Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8101) Dylen válasza venember83 (#8100) üzenetére


Dylen
aktív tag

pontos labda

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#8102) pohár válasza venember83 (#8098) üzenetére


pohár
félisten

a végére egész jó lett a meccs azért :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8103) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Jó reggelt és szép időt kívánok mindenkinek a mai napra.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8104) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Jó reggelt! Legyen szép napotok! :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#8105) lujó55 válasza pohár (#8097) üzenetére


lujó55
őstag

El Clásico? ??? :F
Na jó, rákeresek a google-n... :U

Jó reggelt mindenkinek! Úgy látom jó idő lesz ma, megyek autót porszívózni és belülről glancolni.

(#8106) kételkedem válasza kételkedem (#8070) üzenetére


kételkedem
addikt

Előzenekar: Radar

Tankcsapda

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8107) Tim82 válasza kételkedem (#8106) üzenetére


Tim82
nagyúr

Forgasd el a fotókat.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8108) tope válasza Tim82 (#8107) üzenetére


tope
addikt

Vagy te a kijelzőt :D

Szép napot mindenkinek

(#8109) kételkedem válasza Tim82 (#8107) üzenetére


kételkedem
addikt

Így jobban beleilleszkedik a fórum arculatába. Talán középre kellett volna illeszteni, mert úgy még jobban beleilleszkedne! :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8110) lujó55 válasza kételkedem (#8109) üzenetére


lujó55
őstag

cigifüst, sörszag? fullos buli volt?

(#8111) Tim82 válasza tope (#8108) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én éppenséggel megtehetem egy tablet PC-ről fórumozva. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8112) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Ez az El clásicó elég gyenge volt :(

(#8113) zolynet válasza Lacazr93 (#8112) üzenetére


zolynet
addikt

Az biza az volt, de legalább az f1 mozgalmasabb. :U

Life is too short to stay stock!

(#8114) Lacazr93 válasza zolynet (#8113) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Jaa én is azt nézem közbe :D Button mit alakított..

(#8115) kételkedem válasza lujó55 (#8110) üzenetére


kételkedem
addikt

A cigit nem engedték a secusok, de sör az volt rendesen dobozból, műanyagpohárból! :D
A legjobban az a házaspár tetszett, akik Korda György - Balász Klári dalestre készült, csak rossz buszra szálltak fel! Ha már ott voltak kacsatánccal és egyet jobbra, egyet balra tánccal szórakoztatták a körülöttük levőket!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8116) venember83 válasza kételkedem (#8115) üzenetére


venember83
nagyúr

Hátha megtérnek a kordás korszak után... :U

(#8117) lujó55 válasza kételkedem (#8115) üzenetére


lujó55
őstag

:C :C :C :DDD

(#8118) pohár


pohár
félisten

na, jó volt ez a csirkepörkölt :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8119) lujó55 válasza pohár (#8118) üzenetére


lujó55
őstag

A mama kedvemben akart járni:
- húsleves (vasárnap kötelező)
- rántott hal, gombás rizs, tartár
- thai csirke zöldségágyon és héjban párolt burgonyával
- zserbó, de én inkább fagyit kértem.
A fröccsnek való is ott virít az asztalon, de ma még vezetnem kell...

(#8120) Lacazr93 válasza lujó55 (#8119) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Éhes lettem :( :DD :DD

(#8121) ToBeY válasza lujó55 (#8119) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezt mind megetted együltő helyedben? :DDD

