Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8651) lujó55


lujó55
őstag

Halihó mindenkinek!
Szép napsütis idő van, de én még mindig beteg vagyok. Már két hete! :( :O
Hihetetlen ez a torokfájás. Láz konstans 37.5 :W
Az összes kollégám ki van dőlve, váltva táppénz és munka. Van valami járvány? Nem találtam semmit róla.

(#8652) kételkedem válasza lujó55 (#8651) üzenetére


kételkedem
addikt

Remélem járvány nincs, de lokálisan lehet nálatok valami. A munkahelyen ráadásul újra és újra meg tudja fertőzni a beteg a már nem beteg kollégát.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8653) venember83


venember83
nagyúr

A női tenisz szép. Legalábbis a lábak szintjén mindenképpen. :K

(#8654) fokukac válasza venember83 (#8653) üzenetére


fokukac
nagyúr

Teee, perverz Tata...!

:P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#8655) venember83 válasza fokukac (#8654) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem ovisok vagy ministráns fiúk teniszeztek. :U

(#8657) venember83 válasza Kalandor (#8656) üzenetére


venember83
nagyúr

Most már mindegy. ;]

Ja, ha már képek: [link].

(#8658) lujó55 válasza kételkedem (#8652) üzenetére


lujó55
őstag

Szerintem a légkondi is besegít. Vagyis nem légkondi, csak belső keringtetésű mesterséges légcsere van. Amint meggyógyul valaki és visszajön dolgozni 4 nap múlva újra kibukik mert valaki átadja. Pingpongeffektus.

(#8659) BlacKSouL válasza lorcsi (#8633) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Igen. Ebben a városban 12-18 közötti az életkor a bulikban. 18-24 közöttiek nincsenek, mert mindenki valahol máshol, másik városban bulizik. Aki 24 után meg visszajön, az meg 1-2 évig elvan, majd 28-50 éves korig a másik bulihelyre jár, na az meg a másik tipikus. A 35 éves elvált anyukák gyűjtőhelye ahogy mi szoktuk nevezni. Oda meg 27-28 alattiak ritkán tévednek be, ha mégis, akkor az uccsó busszal mennek is haza.
Vagy ezekkel bulizom, illetve a barátaimmal de közöttük, vagy itthon egyedül.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8660) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#8659) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem tudom mi bajod a milfekkel :P ?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8661) venember83 válasza Tothgera30 (#8660) üzenetére


venember83
nagyúr

Hogy van gyerekük, meg ki tudja, milyen lelkiállapotban kerültek ki a házasságból... :U

(#8662) molnarpeter válasza Kalandor (#8656) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mit kell látni ezeken a képeken? :D

mp

(#8663) Tothgera30 válasza venember83 (#8661) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Általában közös megegyezés alapján, anyagilag sokszor ők járnak jó a gyerkőc/ök miatt. Érzelmi szempontból eléggé megviselheti őket.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8664) BlacKSouL válasza Tothgera30 (#8660) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tavalyi afférom után egy negyvenessel(munkahelyi, nem bulis) nekem igazából semmi. Csak sokukon akik ott vannak látszik a kétségbeesés, a kiábrándultság, a kiégettség, hogy látszik hogy anno hiába mondták nekik hogy ne menj hozzá, nem hozzád való, mégis hozzáment, most meg ugye...meg az, hogy ilyen helyre járnak faszit keresni maguknak, és még válogatnak is. Akkor válogassanak csak..válogattak volna előbb ésszel.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8665) bnss


bnss
veterán

Szép estét! Volt ma felhőszakadás, jéggel és villámokkal körítve, de szerencsére napsütés is. A vihar szezont nem kedvelem továbbra sem. Holnapra pedig boldog munka ünnepét?! ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#8666) venember83 válasza bnss (#8665) üzenetére


venember83
nagyúr

Lehet ünnepelni akár munkával is. Ja, meg anyák napját is lehet ünnepelni. :)

(#8667) bnss válasza venember83 (#8666) üzenetére


bnss
veterán

Majd hétfőn, nem rontom már el ezt a hetet. Az anyák napját kifelejtettem a listából, viszont kis cserepes virágok már kéznél vannak. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#8668) pohár


pohár
félisten

fuh de belaktam, volt vagy fél 4-5 mire végeztünk mindennel, azóta csak vegetálok

