Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162834) penge111


penge111
addikt

Srácok, ha nagyon unatkozik valaki, akkor leírnám, hogy milyen játékaim vannak, és miket tervezek beszerezni. A lista alapján szívesen veszem az ajánlatokat mit érdemes még beszereznem esetleg, azt vegyétek figyelembe, hogy volt ps3-am, tehát az ottani címeket kivittem mind, remasteredek ezért nem érdekelnek. Illetve szerintem láthatjátok kb. milyen stílusú játékokat komálok!

Tehát ezek vannak, voltak: God of War, Bloodborne, World Of Final Fantasy, Witcher Goty, Fallout 4 Goty, Final Fantasy XII, Nioh, Nier, Dragon Age Inquisition Goty, Divinity Original Sin, Uncharted 4, Diablo III, Horizon Zero Dawn

Ezeket akarom beszerezni majd: Dark Souls III Goty, Ditroit Became Human, Lost Legacy, Hellblade, Ni No Kuni II, YS VIII, Ac Origins, Final Fantasy XV Royal Edition, Dragon Quest XI, Batman Arkham Knight, Divinity Original Sins II, Titanfall 2 (nem szeretem az fpst, de azt mondják nagyon ütős az 5-6 órás kampány)

Szóval, mik azok a címek, amik nem maradhatnak ki és nincsenek a fenti bakancslistámon? Válaszokat köszönöm előre is :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.