(#8122) pohár válasza lujó55 (#8119) üzenetére


pohár
félisten

hát ez nem semmi :C
a zserbót mamám csinálta nagyon finoman, azóta csak másik mamám tudta megcsinálni, egyszer :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8123) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Fát lepakoltuk és egy részét be is pakoltuk a pincébe, ez eddig rendben. Viszont a munka elhúzódott, mert közben jött egy piros Astra F-el egy roma "úr" aki tövig nyomott dudával lassított a ház előtt. Azt tudni kell róla hogy volt egy régi kanapé két székkel (olyan jó 15-20 éves konstrukció) amire már 3 hónapja gyűjtik a családit, és zaklatnak éjjel-nappal hogy mutassam meg minden rokonjuknak. Persze leráztam őket, így egy jó hónapja már nem is jöttek könyörögni de most pénz állt a házhoz jöttek megvenni az áhított bútorokat. Tehát, kimegyek, erre rögtön azzal kezdi hogy úgy tudja van eladó kanapénk. Mondom, ja (kb. 3 hónapja tudod), van, de 12k lenne ahogy mondtam és jár hozzá két szék is. Erre ő: "...hát ha lenne annyi pénzem elvinném, de csak 11k-t tudok adni érte, mert a futó is pénzbe kerül, de azért láttam hogy van szép cserépkályha a másik házban, az nem eladó, mert azt is vinném ha lenne rá pénzem..." Ekkor kicsit kiakadtam, és válaszoltam: 12k-ért viheted a kanapét a két székkel, úgy ahogy kérted. Erre jött az apja is,akinek még kellett valami, de a beszédéből nem lehetett kivenni, bezzeg testszag annál inkább játszott, pedig ki vagyok képezve de ez durva volt. Nah, végül fél óráig magyarázta hogy miért engedjek egy ezrest az árából, de látta hogy nem megy semmire a "cigánykodással" így végül hozott futót és elvitte a kikiáltott áron. Azt még hozzátenném hogy mikor mondtam hogy fel kellene rakni és egyedül nem tudom, akkor emberünk faterja rögtön rávágta: "...én a rossz lábammal?", persze ültek még az autóban vagy ketten, azok a dohány füstjében elmerengve ki se szálltak a kocsiból, de végül emberünkkel ráraktuk a futóra és el is búcsúztunk isten hírével, remélem soha többet nem találkozom vele.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8124) nike_ válasza Tothgera30 (#8123) üzenetére


nike_
addikt

ezeket én is úgy bírom. múltkor hirdettem a telefonom 40k HUF-ért, erre mi az első üzenet? szia nike_, 30k-t adok érte, többet nem. na mondom, akkor neked se lesz tőlem telefonod.

(#8125) Tothgera30 válasza nike_ (#8124) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ezt én sem szívlelem, sőt, jelen esetben az dühített fel hogy mikor többször ígérte hogy jön "xy" időpontban, én meg vártam rá, akkor nem jött, most meg mikor ráér és jön akkor engem sürget hogy siessek haza mert jönne a cuccért és csak most ér rá, egy fél óra múlva már nem, mikor semmi dolga sincs, max. vasat lop amit lead a méhbe... :W

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8126) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Szerintetek is irreális elképzelni egy olyan világot, ahol az emberek nem egymást agyontaposva, megölve, elpusztítva, kirabolva élnék az életüket és jutnának előbbre? Vajon ez genetikailag be van kódolva? Ha már intelligensebbnek mondja magát a többi élőlénynél, azzal nem járhatna együtt az hogy a haladást nem csak az eszetlen egymást pusztító versengés révén tudná elérni, fejlődni?
Szükséges rossz, hogy így működik a világ?

Lehetséges elképzelni egy más világot? Mi más lenne szükséges hozzá? Unalmas lenne úgy a világ?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8127) Lortech válasza Tothgera30 (#8123) üzenetére


Lortech
addikt

Azt' a pénze nem volt büdös?

Thank you to god for making me an atheist

(#8128) lujó55 válasza pohár (#8122) üzenetére


lujó55
őstag

jó kis hízókúra, de a házi zserbó az igazi, mert dióból készül.

(#8121) ToBeY: naná! :C

[ Szerkesztve ]

(#8129) lujó55 válasza BlacKSouL (#8126) üzenetére


lujó55
őstag

attyagatya! te ekkora pacifista filozófus vagy? na, most meglepődtem...

(#8130) Tothgera30 válasza Lortech (#8127) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem az övé, hanem a fiáé (értő olvasás), amúgy meg ki kell mosni és kész.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8131) pohár válasza Tothgera30 (#8130) üzenetére


pohár
félisten

vagy gyorsan elkölteni :P

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8132) BlacKSouL válasza lujó55 (#8129) üzenetére


BlacKSouL
addikt

én idealista pacifista lusta vagyok.
Én mindig szerettem volna egy jobb világban élni, és szerintem ha a környezet ideális lenne, akkor az emberekben talán fel sem merülne a gonoszság. Persze ahogy elképzelem az emberi agy túlbonyolítottsága miatt lennének őrültek akik ugyanúgy gyilkolnak pl. De sajnos jelenleg alapvetően ez a kevesebb.
A Pusztító világának néhány eleme tetszetős, de sajnos az sem tökéletes.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8133) lujó55 válasza BlacKSouL (#8132) üzenetére


lujó55
őstag

ha nem úgy lenne ahogy van, akkor még mindig fán élnénk nagy szeretetben és nem lenne interneted sem.

(#8134) venember83 válasza BlacKSouL (#8132) üzenetére


venember83
nagyúr

Jobb világban? Vigyázzá', ne politizáljá'. :U

(#8135) BlacKSouL válasza lujó55 (#8133) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Értem. Tehát az én internetem nem lenne, ha mondjuk Hitler, Sztálin, meg a keresztes háborúk nem irtottak volna ki milliókat, nem lett volna balkáni háború, és nem lennének gyilkosok, meg rablók, sikkasztók, csalók, stb...

