Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Elims válasza Patrick (#249) üzenetére


Elims
veterán

Neked milyen van,Patrick?
Mennyiért műszakiztatod? (Nekem is most 10-én,szerdán volt..)

(#252) neduddki válasza Elims (#250) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mikor nekm a 405srdturnyo volt ismerosnek volt 605 2.1turnyo en is O is imadta /de szepnek nem szep:- )/ a gepet futomure kellet kolteni par ev allat irtozatos mennyisegu km-et tett bele /nemtbe szaladgalt hetente 1-2x/ az auto mindent megkapott amitt kellet, a talan lecserelnem utan felpercel elvittek kicsit sajnlata is ha egy ojjan allapotut latnek mint akkor az volt eskusozm megvennem
a 2.5l turnyo 130lovast vezettem meg a 90es evek vegen beeestem mint maci a mezbe, desokat nem tudok a megbizhatosagarol, amit tok a 2.1td is haklisabb volt kicsivel mint az xud7/9

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#253) Elims válasza neduddki (#252) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!!
Nekem egy 3l-es sr van. (benzines)
Most költöttem a futóműre egy pár Ft-ot (elsőre,hátsóra.Új csapágyak előre,talpasak és egy komplett hátsó bölsőt/hídat cseréltünk -nem bízom egyetlen szerelőben sem :-/ - ).
Ami neked volt,abs-es volt? Ezzel kapcsolatban keresnék vkit..
Ja,nekem tetszik.Szerintem szép kocsi.Van "megjelenése",kényelmes,nagy és nagyon megy.. :-)

[ Szerkesztve ]

(#254) Patrick válasza Elims (#251) üzenetére


Patrick
addikt

Nekem egy 406-os van, 2000-es benzines, 2001-es évjáratum van. KPM-hez nem viszem, mert anno volt 17 vagy mennyi, de nagyon genyák, mindenbe belekötnek. Oda csak kb új autót szabad vinni.

Egyik csávóhoz viszem, aki majd elviszi leműszakiztatni, ők meg felkészítik rá az autót. Remélhetőleg most nem kell semmi extrát csinálni vele.
Annyi van, hogy a légzsáklámpa világít folyamatosan, meg a bal első lámpa az erősebben világít, nem tudom miért. kb 20-25 lesz a műszaki sztem.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#255) neduddki válasza Elims (#253) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

el tudom kepzelni:- ) a 405 az nem, a 605ot meg nem emlexem/:- (/, en enm vgayok nagy rajongoja 90es a francia benzinmotorknak, ket kezzel az egfele sakndalva DIESEL /de csak az adagolosak/:- )
nekm a 405 vs. 605 ojjan volt mint a bomosben az e34 vs e32 a kisebenk tokeletes voltak az aranyai mig a nagyobbnal nem dikerult jol a nyujts eredmenye, de a kenyem az mindenet karpotol:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#256) Elims


Elims
veterán

Patrick: Igen..azt hallottam,hogy ott minden csavart is átnéznek. (persze itt is van lehetőség az átengedésre...)
Neked elektromos a lámpa magasság állítás?
Az erősebb fény lehet a generátor picit túlműködése is.Egy ismerősömnek partnere van és abban szintúgy erősebb azt hiszem a bal.Az rendszerint ki is ég neki időnként.
Egyébként mennyire vagy vele megelégedve?

Neduddki: Pedig mindenhol azt olvastam/hallottam,hogy 605-ből csak a 3l-es benzines a jó. A 2.1-es diesel hibásodási rátája nagyon nagy.Sokszor kellett szervízelni.
Én nagyon megvagyok vele elégedve -fogyasztással kevésbé,de vmit vmiért-.
Nekem jobban tetszenek a '90-es évek autói.Nem csak peugeot-ba,bmw-be is,stb.
Neked most milyened van?

Abs kérdésben tudna vki segíteni?
Vmint most szereltem be a rádiót.Jól szól.Ráhangolom a telefonom fm transmitterét,jól,szépen szól.
Viszont ha beindítom az autót bezavar kicsit.Fékezéskor szintén.
Mi lehet vele a gond?

