Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#4259) Fishor válasza King Unique (#4258) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

Nem ilyen egyszerű, mert az előlapiban viszont sose működik már és volt amikor direktbe hátra dugva sem működött rendesen. A kábel zsír új 3.0. Egyébként a hosszabbítóba amikor bedugom, ha érzéssel teszem nem nyomom túl akkor úgy veszem észre többnyire bejön 3.0 ként, azt gondolom, valami érintkezési probléma lehet, viszont ha a hosszabbító lenne rossz, akkor a külső vinyónak is vacakolnia kéne nem? Mert az meg akárhogy dugom, mindig 3.0, tehát én olyasmire gondolok, főleg azért mert ez alapból ilyen behúzhatós pendrive, hogy ennek se 100-as a csatlakozása, és a kábellel, vagy épp az előlapi porttal nem tud úgy érintkezni hgoy jó legyen, míg a stabilabb ritkábban használt portokkal meg igen.
De tényleg nem tudom egyiket sem kizárni 100% osan, mert az is igaz, hogy laptopon 100% os a pendrive.
Ja és a sok ki be húzgálástól, az előlapi port már ismeretlen eszközként írja. Azzal nem is tudom mit tudok kezdeni, mert eddig legalább 2.0 ként felismerte. Viszont ugyanebbe másik eszközt ha dugok, akkor teljesen jól felismeri.

Üdv: Fishor

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.