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8669) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#8664) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Kétségbeesés, kiégettség és a kiábrándulás máshol is előjön, sajnos ilyen világot élünk, sok mindenben csalódik az ember.
...anno hiába mondták nekik hogy ne menj hozzá, nem hozzád való, mégis hozzáment -... A másik viszont hogy mások ne befolyásolják a döntéseit, minden ember követ el hibát, ezen valahogy túl kell lépni, megoldás van rá. Hidd el ismerek olyan embert aki szívesen élne olyan társsal aki új házasságában keresné boldogságát, mivel az előző tönkrement, vannak szép számmal.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8670) Winner_hun válasza pohár (#8668) üzenetére


Winner_hun
félisten

Este fél 7-re értünk haza, utána még fűnyírás meg udvar kicsit rendberakása, most meg kis AutoCAD-ezés volt, mára elég a melóból. Holnap is úgy néz ki hogy fáraszthatom a biteket, bár délutáni program már van...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8671) pohár válasza Winner_hun (#8670) üzenetére


pohár
félisten

autocad? azt tanultam másodikban, ma már egy kört nem tudnék benne megrajzolni, és a vicc az, hogy ha elvégzem a szakmát, akkor megkapom az ECDL AutoCAD modulját is :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8672) tildy válasza BlacKSouL (#8664) üzenetére


tildy
nagyúr

Én is úgy vagyok vele az ember csak egyszer nősüljön/ menjen férjhez, de azt tényleg megfontoltam. Kicsit nehezen értem a huszas éveik elején házasulókat.

No de azokat a nőket is, akik azt nézik, hol ülhetnek bele a készbe, akik eltartatják magukat.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8673) lujó55 válasza pohár (#8671) üzenetére


lujó55
őstag

Amikor én AutoCAD-et tanultam még a Release 12 volt a csúcs. Nem ma volt... :N

Jó reggelt mindenkinek! Hűvöskés az idő, de már nem akarok visszabújni meleg kotorékba. Megpuszikáltam asszonykámat, nyöszörgött és morcosan közölte velem, hogy kávészagú vagyok, menjek inkább számítógépezni. A nap kérdése következik. Melyik a jobb reggeli ébresztő csók? A kávéleheletű, amúgy frissen megborotválkozott aftershave-es, vagy a pálinkaszagot negróval elnyomó, amúgy előtte tyúkólat takarítós? :F Mert akkor legközelebb Sanyikát küldöm be a szomszédból, hogy ébressze fel kisfeleségemet. :U

(#8674) venember83 válasza lujó55 (#8673) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább a kutyát küldd be. Az tuti nem lesz se pálinka- se kávészagú. ;]

(#8675) lujó55 válasza venember83 (#8674) üzenetére


lujó55
őstag

Tényleg! Hogy ez nekem nem jutott eszembe! Megyek, meg is nézem nem fagyott-e meg az éjjel :DDD

(#8676) tope válasza lujó55 (#8673) üzenetére


tope
addikt

Én is azzal kezdtem, aztán 14-esből vizsgáztam is (kezelői és üzemeltetői papírom van), most nézem 11 éve már, hát sajna azóta nem nagyon használtam, pedig szerettem rajzolgatni benne.

Szép Május 1.-t, meg kicsit naposabb napot

(#8677) lujó55


lujó55
őstag

A mamánál beloptam magam a szívébe. Tiszteletbeli persona non grata lettem. :R
Mertem felköszönteni anyáknapja alkalmából és hozzátettem, hogy mellesleg az ünnep egybe esik a munka ünnepével is és jó lesz, ha iparkodik a sütés főzéssel, mert korán megyek Pestre. Egy kicsit lefagyott a mosoly az arcáról. :U

(#8678) venember83 válasza lujó55 (#8677) üzenetére


venember83
nagyúr

Hehe, akkor az asszonyságok ma nemigen fognak téged otthon marasztalni. :D

A bontási törmelék földbe történő eltemetése mennyire legális? Valamiért csodálkozok, hogy vasárnap reggel nyolctól azt végzik itt az emberek az ablakom előtt. Elbontanak egy házat kerítéssel, mindennel, és a törmeléket a környező területen temetik be.

