Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#26201) tildy válasza NoLF (#26200) üzenetére


tildy
nagyúr

Melohely?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26202) ladybug


ladybug
őstag

Tegnap elkezdett fájni a torkom. Megettem egy szopogatós tablettát, ami torokfájásra van. Semmit nem segített. Kapar, éget, alig tudok nyelni.

A tegnap leesett hőmérőm pedig beesett a második emeleti erkélyre, ahol boldogan használják. :-)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26203) Mawyx válasza ladybug (#26202) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez a hőmérős történet aranyos :-)
Jobbulást :K
Mindig elcsábulok, hogy hideget igyak ilyenkor, de mindig megbánom, pár másodperc jóleső érzés nem éri meg az egy hetes szenvedést.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26204) neduddki válasza ladybug (#26202) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mast kene szopogatnod, az jobban hasznal;- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26205) ladybug válasza neduddki (#26204) üzenetére


ladybug
őstag

Tudtam, hogy valaki megejti ezt. Miért is nem lep meg, hogy épp Te vagy az?! :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26206) bobsys válasza Mawyx (#26203) üzenetére


bobsys
addikt

Ezert jo mandula nelkul lenni, annyi hideget iszom amennyit akarok

de most hideg van igy forro tea meg az alkohol az ami van :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26207) ladybug válasza bobsys (#26206) üzenetére


ladybug
őstag

Alapvetően nem szokott problémám lenni a hideggel, Meg hát csak 2 fagyit ettem...

A mandula pedig marad. Eddig is kibírtuk egymással. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26208) neduddki válasza ladybug (#26205) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

erten a termeszetes gyogymod hive vagyok:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26209) lujó55 válasza ladybug (#26205) üzenetére


lujó55
őstag

nekem is megfordult a fejemben, de nem akartam rajolni...

(#26210) ladybug válasza lujó55 (#26209) üzenetére


ladybug
őstag

Ehhh, pasik. :)
Azóta már a fejem is fáj, a torkom pedig még jobban, úgyhogy bizony elővettem a sokgyógyfüves szirupot - nem, nem a Jäger (az nincs itthon) - és bevettem a 10 ml-t.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26211) lujó55 válasza ladybug (#26210) üzenetére


lujó55
őstag

figyelj, te hergelsz minket állandóan. most is:
"bevettem a 10 ml-t"
szerinted? ;] :P :B ;)

(#26212) ladybug válasza lujó55 (#26211) üzenetére


ladybug
őstag

Okés, akkor keressük a szinonímákat. ;)
Nem heregelek én senkit, tényeket közlök.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26213) Tothgera30 válasza ladybug (#26212) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Jah, tényeket... :DDD

"úgyhogy bizony elővettem a sokgyógyfüves szirupot"

Azért kissé aktívvá teszi a férfi agyat az efféle fogalmazásmód :B . Lehet hogy fogalmazásgátlót vettél be :P ?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#26214) Tim82


Tim82
nagyúr

Szexuálisan aktív heteroszexuális férfi vagyok, de engem nem hergel ladybug egyik mondata, kifejezése sem. A sokgyógyfüves szirupról sem fogamzásgátló jutna eszembe valahogy. Bennem van a hiba, tudom. :K

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26215) ladybug válasza Tim82 (#26214) üzenetére


ladybug
őstag

Köszönöm, Tim.
Talán pont azért nem hergellek a kijelentéseimmel, mert aktív heteroszexuális életet élő férfi vagy a töbiekkel szemben. ;)

kraftxld: Jahh... Látod, már olvasni sem tudok. :B

Bakki, Ironman verseny van, itt köröznek a helikopterek, hallom a hangosbemondót. Tervbe is volt, hogy megyek, de most már lázam is van, és le kellett feküdnöm. Az előbb keltem fel.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26216) kraftxld válasza ladybug (#26215) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

fogaLmazásgátló :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#26217) Tothgera30 válasza kraftxld (#26216) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Mondtam én :DDD .

