Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) csibe1 válasza Glaz-dozfhut (#2600) üzenetére


csibe1
addikt

Azt nem is írtam, hogy egy alaplap ára.
A tipped jó, csak nézzen körül vásárlás előtt. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2602) idrimbe válasza Glaz-dozfhut (#2598) üzenetére


idrimbe
csendes tag

Értem, köszi.
De sajnos vannak rosszul sikerült alaplapok, amelyek egyébként lehet, hogy sokat tudnak, de valamilyen okból a chipset, buszok, stb. nem tökéletesen illeszkednek. Így inkább a kukába valók, hacsak nem valaki szeret nagyon sokat szenvedni.
Ilyen volt az Abit BE6-II, amelynél nem volt mindegy hová és milyen sorrendben szereled be a meghajtókat és a kártyákat, mert egyébként nem ismert fel néhányat. Ha jól emlékszem, főleg a flopi meghajtót nem szerette.
Aztán egy MSI alaplap a GRUB-ot nem szerette, és be sem töltötte. Aztán egy merevlemezt elfelejtett, és kicseréltem egy másik típusra, mivel biztos a merevlemez nem jó. Végül is úgy működött. Aztán a Samsung DVD írót nem akarta felismerni, ekkor rájöttem, hogy egyszerűen az alaplap a hibás, ahogy lecseréltem az alaplapot, minden megoldódott.
Kicsit hasonlóan ez az ASUS H370 PRIME PLUS is szenved apróbb hibáktól. Azonkívül, hogy néha úgy gondolja, hogy ledobálja a pendrive-okat, a DVD ill. blu ray meghajtókat is fűrészelteti. Legalább is most úgy tűnik, hogy inkább a vezérlő hibája, mint a meghajtóké.
Az M.2 meghajtóról sem akarta GRUB-on keresztül Windows 10-et boot-olni, ez azonban BIOS frissítéssel legalább ez megoldódott. De ez is jelzi, hogy nem túl jól sikerült alaplap, és ilyenkor nem biztos, hogy más gyártók chipseteivel még tetézni is kell.

(#2603) cyber86


cyber86
őstag

Kingston Datatraveler Max 256GB USB-A

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#2604) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Pendrive topik annyira nem porog, itt kerdezek!
Kinek mi valt be, mit hasznal mostanában?
Meg mindig a Transcend Jetflash 790 a "kiraly"?
Honnan s melyik verziot erdemes beszerezni, ha igen? (64 vagy 128GB lenne erdekes...)

Van egy 32GB-osom, lehet van mar 8 eves, naponta 10* kirantom a gepbol, masikba be, es megy es megy...
Csak kellene egy nagyobb, ez meg maradna win telepitonek, mert arra sosincs szabad pendrive, max valami promocios 2.0-s 8GB-os vacak...

[ Szerkesztve ]

(#2605) cocka válasza zolikaDB (#2604) üzenetére


cocka
veterán

[link]

Nekem ez jött be.

(#2606) zolka95


zolka95
őstag

Silicon Power Jewel J06 , 32GB



Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#2607) csibe1 válasza cyber86 (#2603) üzenetére


csibe1
addikt

Tudnál csinálni egy nagyobb fájl másolásáról is screenshotot?
Tartja a sebességet az egész másolás alatt?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2608) aszamóca


aszamóca
aktív tag

Olcsó Alis PEN, ami jó ár/érték arányú, és három csatolófelületű. [link]
DataRunner 3 IN 1 16GB. [kép]

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#2609) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Régebben is volt róla szó, hogy ezek a szintetikus tesztprogramok nem sokat érnek. Ez nálam újfent bebizonyosodott.
Vettem egy Adata UV150 128 gb pent.
Ezt az eredményt hozta. Ami nem is lenne igazán rossz.
De.
Amit a való másolásnál művel (több gépen, több porton is) az katasztrófa! Mutatom:
Kezdi 60 MB/s al néhány másodpercig, majd leesik nullára, ott van kb 6-8 másodpercig, majd felszalad megint 60-ra 1 másodpercre, majd megint leesik nullára, ée igy tovább. Egy 15 GB-os film másolása kb 40 perc...
És ez egy ajánlott pendrájv. Megérett a világ a pusztulásra...
Gyerekek. kupakos drájv leddel, és gyors is legyen, az csak kettő van: Patriot supersonic rage pro, vagy Corsair voyager gtx. Slussz...
A datatraveler max gyors, de ettől a kidugós háztól herótom van... Szét fog esni a kezemben.

