni, az nem fontos. De a címzett telefonszám jó ha valós.

Give them hell Ukraine!

(#3399) Fancy-boy válasza bajaki (#3396) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ha 500 gramm alatti, és azt kérdezte, hogy a legolcsóbb, feladja ajánlott levélként.

Tehát ajánlott levélként 500 gramm alatt 710 Ft.

Ilyet kell hozzá kitölteni:

[ Szerkesztve ]

(#3400) Robyka válasza Fancy-boy (#3399) üzenetére


Robyka
aktív tag

450 gramm körül lesz a csomag, buborékos tasakban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.