Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) finest válasza cherilady (#1050) üzenetére


finest
őstag

Nagyon jó hangulatjavító szerek vannak, és nem károsítják a májat. Eddig mit szedtél?

A szorongást kiváltó okot, például az együttlakást anyukáddal, nem lehet megszüntetni?

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#1052) cherilady válasza finest (#1051) üzenetére


cherilady
tag

Cypralexet szedtem de az meg a sexuális életemet zavarta meg :(
Ha nagyon KO vagyok akkor xanaxot szedek be a leggyengébbet.
Sajna nem lehet megszüntetni bár van egy fal amit ellehetne választani és akkor talán könnyebb lenne!
De előbb is éreztem egy enyhe szívzörejt, nagyon rossz érzés. Nem is tudom ilyenkor mit csinálhat a szív de kellemetlen :(

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#1053) Ticsi. válasza cherilady (#1048) üzenetére


Ticsi.
csendes tag

Én is átéltem hasonló dolgokat, s szeretném, ha nem is jönnének vissza. Nekem annyiban más a dolog, hogy én másokat féltek, hogy történik velük valami, s ennek hatására kényszercselekvések jöttek létre. Nekem a doki Sherliftet, mint kedélyjavítót adott, és szerintem nagyon jó hatása van. Emellett elkezdtem tanulni az autogén tréninget, amely segítségével egészen jól el lehet lazulni, s kipihenve érzi magát utána az ember. Mindenképpen tenni kell ellene, mert ezeknek elég súlyos következményei lehetnek.

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#1054) cherilady válasza Ticsi. (#1053) üzenetére


cherilady
tag

Köszi ilyesztegessél még így is hipohonder vagyok :U
De mondtam h én szedtem gyógyszert és ahogy abbahagytam megint előjöttek a dolgok.
De életem végéig se szeretnék gyógyszereken élni.
Szeretném magam megoldani a dolgokat de elég nehéz. Ha meg végülis belehalok akkor nem szenvedek tovább. Lehet lekéne sz..ni mindent és akkor nyugodt lenne az életem...

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#1055) Ticsi. válasza cherilady (#1054) üzenetére


Ticsi.
csendes tag

Azért ijesztgetlek, hogy addig menj, amíg nem érzed jobban magad. Meddig szedted a gyógyszert? Valamilyen szinten tudom, hogy milyen szar úgy élni, hogy rágódsz mindenen, s felidegeled magad.

[ Szerkesztve ]

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#1056) Ticsi. válasza cherilady (#1054) üzenetére


Ticsi.
csendes tag

A gyógyszereken kívül vannak olyan módszerek, amelyek segíthetnek. Nem vagyok orvos, nem tudom, hogyan mennek ezek a dolgok, hogy szükséges-e gyógyszeres kezelés ezek mellett a módszerek mellett, de érdemes kipróbálni. Költözés egyáltalán nem jöhet szóba?

[ Szerkesztve ]

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#1057) cherilady válasza Ticsi. (#1056) üzenetére


cherilady
tag

Fél évig szedtem a gyógyszert!
Költözés nem nagyon, de tudok beszélni anyámmal, hátha sikerül megoldani a dolgokat. Az a baj h túl sopkat rágodok mindenen.
Viszont azon gondolkodom h ha a szívemmel lenne baj akkor nem bírnám, a sportot sem pedig én rendszeresen sportolok.
Ezoterikus könyveket olvasok, szeretem is meg hátha segít.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#1058) Ticsi. válasza cherilady (#1057) üzenetére


Ticsi.
csendes tag

Én lassan már egy éve szedem és csak nemrég kezdett igazán hatni. Az megint más kérdés, hogy mi lesz akkor, ha már nem fogom szedni a gyógyszert. Keresni kell azokat a szituációkat, amelyek pozitív hatással vannak rád, oldják a feszültséget. Ilyen volt nekem most a PH! tábor. Egyszer sem jöttek elő a problémák.