(#2610) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Nem voltam rest, és lemértem:
9.95 GB-os fájl 15:33 perc.
Ez 10,92MB/s átviteli sebesség.
15 éve volt már ilyen drájv nem :)

(#2611) Milka 78 válasza XIII Ramses (#2610) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A Data pendrive-ot még véletlenül se!
Saját példa.
E héten elpusztult a 32gb-s ami nem volt 3x sem teleírva míg a 128gb-osról vészmentést kellett csinálni mert kezdte eldobálni az adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#2612) hkuteam


hkuteam
csendes tag

Adata UV150 128GB

Szintetikus teszt 16 GB-tal ugyanazt az írási eredményt adja, mint egy 16 gigás tesztfile pendrive-ra másolása

(#2613) Milka 78 válasza hkuteam (#2612) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Akkor te vagy a kivétel ;)

(#2614) htc07 válasza SteadyMan (#2283) üzenetére


htc07
addikt

Látom volt már tesztelve ez a Sandisk Ultra Dual Luxe 64GB, viszont nálam nagyon más értékek jöttek ki, gondoltam bedobom. USB 3.2 Gen 1 (Type-A) porton teszteltem, 5x8GB.

Viszont rohadt forró volt a végére már, 50+ fokos, nem szívesen ajánlom így.

Szerk. egyébként a windows 70mbps-t ír másolásnak, gondolom a diskmark-nál már olyan forró volt, hogy nem bírta a tempót.

[ Szerkesztve ]

(#2615) tpeter77 válasza cyber86 (#2603) üzenetére


tpeter77
addikt

szia, milyen partíció van a pendrive-on? NTFS vagy exFAT?
Ez a pen USB2.0 és 3.0 portban milyen sebességre lenne képes?
Sokféle gépet telepítünk az iskolákban. A felében 3.0 jobb esetben 3.1 USB port van, a géppark öregebbik felében csak 2.0 található.

Más.
Nagyon olcsó kisméretű pendrive-ot keresnék max 1-2GB-nyi pályázatos képanyag és doksi hurcolászására. Valamikor csak pár Excel és pdf, doc fájl kerül felmásolásra, ami pár MB de rendre felkerülnek a központba és sosem jönnek vissza, ezért vennék minél olcsóbbat. Számít hogy mit veszek, vagy csak minél olcsóbb legyen?

[ Szerkesztve ]

(#2616) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,

Megbízhatósági szempontból melyik pendrive-ot javasolnátok? Telepítésre használnánk hetente 8-10 gép telepítéséne történik róla, nyári szünetben egy iskolában 20-40 gépet is újranyomunk naponta, és ezért vennék 4-5 pendrive-ot.
Kingston olcsóbb pendrive-jai fél év után mennek a kukába, a Sandisk mindegyike tartós, iga lassulnak kicsit.
Adata pedig elég új, de gyors, tartósnak tűnik az is, de nem tudom az Adata termékei milyen szinten vannak a Sandisk-hez képest.

Ezeket a pendrive-okat néztem ki, mert gyorsak, de tartósságuk kérdéses:
1. Sandisk Extreme Pro
2. Kingston Datatraveler Max
esetleg más? Adata, JetFlash Transcend...?