#26215 ladybug: De ebben mai, nagy részben biszexuális világban már az is elfogadott, legalábbis én elfogadom ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#26218) Mawyx


Mawyx
senior tag

Nem birok elaludni, ez így nem lesz jó.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26219) ladybug válasza Tothgera30 (#26217) üzenetére


ladybug
őstag

Én is elfogadom. A hangsúly az aktívon volt.

Valószínű a fogalmazásgátlót vettem be, tényleg.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26220) FehérHolló válasza Tim82 (#26214) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én egy aberrált állat vagyok, mások bánatára szekszuálisan aktív, és az égvilágon semmi izgató, vagy mocskos nem jutott eszembe ladybug hozzászólásaiból. Túlzottan magas az ingerküszöböm. :P

Skynet is real. It's called Google.

(#26221) lujó55 válasza FehérHolló (#26220) üzenetére


lujó55
őstag

hát nálam se volt erekció, félre ne értsd, de ezeket a magaslabdákat nem szabad kihagyni :N

(#26222) tope válasza Mawyx (#26218) üzenetére


tope
addikt

Majd estére összejön, ha nem, tuti van jelentkező a környékeden, aki segít ebben ;]

(#26223) lujó55 válasza tope (#26222) üzenetére


lujó55
őstag

aki túl sok kólát iszik, nehezen alszik ;]

(#26224) Tim82 válasza ladybug (#26215) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szemlátomást én sem tudok olvasni. :B ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26225) Tothgera30 válasza ladybug (#26219) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én is elfogadom. A hangsúly az aktívon volt.

Tehát ...volt :DDD .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#26226) pohár válasza ladybug (#26202) üzenetére


pohár
félisten

nyalj el egy gombóc fagyit, meggyógyít :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26227) ladybug válasza pohár (#26226) üzenetére


ladybug
őstag

Nem merek. Tegnap kettőt ettem, ma meg minden bajom van. :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26228) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Aztán érzitek-e már a nyarat? :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26229) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Mennyiér' adod a halat, azt?

Skynet is real. It's called Google.

(#26230) Ramius válasza BlacKSouL (#26228) üzenetére


Ramius
őstag

Alig.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#26231) Vigneau


Vigneau
félisten

Szolnokon meg minizápor van. Tegnap direkt lemostam a kocsit Cegléden. Ez tutibb az esőtáncnál... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#26232) BlacKSouL válasza Ramius (#26230) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Akkor jó.
Mert már nagyon utáltam a telet.. ;]
Én lassan teljesen hozzászokom. Tegnap hazafelé sétáltam este, és fél 10 körül már csak 28 fok volt...rendesen szinte megborzongtam.. Hajnalban 24 volt, kimenni sem mertem. Most szerencsére stabil 36 fok van, és a szél se mozdul ;]
Azért nem gondoltam volna, hogy tudok 0-24 órában izzadni, de szerencsére ezt is megéltem.

Elmondom idén mikor lesz szar idő: augusztus első 3 hetében...csak mert valószínűleg 11 környékén megyünk le Füredre.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26233) pohár válasza ladybug (#26227) üzenetére


pohár
félisten

mikor kicsi voltam, és fájt a torkom nyáron, annyit mondott csak a doki, hogy egyek egy fagyit, attól majd meggyógyulok, és így is lett :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26234) Ramius válasza BlacKSouL (#26232) üzenetére


Ramius
őstag

Augusztus első hetében kizárt, hogy rossz idő legyen. Akkor megyek szabadságra. :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#26235) Mawyx válasza tope (#26222) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mire el birtam volna aludni, kelni kellett, night shift, nagy forgalom várható, remélem nem szakad rám az egész, meg kell oldani mindent.

A teszkó mobil sim az melyik szolgáltató, tmob vagy pannon vagy melyik?