(#257) neduddki válasza Elims (#256) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en 99ota mar japozok, most egy civic es4, elktronika ugyben mobilon keresd ZudBika-t mond hogy pozso es en kudtelek
2.1es haklis volt az uzemanyagra es a karbantartas emaradasara /nem egy xud7/9/ sajna ez itthn igencsak elmarados
nekem a kedvenc joszagom egy 406 fl lenne a xud11vel:- ) /de ez nincs leglabbsi gyariban:- (/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#258) Patrick válasza Elims (#256) üzenetére


Patrick
addikt

Állítottam a legalacsonyabbra, de akkor is erősebb a fénye, simán vakít. Igen, egyszer már kialudt, vagy kiégett, szét ment benne a szál, most raktam bele az újat. Majd a srácok megmondják mi a szitu.

Egyébként meg vagyok vele elégedve, sajnos az előző tulajok nem törődtek vele, én most azon vagyok, hogy minden jó legyen. A polír meg van, sok mindent cseréltem már. Csak hátsó fék kell, a kipufogó rendszert akarom majd a leömlőktől kicserélni és igazából meg is vagyok mindennel. A többi már csak apróság, pl a szivargyújtó, vagy az egyik kis izzó nem világít a műszerfalon, ilyesmik vannak még. Egyébként imádom. :)
Múltkor mentem vele 180-at (autópálya), eddig ez a max, tovább nem mertem, utána meg pont mértek, még jó, hogy lassítottam. Az az igazság, ez viszi a 240-250-et is. De 190-ig nem is mentem volna el, a gumik annyit bírnak.
Ilyen autót szerettem volna, amióta láttam a Taxi c filmet, majd a kettőt, ott már az új lámpás verzió van. :) Csak az enyém nem fehér, hanem bordó. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#259) neduddki válasza Patrick (#258) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

De a Tied mar fl-es ugye? bordo jo szin, mongyuk ennek a dognek minden jol all:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#260) Patrick válasza neduddki (#259) üzenetére


Patrick
addikt

fl-es? Ez alatt mit értesz? :) :B Nem találtam semmi infot itt a műszaki adatoknál.

Egyébként minden jól áll neki, tervben van majd 17-es felni is, meg még egy kicsi csinosítás... :)

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#261) neduddki válasza Patrick (#260) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

fl: facelift rancfelvarras az elso es hatso lampakrol ismerheto fel legjobban, fl-kor kerult ki a xud9/11 es ott hejjere a hdi

udv

neduddki

mod: en ra em tennem Mo-n 17es felnit anyira nem eross az a futomu...

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#262) Patrick válasza neduddki (#261) üzenetére


Patrick
addikt

Áhhá, értem már, igen igen, enyém már az a típus, mindjárt dobok fel képet. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#263) Patrick


Patrick
addikt

[link]

[link]

[link]

Remélem jól linkeltem. :D Ez a megvételkor volt. :)

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#264) neduddki válasza Patrick (#263) üzenetére


neduddki
nagyúr

I!

nagyon abba imadom ezt a format:- )
felnik: 15", 16": hopp, masik

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#265) Patrick válasza neduddki (#264) üzenetére


Patrick
addikt

Én is, legjobb. :D

Én majd ilyet szeretnék 17-esben: [link]

Viszont addig valóban jó lenne egy gyári alufelni, mert az acélra csak a téli gumit akarom... no, ezekre még gyűjteni kell. :)

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#266) Elims


Elims
veterán

Neduddki: Köszi!
Felkeresem.

Én ezeket a xud-okat nem nagyon vágom. Mik ezek?

Az a civic egy kis méregzsák..Egy ismerősöm választhatott auót x millióig -cég fizette-,ő egy ilyen legújabb civic-et választott.
Azt mondta úgy megy,mint a villamos!
Nem sodródik,nem labilis,fix mint a villamos. :-)
Valóban?

Patrick: Szép autó!!Tényleg jól néz ki! )
Ha lecserélted a kipufogót,írd meg légyszives mennyibe került.Az enyém alatt végig el van rohadva (az utolsó 2 dob).
A múltkor -hátsó futómű cserekor- levettük.Legalább 2-3liter vizet öntöttem ki belőle.
Neked mennyit fogyaszt a kocsi?

