Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#517) Allien


Allien
veterán

Arról nincs hír, hogy mikor akarnak azon változtatni, hogy EU nem Arab államok? Folyamatosan szírekkel, meg mittomén milyen arab nyelven karattyoló kölkökkel kerülök össze, többnyire, akik nyominger módon gépből ugrás után nem néznek körbe, hogy mennyien megyünk egy adott területre.. (ja, és persze nem ismernek mást, mint iskola, meg hasonló tömeghelyeket) Van, amikor komikusan a 95. helyen halok meg, mert kb 10 másodpercem van levegőt venni. :Y Persze, dob jobb csapatot is, tegnap az egyik csapatban az első csávó hamar valahol lekopott, de mi 3-n vss távcsövest kaptunk, a végén 3:2-s felállás volt (mi maradtunk 3-n), az enemy épületben. Szépen bekúsztam az egyik épülethez, be az ablakon, majd sikerült az egyik enemyt lesebesíteni. Gyorsan be az épületbe (azt hittem, ott a másik, de ez lehetett ott, csak kijött). Vissz fordultam, hogy lássam a sebesültet. Erre jön a társa, aki fel akarta gyógyítani, ami ilyenkor hiba. :DDD Csiken diner lett belőle, meg a másik kettő egyből bejelölt. :B
Azt nem tudták, hogy előző nap hasonlóan szívtam meg. Két társam haldoklott, és éppen nekik segítettem, perig nem kellett volna. Csak várni az utolsó enemyt, aki ugye jött, és ezért nyert is... :B :K

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.