(#8679) bobsys válasza venember83 (#8678) üzenetére


bobsys
addikt

Nem gondolom, hogy legalis.
Errefele pedig a szomszed az emeleten raz erkelyen akott egy kisebbfajta tuzet, bbq lesz belole (vagy leeg a haz, de akkor felpofozom)

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#8680) venember83 válasza bobsys (#8679) üzenetére


venember83
nagyúr

Saját területen temetik el, de azért csak meglepő, hogy május elsején reggeltől, vasárnap itt dolgoznak a Case markológéppel. :F

(#8681) lujó55 válasza venember83 (#8678) üzenetére


lujó55
őstag

Attól függ mit tartalmaz az a törmelék.
Mi a régi házból megmaradt törött téglát kivittük a szőlőbe és a sorvégi oszlopokat azzal támasztottuk meg a földben, mert annak nagy erőt kell kibírni. Természetes anyag, nem szennyez. A cserép ami ép maradt el lett adva a jó téglákból meg összejött egy garázsra való. Ami veszélyesnek számít: azbeszt, pl. hullámpala és a műanyagok, pl. vezetékek.
Az üveget és csempét csak azért nem lehet kidobálni összevissza, mert éles és veszélyes ha kivágja a kocsi kerekét vagy belelép valaki. A rossz fa nyílászárókról és a fémalkatrészekről pl. fürdőkád, kerítés a beduinok mindíg gondoskodnak, csak ki kell tenni a ház elé.

(#8682) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Egyik ismerősöm emailjéről folyamatosan kapok maileket, amiben csak egy link van.Mit lehet ezzel kezdeni?

http://wuzalab.freeoda.com/ColinYoung5/

[ Szerkesztve ]

(#8683) lujó55 válasza ToBeY (#8682) üzenetére


lujó55
őstag

Negligáld a maileket (és az ismerőst is) :DDD

(#8684) ToBeY válasza lujó55 (#8683) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Sajnos rokoné az email akivel jóban vagyok,szóval nem tehetem meg hogy figyelmen kívül hagyom.Nekem kéne megoldanom, mert ő nem ért a géphez.
De nagyon sok mail van hotmail fókjába,így átnézni nagy meló lenne.

(#8685) lujó55 válasza ToBeY (#8684) üzenetére


lujó55
őstag

Értem.
Mivel ez egy tolakodó, zaklató link, a legjobb lenne egy Nod32-t meg egy Spyware-t ráküldeni a HDD-re. Külön gépből érdemes az ilyeneket írtani, na meg kérdéses, hogy op.rendszer hogy áll, lehet, hogy elavult már nem kicsit, nagyon.

(#8686) philoxenia válasza tildy (#8587) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A miénk is ott volt? :Y

8672 : megfontoltad?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8687) tildy válasza philoxenia (#8686) üzenetére


tildy
nagyúr

Philo: Meg :D Szerintem a legtöbb nő örülne egy ilyen odaadó, kedves, aranyos, házias, okos és még sorolhatnám (leendő) férjnek :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8688) philoxenia válasza tildy (#8687) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az előző hsz.-edben a mondatodból azt jött le , hogy ténylegesen is férjhez mész.... Kedvet kaptál? :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8689) Mawyx válasza lujó55 (#8681) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mi régen mentünk építési törmeléket kunyerálni, hogy bele tudjuk rakni az utcánkban lévő kátyúkba, mert ha eső volt, elakadtunk, csak úgy lehetett közlekedni, ha kerültek bele betondarabok is, féltéglák, bármi ami szilárd... szerencsére már rég kikövezték

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#8690) kételkedem válasza Mawyx (#8689) üzenetére


kételkedem
addikt

A kikövezés nem olyan jó,mint a megkövezés! :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8691) tildy válasza philoxenia (#8688) üzenetére


tildy
nagyúr

[link] :B :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8692) BlacKSouL válasza Mawyx (#8689) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekünk a garázssorunk most is ilyen. Közlekedésre alkalmatlan, kb. 5-el lehet rajta végigmenni, és a vízszintes felület összterülete a teljes 200 m-es hosszra nézve nagyjából fél és egy négyzetméter körül van. Gyakorlatilag egy összefüggő lyuktömeg, amolyan lőtéri kráterhalom. Az anyaga agyagos homokos földes, minden esőzés után átrendeződik a kátyúk halmaza, minden megszáradáskor vastag porfelhő borít mindent.