(#267) neduddki válasza Elims (#266) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

joszorakozast:- )

a xud a psa dizel kod a 90es evekbol a szam a ccm-1000 elso szamjegye: 1769-1000=769=>xud7

na ez a civic nem meregzsak gyak majd 1200kg es kemeny 90lo/130nm, cserebe jol eszik:- ), de cserebe tegnap is egy swift2es! tutajtol megkaptam, hogy a sebvalto es a fek annyira finom, a 7gen mar a honda funok szerintm nem igazi civic lasd Tibi cikket

fogyastasok: 406 2l: 53 Gasoline 6,98 8,87 13,20; 605 3l: 6 Gasoline 8,82 10,11 12,31 /osszefogtam mert keves van/

udv

neduddki

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#268) Patrick válasza Elims (#266) üzenetére


Patrick
addikt

Nem rég lett cserélve a gyújtótrafó és ki is volt huzatva a kocsi, kb 1200 km. Szóval most a vegyesre ír 8,4-et. Városon kívül 90-el kijövök, 5,5-6 literből, autópályán 130-al kb 6-6,5. De akkor aztán nem nyomom neki. :)
Városban olyan 8-9-et eszik, ésszel vezetve.

Okés, majd megírom, az majd jövőre lesz szerintem. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#269) Elims


Elims
veterán

Neduddki: Köszi!

Az enyém benzines.

És az alkatrész árak hogy alakulnak?Azt mondják a japán kocsikhoz drága az alkatrész.

Patrick: Az nagyon jó egy 2l-es motorhoz!!
Ha nyomnád neki városban megenné a 10-11l-t is??

(#270) neduddki válasza Elims (#269) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a 120Mm-es szervizem 2/3volt egy 206 1.4es benzinesenk, mikozben annak volt 60Mm-nel si egy :- ) kintrol kell alkatreszt hozni/zatni hozza
tudom azert azt likeltem a sprit-rol

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#271) Elims válasza neduddki (#270) üzenetére


Elims
veterán

Összességében melyik a jobb kocsi?
Honda---Peugeot
?

(#272) neduddki válasza Elims (#271) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem kerdes aszem:- ) ugy erdems valaszolni, hogy a 405 utan a Carina E maga volt az osszerakott pancelauto, ami az orok eletnek keszult, ugy hogy imadtam a 405ot is /nyitott ajtonal eltromos ablak es teto ezt a csaladi cov r1 se tugya/, a carina mellet a 406 is igencsak masvilag volt max a plus ulesre es a xud dizlre vagytam belole
sajnos sok ismerosmnel volt gond a 206 /eletronika/ 307 /koraika egyszeruen darabokra hullottak/ 406 /elektronika, futomu/igy aztan en szepen kihatraltam a franciak figyelesebol is maradok a japan vonalon mar, nincs ojjan pozso amire elcserelnem a civic-et /max almomban egy 406 fl xud11 kombira vmi jolmegcsinlat murvafutomuvel:- )/
a 405-ot eladas utan 1 honappal elloptak szlovakoktol azt nagyon sajnaltam a nepper is aki megvette:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#273) Elims válasza neduddki (#272) üzenetére


Elims
veterán

Azt mondják,hogy szinte minden peugeot elektronikai szériahibás..
Azért egy nagyon jó 306-os vagy 406-os (605-ös) megfingatna pár dologban egy-két japán kocsit.. (most nem nissan zx vagy skyline,stb. gondolok).

306-osa volt vkinek?

(#274) Patrick


Patrick
addikt

Igazából azért az fl-esek jobbak a 406-os ban, na meg nem mindegy a motortípus sem, stb. Szerencsére nekem a jobbik van úgy mond és tényleg csak azért coptam vele, mert az előző tulajok szartak rá.

Amúgy pedig pöpec autó. Ahh egy V6-os 3000-est raknék bele. :P

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#275) neduddki válasza Elims (#273) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

max a kenyelem:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#276) neduddki válasza Patrick (#274) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ez sajnos nagyon igy van itthon:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#277) Elims


Elims
veterán

Az enyémben ilyen van. 3000 v6 benzin.
Mint a szöcske.
Piros lámpa után 50-nel indulok. ;-)

Sajnos az enyém is ilyen.Az előzö tulaj egy igen nagytudású ember..kötözött mindent mindennel.
Most én ezt fizettem,javítom.

Egy-két éve láttam egy nagyon komoly peugeot coupe-t,ismeri vki?

(#278) Patrick válasza Elims (#277) üzenetére


Patrick
addikt

ÚÚÚ, az szép grat!!! :)))

Ne is mondjad, az enyémben nem gyári gyújtótrafó volt és nem is az ami belevaló, egy totál mást raktak az oldalára ami 3-szor kisebb és gyújtókábelekkel volt a gyertyára rakva.
Amit meg én vettem bele, eredeti gyárit, az pedig a rendes méret és nem is kell gyújtókábel. Hát ég és föld a fogyasztás...

