Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6830) Qorthral válasza ROBERTOH (#6829) üzenetére


Qorthral
őstag

Azt javaslom, hogy játsszunk idén a Gridrival-lal.
Armando_19 kolléga javasolta a tippjáték topikjában, én kipróbáltam, és használhatónak ítéltem.
Szerintem próbáljuk meg. Maradjunk ebben a topikban, mert az F1Ligához hasonló a játék.

Szabályok nagyon röviden:

- 5 pilótából és 1 istállóból áll a csapatod, melyet összesen 100 millióból pakolhatsz itt is össze
- Plusz taktikai elem, hogy az egységeket válaszható időre szerződtetheted, 1-5 verseny között
- Ha egy szerződés lejár, az adott pilóta/csapat min. 1 körig nem igazolható
- Ha szerződés lejárta előtt eladnál valamit, 4% költség fizetendő.
- Igazolásnál 3% leigazolási díj van, bár ezeket nekem valamiért nem vonta most le.
- A komponensek árait az oldal fejlesztői variálják a valós erőviszonyok alapján versenyről versenyre
- Minden komponens pontokat hoz a kvali és a verseny alapján, ezekért pedig pénzt is kapunk
- Egy max 20 milliós pilótádat kijelölheted "Talent driver"-nek, aki így dupla pontokat hoz

Létrehoztam egy PH!antasyF1 ligát, ezt a keresőben kidobja, vagy ezen a linken direkt is el tudjátok érni.
Lehet csatlakozni! A jelszó ezen oldal domain neve, www és .hu nélkül, csupa kisbetűvel. ;)
Remélem összejön a szokásos csapat nagyja, illetve csatlakoznak minél többen, mert egy ilyen játék mindig egy kis színt visz az idénybe.

A játék oldala itt érhető el.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.