Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Elims válasza GIJoe (#650) üzenetére


Elims
veterán

Én tudnék,érdemes rendelni. Milyen alkatrész kellene?

De várjunk Neduddki írására is,ő is biztos jót tud.

(#652) GIJoe válasza Elims (#651) üzenetére


GIJoe
addikt

206oshoz (2002es ,1,1es benzines) 2 hátsó teleszkóp, "kutyacsontok", esetleg még csapágyak...

(#653) ABE válasza GIJoe (#650) üzenetére


ABE
őstag

Én itt találtam "baráti" árakat, szerintem érdemes rápillantani: [link] Ha felhívod őket, alvázsszám alapján megmondják, hogy a kinézett alkatrész jó-e.

[ Szerkesztve ]

(#654) GIJoe válasza ABE (#653) üzenetére


GIJoe
addikt

:R kicsit sokalltam a 18E Ft / teleszkóp (azaz 36+munkadíjat...)

(#655) Elims válasza GIJoe (#652) üzenetére


Elims
veterán

Bocsánat,elfelejtettem írni.Ha még nem késő az írásom.
Ha jó alkatrészt szeretnél jó áron és minőséget,írj neki: trapezkar@gmail.com .
Ez egy bolt,nagyon korrektek! Szerintem érdeklőd meg itt is.

(#656) homeless09


homeless09
őstag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem bővebb vélemény/tapasztalat kifejtést mondani a Peugeot 307 1.6HDi-ről? :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#657) Elims válasza homeless09 (#656) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Várj egy-két napot és írni fog Neduddki. Fogadd me a tanácsát...
Szerintem nem rossz kocsi,de várj. :-)

(#658) neduddki válasza homeless09 (#656) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

akkor mso tmegint en legyek a rossz???;- )))
307 foleg a koraika maga remlaommechanikailag es elktromosna is barmi elogyuhet egyikamasik utan, akkor nezzuk a dizlet: kiB! haklis az olaj minisegere mennyosegere!!! es cseregetni se art akar elort fele, es azon kivul mae csak asozkaso cr
ha hozzam akarnak vagni en inkabb sikitva elugranek, de hogy pizt adni erte...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#659) homeless09 válasza neduddki (#658) üzenetére


homeless09
őstag

Sajnos nem nagyon ismerem részletesen magát a márkát, nem tudtam, hogy ennyi gond lenne vele. :( Köszi a felhomályosítást. :R

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#660) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Kacérkodom a gondolattal, hogy veszek magamnak egy 2008-as 407 sw-t 1,6 HDI motorral. Tudtok valamit mondani ezekről a kocsikról? Jót vagy rosszat? Amit hallottam és olvasgattam róluk az az, hogy a motorjuk kimegy a világból is, csak az elektronikájuk nem a legjobb. Tud valaki valamit ezekről?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#661) Patrick válasza vilmaboy (#660) üzenetére


Patrick
addikt

Hali, bár ez nem sok info, de ugyan ezt hallottam én is.

Itt körülnézhetsz. :)
[link]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#662) neduddki válasza vilmaboy (#660) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

motoraa nagyon kell figyelni hogy olaj minidf megfelelo mnosegu mennyisegu legyen, idoben legyen cserelve /akar elort fele/, egyebknet szokasos cr

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#663) Patrick válasza neduddki (#662) üzenetére


Patrick
addikt

Ez mindegyikre nagyon igaz. Total Quartzot rakattam bele kb fél éve, hát nem hittem volna de a castrol elbújhat mellette ha Pugról van szó.

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#664) neduddki válasza Patrick (#663) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

1 ennyire nem
2 mibol allapitod meg?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#665) Patrick válasza neduddki (#664) üzenetére


Patrick
addikt

Rengetegen írják és mondják hogy csak TQ, francia autóba francia olaj. Kivéve némelyik szerelő, Mobil1, mert hogy jó az opeljába...
A castrolt ette mint a nyavalya. Télen hidegben nehézkesen indult. Idén nem votl gond az indulással, végre valahára...

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#666) Elims válasza Patrick (#665) üzenetére


Elims
veterán

"A castrolt ette mint a nyavalya."

Ezt hogy érted??
Az enyémbe megfelelő mennyiségűt tettünk (megvan a gyári könyv,abban volt leírva,hogy mennyi kell bele),bontatlan castrol lett beöntve és vhol engedi picit. :-(
Ez az olaj miatt lehet??