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#1059) cherilady válasza Ticsi. (#1058) üzenetére


cherilady
tag

Én meg a párommal beszélem mega dolgokat és ha vele vagyok akkor minden oké. Nekem ő segít.
AMúgy anyummal kibékültünk :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#1060) Ticsi. válasza cherilady (#1059) üzenetére


Ticsi.
csendes tag

Gratulálok :C
Remélem, hogy sikerül megtalálni a megfelelő módszert minél hamarabb.

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#1061) cherilady válasza Ticsi. (#1060) üzenetére


cherilady
tag

Bízom benne! Párom azt mondta nekem, h ha kezdem érezni h jön ez a "roham" hesegessem el, gondoljak valami másra, kezdjek el csinálni vaalmit. És végülis ez a megoldás rá. Az a jó h vele ezeket megtudom bezsélni nyiltan és ő segít nekem és ez nagyon jó :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#1062) ServerWorks


ServerWorks
tag

Ajánlom mindenki figyelmébe egészségügyi információs online orvos-beteg portálunkat! www.e-paciens.hu [link] Hasznos információk, cikkek és természetesen a feltett kérdésekre megfelelő választ kaptok!

egy kis plusz dolog: szeptember végéig, az oldalon regisztráló felhasználók között 2 személyes wellness hétvégét sorsolunk ki, egy nagyooon fullos helyen! Teljes ellátás, kényeztetés meg minden :))

(#1063) AMD Power


AMD Power
titán

Gyors kérdés.... egy ismerősöm.. közép korú nő. Néha nagyon viszket neki a tenyere és a talpa. Nincs a bőrén semmi nyom. Nem piros vagy sebes semmi. Csak 1x nagyon viszket. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1064) ladybug válasza AMD Power (#1063) üzenetére


ladybug
őstag

Valami gombaféle talán, de lehet allergia, esetleg idegi alapon is kialakulhat.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1065) Vazallus


Vazallus
tag

Külső aranyeret mikor kell leműtétezni?

"Mr. Salieri sends his regards"

(#1066) Cola111


Cola111
aktív tag

Sziasztok

Tetralysal kapszulát nyelési nehézség esetén szét lehet szedni és bevenni úgy?

(#1067) ladybug válasza Cola111 (#1066) üzenetére


ladybug
őstag

Szerintem nyugodtan beveheted, ha gyulladt a torkod vagy a mandulád.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1068) finest válasza Vazallus (#1065) üzenetére


finest
őstag

Ha már nagy, zavar, gyakran vérzik.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#1069) ServerWorks válasza Vazallus (#1065) üzenetére


ServerWorks
tag

aranyérrel kapcsolatban van cikkünk: www.e-paciens.hu

igazából akkor kell müteni, ha már zavaró, sokszor gyulladt és vérzik! fontos, hogy rákmegelőző állapot alakulhat ki, és akár ki is fekélyesedhet ha nincs megfelelően kezelve.

használj mindenképp panasz esetén kenőcsöt, kupot és ajánlom a Detralex VN kapható gyógyszer szedését! fontos a megfelelő életmód váltás, táplálkozás, mozgás és amennyiben problémát okoz (nem láthatod magadnak de lehet már egy malignus folyamat is) szóval keress fel proktologiai szakrendelést (ált. sebészeten van)

jobbulást! www.E-PACIENS.hu - Fókuszban az egészség!

