Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#355) hunnylander válasza Qorthral (#354) üzenetére


hunnylander
őstag

Mikor megkapjuk az adott verseny után a pontjainkat plusz a pénzecskét és nyílik a piac, elkezdem próbálgatni a lehetőségeket. A visszaállítás funkció nagyon jó, még az elmentett összeállításról is vissza lehet vele lépni az előző állapotra (már tudom) és nincs pénzügyi veszteség a tranzakciók miatt.

De meg akartam várni a szabadedzéseket, de várható volt, hogy a török pálya kedvezni fog a McLaren erősségeinek, és a próbálgatások után nem mentettem el semmit. Bizonytalan is voltam, hogy emiatt 0 pontot fogok kapni, de szerencsére ilyenkor az előző futamos összeállítás marad érvényben.

Hamiltont meg azért akartam betenni, mert tudtam, hogy ha nagy valószínűséggel jól szerepel, akkor ki fog slisszolni az anyagi keretemből beláthatatlan időre. Szóval ez volt a váltópont. Hosszútávon akartam építeni rá, mert nyerő ember lesz hosszútávon.

De most már elmentettem a következő futamra való konfigurációt. :) Csak néhány fillér hiányzott hozzá (ami meglenne, ha csak egy biztonságit is fejlesztek a Török Nagydíj előtt, ami olyasmi lett volna, hogy lecserélem a Lotust egy középcsapatra a plusz pénzből), hogy a Renault kitúrása nélkül a Red Bullt felcseréljem a McLarennel. Kobát nem akarom elmozdítani, nem akarok visszatenni egy virgines pilótát, csak azért, hogy a Renault maradjon. A Renault is felemásan szerepelget. Valenciának erős start-stop jellege van, ilyen pályákon Barrichello átlagán felül tud teljesíteni, mert itt kisebb hátrány a jobblábas fékezési szokása. A Williamsnek is feküdhet talán egy kicsit a pálya, meg mintha relatíve fejlődtek is volna.

Szóval két brit csapat meg egy kiszámíthatatlan japó, ezzel 'támadok' Valenciában :D (egyelőre, módosításokat talán a szabadedzések után teszek, ha valami váratlan gubanc adódik a kulcsemberekre nézve).

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.