Akkor köszönöm nekik

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8136) lujó55 válasza BlacKSouL (#8135) üzenetére


lujó55
őstag

Hahó, ember! Én is szeretnék úgy élni, hogy a gyerek nyugodtan tudjon elmenni biciklizni az osztálytársaival és ne kelljen félnem, hogy kivasalja-e valami paraszt, vagy megveri valami rézbőrű a bicajáért. Azt mondtam, hogy ha mind pacifisták lennénk akkor nem lettek volna háborúk, fejlesztések és mai modern világunk.
Nézd inkább a Nat. Geo-t bek@kálsz, olyan jót látsz! :K Bugatti Veyron, ahogy készítették. Nézz bele! Annyira jó lenne egy ilyen járgány nekem dolgozni járni. :DDD :DD

(#8137) bnss


bnss
veterán

Újra vasárnap este, újra egyedül, újra munka holnap reggel. Panaszkodásból egy hétre ennyit. Mellesleg szép estét kívánok!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#8138) koshmar válasza bnss (#8137) üzenetére


koshmar
őstag

Viszont!

Utálom a Vasárnapot. Mert megelőzi a Hétfőt. Vagyis a munka/iskola kezdés napját. :(((
Nyomaszt. Csak ezen jár az eszem.
"Holnap megint kelhetek 5.30-kor..."...Nyomaszt.
Az a tudat, hogy holnap Hétfő, szétrombolja az egész Vasárnapomat.

Huh, de melankolikus lettem.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#8139) lujó55 válasza bnss (#8137) üzenetére


lujó55
őstag

ne panaszkodj! örüljünk, hogy van hová járnunk pénzt keresni. :K

(#8140) lujó55 válasza koshmar (#8138) üzenetére


lujó55
őstag

akkor csak egy jó nap van a szombat, ugye? de már arra készülsz pénteken is?
én is így vagyok ezzel.

(#8141) venember83 válasza bnss (#8137) üzenetére


venember83
nagyúr

Belőled sem a boldogság sugárzik. :U

(#8142) koshmar válasza lujó55 (#8140) üzenetére


koshmar
őstag

A péntek is jó, mert másnap (szombaton) nincs semmi dolgom.
Illetve tanulni nem kell, lehet fórumozni, kecskézni, vagy ami akarok.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#8143) vikvuk válasza koshmar (#8142) üzenetére


vikvuk
aktív tag

kecskézni?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#8144) lujó55


lujó55
őstag

Na, logout. Megyek fürdizni.
Jóccakát! :R

(#8145) koshmar válasza vikvuk (#8143) üzenetére


koshmar
őstag

Kecskézni: kerékpározni/biciklizni.
Kerékpár= kecske.

Egy már rég kihalt gimnáziumi nyelvjárás.

Szerintem te valami egész másra gondoltál. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#8146) bnss válasza lujó55 (#8139) üzenetére


bnss
veterán

Annak örülök, igazából nem ez a probléma, csak tetézi a holnap reggeli kelés.

venember: sajnos nem, pedig igyekszem. De amikor úgy indulsz el otthonról, hogy amikor elhagyod a várost, már honvágyad van, akkor nem tudok mit tenni. Ez a hangulat most nagyon elkapott, kellene egy sör...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#8147) venember83 válasza bnss (#8146) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem segít. Én már ittam egyet bringázás előtt, nem is esett jól. Igaz, alkoholmentes volt, és inkább a pusztítás céljából fogyasztottam el.

(#8148) bnss válasza venember83 (#8147) üzenetére


bnss
veterán

Nincs is itthon, egy gonddal kevesebb. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#8149) Lortech válasza Tothgera30 (#8130) üzenetére


Lortech
addikt

Értő olvasás, hagyjuk már, tudod is te kitől jött a pénz, meg amúgy is pont ez volt a lényeg.

Tudod, ha nem tetszik a vevő, akkor el kell küldeni a fenébe, de így meg üzleteltél egy általad megvetendő társasággal, és még meg is írtad, hát te azért, én meg ezért vetlek meg.

Thank you to god for making me an atheist

(#8150) pohár válasza Lortech (#8149) üzenetére


pohár
félisten

most az a bajod hogy Tothgeranak az a baja ganészagúan ment oda üzletelni? az egy dolog hogy azért van szaga mert DOLGOZOTT előtte, nem azért mert két hete nem érte víz, csak mikor elázott :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.