(#26231) Vigneau: :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26236) lujó55 válasza BlacKSouL (#26232) üzenetére


lujó55
őstag

ejj, azt a vészmadár beledet!
örülj, hogy nem kell fűteni

(#26237) Winner_hun válasza Ramius (#26234) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na ja.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26238) ladybug válasza Vigneau (#26231) üzenetére


ladybug
őstag

Hehe, mi is mindig így jártunk. :D

Itt megint esett. 8 körül olyan szél és zuhi volt, hogy csak na. Friss idő van.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26239) NoLF válasza Ramius (#26234) üzenetére


NoLF
addikt

én aug 7-14ig leszek az országban, és mindent leszarok, csak pihenhessek egy kicsit a családommal és a kedvesemmel :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26240) ladybug válasza pohár (#26233) üzenetére


ladybug
őstag

Hát, ettem, de nem segített. :U

NoLF: Nagyjából egy időben leszünk otthon. Mi egy kicsit korábban. És bizony nekem is jól fög jönni egy kis pihenés.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26241) kételkedem


kételkedem
addikt

Új hét, új remények! :)

A hétvégén megtapasztaltam, hogy milyen fontos egy étel, vagy ital színe! Ételfestékkel zöldre színeztem másfél liter csapolt sört. Megkínáltam vele a haverokat, akik persze vonakodva kóstoltak csak bele. az első kortyok után felismerték, hogy sör, de továbbra sem volt sok bizodalmuk a pohár tartalma iránt. Akkor nyugodtak csak meg, mikor közöltem velük, hogy két órája vettem a sörfőzdében, és pár csepp ételszínezékkel én magam zöldítettem a sört! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26242) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mi a jobb a notiakksiknak? Ha napközben végig töltőről megy a gép, és csak ha muszáj húzom le a köldökzsinegről, vagy ha néha azért engedem lemerülni, és csak akkor dugom fel mikor már 10-12% körül van?
Asztalomnál van konnektor, a töltőt is el tudom valahogy rakni az asztalon.

Amúgy első hiba: hétvégén már sokadszorra ráhagyítottam töltőre, és egyszercsak hibernálta magát. Nézem, nem tölt...pár perc anyázás után kiméregettük, de a csatlakozón megvolt a 19V. Némi tanakodás után kivettem meg betettem az akksit, és utána már jó volt. Nem egy jó pont az egyébként eddig végig jól teljesítő géptől. Ennyire érzékeny az érintkezője bent?
És nem várt módon folyamatosan megy a hűtője. Ráadásul nem is olyan hideget lehel ki. Valami nem jól lehet beállítva, nohy prociterhelést nem mutat, és i3 van benne. Az mondjuk igaz, hogy HD 7470M van még, de az sem igényelné a folyamatos terhelést.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26243) Vigneau válasza ladybug (#26238) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem tudtam tovább elnézni Anyum tikkadását, ezért megszántam és elmentem kocsit mosni. Pechemre az eső nem maradt a mosás helyén, hanem jött velem... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#26244) neduddki válasza BlacKSouL (#26242) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

suke kujjok hetente 1x tokig merit

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26245) pohár


pohár
félisten

ööö aha :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26246) FehérHolló válasza BlacKSouL (#26242) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tarjánban özönvíz van, és te még nem írtál róla? :F

Skynet is real. It's called Google.

(#26247) kételkedem válasza FehérHolló (#26246) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem tud, hiszen özönvíz van! ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26248) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#26242) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én hálózatról használom, havonta egyszer meg akksi lemerít-feltölt.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#26249) NoLF


NoLF
addikt

na akkor azt hiszem eljött az ideje a váltásnak, bár még semmi sem biztos. de mosolygok egész nap, az tuti :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26250) zolynet válasza NoLF (#26249) üzenetére


zolynet
addikt

országot is váltasz vagy csak munkát vagy egészen másról van szó? :F

Life is too short to stay stock!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.