Ja igen, index fórumon vannak páran. :))

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#279) Elims válasza Patrick (#278) üzenetére


Elims
veterán

Igen,viszont tankolnom is kell ezért. :-/
Az már kevésbé kellemes..

A gyújtótrafó befolyásolhatja a fogyasztást??

Nem tudod véletlenül,hogy mi a neve annak a coupe-nak?

(#280) neduddki válasza Elims (#279) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

igenm, ha nagyin igenyes vagy, ajjor kicsereled a gyujtomazzagot is vmi kis allanallasura es a gyartjakat is iridiumra
a pininfarina munka: 406 cupera gondolsz?

udv

neduddki

mod: tudni kene pontosan mejjik motoe a Tied a 3bol, mert attolfuggoen: BCPR6ET, BKR6EK, BCPR6ET /loerok novekvo sorendben/
kabel: RC-CT412, RC-PG609, RC-PG609

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#281) Elims válasza neduddki (#280) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm!!!!!! Ezeknek utána nézek!!

Köszi!!!

Nem,nem 406 coupe. Vmi más.Lapos nagyon és nagyon vad kinézete van.Olyan roadster-es vmi.

(#282) neduddki válasza Elims (#281) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

egessegedre, rc-z?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#283) Elims válasza neduddki (#282) üzenetére


Elims
veterán

Vmi ilyesmi volt..
Mennyi lehet ennek az ára?
Esetleg van vkinek itt? :-)

(#284) neduddki válasza neduddki (#280) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

densoba: VK20Y, VK20Y, VK20

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#285) Elims válasza neduddki (#284) üzenetére


Elims
veterán

Ilyet kellene vennem?
Miben lesz jobb?
Adalékanyagok közül melyiket ajánlanátok?

(#286) neduddki válasza Elims (#285) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bof
mijjen adalek?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#287) Elims válasza neduddki (#286) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!!

Ebbe a gyertyában van több féle,legalábbis a száma más.
Miben különbözhetnek?
Most néztem a vaterán és van 2790-től.
Melyik lehet a jó?

Adalékanyag motorolajhoz vagy benzinhez.Szoktatok vmit csepegtetni?

(#288) neduddki válasza Elims (#287) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

3 tipusa van a 3l v6nak a 605ben, loero szerint novekvo, hogy mejjik a jo hozza, mivel ezt eddig nem arultad el ezert Nked kell kikvalsztani:- ) gyertjamazzag szinten
ngk vs. denso -.2mm a kozponti eletroda es dragabb is, kintrol kell behozatni volt mar, hogy 6db ik16 volt 6 rugo, alt ~8k kornyekere kijon a 4 /nekem annyi kell/ szoval izles kerdese aszem itt szedtem ossze: bof
autol-om van meg nem raktam bele, de mindig raszanom magam

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#289) Patrick válasza Elims (#279) üzenetére


Patrick
addikt

Igen befolyásolja, nekem így, hogy ez van, most elektronikusan integrált gyújtás van, nem pedig kábelen keresztül. Eddig 9,4 volt vegyesen és csak városban, most 8,4.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#290) Patrick válasza neduddki (#280) üzenetére


Patrick
addikt

Iridiumra? Azt lehetne cserélni nálam is, vagy is az enyémbe? Milyen hatással van a motorra?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#291) Elims válasza neduddki (#288) üzenetére


Elims
veterán

Nekem 605 SR 3.0 van. 123kw--167le
Így akkor nekem melyik kellene?
Nem akarom mondjuk az ebay-ről rendelni.Nem bíznék az eredetiségében (mondjuk a vateráról is foghatnék ki taiwan-it..)

Patrick: Te honnan vetted azt?Nekem a gyári van benne,de ha van attól jobb normális áron akkor inkább azt venném.
Mostanában van olyan,hogy nagyon ritkán nehezen indul.Van úgy,hogy 10percig is önindítozom mire beröffen (persze nem egyfolytában kerepeltetem).Ha beindult már nincs gond,normális az alapjárat meg minden.
Lehet,hogy a gyújtótrafó a gond?