(#1070) TrakToros


TrakToros
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy lent jobb oldalt a nyelvemen van vörös terület és egy ennél még vörösebb csík (szinte már fekete), valamint a nyelvem teteje fehér és a nyelvem elején olyan, mintha néhány "üreg" lenne, amikor teljesen kinyújtom a nyelvemet.
Valamint több mint 1 hónapja már elől a jobb ínyemen van egy pici szinte bolhányi méretű hólyag (vagy nem tudom mi) ami ha mozgatom a nyelvemet érzem a nyelvemmel és picit már idegesít és nem akar múlni. Mindkettő fájdalom mentes. 24 éves vagyok, életemben nem ittam egy csepp alkoholt és nem szívtam el egy szál cigit sem, viszont 8 éve nem mosom rendszeresen a fogam és most rákom van?
Köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

A traktorosok,kombájnosok jó emberek:)

(#1071) Timyyy


Timyyy
őstag

Egyik reggel arra ébredtem, hogy fáj a jobb szemem. Megnéztem jó alaposan, de nem látszott rajta semmi, nem volt megdagadva sem, meg eltérő színe sem volt, semmi pirosodás, csak fájt a belső sarka. Reggel kicsit zavaró volt, de az idő elteltével estére egész jól enyhült. Másnap reggel ugyanígy ébredtem, megint fürdő, tükörben alaposan megnéztem, és a felső szemhéjamnál, a szemem sarkában van egy nagyon picike piros rész, meg kb 1 mm-t mintha kicsit meg lenne dagadva. Pislogásnál néha fáj, amúgy ez nem lenne zavaró, de viszket is. Huzatos helyen nem voltam, meg igazából semmi tippem sincs hogy miért van, és mi ez.

Ha valaki tudna valami okosat mondani azt megköszönném :U

(#1072) AMD Power


AMD Power
titán

Van egy elég kellemetlen problémám mostanában. Mind1 ,hogy mit eszek felpuffadok tőle és elég sok bélgázom lesz. Néha elég kellemetlen. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1073) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Úgy néz ki, hogy vashiányos vérszegénységem van. Mostani vérvétel eredménye, korábban nem volt ilyenem, viszont így utólag megnézve a tüneteket, voltak rá utaló jelek(fáradtság, végtagzsibbadás, néha hirtelen növekvő pulzus). Namost az érdekelne, hogy ebből leggyorsabban hogy tudok kigyógysulni, nosrmális szintre emelni szervezetem vastartalékát? Ha segítene az állandó fáradtságomon, akkor nagyon megérné, bármit is kell tenni. Szóval javaslatok? Neten kb. annyit szűrtem le, hogy húst kell enni hússal és hússal, meg esetleg némi hússal is. Valami más ötlet?

I am having fun staying poor.

(#1074) ladybug válasza Drizzt (#1073) üzenetére


ladybug
őstag

Ez ugyan gyerekekre vontakozik, de a nagy részét betarhatod te is.

A hármas vas-szabály
1. szabály: válasszunk minél gyakrabban nagy vastartalmú élelmiszereket!
Nagy vastartalmú élelmiszerek: az összes sötét színű zöldségféle, mint a spenót, a mangold, a brokkoli, a cékla. Jó vasforrások a hüvelyesek is, mint a lencse, a borsófélék, a kidney-bab és a szójabab. A gabonafélék közül a köles és az amarant bír a legmagasabb vastartalommal. Az aszalt gyümölcsök is fontos vasszállítók, mint pl. a sárgabarack, a füge, a datolya, a szilva és a mazsola. Vasban gazdag a pisztácia, a napraforgómag, a tökmag és a szezámmag, a vörös szőlőlé és a vörös bogyós gyümölcslevek. Időnként a gyerekek édességvágyát is felhasználhatjuk vaspótlásra, ha ilyenkor a kezükbe adunk pl. egy marék mazsolát.

2. szabály: C-vitaminnal együtt fogyasszuk a vastartalmú ételeket!
Kutatásokkal bizonyított, hogy a növényi élelmiszerekből származó vas felszívódását hétszeresére lehet emelni a C-vitamin egyidejű fogyasztásával. Ezért javasolt az étkezésekhez higított narancslé, vörös szőlőlé, vagy vörös bogyós gyümölcslé fogyasztása. Szeleteljünk paprikát a salátánkba, vagy barnarizsből készült ételünkbe! Keverjünk homoktövist a salátaöntetbe, vagy a müzlibe! Díszítsük a zabpelyhes müzlit kivi-karikákkal! Kínáljunk desszertnek citrusféléket, fekete ribiszkét, vagy epret!