(#2617) King Unique válasza tpeter77 (#2615) üzenetére


King Unique
titán

A pendrive-okat gyárilag FAT32 vagy exFAT fájlrendszerre szokták formázni, a DataTraveler Max gyárilag exFAT az alábbi teszt alapján.
Az USB 3.1 Gen 2 (USB 3.2 Gen 2 | 10 Gb/s) és USB 3.0-s (USB 3.2 Gen 1 | 5 Gb/s) eredményeket korábban már szemléltették itt az említett pendrive-nál, USB 2.0-n pedig a szokásos max. 25-4x MB/s várható (példák). + Evidens, hogy ha egy pendrive képes a 10 Gb/s USB 3.2 szabványt kimaxolni, akkor nyilván az USB 3.0 és USB 2.0 szabványokat is.
A "3.1 USB" megnevezés önmagában kissé pontatlan, mivel az Gen 1 alapon lehet USB 3.0, a Gen 2 a 10 Gb/s valódi USB 3.1, illetve újabban USB 3.2 Gen 2.
Operációs rendszer telepítéséhez kb. pont felesleges egy ilyen pendrive, oda megteszi egy lassabb és olcsóbb is. Az ilyen extra gyors és az átlagosnál nagyobb írástűrésű pendrive-ok, illetve már külső SSD-k pl. Windows To Go célra lehetnek hasznosak, valamint ha gyakran és minél gyorsabban kell nagy adatmennyiséget, nagy méretű fájlokat másolni és hordozni / tárolni.
A milyen pendrive-ot vegyek értelemszerűen a "Milyen pendrive-ot vegyek?" topik témája, ott kellene az ügyben érdeklődni, elolvasni előtte a téma összefoglalót, stb.

[ Szerkesztve ]

(#2618) tpeter77 válasza King Unique (#2617) üzenetére


tpeter77
addikt

szia,
Rendben, másik topikban fogok érdeklődni, viszont ha a frissen telepített és aktivált gépekről image kép készítésénél már nagyon jól jön ha van 1-2 gyors pen a tarsolyban. Ezt persze elfelejtettem az előbb megemlíteni, hogy emiatt keresnék gyorsat, mert a 6 perctől 45 percig is eltart géptől függően ugyanolyan pen-re az image írása! sajnos... és a sokszorosításnál sem mindegy hogy majd 1 óra pár perc a másolás ideje.

(#2619) King Unique válasza tpeter77 (#2618) üzenetére


King Unique
titán

Igen, az operációs rendszer képfájlba mentése az említett utóbbi kategória, ott valóban hasznos lehet egy gyors pendrive / külső SSD, ha a minél gyorsabb mentés a cél. Viszont kihasználni értelemszerűen csak akkor lehet ilyenkor az említett pendrive sebességét, ha a gazda PC-n van legalább 5 Gb/s USB 3.0 vagy inkább 10 Gb/s USB 3.2 Gen 2 port, valamint a forrásmeghajtó - amiről a mentés készül - eleve SSD, azaz képes kellően gyors olvasási sebességet biztosítani.

Egyébként a felsoroltak közül nyilván a Kingston DataTraveler Max a leggyorsabb és legkomolyabb, valamint a tartóssága sem lehet rossz, ha az alábbi tesztben leírtak alapján SIlicon Motion vezérlős és 3D TLC alapú Toshiba / Micron NAND-okat használ. Max. az lehet kérdéses, hogy ha "kitolható" típus, akkor annak kivitelezése mennyire tartós. Na meg hogy megéri-e anyagilag, mert amennyibe kerül, annyiért vagy akár olcsóbban külön is lehet vásárolni M.2 SATA / PCIe NVMe SSD-t és ahhoz való USB-s külső házat.

[ Szerkesztve ]

(#2620) tpeter77 válasza King Unique (#2619) üzenetére


tpeter77
addikt

Sajnos a Macrium-ot nem tudom rávenni hogy ssd-re készítsen bootolható meghajtót.
Esetleg más szoftver után kell nézni...?

(#2621) cocka válasza tpeter77 (#2616) üzenetére


cocka
veterán

A Transcend Jetflash minőségi cucc, bár én csak drágább Transcend peneket vettem. Ezek egytől egyig jók.

Adata az már határeset, mert az UE700 Pro sorozatnál nem sikerül a sebességet tartania. Érdekes, hogy a gagyibb verzióknál ezzel nincs probléma. Azaz a 64 gigásaknél és az ettől kisebbeknél.