(#667) neduddki válasza Patrick (#665) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az hogy rengetegen irjak az attol meg hujjeseg, ill. tenyleg castrol volt a csatrol v. ami reciclat ize?

udv

neduddki

mod: Elims: vmejjik szimering/tomites

mod: ja mult heten mondta a lokal otoboltos, hogy tavajj decemberben besett hozza egy ember es kozolte, hogy elte uzletet csinahassa meg, 4liter castrol 10w40es szmalval bontatlanbozoban 2600ft, szerintetek abban mi van???

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#668) Patrick válasza neduddki (#667) üzenetére


Patrick
addikt

Nem, nem hülyeség... tapasztalat. Akiket én ismerek, mindnek az van benne, TQ és amióta élnek pugjuk van. Ezért váltottam én is. Persze biztos van olyan aki castrolt, vagy mobilt használ, stb.
Castrol Magnatec 10w40 volt benne, én magam vettem, előttem töltötték bele... miután az előző Castrolt leengedték... Az enyém biztosan nem szereti, nem vagyok vele egyedül, ez van.

Ha jól értem akkor abban valami készer használt étolaj volt...

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#669) neduddki válasza Patrick (#668) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

de hidd el nyugodtan, karcold meg annyia tibologia felszinet mint en es majd ra fox jonni, amekkora hujjesegek a magyar otos tarsadalomabn vannak az olajrol az szite utolerhetlen ill. ugysi az az olaj lesz a jobb a pozsosoknak /flaszikanak/ amira totalfinaelf van irva ettol ez meg hujjeseg /japonak a japo olaj az isten, asztan van nagy pofaraeses amikor kiderul, hogy total a totoya olaj eu-ban/
szovla ijjenknek ne ulj fel inkabb olvass szakizeket /ne forumokat/ kerdez /ne kereskedot es ne hetkoznapi otost hanem tribomokust/ koszi:- )

udv

neduddki

mod: honan vetted? /castolmintabolt/ hologramos ize rajta volt? /habr ma volt ojan aki aszonta arra emlkezeto matrinyat is latott, ha nem lett volan elotte az eredeti benyeli/

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#670) neduddki válasza Patrick (#668) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

amugy a TIed alabnol nem 5w30/40eset ker? /amugy sem annyivla dragabb/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#671) Patrick válasza neduddki (#669) üzenetére


Patrick
addikt

Te valami mérnök lehetsz. :)

Akkor most miért jobb? Miért indult el pöccre -10 fokban az autóm? Miért nem eszi az olajat? Legalább is látványosan biztos nem.
1000-1200 km-en, ebből a fele autópálya, a fél olaj eltűnt...

A bárdiban vettem, igen rajta volt.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#672) neduddki válasza Patrick (#671) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ugyan kertlek en Hentes&Meszaros vagyok:- )
ha ijjen bajaid vannak 20rugoker meg lehet csinaltatrni egy olajanalizist es abbol rogotn kiderult volna sok minden, nem csak az olajrol hanem a motrodrol is
az hogy vannak kis kulomsegek azt elhisem, de ket valodi ugyanojjan teljesimenyszintu es viszkozitasosztaju olaj kozott nem lehet ekkor akulomseg
van oletem hogy mi volt abban a flakonabn de inkabb nem mondom

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#673) neduddki válasza neduddki (#670) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ahogy nezem az adatbazisoakt 5w-vet ker az a joszg

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#674) Patrick válasza neduddki (#672) üzenetére


Patrick
addikt

Nehezen hiszem el, hogy egy autóalkatrész boltban vett castrolban nem az van aminek lennie kéne, de ha még is, akkor rohadjanak meg... még is hol a rákba vegyek bármit is, ha már személyesen nem lehet egy "hivatalos" autóalkatrész voltban...

A másik meg, az lenne a legjobb ha én magam cserélnék mindent, mert akkor tudom, hogy nem csesznek át.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#675) Patrick válasza neduddki (#673) üzenetére


Patrick
addikt

Az egy picit hígabb ugye? Már mint hidegen, mert melegen kb egyforma nem? Télen jobb lehet?

Mellesleg azt mondták, még amikor megvettem az autót, hogy 10w40 menjen bele, mert hogy 2001-es a kicsike és volt benne 163k km.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#676) neduddki válasza Patrick (#675) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

udv

neduddki

p.s. enyemben is 168Mm-van 5w40-essel

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#677) Patrick válasza neduddki (#676) üzenetére


Patrick
addikt

Köszi a táblázatot. Akkor a kövi cserénél megnézem hogy muzsikál 5w40-el.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#678) Patrick


Patrick
addikt

Jövő héten érkeznek a az új gumiabroncsok. :D 195/65R15 H Efficientgrip Perf. Goodyear. Az 5 éves nyári kormoran gumik után kíváncsi leszek milyen lesz. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#679) neduddki válasza Patrick (#678) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

igndicseretes

udv

neduddki

mod:most utattaegy esmeros hogymitmondok:

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#680) Patrick válasza neduddki (#679) üzenetére


Patrick
addikt

Vaze ne haragudj, de nem értem mit mondasz. :D Telóról írsz amúgy? Vagy?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#681) neduddki válasza Patrick (#680) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nemharaxom x.r abil:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#682) Patrick válasza neduddki (#681) üzenetére


Patrick
addikt

Uhh, biztos régi darab. :D

Na én go to work... :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#683) ABE válasza neduddki (#681) üzenetére


ABE
őstag

Hi!

gYere joban tecik a neccahtoss csak ne lenn oljan ogre. :(-

udv
ABE

(#684) Patrick válasza ABE (#683) üzenetére


Patrick
addikt

Melyik az flt-s?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#685) neduddki válasza ABE (#683) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a 406nak a zegyetlen hibaj hogy nem a jpok csinyatak:- )

udv

neduddki

p.s. de mongukezelgnagyhiba,,,,

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#686) Patrick válasza neduddki (#685) üzenetére


Patrick
addikt

Hm, más németet mondott volna, bár én nem vagyok oda a német autókért... mire ez a fene nagy jpn mizéria? A morning showban is dicséri a Jani őket, mint az állat. MÉ?:D Megbízhatóság? Minőség? Környezettudatosság?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#687) ABE válasza neduddki (#685) üzenetére


ABE
őstag

Hi,

nemkol a sokk pontosag en szrtem ha vamit csinanyi a kocsin. :---)

ps.

gellabb van ben elett :---P

Partick

Mi feltes? :---O

duv,

[ Szerkesztve ]

(#688) neduddki válasza Patrick (#686) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

elso4sor

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#689) Patrick válasza neduddki (#688) üzenetére


Patrick
addikt

Köszi!

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#690) Patrick válasza ABE (#687) üzenetére


Patrick
addikt

Facelift-es. Nekem az tetszik. :)

Na, de megyek mert elkésem... :D

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#691) ABE válasza Patrick (#690) üzenetére


ABE
őstag

Ehhh, nekem is inkább a nagyszemű. ;) Na de az úcccsenem lesz, a 206 kiszolgál egy darabig remélhetőleg, aztán jöhet egy C6. :)

[ Szerkesztve ]

(#692) Elims válasza neduddki (#679) üzenetére


Elims
veterán

Nekem ez a kocsi nagyon gyanús... Friss szín,gyanúsan patent.

Patrick: Írj majd a gumikról. (én kb.98%-át értem amit Neduddki ír. :-) )

(#693) Patrick válasza Elims (#692) üzenetére


Patrick
addikt

Okés, jövő héten megjön, fel is teszem. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#694) Kornel


Kornel
veterán

Sziasztok.
1.6 vagy 2.0 hdi peugeot 407-rol velemenyek?
Van valakinek ilyen itt?

(#695) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok!
Érdeklődnek hogy a 2,2hdi mennyire megbízható motor?

(#696) whited válasza mokus1 (#695) üzenetére


whited
addikt

szia
az etalon a 2.0 Hdi, de szerelő alapján amit beszéltem vele, komoly baj azzal sincs :R

kornelka: Szia nekem 407 2.0 Hdi van, nagyon jó motor, fogyasztás 6L körül van, ha van kérdésed nyugodtan írd csak le ide is akár :R

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#697) mokus1 válasza whited (#696) üzenetére


mokus1
addikt

Szia köszi szépen!
En a régebbi 406osvan lévő motorról beszélek. Sok rosszat en se hallottam róla.
Mire kell figyelni?

(#698) whited válasza mokus1 (#697) üzenetére


whited
addikt

406 is volt a kezeim között, a vezérlést mindenképp kérdezd meg, főleg a vízpumpa a kényes terep ami tönkre szokott menni azért is kell idő előtt cserélni a vezérlést komplett, meg az üzemanyag szivattyú ami még problémás szokott lenni. (ha esetleg majd alkatrész kellene hozzá, bátran keress) :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#699) Patrick


Patrick
addikt

Nagyon baba ez a Goodyear Efficientgrip Performance gumiabroncs. :C Halkabb, a féktáv jelentősen csökkent, bár ez a téli után nem is csoda. A vízelvezetése nagyon jó, a fogyasztásra leszek kíváncsi. :)

Mennyire más így vezetni, hogy tudod prémium van alattad. Jövőre a hátsó tengelyre is jön egy ilyen és meg is van a nyári szett.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#700) neduddki válasza Patrick (#699) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

orommle hallom:- )

udv

neduddki

mod; mokus1: barcsak a ciges esmrosk is ez tmondanak...

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.