3.szabály: kerüljük a vasfelszívódást akadályozó anyagokat!
Elsősorban a rebarbarában és a spenótban is előforduló oxálsavat lehet megemlíteni. Emiatt a spenótot valójában csak korlátozott mértékben lehet a vastartalmú élelmiszerek közé sorolni, noha évtizedeken keresztül gyermekek generációit győzködték a fogyasztásáról. A fekete teában található tein és a tejben található kálcium is kedvezőtlenül hatnak a vasfelszívódásra. Ezért ne igyunk teát és tejet az étkezésekhez!
Léteznek azonban olyan vasban gazdag élelmiszerek is, melyek egyidejűleg sok C-vitamint is tartalmaznak: a brokkoli, a cékla és a vörös szőlőlé.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1076) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

volna egy kis bajom.

fáj a hátamnál, nem középen, hanem bal oldalt, kb. félúton az oldalam és a gerincem között, a bordák aljánál. a kolleganőm szerint ott van a tüdőcsúcsom. lehetséges hogy tüdőcsúcsgyulladásom van?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1077) AMD Power


AMD Power
titán

Egy ismersömnek nem valami jó a vérkeringése. Elég sokat fázik és a végtagjai is állandóan hidegek. Neten olvastam ,hogy a Fagyönyg és a Galagonya teák nagyon jók erre. Lehet a kettőt 1x inni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1078) .impulse.


.impulse.
csendes tag

Van itt olyan aki a Szentkirályiban csináltatott fogszabályzót? Elmúltam 18 éves, ezért ajánlották nekem a Szentkirályit, mondván hogy ott egyrészt nagyon jó tanulók fogják megcsinálni, másrészt ingyen. Jó gondolom vannak költségek, de a maszekhez képest nulla.

SZTK-ba meg be nem teszem a lábam, miután öcsémnek tévedésből nem azt a fogát húzták ki amelyiket kellett volna. :((

Ha van itt valaki akkor informáljon már árakról, minőségről, stb. Köszönöm! :R

(#1079) AMD Power


AMD Power
titán

Engem valószínüleg éjszaka megcsípet egy pók. Tegnap reggel még azt hittem ,hogy "pattanás". De mára már fáj és érzékeny a bőröm ott eléggé. Kb 22cm vörös folt van a lábamon! Fenistilt vagy mit rakjak rá? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1080) Streky89


Streky89
csendes tag

Sziasztok!
Nekem a térdemről kb 2és fél évvel ezelőtt eltávolítottak egy szemölcsöt. De mára visszanőt.. sőt.. nem egyedül jött vissza hanem másik 5 szemölcs kíséretével. Van valakinek valami kis házi praktikája amivel sikeresen eltávolíthatóak ezek a szemölcsök? csak mert próbálkoztam az orvos által felírt ecsetelővel.. ami valóban eltávolította... de csak átmeneti volt a hatás.. mert egy idő után újra megjelentek.

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban. Az optimista a fényeket az alagút végén.A realista a vonat közelgő lámpáit. A mozdonyvezető meg három idiótát..

(#1081) R


R
aktív tag

tudnátok linkelni olyan emberi testről képet, leírást, ahol milyen belső szervek helyezkednek el, ideghálózat, stb? :R

(#1082) R


R
aktív tag

tegnap óta folyamatosan korgok, ez mitől lehet?

(#1083) Zsom! válasza R (#1082) üzenetére


Zsom!
tag

Éhes vagy? :DDD

(#1084) R válasza Zsom! (#1083) üzenetére


R
aktív tag

természetesen nem, mindenhol, de gyomornál lejjebb főleg

(#1085) Arpee78


Arpee78
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyre írok e, de hátha lesz vmi jó válasz.