(#292) neduddki válasza Patrick (#290) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

286ban meg a sajat

udv

neduddki

mod: Elims: vaterean ugyazt az ebay-t veszed meg, csak meg keres vki rajtad:- )\
denso ik20 /elneztem gy sort tul jot analottam:- )/ ngk: BCPR6EIX /itt meg a simat/

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#293) Patrick válasza Elims (#291) üzenetére


Patrick
addikt

Igazából sok minden lehet, ha nem indul, vagy nehezen. A 10 perc az sztem nagyon sok. Nekem amióta csere volt, mindig elindul pöccre, ritka, amikor csak másodszorra. :)

Ellenőrizni kell a gyertyákat, bár azt nem írtam, enyémben rossz gyertya volt (szintén), rövid furatos...a szikrának elég hosszú utat kellett megtennie, aztán rendeltünk gyárit, már mint ami belevaló típus szerint, ngk lett végül, hosszú furatos, egy fokkal jobb lett. Aztán gyújtótrafó lett cserélve. Mivel integrált elektronikus a gyújtás, így nem kell gyújtóakábel, még jobb lett. Most itt tartok. Tegnap reggel, amikor végeztem melóval 2 fokban pöccre indult.

Érdemes tehát először ezeket végignézni. Ha ezek nem tökéletesek, akkor többet fogyaszt, kevésbé húz, nem indul pöccre.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#294) whited


whited
addikt

sziasztok
17"-s OZ superturismo GT alufelnit szeretnék venni a 406-ra :)
Valaki tud eladót, és milyen méretet kell vennem? :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#295) neduddki válasza Patrick (#293) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az integralt alalt azt ertted, hogy direktgyujtasos?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#296) Patrick válasza Elims (#291) üzenetére


Patrick
addikt

Bocsi, 2-szer küldte el. :B

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#297) Patrick válasza neduddki (#295) üzenetére


Patrick
addikt

Hali, igen. Mert eddig nekem kábel volt egy nem oda való, nem is ehhez a motortípushoz való trafóval.

Aztán csodálkoztam, hogy alig ment, meg sokat evett... :U

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#298) neduddki válasza Patrick (#297) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

es eredendoen si direkgyutaso ez amotor?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#299) Elims válasza neduddki (#292) üzenetére


Elims
veterán

Őszinte leszek veled Neduddki.
Sajnos ritkán nem nagyon értem teljesen,hogy mit akarsz a tudtomra hozni pedig nagyon szeretném,ahogy most is.
Ha véletlenül hülyének nézel,hogy mégegyszer visszakérdezek meg mégegyszer,az ezért van és már most az elnézésedet kérem.

Szóval nekem akkor a denso ik20 vagy a ngk BCPR6EIX lenne a jó?

Patrick: Nekem ezt általában egy kiadós eső után vagy "nagy" hőmérséklet különbségű napok után csinálja.
Állítólag bepárásodik vagy vizet kap a gyújtótrafó vagy gyújtáselosztó.
Ha garázsban tartanám minden nap -nekem is- egy pöccintés lenne.
Ezért is érdekelne annyira ez az iridium gyertya.
Amióta nálam van nem volt gyertya csere.Az előző tulaj meg biztos nem foglalkozott ilyen "apróságokkal"...
Egy igazi kókler/gányoló volt az előző tulaj.
Forrt a víz,mit csinált?Vett bele még egy hűtőventillátort. (megvolt a helye mert a sv-kben kettő van gyárilag,ebben a sr-ben csak egy lenne.Már kettő van)
Buta volt ahhoz,hogy vagy a termosztát a gubancos vagy a ventillátor kapcsoló gomba,stb.
Az utóbbi kettő volt.Kicseréltem és hibátlan.

Ja,azt nem írtam,hogy az én autóm a tiédnek az apukája lehetne. :-)
'93-as. De,szeretem -és fanatikusan-.

Szia Whited!
Én passzolom.Nem is tudnék tanácsot sem adni.Az enyémen gyári peugeot alufelni van.
Patrick biztos tud rá mondani vmit.

(#300) Patrick válasza neduddki (#298) üzenetére


Patrick
addikt

Igen, csak xar gyertya, nem oda való kábel és nem oda való trafó volt benne... csodálom, hogy ment bazeg. :U

Hozzáteszem én már eleve jót rendeltem bele anno, pedig nem értettem a kocsikhoz, most sem nagyon, de azért már kapisgálok pár dolgot. A szerelő meg azt mondta, ez nem megy bele... hát... GG.

„Aki barátot talál, kincset talál."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.