Sandiskből csak az a kis gyíkfing műanyag pendrive-om volt, nem tűnik egyik sem minőségi cuccnak, még az Extreme Pro sem. Természetesen tönkre is ment. (Sandisk Cruzer Blade)

(#2622) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Sziasztok! Újabb elrettentő borzalomról szeretnék beszámolni:
Vettem egy Patriot Supersonic Rage Lite 64GB pent. Azt hittem, hogy az ADATA UV150-et nem lehet lekörözni, de sajnos le lehet. 5GB nagyságú fájl másolása: 7perc 51 mp....
Azt hiszem mást ide nem kell írni... :(( :( Ja és 980 Pro 1TB-ról másoltam...
Szeretnék érdeklődni, hogy létezik "gyors" pen a Transcent-től a 920-on kívül?

(#2623) Milka 78 válasza XIII Ramses (#2622) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Érdekes. Nekem ugyan ez 128gb-s változatban mérföldekkel jobban mozog.

(#2624) csibe1 válasza Milka 78 (#2623) üzenetére


csibe1
addikt

A nevéhez képest (Supersonic), még az is elég gyér eredményt produkál. :D
A Sandisk Cruzer Ultra is ennyit tud maximum [link]
Az Adata meg tényleg felejtős.
Amúgy ennyit talán még a Corsair Flash Voyager is hozott, pedig az USB2-es. :DDD
Valamikor majd előkeresem.
Egyre vacakabb pendrive-ok jönnek, lassan tényleg nem lesz érdemes a sima pendrive-okat megvenni.

Nemrég inkább összedobtam egy 480-as WD Blue SSD-t, meg egy Axagon külső házat amit ajánlottak.
Aztán rendeltem egy USB3.2-es kábelt, és azóta elég tűrhető tempóban tudok másolni.
(150MB/s - ez nem a teljes sebesség amit tudna a cucc, de nem álltam neki driverekkel meg újratelepítéssel vacakolni; a gyári kábellel 27MB/s volt :U )

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2625) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Sziasztok!
Silicon Power b07-ről tudunk valamit, írási sebesség tekintetében?

(#2626) MasterDeeJay

Full fém pendrive-ot kerestem olcsón. Kulcstartóra.
Elsősorban telepítősnek, esetleg ritkán rámásolni dolgokat.

HIKVISION N200 usb 3.0 32Gb.

Részemről nem ajánlott kategória.
Maga a pendrive masszív fémvázas, nekem kifejezetten tetszik. Viszont teljesítményre ... 4-5eft [link]

SanDisk Ultra Flair 32GB messze jobb vétel hasonló áron van, igaz annak füle műanyag de hasonlóan masszívan fém.
Jó jó írásban ez sem bajnok.

Na de ha gyorsat keresnék mi az ami most ajánlott ilyen 4-5eft-os 32gb kategóriában?

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#2627) hotkar válasza MasterDeeJay (#2626) üzenetére


hotkar
aktív tag

SAMSUNG Bar Plus

A 128 GB-os verzióhoz volt szerencsém (itt is van róla teszt).

(#2628) MasterDeeJay válasza hotkar (#2627) üzenetére

Jól hangzik, legközelebb veszek egyet. Köszi!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#2629) cocka válasza MasterDeeJay (#2626) üzenetére


cocka
veterán

Olyan hű de sok választásod nincs.

[link]

Ha jót akarsz, én a helyedben ezt venném:

[link]

El kell dönteni, hogy mi a fontos. Gyors legyen, tartsa a sebességét vagy olcsó? A kettő együtt nem igazán megy, mert be lehet kamuzni, hogy a 2.5k-s pendrive is tudja a szép sebességet, csak lehet, hogy az nem igaz.

Másrészt a 32 giga az még éppen határeset, szóval általában a nagyobb méretű pendrive-ok gyorsabbak is. Ez a már nem 4-8 giga kategória, tehát már emelnek valamennyit a sebességeken, de még nyomába nem ér pl. egy 128-asnak.

(#2630) mcs


mcs
veterán

Kingston DataTraveler Kyson 64GB USB 3.2 Gen 1

[ Szerkesztve ]

(#2631) Brxx


Brxx
lelkes újonc

Sziasztok!
Pár napja vásárolt Transcend JetFlash 780 16GB eredményei:

(#2632) mvkly


mvkly
senior tag

Patriot Supersonic Rage Lite 128GB, exFAT

Volt már a topicban mérve, talán még elfér egy.