Nekem időnként olyan szívgondom van hogy 160-260-ra ugrik a freki. Ismert probléma, orvosnál is voltam vele valamikor. Béta-blokkolót írt fel rá, de az szerintem elég durva gyógyszer, a vérkeringésem tönkre vágja, így nem akarom szedni. Tud valaki alternatív (akár részleges) megoldást? Jóga, sport, táplálkozás, gyógytea, akármi? Próbáltam futni, ami ugye erősítené a szívet, azonban az első néhány perc után többnyire rákapcsol a ketyegő.

Előre is köszi.

(#1086) mmdms


mmdms
addikt

Heló!
Édesanyám munkatársa pár napja észrevett egy bevérzést a lábszárán, mint amikor elpattan egy hajszálér. Felment az orvoshaz, annyit mondott hogy szedjen c vitamint. Azóta 1 nap alatt ugyanilyen folt jelent meg a kezén, a kisujja tövében, valamint a szemén is nagy vörös folt jelent meg. Vérhígító gyogyszert nem szed, és semmilyen érrel kapcsolatosat se. Valakinek esetleg nem ismerősek a tünetek? Mi okozhatja ezt?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#1087) animatrix11


animatrix11
őstag

hy

nem tudom ide tartozik e, 3. hete vagyok fekvőgipszben durvább bokaficam és még 1 hétig fent lesz, járogipszet addig nem merek felrakni amig a bokámon le nem ment a duzzanat, és majd felaknak járogipszet. Kérdem én 2010ben nincs valami könnyitett gipszes megoldás meg meg egy nem dorongal mászkálok a lábam helyén az elég hülyén néz ki meg kényelmetlen, lehet helyettesítani valamivel ami ugyanolyan jó, csak valami modernebb? Mert hallotam ilyenekről de azorvos nem javasolta, de nem hiszem el hogy nincs más megoldás... előre is köszi

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1088) PazsitZ


PazsitZ
addikt

A kérdésem a következő lenne: Van olyan megfázás vagy hasonló, amely lázat, fáradtságot, fejfájást produkál, de ezzel szemben semmi más tipikus tünet nincs úgy mint: orrdugulás/orrfolyás, köhögés... ?

Egyáltalán mi javasolt ilyen esetben? Gondolom a láz miatt ugyanúgy sok folyadék, pihenés.

- http://pazsitz.hu -

(#1089) Troy.


Troy.
addikt

Orvos van-e a PH-n? Háziorvos? Valaki? üdv

.

(#1090) bandus válasza Troy. (#1089) üzenetére


bandus
veterán

én nem tudok róla.

nálam jelenleg körömbenövési problémák játszanak. ilyen kellemetlen szarságot, hát nem tudom... brutálisan egy szar "betegség" :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1091) kenwood3 válasza Drizzt (#1073) üzenetére


kenwood3
őstag

és lány vagy fiú vagy ebből nem veszem ki? mert ha fiú sztem azzal orvoshoz kell fordulni mindenképp

Mi az az ekezet dragasag??

(#1092) Troy. válasza bandus (#1090) üzenetére


Troy.
addikt

Kár! Pedig nem távgyógyítást kértem volna, csak egy két kérdés merült fel bennem. üdv

.

(#1093) .impulse.


.impulse.
csendes tag

sziasztok

nagyon utálom magam emiatt, de csak most, 22 éves fejjel szántam rá magam, hogy fogszabályzót csináltassak. ennyi idősen viszont már eléggé "gáz" a fogszabályzás, szóval az a kérdésem, hogy tud-e nekem valaki olyan fogorvost, vagy olyan helyet ajánlani, ahol felnőtt fejjel is viselhető fogszabályzót készítenek.

az anyagi szempont sem utolsó, ugyanis igen keveset tudnék most erre szánni.

pls help, nem igazodok én ki a több száz különböző klinika és fogorvos között. :(

