Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#621) válasza (#620) üzenetére



addikt

Picit számolgattam és rájöttem, hogy az év végi összpontszám nagyon apró dolgokon múlhat.
Pl most nagyon úgy néz ki, hogy a következő futam után tervezett updatemhez nagyjából éppen annyi pénz fog hiányozni, amennyit Perez kitiltásával buktam, szóval emiatt egy teljes futamot csúszik a fejlesztési ütemem. Ami azért durva mert így ez végig fog pörögni az egész idényen, szóval minden további fejlesztésem is minimum 1-gyel később fog jönni. Szóval nem csak a 3. futamon fogok vele bukni valamennyit, hanem a 3-19-ig mindegyiken. Ráadásul pont a szezon elején kéne minél gyorsabbnak lenni, mert a kinézett elemek drágulnak, az én lecserélni kívánt cuccaim pedig folyamatosan veszítenek az értékükből, szóval az olló csak nyílik, minden eltelt futammal.

Persze helyezés szempontjából ez majdnem mindegy, hiszen a legtöbb főbb riválist ugyanúgy érinti a dolog. Csak érdekes belegondolni, hogy egy olyan apróság miatt, hogy a Saubereknek 5mm-rel ívesebb volt a hátsó szárnya, akár 150-nel is kevesebb pontom lehet a végelszámolásnál.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.