8GB-os filmnél letérdel, 0 és 6 MB/s közt ugrál, néha felfut ~50-ig. Egy pillanatra.
Részemről kerülendő darab.

(#2633) PuffyMinnie válasza mvkly (#2632) üzenetére


PuffyMinnie
tag

.

[ Szerkesztve ]

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#2634) PuffyMinnie


PuffyMinnie
tag

SanDisk Ultra Luxe USB memória, 32 GB, USB 3.1

Másolni róla elég jó 150MB/s. De rárakni valami örökkévalóság. Max ilyen 20-22 MB/s, de nem tudja tartani, és ugrálgat pár megabájtokon aztán újból vissza a 20-22 MB/s , és leesik. 16 percet jelez a képen, de ez mindig kitolódik.

Tudnátok olyat ajánlani 10.000 Ft-ig ami tudja tartani a rámásolási MB-ot? De azért 20-30 MB/s-nél gyorsabb legyen valamivel. :D

[ Szerkesztve ]

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#2635) csibe1 válasza PuffyMinnie (#2634) üzenetére


csibe1
addikt

Valami külső SSD-t, de az nem áll meg 10 rugóból. :)
Ez van sajnos, vagy többet költesz rá vagy veszett lassú lesz.
15 körül van a Silicon Power M80 250GB-os verziója, meglepő módon 10 év garival: [link]

Olvass vissza kicsit, bőven ki lett tárgyalva a téma konkrét típusokkal, véleményekkel a külső ház + SSD verziókra is.
Amúgy ez a kérdés inkább a Milyen pendrive-ot vegyek topik témája lenne: [link]
Ott vannak részletezve a típusok.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2636) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Sziasztok! Haverom ajánlotta ezt a pendrive-ot, de furcsa hogy ahol más pendrive tudja a max sebességet, ez nem. Pl. PC elején az USB 3.0 foglalatban (mondjuk a dugó hivatalosan csak 2.0 de más pendrive nem siránkozik miatta) csak 40MB/S olvasás, alaplapon közvetlenül 150MB/S.. Ez egy újabb gép. gen 8. HP workstation is tudja a 150MB/s olvasást, de HP laptop USB 3.0 csak 40MB/s szintén. [link]
Lehet nem alapértelmezett foglalási egységgel kéne formázni? ExFAT jelenleg

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#2637) EnterR


EnterR
veterán

DataTraveler Max 256GB (USB-A)
Port: USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)

PSN ID: marquuard

(#2638) stefi68


stefi68
addikt

Az alany egy AData UV128:

Az első kép (felül) a vásárláskor készült 1 éve
A többi kép most.
1. teszt még jó volt, 2-3-4... tesztek kb ugyanazok mint a 3. kép.
Másoláskor a sebesség ingadozik, lemegy szinte 0-ra (W10 alól tesztelve, alaplapi USB3 port).
Routerben van használva megosztott tárhelyként, ott is ezt produkálja.
Az utóbbi időben vettem észre, hogy elég lassan másol...
Akkor ez kuka?
Tönkrement, vagy mi a szösz?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#2639) cocka válasza stefi68 (#2638) üzenetére


cocka
veterán

A 128-as meg 256-os UE700 Pro is ilyen. Lásd ezt a topicot. Viszont lehet, hogy az élettartamuk szempontjából ez még előnyös is lehet. Ki tudja meddig bírná, hogy folyamatosan maxon menne.

(#2640) DonDragonka válasza DonDragonka (#2513) üzenetére


DonDragonka
őstag

Hát ez meghóóóóót, se kép se hang se semmi... :((
Jól ment amíg ment, de elég gyorsan pusztult el...

Kár érte, kiváló ügynök volt... ;]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#2641) hotkar válasza stefi68 (#2638) üzenetére


hotkar
aktív tag

Szia!