(#1094) Mawyx


Mawyx
senior tag

Szemüvegre lenne szükségem (van, csak megnézetném kell-e új), kérdés, hogy tb-re felírnak-e szemüveget vagy a szemorvosnak fizetni kell?
(Boltok horror árúak, találtam egy kis optikust, de nála nincs szemvizsgálat, csak ha már megvannak az értékek, akkor tudja elkészíteni a szemüveget.) A jelenlegi szemüvegem papírját már nem találom, nem tudom hanyas kellene.
Vagy háziorvos megcsinálja-e, jogsihoz is kellett a táblán elolvsni a betűket, még egy vonalzóval kell lemérni a szemtávolságot és annyi volt máskor is.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1095) R válasza Mawyx (#1094) üzenetére


R
aktív tag

sztk keretes valamit felírnak talán

(#1096) Mawyx válasza R (#1095) üzenetére


Mawyx
senior tag

csak a paraméterekre lenne szükségem, ami alapján az optikus megfelelő lencsét csiszol a keretembe
szemüvegboltban az ottlévő eladók által nyújtott szemvizsgálat 4ezer ft, felmerül a kérdés minek fizetem a tb-t, ha nem nézik meg ingyen a szemem a szemészeti klinikán vagy valahol

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1097) barca4ever


barca4ever
tag

Sziasztok!
Lenne egy kis problémám amiben segítséget szeretnék kérni!
Az a problémám hogy évek óta kűzdök eléggé sebes ,fájdalmas "pattanásokkal" az arcomon. Ami az államra és az orr alati részre koncentrálódik.Tisztántartom,gyógynövényes "szappannnal" mosom(Bioderma) és antibiotikum tartalmú kenőcsöt is kaptam a dokitól,egy ideig minden szép és jó volt de 1 hónapja durván megint intezíven előjöttek úgy mint rég.Már minden lehetséges dolgot megpróbáltam, de semmi hatása!! :( :(( Már telkesen el vagyok kenődve hogy úgy nézek ki mint Freddy Krueger és semmi nem tűnik megoldásnak!! Szerintetek mi lehet a probléma? Mit próbáljak meg? Esetleg szervi elégtelenség okozza? ha valaki tud valamit mondani akármi okosságot ezzel kapcsolatban azt nagyon megköszönném!

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#1098) Lauda válasza barca4ever (#1097) üzenetére


Lauda
félisten

Borgyogyasz latott mar?

Esetleg probald meg mez+fahej keverekevel bekenni.

(#1099) barca4ever válasza Lauda (#1098) üzenetére


barca4ever
tag

Igen! Ez a leg bosszantóbb :((( Ő írta fel ezeket és adott tanácsokat amiket azóta is betartok sőt még szigorúbban is és minden olyan mint volt! :(( :( Egy ideig óráig minden rendben volt kb 2 hónap és megint előröl kezdődik minden!!! Már undorodom magamtól és rettenetesen idegesít!!!! :W És csak újjab és újjab jön ki
A méz+fahéjat nem próbáltam még! Az mennyire szokot hatásos lenni? Álltalában?

[ Szerkesztve ]

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#1100) Lauda válasza barca4ever (#1099) üzenetére


Lauda
félisten

Hat sajnalom, hogy nem tud segiteni. Probaltal masik dokit?

En nem hasznaltam, ugy olvastam a multkor, hogy jo pattanasokra. Egy probat meger, ha mar az orvos csodot mondott.

Pattanás

Három kanál mézet és egy kanál fahéjat keverjen össze. Lefekvés előtt kenje be vele a pattanásokat, majd mossa le meleg vízzel. Ha naponta elvégzi ezt a műveletet, egy héten belül eltűnnek a pattanások.

Bőrfertőzés

A méz-fahéj páros gyógyítja az ekcémát, az övsömört és a bőrfertőzés minden formáját.

Egy csomo helyen megtalalod, ha rakeresel. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.