Néha 1-1 garázsfelújításkor teleszórják sittel, amitől 20 centinként előfordul betonvasdarabtól kezdve százas szögön törött fúrószáron át ácskapocsig minden. Meg minél élesebb sarkúra pattintott faldarabok, az a legfontosabb.
Végülis csak 140 garázs van a soron, nem lenne érdeke senkinek hogy leaszfaltozzák, dehát az emberek leszarják, inkább végigszáguldanak rajta 50-el, hagy törjön a lengőkar, hagy szakadjon a rugóstag, hagy essen darabokra a lengéscsillapító. Majd kicseréltetik, hisz válság van, megtehetik. Szerintem garázsonként 10 000 Ft-ból kijönne egy fasza hengerelt aszfaltút, és nem lenne kolumbiai drogcsempész útvonal kinézete, meg ugyanolyan amortizációs hatása sem. Nem beszélve arról, hogy hivatalosan az éppen önkormányzati tulajdon. Úgy viszont érthető hogy szarnak rá. Na ez van. Még jó hogy az enyém az elején van, csak 10 métert kell offródozni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8693) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Win7 64bit újratéve, megfizethetetlen gyorsaság és nincs szemét, erre nem jó a Master Card :P !

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8694) Jhonny06 válasza Tothgera30 (#8693) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azt bírom az ilyen újratelepítéseknél, hogy az első 1 hétben vigyázol, hogy még véletlenül se kerüljön rá semmi, mindent azonnal letörölsz, nem telepítesz felesleges programokat, aztán elindulsz a leejtőn és megint elborít a szemét. :D

(#8695) Tothgera30 válasza Jhonny06 (#8694) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ez így van. De most annak örülök hogy gyors és tiszta! Remélem kibírom egy hónapig ilyen formában és nem csak egy hét lesz belőle. Az előző Oprendszer így is bírta egy évig, az 32-es Winya 7 volt.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8696) ToBeY válasza Jhonny06 (#8694) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem win7-el nincs ilyen problémám.Jó lehet nem annyira gyors mint friss instalnál,de azért messze nem olyan gáz mint anno XP-nél volt.Akkoriban 1-2 havonta húztam újra a rendszert.

(#8697) BlacKSouL válasza ToBeY (#8696) üzenetére


BlacKSouL
addikt

2005-ben vettem ezt a gépem. Akkor tettem rá az XP-t. Azóta volt egy vírus, vagy 3 trójai fertőzésem, de kigyomláltam. Fölment vagy 300 különböző progi a gépre, egy része már nincs, egy része még igen. Az az XP még most is itt van a gépen, sosem volt megváltoztatva. Köszöni jól van. Induláskor kicsit lassú, de ha már megy egész barátságos. Pár hónapja már azért gondolkozom egy újratelepítésen, de sokkal több macera mint kivárni a lassabb indulást.
1-2 havonta...Az számomra elképesztő gyakoriság.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8698) Dylen válasza venember83 (#8618) üzenetére


Dylen
aktív tag

az orgona kék, a borostyán meg orgonafa??!! kicsit nem figyelek oda, és tessék :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#8699) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

This is the mail system at host mx.grendsystem.hu.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

<vegh-m@mitsuba.hu>: host 10.0.0.1[10.0.0.1] said: 554 5.4.0 Error: too many
hops (in reply to end of DATA command)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8700) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]

Ez meg aztán végképp tipikusan egy bizonyos felsőbbrendű népcsoportra jellemző viselkedés [link], alkalmazkodóképesek, intelligensek, kulturáltak, szocializáltak, integrációra szomjazók. Érzik hogy ki segít nekik, ezért azt támogatják.
És ezek félnek Patán? Csak addig az ombuccmanók hősei ezek, az új nemes faj, akiket a politika óv, véd, tenyerén hordoz, amíg létszámfölényben vannak. Bezzeg ha valaki azt mondja hogy itt mától rend lesz, akkor megy a sírás rívás, menekülés hanyatthomlokfutás az amerikai bohóccal a seggüklyukában.
A mélyen seggentisztelt amerikai "úri"ember ilyenkor holafaszombamaradt, mikor mentősöket kellene kimenekíteni a fasiszta banda karmai közül?
Szégyenország lettünk csak már nem most. De egyre jobban bele is süllyedünk a szarba tisztelthölgyeimésuraim, kedvesbarátaim

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.