Én tegnap egy Sandisk Extreme Pro-val csináltam meg a következő "gyógyítást":
1. Átmásoltam a tartalmát egy biztonságos helyre;
2. A MiniTool Partition Wizard programmal kiválasztottam az eszközt, majd a Wipe Disk funkciót engedtem rá. Ez teleírja fizikailag az egész területet 0-val.
3. Utána persze Format, és lehet újra teljes sebességgel másolni.

A szekvenciális írás (Q8T1) 200 MB/s-ról 385-re nőtt, a másik (Q1T1) 61-ről 270-re. Mindkét érték az újkori állapotot adja vissza.

Persze más program is jó, amelyik 0-val való teleirkálást tud végezni.

Próbáld ki, sztem.

(#2642) King Unique válasza hotkar (#2641) üzenetére


King Unique
titán

Vagyis akkor ezek szerint nem működött ott a TRIM / UNMAP (+ a GC és WL), lehet eleve nem is támogatja a pendrive, mert annak hiányakor szokott szükség lenni pl. belső SATA SSD-knél is lassú formázásra az eredeti írási sebesség visszanyeréséhez (példák).
Ahol a 0-kkal történő felülírást amúgy a Windowsok beépített formázója is tudja Vista óta a lassú formázásnál, nem feltétlen kell ahhoz külső program.

[ Szerkesztve ]

(#2643) hotkar válasza King Unique (#2642) üzenetére


hotkar
aktív tag

Előtte a lassú formázást csináltam meg (kivártam :U ), de a látványos javulást mégis a 0-val teleirkálás hozta meg.

(HD Sentinellel nézve a TRIM engedélyezett és támogatott, mégsem láttam, hogy javult volna a helyzet. Persze lehet, hogy hosszabb időre kellett volna a működő gépben hagyni, nyilván ennek is kell idő.)

(#2644) stefi68


stefi68
addikt

Akkor neked szerencséd volt.
Este elindítottam a 0-val teleírkálást, éjfélkor még csak 60%-on állt.
Reggel néztem, hogy végzett, de az eredmény annyi, hogy az olvasási sebességem 150-ről lement 50-re, írás nem változott, tehát maradt ingadozó 0-40 MB/s

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#2645) King Unique válasza hotkar (#2643) üzenetére


King Unique
titán

Az újabb Windowsok lassú formázása is = 0-kkal teleírás, vagyis ilyen alapon elvileg annak is használnia kellett volna. Ha 1 és 0 + 1 felülírás a cél, akkor kell a MiniTool vagy más hasonló szoftver, ami olyat is tud.

A HDS USB-s meghajtóknál nem feltétlen mutatja minden esetben reálisan a TRIM (UNMAP) működését, ezért javasolt külön letesztelni, meghajtóoptimalizálót megnézni hogy trimmelést futtat-e a meghajtón, stb. Ahol ha támogatja a pendrive a TRIM (UNMAP) funkciót, akkor az írási sebesség beesését elvileg egy meghajtóoptimalizálásnak (trimmelés) is meg kellene oldani.

[ Szerkesztve ]

(#2646) hotkar válasza King Unique (#2645) üzenetére


hotkar
aktív tag

Csak a rend kedvéért: a teljes formázás valóban nullázza a meghajtót; valamit benézhettem előzőleg.

(#2647) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Új (?) cucc háttértárak ellenőrzésére [ThioJoe]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#2648) San398


San398
őstag

Lexar V400 64GB, USB3

Nem tudom mennyire jó sebességben de 2,69$ volt Aliexpress-en a Tech fülön lehet megtalálni (3+ items from US $1.99)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#2649) PlayerOne válasza -=RelakS=- (#2647) üzenetére


PlayerOne
újonc

hú ez nagyon jó, épp szükségem volt erre, ki is derítette a csúf valóságot

(#2650) cocka válasza San398 (#2648) üzenetére


cocka
veterán

Nekem egy ilyen full műanyag borítású piros-fekete (tán 4 gigás) Sandisk penem volt, mondhatni "thumb drive" és ha jól emlékszem tönkre ugyan nem ment, de mittomén az esetek jó 20%-ában nem ismerte fel egyik gép se. Szóval ha nem fémből van a vége, nálam ilyen szóba sem jöhet. Pláne ha egybe van öntve a pendrive testével.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.